Pažeidimas

Nusikaltęs moteris: sukelia vyrų pasipiktinimą

Nusikaltęs moteris: sukelia vyrų pasipiktinimą

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kodėl moteris įžeidė?
  2. Kaip veikia partneriai?
  3. Kaip mergaitė gali suprasti save ir paleisti savo nusikaltimą?
  4. Atleidimo metodas

Galbūt kiekvienas žmogus turėjo susidoroti su moters įžeidimu. Kai nusikaltusi moteris žino, kaip kalbėti savo nusikaltimu, ir žmogus žino, kaip klausytis ir suprasti, tuomet jiems yra gana paprasta išspręsti problemas, kurios yra santykių skausmas. Tačiau taip pat atsitinka, kad žmogui įžeidimo priežastis yra nesuprantama sutuoktiniui ir jis nežino, kaip elgtis tokioje situacijoje. Kartais moteriai sunku suprasti save ir susidoroti su įžeidimu. Kaip suprasti vienas kitą ir save ir ką daryti panašioje situacijoje?

Kodėl moteris įžeidė?

Mes eisime iš to, kad nusikaltimo priežastis žmogui nežinoma. Tada jis gali pasireikšti tokiu būdu: ji yra užrakinta, šaltai bendrauja, negailestingai nekalba, arba, priešingai, tampa pernelyg sudėtinga, „pjūklai“, randa trūkumų.

To priežastys gali būti daug. Štai keletas: nuovargis, nepastebėjimas, skausmingi žodžiai, pavydas, supratimo stoka ir pan. Bet galų gale, jie visi nusileidžia prie moters kvailumo prašymo (ar paklausos).

Psichologija šį elgesį vadina manipuliavimu. Pagrindinis manipuliatoriaus bruožas yra nesąžiningumas, toks žmogus tiesiogiai nekalba apie savo poreikius, bet ieško įvairių būdų ir daro tai nesąmoningai.

Manipuliavimą dažniausiai naudoja žmonės, turintys silpną valią. Jie labai baiminasi, kad jų tiesioginis prašymas bus pasmerktas, ignoruojamas, neišklausytas.

Todėl reikia pažvelgti giliau. Tada, atsižvelgiant į tokio elgesio nežinojimą ir įžeidusio asmens silpnumą, galima suprasti, kad mylimam žmogui įžeidimas neturi kenkėjiško ketinimo, bet apskritai prašo dėmesio ir jam reikia jo vidinės jėgos ir paramos.

Kaip veikia partneriai?

Vyrams jau seniai nėra paslaptis, kad moterys susituokia, taip pat ir dėl to, kad joms reikia jėgos, apsaugos ir paramos. Deja, vyrų apskritime, dažnai po apsauga ir parama, kalbama tik apie fizinę jėgą.

Tačiau tiesa, kad moteriai dažnai reikia ne tik moralinės paramos. Viduje stiprus žmogus visada pastebės, kai kažkas trikdo jo draugą ir nepalieka jos jausmų.

Moterims, dėmesiui, vyro priežiūrai - kaip akumuliatoriaus įkrovikliui. Jie mokami iš paprastų žodžių ir apkabų ir taps nenumaldomi generatoriai iš meilės gydymo. Moteris tiesiog laukia malonių žodžių.

Taip pat atsitinka, kad mergina pasireiškia pernelyg kaprizingu asmeniu, kuris nenori nusiraminti net tada, kai surinkote visą savo supratimą ir, kaip jums atrodo, jūs davėte jai geriausią. Šiuo metu geriau paimti ir pagalvoti apie tai: vyrai yra pripratę prie akių santykių, o agresija yra svetima moterims dėl savo prigimties. Todėl jei pavargusi žmona pradeda „nardyti“ jus, gręždama žodžiais ir „išlaisvindama nuodus“, tai nereiškia, kad jums reikia streikuoti atgal - tai bus tik blogesnė abiem. Tai tik signalas, kad energija baigėsi, atėjo laikas „įkrauti baterijas“.

Ir iš tiesų, daugelis moterų patvirtina, kad be mylimojo paramos, jos atsisako, jų gyvenimo jėga eina kažkur ir jie nėra patenkinti savimi. Tada mano vyras tik nori šiek tiek dėmesio: pasivaikščioti rudens parke prie rankos ir išreikšti savo susirūpinimą ir susirūpinimą, kad jis galėtų tiesiog klausytis, netrukdydamas ar ginčydamas.

Faktas yra tai, kad šiuolaikiniai vyrai, daugelis, kurie užaugo matriarchijos ir feminizmo sąlygomis, nuoširdžiai tikėjo, kad moteris gali būti stipri: lyderis, verslininkas, sportininkas, alpinistas, komjaunimo narys ir tt Ir moterys beveik tikėjo.Tačiau jų tikra prigimtis, švelnus ir trapus, neatitinka šios visuomenės padėties ir stengiasi nutraukti nusistovėjusius stereotipus. Tiesa, tai ne visada sumaniai. Bet tada, dėl tokių pasireiškimų, vyrai tikrai gali žinoti: prieš juos yra tikra moteris.

Kai jauni žmonės vis dar svajoja apie šeimą, jie dažnai nesupranta, kad šeima yra ne tik nuolatinė atostogos, bet ir nuolatinis kasdienis ir valandinis darbas santykiuose. Tačiau šis darbas jam grąžins šimtą kartų, ir netrukus jie pajus, kad atneša jiems ypatingą abipusiškumo, skverbimosi ir bendro kūrimo džiaugsmą su pasirinktu.

Jei nepamirškite, kad bet kokie santykiai yra sukurti ne tik dėl savo mylimo, bet ir dėl bendrų gėrybių, tuomet pastangos pastatyti santykius duos didelį džiaugsmą. Toks pat patarimas tinka moterims: Nepamirškite rūpintis savo „meilės sodu“ kiekvieną dieną, ir, kaip ir tikras sodas, piktžolės jį piktžolių nusikaltimuose, išplauti geromis mintimis ir žodžiais bei maitinti švelnumo balzamu.

Kaip mergaitė gali suprasti save ir paleisti savo nusikaltimą?

Dažnai pasitaiko, kad mergaitės nepripažįsta savo nusikaltimo, įskaitant tam tikrą žaidimą, ir vaikinas gali nežinoti, kodėl jūs padarėte nusikaltimą. Šios priežastys dažnai gali būti subjektyvios. Taip atsitinka, kad jai kažkas yra nepriimtinas jo elgesyje, bet jam tai yra norma. Pavyzdžiui, žmogus, darantis komplimentą kitai mergaitei, tiesiog parodė malonumą, o jo draugas įžeidė.

Norėdama nežudyti prieš save, mergina tiesiog turi pasikalbėti su savo meilužiu ir išreikšti savo širdyje. Jei vaikinas atsiprašė, pripažino klaidą, ir jūs vis dar negalite nusiraminti, tai reiškia, kad galbūt kažkieno nuomonė įtakoja jus, ir kažkas atsitiktinai „užsikabino“ tokiu būdu, kaip susidoroti su bėdomis - būti įžeistas. Pavyzdžiui, jūsų draugai turėjo panašią neigiamą patirtį, ir jie pataria jums „nepaduoti nusikaltimo“.

Atėjo laikas paskatinti vidinį grynumą. Prisiminkite ir eikite per visas panašias jūsų draugų ir artimųjų situacijas, kuriose jie taip pat įžeidė vyrus. Gerai analizuokite šias situacijas ir nustatykite, kas iš tiesų yra teisus. Ir net jei draugas ar motina turėjo pasipiktinimo priežastį, tvirtai pasakykite sau, kad tai ne jūsų patirtis, bet jūsų draugo (motinos ir pan.) Patirtis. Jūsų padėtis su jūsų sutuoktiniu gali būti šiek tiek panaši į juos, bet jūs esate visiškai skirtingi žmonės ir daugeliu atžvilgių gali būti kitų aplinkybių. Ir nuo šiol eikite iš jūsų konkrečios situacijos aplinkybių ir jūsų bei jūsų draugo savybių.

Neleiskite spekuliacijoms trukdyti jūsų gyvenimui ir santykiams su partneriu.

Jei vaikinas nepripažįsta savo klaidos, galite duoti jam savo nuomonę, bet po to jums reikia nuraminti ir atleisti nusikaltimą. Tai padės atsikratyti jos. Nebijokite būti pernelyg minkštas ir pažeidžiamas. Priešingai, atleidimas, jūs pastebėsite, kad jūs viduje tapsite stabilesni ir stipresni. Ir jūs nebebus painioti netgi dėl to, kad kažkas bando įsitvirtinti. Jūs viską ramiai laikote, palaikydami vidinę pusiausvyrą. Šalia taikos nėra noro „jausti“ ir provokuoti. Būdamas arti tokios taikos ir pasitikėjimo, noriu įsiskverbti į juos ir bendradarbiauti su jumis.

Susižeisti savyje reiškia daryti blogesnę tik sau. Nusikaltęs žmogus atrodo kaip sunkus vežėjas (ir iš tiesų: nemalonus nusikaltimas yra kaip akmuo ant širdies): jis liūdnas, džiaugsmas, su tokiu asmeniu, kurį nenorite būti ilgą laiką. Įžeidimas sukuria blogą sveikatą. Nepatenkintas pasipiktinimas sukelia nervų įtampą. Ir kaip žinote, nervų sistema reguliuoja visus kūno procesus. Poveikio būsenoje (užsitęsęs pasipiktinimas veda organizmą tik į šią būseną), jis veikia savo pajėgumų ribose ir nepavyksta.

Bet koks nusikaltimas yra energija. Jis turi tiesioginį poveikį mūsų psichinei ir fizinei būklei. Norint išsaugoti sveikatą, turite išmokti paleisti pasipiktinimą.

Atleidimo metodas

Įsivaizduokite savo nusikaltimą kaip tam tikrą energiją.Klausykitės savęs, kur jis yra, kokia forma - forma, spalva, kokie jausmai tai sukelia - tai gali būti karšta ar šalta, šveitimas, suspaudimas ar smulkinimas. Stebėkite ją kaip iš šono: ką ji daro, ką ji nori jums pasakyti. Klausykitės - galbūt ji pasakys kažką svarbaus jums, jūs netgi girdėsite, kaip jis kalbėjo su jumis. Ačiū jai už pamoką, atleiskite jai ateitį ir atleiskite, protiškai įsivaizduodamas, kaip ji išsklaido, kaip rūko skrenda į dangų ar išnyksta kitu būdu.

Po to pajusite, kad norėjote laisvai kvėpuoti - tai suteikė galimybę naujiems ir džiaugsmingiems. Dabar kvėpuokite giliai, kaip jums patinka, ir įsivaizduokite, kad esate pripildytas grynos putojančios šviesos. Reguliariai atlikdami šį pratimą pastebėsite, kad jūsų pasipiktinimai jau savaime atleidžiami ir jaučiasi išlaisvinti.

Tiek vyrai, tiek moterys, įveikę pora nusiskundimą, tampa aukštesniu žingsniu vystymosi procese, ir ateityje jiems bus lengviau rasti bendrą kalbą ne tik su savo draugu, bet ir su kitais žmonėmis.

Kaip išmokti kurti santykius be nusikaltimų vyrams, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys