Pažeidimas

Kaip atsiprašyti merginos, kuri buvo įžeista?

Kaip atsiprašyti merginos, kuri buvo įžeista?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kokiais atvejais reikia atsiprašymo?
 2. Būdai
 3. Pavyzdžiai
 4. Psichologo patarimai

Stipresnės lyties atstovų psichologija labai skiriasi nuo sąžiningos lyties psichologijos. Todėl jiems taip sunku nustatyti kontaktinius taškus. Jei du žmonės tapo labai artimi, tai reiškia, kad jie sugavo „sėkmę nuo uodegos“. Bet kol tai atsitiks, konfliktai yra galimi. Tada jums reikia ieškoti kompromisų ir visada būkite saugūs, jei nenorite prarasti savo mylimo.

Kokiais atvejais reikia atsiprašymo?

Visų pirma reikia prisiminti, kad daugeliu atvejų neturėtumėte nedelsiant prisiimti atsakomybės už įvykusį konfliktą. Jūs neturėtumėte to daryti, nes nekaltumo prezumpcija visada turėtų būti gyvenime. Priešingu atveju, jūs pradėsite pasipiktinti sau ir pasitraukti dėl to, ką dar nepadarėte. Taigi, trumpą laiką paversti nusikaltėliu.

Tačiau, jei yra tinkamų priežasčių ir įrodymų, turi būti įmanoma pripažinti klaidas. Visų pirma, jums reikia atsiprašyti, kai jaučiatės kaltas. Šis nuojauta negali būti painiojamas su nieko. Savo sąmonės gelmėse kiekvienas žmogus visada turėtų prisiminti, kad nepripažindamas klaidų jis negali tinkamai prašyti atleidimo. Verta galvoti apie šią problemą, kai įvyko.

 • Jūs sužeidėte mergaitę girtas stuporas. Vakaruose įvyko situacija, kai nusprendėte, kad jūsų draugas buvo neteisingas. Iš to, jūsų nuotaika pablogėjo, o tada jūs praradote savęs kontrolę.

Kalbėjo „nastiness krūva“ ir galbūt net leido užpuolimą. Dabar ji nenori jus matyti. Nedelsiant turiu pasakyti, kad tai yra labai sunkus atvejis.

 • Dėl jo šlapimo nelaikymo įžeidė mergaitę tiesiog „iš mėlynos“ su visais gatvėje. Iš šio pažeminimo ji paliko visas ašaras, o dabar jo telefonas nėra jums prieinamas.
 • Išdavystė - Tai labiausiai „nepagrįstas“ atvejis. Norint išspręsti šį konfliktą, turite labai sunkiai išbandyti. Ir jūs turėtumėte būti pasiruošę tai padaryti. Gali būti, kad visos pastangos bus švaistomos, bet neturėtumėte nevilti, nes atleidimas vis dar gali būti pasiektas.
 • Nepastovus požiūris, kuri kartojama per dažnai, gali sukelti pasipiktinimą ir santykių plyšimą. Jei nesate pripratę rūpintis kitais žmonėmis, tai turėtumėte išmokti. Priešingu atveju neigiama patirtis bus kartojama dar kartą.
 • Pavydas be jokios priežasties yra viena iš pagrindinių santykių problemų. Nuo pavydo jums tampa nepakeliama mergaitė ir aplinkiniai žmonės. Jūs turėtumėte spręsti tokius pobūdžio požymius.
 • Nuobodulys ir savanaudiškumas gali susprogdinti bet kurį asmenį, ypač savo draugę. Stenkitės vengti tokių pasireiškimų.
 • Godumas ir suvaržymas bet kokioje situacijoje taip pat yra nepriimtina, jei esate artimesni santykiai.

Po konflikto kiekvienas vaikinas tikrai nori ištaisyti situaciją. Todėl būtina veikti, o tada susitaikymas yra galimas.

Būdai

Akivaizdu, kad tikras žmogus turėtų atsiprašyti mergaitės, kai jis blogai pakenkė. Yra daug būdų tai padaryti. Svarbiausia, kad jūsų atsiprašymai nebūtų įsibrovę ir nesukeltų naujų įžeidimų.

Atminkite, kad mergaitės dažniausiai yra įspūdingos ir švelnios būtybės. Todėl neturėtumėte naudoti nepriimtinų metodų suderinimui Pavyzdžiui, jei ji nenori siūlyti, tuomet jūs negalite šaukti ir grasinti.

Jei elgiatės agresyviai ir bandysite atleisti atleidimą jėga, jūs nepavyks. Naudokite kai kuriuos patarimus, juos „pritaikykite“ prie individualaus atvejo.

 • Lengviausias ir greičiausias būdas yra rasti tinkamus žodžius: kalbėti savo žodžiais ir nuoširdžiai atgailauti ir atgailauti. Pabandykite tai padaryti iš anksto dėl susitaikymo ir nepamirškite parengti teksto, kuris būtų geriau mokytis iš širdies.

Tik susitikime, kai atliksite savo planus, nekalbėkite įsimintinomis frazėmis, bet padarykite savo išpažinimą nuoširdžiai. Tada jums pavyks. Po atsiprašymo kantriai laukite to momento, kai jaunos moters širdis „atšildo“ ir vėl bus pasirengusi dialogui ir santykių tęsimui.

 • Raštu patikimiau bendrauti. Todėl parašykite ant popieriaus lapo viską, ką norėjote pasakyti susitikime. Nebijokite atvirų frazių. Kai viskas yra paruošta, pabandykite perskaityti visą tekstą ir patikrinti frazių teisingumą.

Taip pat atsitinka taip, kad jausmus žmogus galvoja apie vieną dalyką ir rašo kažką kitokio ir kitokios reikšmės. Geriau čia būti saugu. Kartu su kurjeriu gali būti išsiųstas laiškas, kuriame užsakoma didžiulė rožių puokštė (arba tos gėlės, kurias mėgsta draugė). Įdėkite pastabą į gėles.

 • Šiuolaikinėje visuomenėje jis priimamas bendrauti socialiniuose tinkluose. Todėl galite paprašyti atleidimo iš privačių pranešimų. Dėl to verta parašyti nuoširdžius atsiprašymus. Bet pirmiausia nustatykite problemą ir pripažinkite savo klaidą.

Tik čia verta atidžiai apsvarstyti prieš pasirinkdami tokį metodą. Jei turite nedidelį konfliktą, tada gali būti atsiųstas atsiųstas pranešimas. Tačiau, jei elgiatės labai negraži, tada pagalvokite apie kitus būdus. Gali būti, kad mergaitė, reagavusi į tokią problemą labai paviršutiniškai ir nenorėdama pastangų, tiesiog užblokuos jus.

 • Nustebinkite taip pat gali dirbti ir galbūt ne. Viskas priklauso nuo merginos pobūdžio ir ginčo pobūdžio. Su labai stipriais konfliktais galite gauti „priešingą poveikį“. Todėl, jei jūs galvojote, kad sugrįžtumėte savo mylimąjį, pabandykite galvoti apie kažką „gero“ ir neeilinio. Priešingu atveju ji gali imtis savo žingsnio kaip pasityčiojimas.
 • Geras būdas prašyti atleidimo eilutėje ir draugams bei artimiesiems. Taigi jūs galite „nužudyti du paukščius vienu akmeniu“: atkurti save priešais mergaitę ir atkurti save priešais aplink jus.

Žinoma, lengva patarti. Asmeniui, kuris negali nuspręsti dėl efektyviausių būdų, yra daug sunkiau. Todėl turite pasinaudoti tų, kurie jau turi šį įgūdį, patirtimi.

Pavyzdžiai

Atminkite, kad esate ne pirmasis ir jūs nesate paskutiniai, kad būčiau tokioje nepatogioje situacijoje, kai mergina atsisako bendrauti dėl nusikaltimo. Ši situacija gali tapti negrįžtama. Jums reikia pradėti veikti. Stenkitės naudoti šią informaciją ir ją taikyti praktikoje. Tiesiog apsvarstykite visus niuansus, pvz., Individualų pasaulio suvokimą, kuris būdingas tik jūsų draugei.

 • Ne blogai, jei siūlote savo partnerį praleisti laiką kartu keliaujant. Nesvarbu, kiek kuponas kainuos ir kur eisite. Svarbiausia yra tai, kad jūs galite būti vienas ir galiausiai „ištaisyti“ savo santykiuose esančią skylę.
 • Duokite brangią dovaną. Čia viskas priklausys nuo jūsų gerovės ir merginos poreikių. Pabandykite norimą dalyką. Gal jūsų brangakmenis jau seniai svajojo apie kažką ar tikrai norėjo nusipirkti ką nors. Pabandykite įvykdyti savo svajonę ar norą. Tada, galbūt, jos širdis „ištirps“.
 • Rašykite po langu didžiosiomis raidėmis žodis „atleisti“ (gali būti išdėstytas spalvomis). Būtinai įtraukite įžeidusio asmens pavadinimą. Tegul visi aplink jus matote šį užrašą. Merginos mėgsta būti dėmesio centre. Ji mielai matys, kiek vertinate savo santykius.
 • Koncertų bilietai jos mėgstamiausias menininkas taip pat padarys jūsų garbinimo objektą laimingiausiu pasaulyje.Patartina viską sutvarkyti taip, kad ji būtų netikėta.
 • SPA procedūros visiškai bus ne tik maloni dovana, bet ir pagerins jūsų nuotaiką. Kai mergaitė praeina kosmetikos kursą, ji jaučiasi „atnaujinta“ iš visų pusių ir bus pasirengusi atleisti.
 • Duok įžeidžiamą merginą gražus apranga. Norėdami tai padaryti, pakvieskite ją į geriausią moterų parduotuvę ir rinkdamiesi su savo vakarais suknelę (ar ką nori). Iš tokių veiksmų ji padidins savigarbą.
 • Tada, jei jūsų aistra mėgsta gyvūnus duok jai šunį ar elitinių veislių katę. Nuo tokio gerumo ji atšildo sielą ir vertina jūsų dovaną. Jums ir sau malonu matyti, kaip nuotaika keičiasi į merginą.

Nepriklausomai nuo dovanos ar netikėtumo, ji turi būti iš širdies. Tada šis žingsnis sustiprins jūsų santykius.

Psichologo patarimai

Jei jūs patys esate labai susirūpinę, kad jūs įžeidėte savo pasirinktą, pirmiausia reikia suprasti, kad tu esi neteisingas. Ir tada padės šie patarimai.

 • Norėdami pradėti suderinimą, nereikia pažymėti už jo garbinimo objekto. Pakanka nustatyti susitikimo laiką ir vietą.
 • Jei nusprendėte prašyti atleidimo, tai geriausia susitikti ir kalbėti apie problemą akis į akį. Būtina išsiaiškinti, kas sukėlė tokį įžeidimą savo draugei. Tai turi būti padaryta, kad nebūtų daroma tai, ką darėte.
 • Išaiškinant santykius su jaunąja mergina gali „nukristi“ priekaištus ir kaltinimus. Klausykitės jų tyliai. Leiskite įžeidžiamam asmeniui kalbėtiir tada jo pyktis išnyks.
 • Visi jūsų žodžiai kalba ramiai ir stenkitės nesukurti konfliktų situacijų. Atminkite, kad padarėte klaidą, todėl pabandykite elgtis tinkamai.
 • Nuoširdumas turi pasireikšti visuose jūsų žodžiuose ir veiksmuose. Priešingu atveju nieko neįvyksta. Mergina tiesiog netikės tavimi.
 • Kai tik gausite atleidimą, pabandykite elgtis ne pernelyg įžeidžiantis. Atsijunkite santykius. Tuo pačiu metu parodyti rūpestį ir dėmesį. Protingai „balansas“ tarp šių dviejų sąvokų.
 • Pabandykite sunkiai nedaryti griežtų pareiškimų apie jaunąją merginą, jei po susitaikymo praėjo daug laiko. Jei sulaužysite tam tikras ribas, mergina gali manyti, kad nesuvokėte ir nesupratote savo klaidos, ir nepadorus elgesys yra nuolatinė jūsų charakterio dalis.
 • Atminkite, kad kai esate bloga nuotaika, tai geriausia nieko nedaryti. Be to, imtis veiksmų siekiant suderinti šalis. Esant tokiai padėčiai, jūs tik pabloginate jų sudėtingą padėtį.
 • Nepaisant to, kad pasaulyje dabar įprasta aktyviai bendrauti socialiniuose tinkluose, Stenkitės ne siūlyti per pasiuntinius. Šis metodas yra labai abejotinas, kad būtų visiškai išreikšti savo jausmus. Jūsų pranešimas gali būti naudingas, jei nesate labai blogas.
 • Jūs neturėtumėte susisiekti su draugais ir draugėmis su savo problema. Iš tokios pagalbos gali būti tik blogiau. Net jei tavo artimieji nori nuoširdžiai jums padėti, mergina negali vertinti tokio impulso ir manys, kad esate bailys ir negalite priimti sprendimų ir nesuvokiate klaidų.
 • Kitame įgyvendinimo variante jis gali būti dar blogesnis. Gali būti, kad tarp draugų ar draugų yra žmogus, kuris džiaugsis tik dėl jūsų ginčo. Pagalba iš šio „padėjėjo“ jums nereikės laukti, bet žala, tai yra visiškai įmanoma, tai sukels didelę žalą.
 • Jūs taip pat neturėtumėte jaudintis ir panikos. Jei nuo susitikimo visada turėjote stiprių santykių, jie nebuvo išnykę. Tiesiog įžeidimas nesuteikia jaunajai poniai prisiminti visą jūsų santykių šilumą. Po ginčo reikia šiek tiek atvėsinti. Galbūt pats partneris norėtų vėl artėti prie jūsų.
 • Negalima kaltinti merginos po susitaikymo kad jūs vis dar turite jėgų prašyti atleidimo.Pirma, tai buvo tavo ir tik jūsų sprendimas, ir, antra, ji neprašė jūsų su juo susieti.

Atminkite, kad dviejų žmonių santykiai susideda iš abipusės pagarbos. Geriau vengti ginčų ir skandalų nei ištaisyti situaciją, atsiradusią po tokio incidento.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys