Pažeidimas

Ar verta tai padaryti, jei jis įžeidė?

Ar verta tai padaryti, jei jis įžeidė?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas yra kerštas?
 2. Priežastys
 3. Kada verta atleisti žmones?
 4. Galimi bausmės būdai
 5. Ką tai gali sukelti?
 6. Naudingi patarimai

Niekas nėra apsaugotas nuo įžeidimo. Netgi artimiausi žmonės gali daryti prasmę. Natūralu, kad po sukeltų rūpesčių žmogus pradeda kankinti pasipiktinimo jausmu ir noru gauti netgi. Šiame straipsnyje bus aptartos keršto priežastys ir metodai.

Kas yra kerštas?

Keršto troškimas kyla reaguojant į kitų žmonių skausmą, prasmę, pažeminimą ir kitus veiksmus. Tai gana stiprus jausmas, dažnai rimtai sugadinantis žmogaus, kuris su juo įsitvirtino, gyvenimą. Pagrindinis varomoji jėga yra noras atkurti teisingumą, atgauti orumą.

Sunkiausia yra sutikti su artimu asmeniu sukeltą pasipiktinimą. Tikslumas, padarytas sąmoningai tiems, kuriems patikėjote, kartais painioja.

Po to, kai praeina pirmasis stuporas iš įvykdytų problemų, jis pakeičiamas stipriausiu pasipiktinimu. Toks jausmas įgyja asmenį fiziškai ir moraliai. Haunted sulaikytas pasididžiavimas ir pasididžiavimas. Pirmuosiuose etapuose galvos gali atsirasti sudėtingiausi ir net žiauriausi keršto planai.

Keršto plano vykdymo laikotarpis dažnai yra labai varginantis. Nebent, žinoma, mes nekalbame apie labai trivialius, komiškus purvinus triukus. Kai jausmai giliai sužeisti ir sukelia moralinę žalą, labai sunku nuraminti ir išlaisvinti situaciją.

Dažnai žmogus, kuris trokšta atleidimo, praranda miego, apetito. Giminaičiai gali net pastebėti elgesio ir išvaizdos pokyčius. Pasipiktinimas užsispyrė žmogų, todėl gyvenimas yra labai emocinis ir vienpusis.

Psichologai ir kiti šios srities specialistai pastebėjo, kad žmonės, turintys didelį savigarbą ir emocinį impulsyvumą, yra labiausiai linkę kerštuoti. Todėl šios dvi kritinės situacijos savybės gali paskatinti asmenį į labai rimtus bėrimus būtina būti atsargiems ir pasverti tikrąją žalą nuo situacijos, kurioje piktnaudžiauja.

Dėl komiško ralio kartais žiauriai pasipriešinimas yra visiškai nevienodas. Bet kokioje situacijoje verta tai išsiaiškinti, pažvelgti į jį iš skirtingų pusių. Galbūt šis aktas nebuvo net tyčinis ar priverstas.

Psichologai bet kuriuo atveju pataria analizuoti situaciją ir suprasti emocijų ir jausmų, kuriuos žmogus jaučia dėl to, kas nutiko, kilmę. Kitaip tariant, reikia suprasti tikruosius motyvus, susijusius su noru imtis atsakomųjų veiksmų prieš nusikaltėją.

Priežastys

Priklausomai nuo individualių charakterio bruožų ir pasaulėžiūrų, kiekvienas žmogus visiškai kitaip reaguoja į aplinkinius ir jų veiksmus. Kaip jau minėta pirmiau, pasididžiavimas ir emocionalumas labiausiai nukreipia auką į ryškų atsaką. Ir būtent jie sukelia labai didelį pavojų „lenkimo tempimui“.

Tvari darni asmenybė paprastai nereaguoja į nedidelius rūpesčius, gudrybes ar blogus anekdotus. Taigi jie patys pasisako už ramybę, išlaikydami ramybę ir pusiausvyrą.

Be abejo, yra labai geros priežastys kerštuoti. Nesvarbu, kiek norime, kad rimtų išdavystė, išdavystė ir intriga perduotų mums, jie vis dar vyksta gyvenime.

Sunkus ženklas sieloje ir įžeidimas gali sukelti daugybę įvykių:

 • tyčinis įžeidimas, mylimojo pažeminimas;
 • mylimojo išdavystė ar išdavystė;
 • kolegų darbas;
 • geriausias draugas ar draugas;
 • tyčinis žiaurus apgaulė.

Išgyvenęs nemalonų situaciją, tik asmuo gali nuspręsti dėl keršto. Todėl patartina suteikti sau laiko nuraminti, pagalvoti ir pasverti privalumus ir trūkumus. Jūs turite išlaikyti save nuo smulkinimo pečių.

Kada verta atleisti žmones?

Daugelis dvasinių mokymų ir religijų patys savaime atleidimo ir bet kokios neigiamos situacijos išleidimo idėją - tai taupo dvasinę energiją, nes žmogus, atleidžiantis, nepanaudoja jėgų blogam atsakui. Tačiau tai filosofinis požiūris į nusikaltimų problemą. Tokio požiūrio priėmimas ar nepriėmimas yra asmeninis kiekvieno pasirinkimas.

Bet kokiu atveju, prieš atlikdami kerštą, reikia viską pasverti. Galbūt tai yra tokia situacija, kad žmogus nusipelno atleidimo ir bus labai dėkingas ateityje.

 • Žmogus negalėtų padaryti problemų dėl tikslo. Ne visada įmanoma įvertinti savo sprendimų ar veiksmų pasekmes. Gali būti, kad jūs netyčia neužpuolėte.
 • Kartais nekaltus anekdotus galima suprasti ir laikyti įžeidimais. Žinoma, jums reikia būti atsargiems dėl juokavimo, nesukeliant nepatogumų, žalos ar kitų pažeidimų.
 • Jei nusikaltėlis nuoširdžiai prašė atleisti ir atgailauti, galbūt tai yra jo atsipirkimas. Dažnai, po nusižengimo, padorus žmogus, suvokęs klaidą, atsiprašo ir bando ištaisyti pasekmes, ištaisyti. Keršto su nuoširdžiai atgaila nusikaltėlis bus tiesiog netinkamas ir bus jums agresorius.
 • Tai labai nemalonus ir skausmingas, kai artimas ir mylimas žmogus yra labai įžeidžiamas. Tikėtina, kad merginos kerštas, tėvai, vyrai duos malonumo. Tačiau konfliktai ir priešiškumas greičiausiai didės. Jūs turėtumėte galvoti kelis kartus, jei vis dar norėtumėte nubausti mylimąjį.
 • Dažnai prasmingumas gali būti sutvarkytas dėl pavydo. Darbe pavaldiniai dažnai gana nepagrįstai sukuria įvairius sunkumus sėkmingam bosui ar bosui.

Panaši situacija gali kilti ir šeimoje. Pavyzdžiui, jaunesnis brolis gali tiesiog pavydėti. Tokioje situacijoje pats nusikaltėlis taip pat yra labai nepatenkintas. Iš tokių žmonių verta laiko apsiginti, bet keršto, jie yra netinkami.

Galimi bausmės būdai

Tačiau, jei buvo nuspręsta atlikti keršto, verta prisiminti, kad jis turi būti proporcingas nusikaltimui. Jūs turėtumėte pasirinkti būdą, kuriuo jūs neabejotinai apgailestaujate, ir jis neturėtų jus įdėti į blogą šviesą.

Toliau pateikiami keli galimų keršto pavyzdžiai įvairiose situacijose.

 • Jei bandėte pažeminti, neturėtumėte viešai atsakyti į tokį aktą. Piktnaudžiavimas turi išprovokuoti jus ir priversti jus blogai ir juokingai. Neturėdamas norimų veiksmų, jis pats atsidurs nepatogioje situacijoje prieš kitus stebėtojus.
 • Po išdavystės dažnai noriu ne tik nutraukti santykius, bet ir keršyti partnerį, kuris apgavo jausmus. Žmogus ar buvęs mergina gali būti sužeistas pradedant naują, tariamai sėkmingą santykį. Kartu draugiškų draugų rate ir garbindami naują aistrą ar vaikiną, visai įmanoma atgauti nusikaltusio buvusio meilužio pasididžiavimą ir jausmus.
 • Geriausia policiją padedant policininkui policistą užmaskuoti tai, kas yra užslėptas ar įžeidęs fizinę jėgą. Iš ekspertų turėtų būti renkami įrodymai, liudytojai, smūginiai ženklai ar slapukai, ir jie turi drąsiai pateikti pareiškimą atitinkamoms institucijoms. Pasibjaurėjimas pokalbių ir tardymų metu nebus toks ryškus. Problema, kurią pateikė bauda ir dviejų mėnesių trukmės bandymai.
 • Jei asmuo reguliariai prisiima prasmę, turite apie tai informuoti kitus. Leiskite žmonėms žinoti, su kuo jie susiduria. Laikui bėgant jis beveik neturi draugų, kurie nori su juo bendrauti. Jis turėtų pasakyti apie savo veiksmus socialiniuose tinkluose - tai labai veiksmingas informacijos sklaidos būdas.
 • Jei žinote piktnaudžiavimo telefono numerį, galite jį įveikti su nepageidaujamais skambučiais.Pavyzdžiui, palikite savo kontaktus svetainėje su prieskonių paslaugomis. Naudodamiesi rinkimo programa, galite kankinti skambintoją skambindami savo mobiliuoju telefonu arba namų telefonu bet kuriuo paros metu arba naktį.
 • Internetas ir socialiniai tinklai suteikia daug vietos nedideliems blogiams. Čia galite skleisti informaciją apie apkaltinamą informaciją, nuotraukas ir vaizdo įrašus apie nepadorų turinį. Kai kurie nusprendžia nulaužti nusikaltėlių sąskaitas ir taip sukelti jam problemų ir jaudulį.

Ką tai gali sukelti?

Prieš keršydami už nusikaltimą turėtumėte įvertinti galimas planuojamų veiksmų pasekmes sau. Šiuo atveju, kalbant apie neteisėtus veiksmus, kurie taip dažnai nori pasilikti. Pavyzdžiui, automobilio kėbulo braižymas ar sugadinimas, užpuolimas ir viešieji įžeidimai, nujunkymas ar vogimas ir kiti tokie veiksmai pagal įstatymą yra nusikaltimai. Po tokių veiksmų asmuo turi teisę kreiptis į atitinkamas institucijas.

Brutaliai keršta mylimam žmogui, galite jį įžeisti už gyvenimą ir prarasti pasitikėjimą visam laikui.

Turite galvoti apie nenumatytas veiksmų pasekmes. Visi žmonės yra skirtingi ir turi skirtingą sveikatos būklę ir emocinę savikontrolę. Kažkas, kas neatrodė pernelyg rimta, gali sukelti kitą isteriją arba sukelti širdies priepuolį, sukelti insultą.

Naudingi patarimai

Sprendžiant dėl ​​keršto veiksmų, asmuo šiek tiek patenka į nusikaltėlio lygį. Nedidelis purvinas šuo, specialistų patarimu, neturėtų būti skiriamas netgi dėmesio, nes jis yra tik perdėtos reakcijos šaltinis ir pernelyg didelis jo nereikšmingumo vidurkis.

Bet kokiais neteisėtų veiksmų atvejais geriausia gynyba ir kerštas suteiks jam viešumą, kreipdamiesi į policiją.

Prieš pradedant keršto planą, turite sąžiningai ir nuosekliai atsakyti į kelis klausimus.

 • Kokią realią žalą (materialinę ar moralinę) aš patyriau dėl šio asmens veiksmų?
 • Ar aš tikrai noriu ir reikia keršto mano smurtautojui?
 • Kodėl ketinu daryti tokį aktą?
 • Kas tiksliai mano veiksmuose turėtų pakenkti?
 • Kokį rezultatą noriu pamatyti?
 • Ar mano nusikaltėlis yra vertas tokios bausmės?
 • Kokios galimos mano veiksmų pasekmės man?
 • Ar mano gyvenimas tikrai pagerės, jei atliksiu savo planus?

Jūs taip pat turėtumėte rimtai apsvarstyti, kas pakeitė dabartinę, nors ir nemalonią, situaciją. Galbūt tai paskatins kai kuriuos seniai nutolusius sprendimus ar dirbti su savimi. Žemiau pateikiamas paprastas panašių aplinkybių pavyzdys.

Mylimas žmogus po kelerių metų santykių, moterį pakeitė ir vedė dvigubą gyvenimą. Nelaimė ir pyktis, nepatenkinti daugelį savaičių, buvo planuojami kerštui, net sugebėję atlikti keletą nedidelių purvinų triukų. Per šį laikotarpį ji pateko į depresiją, o jos šeima įtikino ją kreiptis į psichoterapeutą.

Konsultantas pasiūlė jai kitokį požiūrį kaip keršto: puikiai atrodo, prarasti svorio, nusipirkti gražių drabužių, pakeisti savo įvaizdį ir smagiai praleisti laisvalaikį. Terapeutas ją įtikino, kad žavinga išvaizda būtų geriausias kerštas už tą žmogų. Matydamas savo žydėjimą, jis labai apgailestauja dėl savo darbų.

Moteris atrado jėgą ir pradėjo aktyviai dirbti sau, atnešė save tobulai. Ji tikrai pradėjo dažnai vaikščioti aplink miestą, apsilankyti kavinėse. Tačiau ji niekada nesutiko su juo. Bet vieną kartą parke ji susitiko su kitu jaunu žmogumi. Netrukus jie pradėjo santykius, ir ji pamiršo galvoti apie keršto, taip pat apie savo buvusį partnerį.

Trumpai tariant, esmė yra tokia: yra įmanoma, kad situacija nukreipia jus į kitą kelią, atverdama naujas galimybes, kurios iki šiol nebuvo matytos. Įvykiai mūsų gyvenime, įskaitant įžeidžiamuosius, dažnai rodo signalą, kad dirbame sau.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys