Indai

Emaliuoti virduliai: tipai ir subtilybės

Emaliuoti virduliai: tipai ir subtilybės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Kaip pasirinkti?
 3. Veikimas ir priežiūra
 4. Veislės
 5. Palyginimas su nerūdijančio plieno indais
 6. Top modeliai

Be karšto vandens arbatos, kavos, kakavos ir kitų gėrimų, patiekalų, neįsivaizduojama. Tačiau malonus laisvalaikis virš puodelio arbatos priklauso ne tik nuo virdulio talpos. Taip pat svarbu, kaip atrodo. Emaliuoti laivai yra gana populiarūs ir pastebimi.

Savybės

Daugelis žmonių mano, kad emaliuoti arbatinukai yra beviltiškai pasenę ir neatitinka šiuolaikinių reikalavimų. Ši nuomonė iš esmės neteisinga. Jis gali būti priskirtas tik atskiriems modeliams, kurie yra tikrai senami ir nesvarbūs. Tačiau labai lengva rasti virdulį su vidine emalio danga, kuri atitinka bet kokį dizainą ir praktinius poreikius. Speciali danga turi šias charakteristikas:

 • nesugadina paruoštų gėrimų skonio;
 • nesukelia alerginių reakcijų;
 • nesukelia apsinuodijimo maistu pavojaus.

Tačiau visa tai garantuojama tik tinkamai prižiūrint. Jei turite įpilti kietą vandenį į emaliuotą virdulį, turėsite sistemingai išvalyti gautą skalę. Danga turi išlaikyti savo vientisumą. Kai atsiranda mažiausi įtrūkimai, patiekalai turės būti pakeisti. Tačiau ši aplinkybė šiek tiek išlyginama už prieinamą kainą.

1960-aisiais pasirodė arbatos su emalio sluoksniu. Tačiau ankstyvosios versijos turėjo abejonių. Vienintelis rimtas šių modelių privalumas buvo graži spalva. Suodžiai labai aktyviai įsitvirtino ir dėl prastos kokybės emalio padalijimas įvyko labai greitai.

Aštuntajame dešimtmetyje į rinką atkeliavo įvairių tipų vaizdai. Ir, nepaisant išorinio paprastumo, jie greitai įgijo populiarumą.

Kaip pasirinkti?

Svarbų vaidmenį atlieka racionalus konkretaus atvejo pasirinkimas. Dizaino parametrai daugiausia yra individualūs. Patartina tik pagalvoti, ar bus patogu ir praktiška naudoti konkretų produktą. Jūs taip pat turėtumėte pasirinkti virdulį, kuris atitiktų arbatos rinkinio stilių. Tačiau bet kuriuo atveju jums reikės sistemingai išvalyti suodžius ir riebalų lašus. Lengviausias būdas pasirinkti dujinės viryklės produktus. Galite įsigyti absoliučiai bet kokį produktą pagal savo pageidavimus. Yra keletas modelių su plastikinėmis rankenomis. Būtina patikrinti, ar jie yra teisingai. Jei tokie elementai neteisingai uždėti, gali būti bijo lydyti ant ugnies.

Tačiau konkrečiam prekės ženklui neturėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys. „Nacionalinė kilmė“ taip pat nesvarbu. Daug svarbiau yra medžiaga, iš kurios gaminami virtuvės reikmenys. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos niuansus:

 • elektrinis arba paprastas šildymo būdas;
 • produkto geometrija;
 • virdulio matmenys.

Klasikinės emalio įrankių spalvos buvo pilkos, žalios ir mėlynos spalvos. Laimei, šiuolaikinės technologijos gali pasiekti daug platesnį spalvų spektrą. Pilkosios metalo spalvos (kurios gali turėti tamsių ir šviesių atspalvių) yra laikomos praktiškiausiu sprendimu. Jis gali būti naudojamas beveik bet kokiame interjere. Išimtis yra virtuvės ir valgomieji, išduodami šalies stiliaus Provanso, skandinaviškų, egzotinių nacionalinių stilių.

Jei tokios problemos nėra, pilka metalo pagalba galėsite pridėti modernistines pastabas prie virtuvės sudėties, atskiedžiant primalus ir griežtus motyvus. Ypač gerai šis produktas atrodys kartu su panašių spalvų buitinių prietaisų rinkiniu.Tačiau juodasis virdulys laikomas beveik visuotiniu sprendimu.

Vienintelė išimtis, kai tai nepriimtina, yra bendras juodų ir kitų tamsių atspalvių perteklius interjere.

Tamsus virtuvės reikmenų elementas turi būti pridedamas prie panašių tonų priedų ir taip pat skiedžiamas dekoras baltos arba raudonos spalvos. Tačiau reikia suprasti, kad labai tamsus, kaip ir baltos arbatinukai, gali lengvai užteršti. Ypač daug problemų kyla, kai jie turi blizgus paviršių. Jei pastovios priežiūros poreikis nėra gąsdinamas, galite suteikti pirmenybę baltai versijai.

Patarėjams rekomenduojama ne pirkti visą kulinarinę įrangą tik balta. Tai sukurs neryškią ir neryškią kompoziciją. Kartais naudojami ir ryškių spalvų produktai - geltoni, mėlyni, violetiniai ir kiti turtingi tonai. Būtina apsvarstyti, kaip tam tikras dažai turi įtakos bendrai interjero nuotaikai. Kartais tai yra dar svarbesnė už jūsų pačių pageidavimus, nes atmosfera turi tenkinti svečius.

Rankena neturi būti virš snapelio angos. Įdėjus ranką, lengva nudeginti. Jis gali įvykti net ir iš purslų, atsirandančių, kai dangtis patenka į vandenį. Kadangi platesnis dangtelis, tuo geriau ir praktiškesnis produktas. Dar labiau teisinga pasirinkti virdulį su vožtuvu: kai jis uždarytas, dangtis nenukris jokiu kampu.

Kai kurios įmonės siūlo modelius su labai mažu snapeliu. Vandenį patogu išpilti iš ten, bet per mažai jos tinka viduje. Be to, šis dizainas lemia masto masę. Geriausia iš visų snapelio padėčių - tik virš vidurinio aukščio.

Veikimas ir priežiūra

Galima užtikrinti, kad naujasis virdulys veiktų kuo ilgiau. Norėdami tai padaryti, prieš pirmą naudojimą atlikite šiuos veiksmus:

 • virdulys plaunamas;
 • užpildyti iki viršutinės leistinos ribos;
 • užvirinkite surinktą vandenį;
 • Leiskite virduliui atvėsti.

Nepalikite šildomo virdulio ant dujinės viryklės. Tačiau nepriimtina, kad karštus patiekalus ant drėgno, šalto paviršiaus. Geriausias variantas yra specialus stovas, pagamintas iš karščiui atsparios medžiagos. Norint susidoroti su maistu, virdulyje virinamas citrinų rūgšties vandeninis tirpalas. Jei turimi įrankiai neskatina pasitikėjimo, galite atkreipti dėmesį į prekės ženklo kompozicijas (jie naudojami griežtai pagal instrukcijas).

Geriau valyti virdulį vieną kartą per savaitę paprastais plovikliais ir minkšta kempine, nei tvarkyti senas dėmes.

Veislės

Virduliai gali būti atskirti pagal jų parametrus ir papildomos informacijos.

 • Švelnūs arbatinukai yra labai patogūs. Jų dėka nereikia nuolat laukti, kol virs vanduo. Tačiau modeliai be švilpuko turi kitą pranašumą - jie yra pigiausi.
 • Modeliai su medine rankena atrodo įdomesni nei tie, kurie yra su plastikine rankena.
 • Kalbant apie tūrį, viskas yra labai individuali. Perteklinių pajėgumų palikimas neturėtų būti. Dėl jos turi permokėti už dujas ar elektros energiją. Tačiau per maža 1 litro versija yra visiškai nepraktiška. Tai naudinga tik tiems žmonėms, kurie yra namuose ir, be to, retkarčiais. Todėl daugeliu atvejų optimalus pasirinkimas bus 2,5-3 litrų talpos produktai.
 • Svarbų vaidmenį atlieka vidaus ir užsienio produktų palyginimas. Rusijos įmonės naudoja purškimo techniką. Jis yra mažiau praktiškas nei panardinimo technologija, naudojama užsienyje. Todėl, nepaisant padidėjusios kainos, importuoti produktai yra daug geriau tinka. Už vidaus plėtrą galima pateikti tik vieną priežastį - kolekcijų, kurios yra įprastos vykdymo metu.

Palyginimas su nerūdijančio plieno indais

Kaip alternatyvą galite apsvarstyti kito tipo metalinį virdulį - pagamintą iš nerūdijančio plieno. Ši parinktis turi skirtumus. Ši medžiaga labiau linkusi deformuotis. Tokio arbatinuko paviršiuje daug dažniau gali būti dėmių ir nešvarumų, kuriuos sunku pašalinti. Nors enamelware yra daug lengviau valyti. Nerūdijančio plieno įrankių ir emalinių įrankių tarnavimo laikas gali būti toks pat, arba gali būti kitoks.

Viskas priklauso nuo to, kaip jūs naudojate patiekalus ir rūpinatės ja. Nerūdijančio plieno indai yra mažiau atsparūs įbrėžimams.

Top modeliai

Kadangi nemažai žmonių renkasi prekes, pagamintas Rusijoje, prasminga pradėti rusiškai pagamintus arbatinius taukus. Nuo 1950 m. Pabaigos veikiantis Emalio Magnitogorsko gamyklos produkcija laimėjo geras pozicijas. Per šį laikotarpį gamybos linijos ir technologijos buvo žymiai atnaujintos. Bendrovė sugebėjo pasiekti puikią pusiausvyrą tarp sąnaudų, praktinių savybių ir dizaino momentų. „Cherepovets“ UAB „Stalemal“ produktai taip pat nuosekliai patenka į emalinių dirbinių reitingus.

Iš užsienio ženklų išsiskiria geros savybės:

 • Baltarusijos Omelija (ši bendrovė aktyviai naudoja modernias technologijas);
 • Kinų Mayer pabaigos boch (išsiskiria naudojant aukštos kokybės plieną ir patikimas dangas);
 • Japonijos rūpestis Ejiry (jo inžinieriai sukūrė stiklo emalio gamybos mišinį, sumaišytą su cukraus milteliais).
OOO "Stalemal"
Mayer & boch

Vis dėlto Agness produktai gali būti ne blogesni nei Japonijoje pagaminti produktai. Ši problema taikoma puikiam patikimam plienui. Stiklo keramikos emalis gaminamas naudojant visiškai saugius dažymo komponentus. Rankena yra fiksuota ir pagaminta iš bakelio. Šis plastiko tipas pasižymi mažu šilumos laidumu, todėl neįmanoma deginti įprastu būdu.

Agness emalio virduliai tinka bet kokioms (išskyrus indukcines) plokštelėms. Tačiau jie yra tinkami skalbti indaplovėse. Bendrovė deda visas pastangas, kad detalės būtų parengtos aiškiai ir kompetentingai, kad būtų sukurtas nepriekaištingas dizainas.

Ejiry
Agness

Kitame vaizdo įraše rasite emalio virdulio „Mayer & Boch“ „Mini“ apžvalgą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys