Indai

Pasabahce patiekalai: aprašymas, privalumai ir trūkumai

Pasabahce patiekalai: aprašymas, privalumai ir trūkumai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Trumpa prekės ženklo istorija
  2. Asortimentas
  3. Klientų apžvalgos

Neseniai pirkėjai vis labiau atkreipia dėmesį į importuojamus patiekalų ženklus. Ir jei ankstesni stiklo dirbiniai paprastai buvo atvežti iš Čekijos Respublikos, dabar tai yra gana plati tiekimo geografija. Vienas iš vertingų konkurentų Čekijos gamintojams yra stiklo kompanija Pasabahce (Pasabahce) iš Turkijos.

Trumpa prekės ženklo istorija

1935 m. Pirmasis šalies stiklo fabrikas buvo pastatytas Pashabahche mieste, netoli Stambulo. Čekoslovakijos ir Belgijos mašinos tapo plieno gamybos pagrindu, o kartu turkai priėmė geriausias stiklo gamybos tradicijas.

Laikui bėgant įranga buvo įdiegta, įdiegtos naujos technologijos, o nuo 1969 m. Įmonė gamina krištolo stiklo dirbinius. Prekinis ženklas nuolat dalyvauja tarptautinėse parodose, atveria savo prekių ženklų parduotuves Europos sostinėse, eksportuoja produktus į JAV. Nuo 2000 m. Maskvoje veikia Rusijos kompanijos atstovybė, taip pat maža produkcija regione. Produktai parduodami pagal papildomą prekės ženklą Borcam.

1991 m. Buvo patobulinta stiklo kojos pailginimo technologija, leidžianti padaryti indus stipresnius ir originalesnius.

Bendrovė nuolat pritraukia pirmaujančius dizainerius dirbti, todėl ji gauna teigiamų atsiliepimų specializuotose parodose visame pasaulyje.

Asortimentas

Kokybė ir dizainas yra pagrindiniai Pasabahce produktų privalumai. Prekės ženklo dizaineriai nuolat atranda neįprastų sprendimų arba permąstys klasikines patiekalų formas. Ūkio pajėgumai, apimantys keletą gamyklų su rankiniu ir mašinų gamyba stiklo gaminiais, leidžia pasiekti minimalų produktų trapumą.

Tai palengvina jų tarnavimo laiką ir patogesnį naudojimo procesą.

Plokštelių rinkiniai

Plokštės yra populiariausios Pasabahce namų gaminiai. Jie yra klasikiniai balti (apvalūs ir stačiakampiai), kurie dažniausiai perkami iš šios prekės ženklo kavinių ir restoranų. Tačiau vartotojams labiausiai patiko platus spalvotų plokščių asortimentas.

Yra didelių ir mažų monochromatinių rinkinių (viena iš populiariausių spalvų yra žalia) ir yra daug variantų su skirtingais modeliais. Pavyzdžiui, su augalų vaizdais, banguotais ir geometriniais raštais, liaudies tapybos darbų kopijomis. Taip pat naudojama fotokopijavimo ant stiklo technologija, kurios dėka Pasabahce gamina plokštes su kraštovaizdžiais. Atskirai galite pasirinkti vaikų serijas su karikatūrų simboliais.

Taip pat populiarios kristalų atraminės plokštės. Jie yra pagaminti su savavališku reljefu arba imituojant lapų įspaudą. Žuvies patiekalai gali pakartoti pačios žuvies formą arba pavaizduoti jūros kevalą.

Bakeware

Kepimo patiekalai yra mažai žinoma, bet pastebima Pasabahce gamybos linija. Šis patiekalas nuo analogų skiriasi šiais privalumais:

  • aukštos kokybės karščiui atsparus stiklas;
  • stiklinis dangtelis;
  • lygios ir reljefinės pusės;
  • rašiklių buvimas;
  • daug formų ir dydžių;
  • mažos kainos.

Pažymėtina, kad stačiakampės formos yra daug patogesnės naudoti nei ovalios. Jie leidžia jums paimti atskirus puodus, palikdami juos gražiai išvaizdą.

Karščiui atsparūs kristalai su lygiu paviršiumi sumažina tikimybę, kad maistas prilips prie keptuvės.

Akiniai

Dėl originalios pėdų pailginimo technologijos Pasabahce akiniai yra didesni nei kitų gamintojų. Toks produktas gali būti laikomas dviem rankomis, o tvirtas kojos pagrindas yra didelės apimties palaikymas.Paprastai akiniai yra pagaminti iš skaidraus stiklo ir parduodami, taip pat plokštės, rinkiniai arba po vieną.

Atskirai galite pažymėti akinius, kurie pakartoja klasikinio dydžio ir tikslo, tačiau turi aiškiai apibrėžtus kampus. Tokie stačiakampiai patiekalai puikiai derina su šiuolaikiniu stiliumi ir padeda sukurti tinkamą atmosferą atostogų lentelėje.

Spalvoti akiniai Pasabahce. Verta paminėti rinkinius vynui, kuriame kiekvieno objekto kojos yra nudažytos savo spalva. Tokia vaivorykštė atrodo labai originali ant stalo, o svečiai tiksliai neišmaišys savo akinių: visiems tai skiriasi nuo kitų. Tuo pačiu metu išlieka nuoseklus stilius.

„Imperial Black“ serijoje yra vyno taurelės vyno stiklams, kurių kojos nudažytos juodos spalvos. Vyno taurės puikiai tinka šiuolaikiniam dizainui.

Kiti modeliai

Tarp produktų Pasabahce daug neįprastų sprendimų. Pavyzdžiui 28106N patiekalas yra plokščia plokštelė su permatomu dangteliu dangteliu. Viena vertus, ant dangtelio yra skylė, kad oras galėtų prasiskverbti. Tokie patiekalai nėra skirti ilgalaikiam maisto saugojimui, bet karštiems patiekalams ruošti, ir tai, be abejo, taps nepaprastu objektu šventiniame stale.

Taip pat galite atkreipti dėmesį į daugybę aliejaus talpyklų, kurios gaminamos iš Rytų stiliumi. Jei tai nebūtų skaidrus stiklas, būtų galima manyti, kad genie gyvena viduje: toks autentiškas yra dizainas, kuriame jaučiamas turkų meistrų ranka. Produktų minusas yra siauras kaklas kai kuriuose modeliuose, todėl nėra labai patogu juos nuplauti rankiniu būdu. Bendrovė taip pat gamina kaušelėlius, tačiau jie paprastai uždengiami ir turi plačią atvirą kaklą.

Kai kurie geriamojo vandens butelių modeliai, neturintys sriegio, taip pat kelia teisingą skundą, o guminis pagrindas dangčiai yra labai blogai suprantamas. Tokie buteliai yra riboti naudojimui ir negali būti vežami. Tuo pat metu jie yra atsparūs verdančiam vandeniui, priešingai nei daugelio kitų gamintojų stiklo karafai. Taip pat yra daug kitų patiekalų su guminiu dangteliu, pavyzdžiui, cukraus dubenėliais. Ir, žinoma, tai yra vienas iš nedaugelio silpnų įmonės produktų.

Klientų apžvalgos

Dažniausiai pirkėjai atkreipia dėmesį į puikų kainos ir kokybės derinį. Pasabahce yra vienas iš labiausiai biudžetinių prekių ženklų, tačiau produktų kokybė yra daug didesnė nei šioje kainų segmente.

Daugelis jų taip pat traukia gražus dizainas ir gebėjimas naudoti patiekalus įvairiais tikslais.

Žmonės mėgsta, kad prekės ženklo virtuvės indai gali būti naudojami ne tik orkaitėje, bet ir mikrobangų krosnelėje, ir net šaldiklyje, esant žemai -40 ° temperatūrai. Lengvai jį plauti rankomis, nes nėra nereikalingų dalių ir sunkiai pasiekiamų vietų, arba indaplovėje. Konteineriai ir kepimo formos pažymėtos kaip puikus patiekalas ilgalaikiam produktų saugojimui. Vis dėlto vartotojai nurodo, kad yra nepatogu naudoti butelius vandeniui ir katilinėms.

Pasabahce patiekalų vaizdo peržiūra gali būti peržiūrėta žemiau.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys