Pažeidimas

Įžeidimas: kas yra atleidimo tipai ir būdai

Įžeidimas: kas yra atleidimo tipai ir būdai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai?
 2. Rūšis
 3. Priežastys ir simptomai
 4. Kaip atleisti?
 5. Kaip išmokti nežeisti?

Pasipiktinimas yra sudėtingas jausmas, kurį patiria kiekvienas žmogus. Skriaudos žymiai apsunkina gyvenimą ir neigiamai veikia sveikatą, nes psichosomatiniu lygiu stiprūs nusiskundimai dažnai sukelia rimtų ligų. Šiame straipsnyje mes jums pasakysime, kaip ir kodėl žmonės yra įžeisti, kokie įžeidimai yra ir kaip su jais susidoroti.

Kas tai?

Pasipiktinimas yra senas ir labai stiprus jausmas, kuris mums būdingas beveik nuo gimimo iki senatvės. Psichologijos nusikaltimas vadinamas netinkama (neigiama) asmens reakcija į įvykius, santykius, kuriuos jis laiko nesąžiningais, įžeidžiančiais. Emocijos, kurias patiria nusivylęs, įžeidęs asmuo, kurį jis laiko nesąžiningai įžeistas, visada turi neigiamą emocinį pobūdį. Jei liūdesys yra šviesus (kūrybingas) arba tamsi (ilgesys), tada nusikaltimas visada turi tik neigiamą, skausmingą emocinį foną, kuris skauda pirmiausia tuos, kurie patiria šį destruktyvų jausmą.

Jei kruopščiai ištirsite nusikaltimą, jį suskaidysite į komponentus, tampa akivaizdu, kad jį sudaro pasipiktinimas dėl kažkieno veiksmų, pykčio į nusikaltėją ir gaila savo asmeniui. Paprastai žmonės jaučia didžiausią pasipiktinimą, kai aplinkybėmis nieko negalima keisti. Tai yra pagrindinis skirtumas tarp kartaus pasipiktinimo ir įprasto skundo ar paniekos, kurį asmuo naudoja tam, kad paskatintų kitą pakeisti kažką situacijoje.

Pasipiktinimas yra labai glaudžiai susijęs su tokia sąvoka kaip teisingumas. Tai lengva pakenkti asmeniui, turinčiam didesnį teisingumo jausmą. Neigiami jausmai išsivysto, kai žmogus tiki, kad su juo elgiamasi nesąžiningai, jo teisės pažeidžiamos, jam neteko. Jei viskas atsitiktų sąžiningai, iš asmens požiūrio, tada nieko negalima įžeisti - galima tik nusiminusi.

Ar nusikaltimas yra normalus, ar asmuo gali būti laikomas natūraliu? Neabejotinai sunku atsakyti į šį klausimą, nes jame nagrinėjamas rimtas smūgis psichikai ir sveikatos būklei. Šiuo požiūriu jis negali būti laikomas natūraliu. Šią versiją patvirtina faktas, kad niekas negimsta. Naujagimiai negali būti įžeisti - tyčia ar netyčia. Tai gali sukelti fizinius skausmus, jį išgąsdinti, tačiau naujagimiai tiesiog nežino, kaip būti įžeisti. Kūdikiai turi įgimtą pyktį, jų pasipiktinimas yra pernelyg sudėtingas.

Paprastai vaikai pirmą kartą „supranta“ mokslą įžeidžia 1–1,5 metų, pirmiausia paprasčiausiai nukopijuodami jį iš suaugusiųjų ar bendraamžių. Tada vaikas tik pagerina šį destruktyvų gebėjimą, kai kurie sugeba manipuliuoti gerai su savo tėvais ir kitais suaugusiais. Paauglystėje vaikai tampa nusikaltimų meistrais.

Bet kokio amžiaus įžeidimo mechanizmas yra labai paprastas ir, jei suprantate, galite lengvai išmokti susidoroti su šiuo neigiamu jausmu be didelės žalos sau. Pradedant žiaurumą, neatitikimas tarp mūsų lūkesčių ir realybės: iš asmens tikėjomės kažko, bet turime priešingą. Visi nusikaltimai gali būti lengvai perkeliami į keturias psichines vidines operacijas:

 • pirmiausia statome savo lūkesčius (mes pristatome, kaip viskas turėtų būti, kaip mes gausime, kaip bus elgiamasi);
 • tada tam tikrą laiką mes stebime tikrovę (kaip viskas atsitinka realybėje, kas mums siūloma, kaip mes elgiamės);
 • protiškai mes lyginame savo lūkesčius su tikrove, lyginame, randame skirtumų;
 • mes priimame sąmoningą sprendimą apie reakciją (mes įžeidžiame, manome, kad neatitikimas yra nesąžiningas).

Kodėl jums reikia žinoti šiuos etapus? Norint suprasti, kas yra mūsų skundas, atsikratyti. Galų gale, kiekviename etape žmogus gali viską keisti: nustoti kurti lūkesčius ar priimti realybę be palyginimo operacijos su savo viltimis ir planais.

Rūšis

Įžeidimai yra skirtingi. Juos vienija vienas dalykas - šis jausmas kyla iš vaikystės. Štai kodėl labai jautrus suaugusysis dažnai sako, kad jis elgiasi kaip vaikas. Nepaisant to, psichologai išskiria kelis įžeidimų tipus. Pirmiausia - demonstraciniai ir paslėpti įžeidimai. Tai būdas pranešti pasauliui apie savo sprendimą: kai kurie yra įžeidžiami taip, kad jis būtų akivaizdus visiems (garbingai), kiti ne tarnauja protui, bet jie išgelbės įžeidimą sieloje, paslėpti, puoselėti ir rūpintis. Antrasis tipas yra pavojingiausias, kuris dažniausiai sukelia ligas, pvz., Onkologiją, sunkias sistemines autoimunines ligas. Vidaus pažeidimai trukdo gyventi normaliai, kurti sveikus santykius.

Yuri Burlan, gerai žinomas psichologas ir sistemos-vektorinės psichologijos meistras, pasiūlė labai paprastą ir tuo pat metu išsamų nusikaltimų rūšių klasifikavimą:

 • vienam asmeniui;
 • žmonių grupei;
 • apie pasaulį (gyvenimą);
 • apie aukštesnes galias (Dievą, likimą, apvaizdą) ir save.

Pirmajame ir antrojo tipo įžeidimuose dalyvavo visi pojūčiai. Asmuo gali būti sužeistas kito asmens žodžio, išvaizdos, akto. Yra labai aiškus lūkesčių ir tikrovės nenuoseklumas. Pasipiktinimas žmonių grupėje - ambicingesni Asmenis gali įžeisti tam tikra religinė, nacionalinė grupė, profesija ar lytis (žmogus, kuriam nusikaltė visos moterys, moteris, kuri yra griežtai pažeista visų stipresnės lyties atstovų).

Paprastai toks nusikaltimas grindžiamas asmenine nusikalstamos veikos patirtimi tam tikram asmeniui iš tokios grupės, dėl kurios nusikaltėlis pradeda apibendrinti, perduoda savo jausmus kitiems grupės nariams, kurie iš tikrųjų nepradėjo tokio požiūrio. Dėl tokių nusikaltimų asmeniui sunku bendrauti su visuomene, konkrečiais žmonėmis.

Įžeidimas gyvybei, pasauliui - labai sunkus pasipiktinimas. Toks asmuo yra įžeistas. Jis atsisako tinkamai priimti pasaulį. Dėl šios priežasties jo pyktis dažnai nesukelia jokios akivaizdžios priežasties viskas, ką jis pasiekia: katė ar naujas vaikų sūpynės, įrengtas kieme, nekaltas asmuo, kuris bandė patekti į gydytoją, nelaukdamas eilės. Mums reikia tik priežasties kerštuoti pasaulį, nukentėti, nutraukti, sunaikinti. Tokių žmonių kūne taip pat vyksta destruktyvūs procesai.

Tačiau sunkiausias tipas yra laikomas paskutiniu tipu - įžeidimu į aukštesnę galią. Tai sąlyginai suskirstyta į dvi porūšius: Dievo įžeidimas tiesiogiai dėl to, kad „jis yra duotas kitiems, bet man nėra teisingai suteiktas“ ir įžeidimas. Tokie žmonės beveik visada turi blogą nuotaiką, jie dažnai sako, kad aukštesnės jėgos jiems yra nesąžiningos, jie paprastai susiduria su sunkumais bent jau su tam tikra religija. Tie, kurie patys yra įžeisti, yra tikri „samojedai“, jie iš tikrųjų pradeda vidinius pasąmonės procesus. Iš čia - sunkios diagnozės su nepaaiškinama medicinine priežastimi, nuolatinės problemos, kurios gali būti tiek vidaus, tiek lemtingos.

Psichologai tiki, kad kiekvienas žmogus duodamas tai, ką jis spinduliuoja į šį pasaulį. Jei tai yra pykčio, savęs gailesčio srautas, tuomet nereikia tikėtis „ryškios juostos“ puolimo.

Priežastys ir simptomai

Manoma, kad nusikaltimas įvyksta dėl kelių priežasčių.

 • Noras manipuliuoti (sąmoningas asmens sprendimas būti įžeistas ir akivaizdžiai akivaizdus, ​​kad būtų pasiektas norimas iš kito). Tai dažnai daro vaikai, kurių motina atsisako pirkti žaislą arba leisti jiems vaikščioti kieme, kaip dažnai mergaitės ar moterys, norinčios tapti partneriu ar sutuoktiniu keisti savo sprendimą ar elgesį, kad tai padarytų. Taigi kartais vyrai veikia, bet stipresnės lyties atstovai, tokios įžeidimų priežastys yra mažiau paplitusios nei kitos. Išimtis yra pensininkai. Senatvėje noras atkreipti dėmesį į save, kad kiti padarytų vyresnio amžiaus žmonių poreikius, dažnai išreiškiamas demonstraciniu pasipiktinimu.
 • Nesugebėjimas atleisti (dažniausia priežastis). Tai taip pat yra manipuliavimas, tik nesąmoningas, nepageidaujamas. Jei sąžiningai paklaustumėte, kodėl jis buvo įžeistas, ir kodėl jam reikia šio nusikaltimo, tikėtina, kad jis negalės atsakyti į šiuos klausimus sau, nes jis nežino, kas vyksta. Jis pats būtų malonu atsikratyti nemalonaus indėlio savo sieloje, bet jis nežino, kaip, psichiškai nuolat grįždamas prie neigiamos patirties.
 • Nenoras susitaikyti su tikrove (apgauti lūkesčiai). Žinoma, visi girdėjo, kad niekas nėra įpareigotas niekam, niekas neprivalo prisitaikyti prie kažkieno idėjų, bet labai dažnai mes nuoširdžiai tikimės, kad draugai patys padės, jie neturės reikalauti, kad sutuoktinis spėtų, kad jis turi daryti tam tikroje situacijoje.

Žmonės negali perskaityti mūsų minčių, jie gali turėti kitokią nuomonę dėl vienos ar kitos sąskaitos, todėl jie neveikia taip, kaip tikėjomės, ir tai tampa pasipiktinimo priežastimi.

Pasipiktinimo požymiai priklauso nuo to, ar jis yra aiškus, ar paslėptas. Įžeidęs, jis smarkiai pakeitė savo veido išraišką, jis gali „poutyti“, pasukti, atsisakyti tęsti pokalbį. Visą savo išvaizdą jis parodo, kad jis užvaldo pasipiktinimą, pasipiktinimą, pyktį, kad jo geriausi jausmai buvo „prispausti“, „ginčijami“. Tuo pačiu metu įžeidinėjimas neišnyksta, jis stengiasi pastebėti savo pasipiktinimą, kitaip „atlikimas“ praranda savo prasmę.

Žmonės, kurie kruopščiai slėpia savo nusikaltimus tolimiausiuose savo sielų kampuose, elgiasi gana skirtingai. Jie nori privatumo, jie yra malonesnė izoliacija, ypač - nuo nusikaltimo objekto. Kol „vulkanas“ subręsta viduje, jie gali tyliai elgtis, bet tada jie taps dirglūs, pikti, suvaržyti.

Gebėjimas paimti nusikaltimą aktyvuojamas tam tikrais gyvenimo laikotarpiais.

Jei yra depresija, stiprus stresas, lėtinis stresas, jei asmuo serga, tada pasipiktinimas ateina greičiau. Jų priežastys dažnai nėra tokios rimtos, ir pačios nusikalstamos veikos labai greitai išsivysto nuo neigiamų jausmų tam tikram asmeniui iki pasipiktinimo taikos ir likimo link.

Sunku rasti planetoje asmenį, kuris niekada nepažeistų. Tačiau mes nesiekiame išnaikinti ir naikinti nusikaltimą kaip reiškinį. Būtina išmokti, kaip ją valdyti, suprasti, jausti ir laisvai nustatyti - leiskite jam skristi. Asmeniui, kuris nori būti sveikas ir sėkmingas, tokia negatyvumo našta yra visiškai nenaudinga.

Atskirai noriu kalbėti apie tokį patologinį įžeidimą, kuris tampa charakterio bruožu - psichiniu įžeidimu. Yra žmonių, kurie beveik visada yra įžeisti. Jie patys nežino, kas ir kodėl, bet jie visada yra įžeisti. Toks įžeidimas susidaro vaikystėje. Vaikas, kuriam skiriamas nepakankamas dėmesys, greitai supranta, kad galima įjungti suaugusiųjų nuomonę ir gauti tai, ko norite, dažnai taikant manipuliacinį įžeidimą. Jis taip įpratęs elgtis taip, kad netrukus šis destruktyvus jausmas taps jo asmenybės dalimi.

Šis pasipiktinimas, laimei, nėra toks dažnas. Tačiau kiekvienu atveju reikia profesionalios psicho-korekcijos, kurią turėtų tvarkyti patyręs psichiatras, psichoterapeutas.

Asmeniui neįmanoma susidoroti su protiniu pasipiktinimu.

Kaip atleisti?

Kadangi pasipiktinimo jausmas yra destruktyvus, destruktyvus, tai būtina atsikratyti. Tai ne tik padės pagerinti santykius, bet taip pat akivaizdžiai palengvins visas žmogaus egzistencijos sferas (sielai bus lengviau, darbas bus lengviau, bus lengviau priimti sprendimus, jei yra liga, tada pajusite daug geriau).

Reikia nedelsiant suprasti, kad kova su nusikaltimais, prieštaraudama tai, kaip pataria daugelis mažai žinomų psichologų internete, yra Don Kichoto kampanija prieš vėjo malūnus. Be to, bandymas paneigti kažką, kas jau tapo jūsų dalimi (jautrumas), yra tikras kelias į ligoninės lovą. Tokie bandymai slopinti, slėpti savo pyktį paprastai sukelia sunkią sunkią ligą. Įžeidimas yra būtinas:

 • atpažinti ir priimti;
 • prisiimti atsakomybę už tai tik sau (mes patys nusprendėme, kad bus įžeisti!);
 • išardyti jį į „komponentus“, suprasti kiekvieną iš keturių psichikos procesų, kurie yra klasikinio pasipiktinimo raidos procesai;
 • neigiamomis emocijomis kiekviename etape pakeiskite teigiamomis.

Norėdamas sužinoti, kaip susidoroti su tokiais žalingais jausmais kaip įžeidimais, 1993 m. Psichologas ir profesorius Jurijus Orlovas sukūrė sanogeninio (sveiko) mąstymo metodą. Tada trumpai apibūdinkite esmę Profesorius pasiūlė priešintis visam patogeniniam (pykčiui, agresijai ir nusikaltimui) teigiamai ir konstruktyviai (džiaugsmas, meilė, atleidimas). Šiandien Orlovo metodas aktyviai naudojamas rekomendacijose mokytojams, gydytojams ir specialistams, dirbantiems su nuteistaisiais ir neįgaliais asmenimis, taip pat širdies ir kraujagyslių patologijų prevencijai.

Apsvarstykime, kaip atleisti skriaudą sanogeninio mąstymo metodu, naudojant konkretų pavyzdį. Pavyzdžiui, motiną įžeidžia sūnus ar dukra, kuri užaugo ir beveik nesuteikia savo laiko. Šis pasipiktinimas ilgą laiką gąsdina, todėl jį vis sunkiau perkelti. Pirmajame etape motina turi turėti mažą nešiojamąjį kompiuterį, kuriame ji galėtų paimti savo pačių stebėjimus, užrašyti, kokias gyvenimo minutes, kokiomis aplinkybėmis, kiek kartų per dieną ji psichiškai grįžo į pojūtį suaugusiam vaikui.

Po to moteriai reikia pasakyti apie keturias psichines operacijas, kurios sudaro nusikaltimo esmę (apie tai rašėme aukščiau). Tame pačiame nešiojamojoje knygoje ji turi atkreipti puslapį į keturias dalis ir įrašyti:

 • lūkesčiai (kaip ji matė santykius su savo sūnumi, kaip jis turėtų veikti savo supratime, ką jis turėtų pasakyti, daryti, duoti ir tt);
 • realybė (ką jis daro, ką jis sako ir suteikia iš tikrųjų);
 • skirtumas tarp pirmojo ir antrojo (čia jums reikia parašyti visus skirtumus iš tikrovės);
 • nusikaltimo pobūdis (čia reikia tiksliai nurodyti, kaip nusikaltimas prasidėjo: aiškiai ar netiesiogiai, ar vaikas žino, kad jo motina yra įžeista, ar nusikaltimas yra manipuliuojantis).

Jei tai sunku padaryti patys, galite susisiekti su psichologu.

Pagrindinis tikslas yra vizualiai matyti, kad lūkesčiai yra tik jūsų vaizduotės bruožas, ir realybė yra būtent tai, kas turi būti tinkamai imtasi. Taigi suprantama, kodėl sūnus ar dukra veikia tiksliai taip, kaip jis daro. Kartu su juo pasireiškia vidinis jų veiksmų priėmimas. Tai jau reiškia pateisinimą ir atleidimą.

Niekas neturėtų būti „patogus“ ir patogus tik jums. Todėl pagrindinė darbo dalis - dirbti su jūsų pačių lūkesčiais iš konkretaus asmens ar iš pasaulio žmonių grupės. Naudinga paklausti savęs, ir iš tiesų, ar tokie lūkesčiai iš tiesų kilo, ar asmuo suteikė pagrindo tokiems lūkesčiams įgyti, ar jūsų lūkesčiai yra realūs, ar norite, kad jūsų artimieji negalėtų. Paprastai tai duoda gana greitą rezultatą, o asmuo pradeda objektyviau vertinti tikrovę.

Taip pat veiksmingas gali būti metodas, kuriuo siekiama įdėti save į savo piktnaudžiavimo batus. Stenkitės įsivaizduoti, jei jis žino, kaip jis turėjo pats vadovauti, kad nebūtų įžeistas.Norėdami suprasti, kodėl jis veikė visiškai kitaip, nei mes norėjome, galite, jei suprantate motyvus, kurie jį vedė. Šis metodas leis suprasti, kad sūnus (dukra) konkrečiai nesuteikia pagyvenusiai motinai mažiau dėmesio nei anksčiau. Jis turi daug darbo, turi savo šeimą, vaikus, turi problemų, kurias reikia išspręsti.

Atleisti yra suprasti. Galite suprasti visus, pagrindinis dalykas yra noras atsikratyti skausmingo jausmo, pykčio ir gailestingumo, kuris jus sunaikina. Ir nėra daug skirtumų, nesvarbu, ar tai yra nedidelis nusikaltimas ar rimtas, ar nusikaltėlis atsiprašė, ar ne - visi šio destruktyvaus jausmo tipai kažkaip sunaikina mūsų sveikatą, mūsų asmenybę.

Galite suprasti ir atleisti savo artimiesiems, draugams, kaimynams, politikai tik tada, kai aiškiai suprantate savo lūkesčių motyvus ir šaltinius.

Kaip išmokti nežeisti?

Norint susidoroti su vienu nusikaltimu, tai yra didelis dalykas, tačiau daug svarbiau sužinoti, kaip tai padaryti patys ir išmokyti savo vaikus ne įžeisti, o ne paslėpti įžeidimą. Prireiks laiko ir noro dirbti sau. Praktikuojančių psichologų patarimai gali padėti.

Nenustatykite savo nuomonės kitiems

Kiekvienas turi teisę į savo nuomonę, išvadas. Jei paklausti apie juos, nedvejodami pasakykite, kas, jūsų manymu, yra teisinga. Jei ne, tuomet jūs neturėtumėte stengtis priversti kitiems tai, kas būdinga tik jums. Priešingu atveju, siekiant išvengti įžeidžiančių situacijų, neveiks.

Paimkite tikėjimą paprastą tiesą, kad kiekvienas yra atsakingas už savo gyvenimą ir jų nuomonę. Jūs tvirtinate, kad turite teisę į savo sprendimą ir nuomonę, taigi palikite tą pačią teisę kitai. Tai bus teisinga.

Atkreipkite dėmesį į gerą

Geras kiekvienas. Jei bandysite matyti šiuos gerus bitus, tada jie gali lengvai stumti net tonų blogų. Jei kas nors įžeidžia jus, pabandykite nutraukti keturių „įžeidžiančių“ psichikos procesų grandinę ir tiesiog prisiminti bent vieną situaciją, kai šis asmuo jums gerai ir maloniai elgėsi. Užkirsti kelią įžeidimams.

Jei žmogus jums nepažįsta ir neturite su juo teigiamos patirties, tada tiesiog išreikšti savo išvaizdą (gražias akis ar įdomius plaukus) ką nors gerai. Tol, kol tai padarysite psichiškai, įžeidimo mechanizmas bus sutrikęs, neigiamas jausmas nebus formuojamas.

Šiuo metodu galima įveikti senus nusiskundimus, tačiau šiuo atveju neįmanoma nesiimti jokių nusikaltėlio lūkesčių ir motyvų. Kaip tai padaryti - skaitykite aukščiau.

Pabandykite suprasti kitus.

Net jei sunku suprasti ir iš pirmo žvilgsnio tai beveik neįmanoma. Tiesiog protiškai įsidėkite save į kito batus. Tai padės matyti pagrindinį dalyką, o ne atkreipti dėmesį į įžeidžiančius smulkmenas, o ne kurti nereikalingas iliuzijas ir nebūti nusivylęs smulkmenomis.

Gyvenimas yra vienas

Kiekvieną kartą, kai jūsų sieloje pradeda virti įžeidimas, prisiminkite šią sumuštą tiesą. Gyvenimas yra tikrai vienas - perrašyti, tada vėl neveiks. Todėl ar verta išleisti kas valandą ir dieną, kad sunaikintumėte save pykčiu ir neapykanta, savimi? Stenkitės įsivaizduoti save senatvėje - ar turite ką prisiminti gerą, jei jūsų gyvenime dažniausiai patyrėte destruktyvius jausmus.

Kita vertus, jūsų piktnaudžiavimo asmuo taip pat turi vieną gyvenimą.

Jei staiga atsiras įžvalga ir nuspręsite padaryti taiką, jis nebebus gyvas? Tuomet įžeidimas paverčiamas sunkesne forma - griauna prieš save, kaltės jausmas. Todėl prašykite atleidimo šiandien tiems, kuriems jūs pakenkėte, atleiskite tiems, kurie jums pakenkė, ir pagaliau pradeda gyventi, o ne plekšnę savo tamsiuose, nemaloniuose prisiminimuose!

Suteikite pakankamą atgaivinimą kurstytojams

Visada yra ir bus žmonių, kurie turės užduotį išprovokuoti jus būti įžeisti, ty jie sąmoningai įžeidžia. Tokių žmonių tikslas yra skausmingiau nukentėti, suspausti, kur skauda, ​​kad sukeltų reakciją.Ar reikia kenkti sau ir savo sveikatai dėl konflikto? Atrodo, kad ne. Todėl ignoruojant bandymus pakenkti jums bus tinkamas veiksmas.

Psichiškai apgailestauju asmeniu (konfliktu, patikėkite manimi, labai sunku gyventi!), Pažymėkite sau keletą savo teigiamų savybių, palaikykite ramybę. Nėra nieko, kas prieštarautų nusikaltėjui dėl tokios „sienos“.

Atminkite, kad jis nesistengia jums įžeisti, jis stengiasi, kad jūs nuspręstumėte būti įžeistas.

Žiūrėti visą situaciją.

Meilėje, kasdieniame gyvenime, draugystėje dažnai kyla nedideli įžeidimai. Mes juos vadiname tokiais - nedideliais. Norint juos įveikti, svarbu tik pabandyti matyti visą situaciją, visiškai nesiremti mažais dalykais, dėl kurių jūs padarysite pražūtingiausią sprendimą - pradėti nusikaltimo procesą. Vyriškos bulvės ne bulvėse, o kubeliuose, nors paprašėte, kad jis būtų tik šiaudai? Prieš atidarydami savo burną piktas kalbas, pagalvokite apie tai, ką jis visai daro - jis jums bulvytes. Jis nori daryti kažką gražaus. Ar verta būti piktas? Be to, bulvių kubeliai, jei ne sutelkti dėmesį į smulkmenas, taip pat yra labai skanūs.

Visada atsisveikino

Nereikia papasakoti kitiems, kad tu jiems atleido, nebūtina bandyti palaikyti santykių, bet būtina atleisti. Su atleidimu išgyvena sunkumą sieloje. Todėl bet kokioje situacijoje atsisveikinti. Pakeista - atsiprašau, atleisk. Pasiduokite - atleiskite ir nepalikite į tai savo atmintyje. Atleiskite duris ir nekaltą, nusikaltėlį, vagį, jie gyvena taip, kaip jie gali, ir neturite būti taip, kaip norite.

Atleidimas yra neįtikėtinai svarbus procesas. Ir tuos, kurie bando įžeisti, tiesiog norite išmokyti jus kažką. Paklauskite savęs, ką? Vagis - atsargumas, godumas - dosnumas, išdavikas - lojalumas. Paimkite geriausius ir pereikite. Nėra nusikaltimo.

Kaip atsikratyti nusikaltimo ir išmokti atleisti, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys