Indai

Bernadotte patiekalai: savybės, privalumai ir trūkumai

Bernadotte patiekalai: savybės, privalumai ir trūkumai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Kolekcijos
 3. Pilnas paslaugų rinkinys
 4. Kaip pasirinkti?

Nepaisant besikeičiančios mados, išskirtinis porcelianas išlieka aktualus. Jis naudojamas aptarnauti elitinius restoranus ir viešbučius, įsigytus namuose. Kokybės ir prabangos standartas visada buvo laikomas Čekijos porcelianu. Šiandien ją atstovauja keletas prekių ženklų, tarp kurių Bernadotte užima vertingą vietą.

Elegantiškos formos, įspūdingi dizainai, aukštas produktų stiprumas ir įvairovė leidžia pritraukti daug gražių gražuolių. Susipažinkime su prekės ženklo produktais.

Savybės

Bernadotte patiekalus gamina Thun. Gamykla yra Čekijos Respublikoje. Savo veiklą jis pradėjo 1888 m. Šiandien prekės ženklo produktai harmoningai sujungia geriausias praeities ir šiuolaikinės estetikos tradicijas. Šie sudėtingi daiktai puošia daugelio gerbiamų Europos institucijų lenteles.

Oficialių atstovų ir internetinių parduotuvių dėka puikūs čekų patiekalai yra prieinami ir Rusijos pirkėjams.

Bendrovės asortimente yra arbatos ir kavos rinkiniai, lėkštės, arbatos, kavos ir bulvių poros. Be to, bendrovė siūlo daugiau nei 120 atskirų pozicijų. Tai padėklai, dubenys, dubenys, ąsočiai, skaidrės, cukraus dubenys, plokštelių laikikliai, limonnitsa, alyvos ir kiti naudingi patiekalai.

Viršuje yra produktų kokybė. Aplinkai nekenksminga medžiaga yra atspari fizinei žalai. Nepaisant malonės, produktai yra gana tankūs, vienarūšiai, jie praktiškai nesudaro įtrūkimų ir žetonų. Porceliano grožio ilgaamžiškumą užtikrina unikalios perdirbimo technologijos.

Tačiau bendrovės pasaulinis šlovė atnešė ne tik tinkamus kokybės rodiklius, bet ir puikų dizainą.

Nepriekaištingi brėžiniai gali būti vertinami valandomis. Formų elegancija leidžia patiekalams užimti vertingą vietą bet kuriame iškilmingame renginyje.

Indų gamybai naudojami du pagrindiniai molio atspalviai: balta ir dramblio kaulas. Porcelianas papuoštas piešiniais ir piešiniais plataus spalvų paletėje. Tai švelnūs tonai ir ryškios spalvos, stilingas baltos spalvos ir aukso, platinos derinys. Tarp pateiktų modelių kiekvienas gali rasti savo skonį.

Kolekcijos

Yra keletas pagrindinių patiekalų grupių Bernadotte.

 • Serija "Medžioklė". Objektai su laukinių gyvūnų ir paukščių vaizdais ant žalių kraštovaizdžių fone puikiai tinka klasikiniam ir moderniam aplinkos nustatymui.
 • Serija "Žąsys". Žavingos žąsys mėlynos spalvos nosinės nematys nė vieno abejingo. Ši paslauga bus tinkama valgomajame, dekoruotame kaimo stiliaus ar Provanso.
 • Patiekalai su gėlių motyvais. Jų švelnumu užkariauta „Laukinė gėlė“, „Rugių žiedas“, „Laukinės rožės“, „Slėnio lelijos“, „Pilkos rožės“ kolekcijos ir kiti.
 • Objektai su vaisių įvaizdžiu. Brėžiniai, kuriuose vaizduojamos vyšnios, vynuogės, slyvos, kriaušės ir kiti sultingi vaisiai, bet kuriuo metų laiku sukurs vasaros nuotaiką. Tai yra slyvų ir vaisių serija.
 • Klasikinis tapyba. Produktai su lakonišku dekoru tinka žmonėms, kurie mėgsta griežtą klasiką. Ypač populiarūs yra kolekcijos „Platinum Pattern“ ir „White Pattern“ su „Golden Layer“.
 • Vienspalviai produktai. Objektai be spalvoto dekoro pasižymi tik elegantiška forma. Jie puikiai papildo aptarnaujančių daiktų spalvą, tikslinga pažvelgti į žalias staltieses.
"Medžioklė"
"Žąsys"
„Wildflower“
„Plum“

Pilnas paslaugų rinkinys

Porceliano arbatos rinkinys gali paversti įprastą arbatos gėrimą į tikrą ceremoniją.Manoma, kad porceliano arbata įgauna ypatingą spalvą, aromatą ir skonį. Įmonė siūlo arbatos rinkinius 6 ir 12 žmonių. Pirmosios versijos pakuotėje yra virdulys, cukraus dubuo, pieno ąsotis, 6 puodeliai ir 6 lėkštutės. Antrasis variantas papildytas alyvos ir pyragų plokštelėmis. Taip pat šioje paslaugoje rasite puodelių, lėkštes ir desertinių plokštelių (po 12 vnt.).

Porceliano vakarienės rinkinys yra naudingas tiems, kurie mėgsta švęsti šventes daugelyje giminaičių ir draugų. Svečiai tikrai įvertins rafinuotą stalo nustatymą. Nors, norėdami pavakarieniauti, nebūtina pakviesti svečių. Jūs galite padaryti „išskirtinį“ su skaniais patiekalais ir prabangiais patiekalais bei ramiais šeimos vakarais.

Prekės ženklo vakarienės rinkiniai taip pat parduodami dviem versijomis (6 ir 12 žmonių).

Pirmajame rinkinyje yra tureen, 2 dideli patiekalai, 2 dubenys, padažas-patiekalas su stendu, prietaisas prieskoniams, desertas ir gilios 6 vnt. Antrą variantą papildo trečias didelis patiekalas, trečiasis salotų dubuo, sviesto patiekalas ir garstyčios. Kalbant apie plokšteles, kiekvienam asmeniui yra 4 veislės. Į komplektą įeina desertas 17 centimetrų, 19 centimetrų, seklios ir gilios plokštės (po 12).

Kavos rinkinys galės papuošti tikro kavos mylėtojo gyvenimą. Puikus porcelianas padės atverti visą gėrimo skonį ir suteiks puikų estetinį malonumą. Komplekte „Bernadotte“ yra didelis kavos puodelis, pieno ąsotis, cukraus dubuo, puodeliai ir lėkštutės - viskas, ko jums reikia norint iš tiesų mėgautis aromatine kava.

Taip pat galime įsigyti rinkinį, kurį sudaro kelios arbatos ar kavos poros. Jei jau turite cukraus dubenį, pieno ąsotį ir arbatinuką, galite juos papildyti puodeliais ir lėkštėmis, pasirenkant juos jau esamiems stiliaus ir spalvos elementams. Jei gyvenate vienas ir norite pasimėgauti sau, galite įsigyti arbatinį rinkinį, kurį sudaro puodelis, lėkštė, rozetė ir šaukštas, pagaminti vienu dizainu.

Plokštelių rinkiniai, geriamieji dubenys, salotų dubenys yra puiki galimybė tiems, kurie nori gražiai papuošti stalą, bet nenori pirkti viso rinkinio.

Taip pat galite įsigyti tam tikrą elementą atskirai. Pavyzdžiui, tai gali būti gražus saldainių dubuo, vaisių dubuo arba knygų spinta (skaidrių). Net vienas įspūdingas elementas gali paversti stalą ir padaryti patiekimą.

Kaip pasirinkti?

Daugeliu variantų lengvai supainioti, ypač jei perkate patiekalus ne sau, bet kaip dovaną. Šiuo atveju verta apsvarstyti keletą punktų.

 • Visiškai laimingas dovana kolegai, bosui ar susituokusiai porai - balta monofoninė porcelianas. Nedidelis aukso ar platinos dekoras taip pat atrodo elegantiškas ir visada tinkamas. Pavyzdžiui, „Golden Sun“ serija bus puikus pasirinkimas.
 • Galima pristatyti draugą produktai su subtiliais gėlių raštaisPavyzdžiui, „Wild Rose“, „Grey Rose“, „Cornflower-blue Pattern“, „Slėnio lelijos“.
 • Mama ar kitas giminaitis gali tai patinkaDaugiau prisotintas spausdinimas pavyzdžiui, „Žalioji gėlė“, „Rožinė gėlė“, „Laukinė gėlė“.
 • Jei moteris mėgsta Gzhel, Ji gali būti patenkinta rinkiniu iš „Blue Roses“ arba „Blue Flower“ serijos. Nepastebimas modelis yra labai panašus į produktus, pagamintus gerai žinomo nacionalinio laivo technikoje.
 • Serija "Medžioklė" paprastai kaip vyrai. Gyvūnai, paukščiai ir kraštovaizdžio fonas yra labai realūs.
"Auksinė saulė"
„Slėnio lilijos“
„Mėlynos rožės“

Kitame vaizdo įraše galite stebėti Čekijos patiekalų kūrimo procesą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys