Pažeidimas

Nusikaltęs žmogus: su juo susijusios elgesio priežastys ir taisyklės

Nusikaltęs žmogus: su juo susijusios elgesio priežastys ir taisyklės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Vyrų pasipiktinimo priežastys
 2. Kaip tai veikia?
 3. Ką turėtų daryti mergaitė?

Santykyje gali atsirasti nemalonių situacijų, kai kažkas iš poros yra įžeistas. Komunikacija šiuo laikotarpiu yra labai sudėtinga arba netgi sustoja. Natūralu, kad tokia įtempta atmosfera noriu greitai pakeisti ir grąžinti santykį su savo įprastine būsena. Ką daryti, jei nusikaltęs vaikinas nustojo bendrauti? Kaip suprasti, kodėl žmogus elgiasi tokiu būdu?

Vyrų pasipiktinimo priežastys

Manoma, kad moterys yra labiau jautrios emocijoms, todėl dažniau įžeidžiamos. Tačiau tokie jausmai būdingi ne tik gražiosios žmonijos pusės atstovams. Vyrai taip pat gali ir turi teisę pareikšti savo pretenzijas arba savo elgesiu parodyti, kad jiems nepatinka kažkas.

Kažkas išreiškia savo emocijas atvirai. Kažkas sukelia skandalus ar boikotus. Ir kas nors, priešingai, tampa savarankiškas ir praktiškai nustoja bendrauti su nusikaltėliu ar nusikaltėliu. Bet kuriuo atveju abiem partneriams tokios situacijos yra labai nemalonios, nes kyla pavojus santykiams.

Norėdami suprasti, kaip grąžinti abipusį supratimą ir koreguoti pora atmosferą, apsvarstykite dažniausias vyrų nusikaltimų priežastis.

 • Norėdami įžeisti vaikiną, bet koks blogas ir nepriekaištingas komentaras partneris apie intymų gyvenimą. Dauguma vyrų labai skausmingai ir griežtai kritikuoja šį klausimą. Jei ši kritika taip pat yra šališka, situacija per trumpą laiką gali baigtis santykių pabaiga.
 • Pasipiktinimas moterimis gali pasireikšti, jei partneris iš jos negauna pakankamai dėmesio. Žinoma, tradicinio vadovavimo lyderiai laikomi stipresnės lyties atstovais. Tačiau jie taip pat turi gauti savo mylimųjų jausmų patvirtinimą.
 • Kartais merginos ir moterys leidžia sau atvirai kritikuoti, išreikšti įžeidimus savo draugo artimiesiems ar artimiesiems. Tai labai nemalonus visiems. Jei tai vyksta reguliariai, tai gali sukelti ne tik pasipiktinimą, bet ir rimtą konfliktą. Žmogus bus priverstas apsaugoti savo artimus ir draugus nuo išpuolių.

Paauglių problema yra santykiai su partnerio tėvais. Dažnai pasitaiko, kad mylimasis nepriėmė draugo motinos su kažkuo. Aistros išpuoliai prieš mylimą žmogų bus blogai sužeisti.

  • Per didelis pavydas ir nepasitikėjimas merginomis gali sugadinti pora santykius. Labai varginantis ir žeminantis yra kovoti su nepagrįstais kaltinimais ir kaltinimais. Nuolatinė įtampa, atviras kiekvieno žingsnio valdymas labai neigiamai veikia abu partnerius. Ir jei mergaitė pernelyg atkakliai ir fanatiškai ieško apgaulės ir melo, tada ji greičiausiai „suras“ ją, įtikindama save išrinktų žmonių nesąžiningumu. Nepagrįsti kaltinimai negali pakenkti. Jie labai pakenkė žmogui.
  • Pernelyg didelis moteriškumas, susijęs su jos partneriu, daro jį „santykiu“ kaliniu. Bandymai kontroliuoti ir valdyti kiekvieną žingsnį, be abejo, sukels pasipriešinimą ir sukels tolesnį nesusipratimą.
  • Kiekvienas žmogus turi hobį, pomėgius ir tiesiog pageidaujamą laisvalaikį. Poroje svarbu gerbti vienas kito interesus. Jei moteris visiškai nepriima savo vyro pomėgių ar netgi neleidžia jam laisvalaikio praleisti savo nuožiūra, tai nieko nestebina, kad tai sukels neigiamą atsakymą.
  • Yra tik labai pažeidžiami ir jautrūs dalykai. Galbūt jūsų draugas yra vienas iš jų. Šie žmonės yra labai lengvai paliesti, jie yra įtartini ir turi ilgų nesėkmių.Kartais nėra lengva elgtis su tokiu asmeniu, jūs turite pasverti kiekvieną žodį ir suskaičiuoti beveik kiekvieną žingsnį.
  • Vaikino išpūstas poreikis savo mylimoms, asmeninėms fantazijoms gali sukelti kartais nepaaiškinamus nusikaltimus. Vyrai savo protuose dažnai sukuria „princesės įvaizdį“ ir tikisi, kad jų pasirinktas atitiktų jų idealą. Kai mergaitė daro kažką „neteisingo“, partneris, matydamas neatitikimą norimam, jaučia nusivylimo ir jautrumo jausmą.
  • Mylimojo išdavystė labai skauda ir sukelia skausmą. Čia mes galime kalbėti ne tik apie pasipiktinimą, bet ir apie rimtą traumą. Daugelis vyrų nesuteikia pasipiktinimo, susijusio su išdavyste.
  • Jo mylimosios moters nepasitikėjimas, sistemingas apgaulė palieka labai neigiamą įspūdį. Tyčinis melas žemina ir įžeidžia žmogų, galų gale jis nustoja pasitikėti savo puse.

  Kaip tai veikia?

  Daugumai stipresnės lyties atstovų pasipiktinimo jausmas šiek tiek skiriasi nuo mergaičių. Pastarieji yra labiau linkę į emocinius protrūkius ir jų pretenzijų demonstravimą.

  Tačiau vyrai dažnai pasitraukia į save. Vaikinas gali staiga tapti labai sausas ir trumpas bendravimo metu. Kartais žmogus visai nesustabdo kontaktų: jis nustoja skambinti, rašo pranešimus, paskiria susitikimus.

  Dėl to, kad neigiamos emocijos pasilieka sau, vyrų pasipiktinimas gali trukti daug ilgiau nei moterų.

  Kai kurie vyrai tiesiog bijo blyksėti ir kalbėti per daug. Todėl jie sąmoningai stengiasi atsieti nuo bendravimo ir kontaktų, kai patiria ūminę patirtį, ir po to išsiaiškina santykius kuo ramiau.

  Žinoma, neįmanoma apibūdinti visuotinio žmogaus elgesio modelio situacijoje, kai jis buvo labai įžeistas. Viskas priklauso nuo konkrečių aplinkybių ir asmens prigimties bei asmenybės savybių.

  Vyrų pasipiktinimas prieš moteris dėl nedidelių priežasčių gali būti visiškai besimptomis, tai yra, be išorinių apraiškų. Stiprieji vyrai gali raminti savo emocijas ir atleisti savo mėgstamus smulkius trūkumus, priimti savo įpročius ir elgesio modelius. Tačiau, žinoma, tai nereiškia, kad turėtumėte jį naudoti ir išbandyti savo partnerio kantrybę.

  Ką turėtų daryti mergaitė?

  Jei esate tikras, kad žmogus buvo įžeistas, pabandykite išsiaiškinti priežastį. Jei partneris nesikreipia, analizuokite savo santykius per pastarąsias kelias dienas. Pagalvokite rimtai, ką jūsų veiksmas ar žodžiai gali jam pakenkti? Iš tikrųjų nuoširdus atsiprašymas, jų neteisybės pripažinimas ir pokalbiai su širdimi neabejotinai ištaisys padėtį pora.

  • Jei žmogus nėra pasiruošęs užmegzti ryšį ir kalbėti, nereikia reikalauti ir neskubėkite, duokite jam laiko „atvėsti“ ir išgyventi savo jausmus.
  • Kartais sunkioje situacijoje jam reikia laiko, kad jis būtų vienas. Jei nusikaltęs žmogus jūsų apie tai klausia, neprieštaraukite.
  • Pirmuosius žingsnius galite išgirsti rašydami mėgstamą pastabą ar el. Laišką. Bet tada reikia sekti nuoširdų asmeninį pokalbį.
  • Jei vaikinas yra labai įžeidžiamas ir nutraukė ryšius su jumis, galite pabandyti padaryti taiką per savo draugus ar giminaičius. Pasikalbėkite su asmeniu, kuriuo jis pasitiki, ir paprašykite jų perduoti jūsų atsiprašymus.
  • Natūralu, kad jūs neturėtumėte iš karto išbandyti neįprasto vaidmens. Atrodys, kad jūs pretenduojate ar blogai tampate partnerį.
  • Atsiprašykite, ramiai. Negalima mesti kaltinimų atsakant ir nebandykite pakenkti vaikinai.

  Geriausias įžeidinėjimas yra tarpusavio pagarba vieni kitiems, nuoširdūs jausmai ir partnerio priėmimas. Nepageidaujamos situacijos ir konfliktai geriausiai įspėjami ir sumažinami jų atsiradimo tikimybė.

  Savo poroje pabandykite sekti šiuos patarimus iš santykių psichologijos.

  • Taktiškai išreikšti savo komentarus ir pasiūlymus partneriui lytyje.Griežtos frazės ir griežtos paniekos tiesiog nenustatys jūsų meilės gyvenimo. Jie tik pakenkė jūsų žmogui ir, galbūt, laiku implantuos į jį kompleksus.
  • Stenkitės palaikyti gerus santykius su savo vyro draugais ir šeima. Neleiskite sau nepagrįstai kritikuoti ar įžeisti. Atminkite, kad jie yra brangūs, o jo pasipiktinimas dėl jūsų atakų yra visiškai pagrįstas.
  • Netgi ilgus santykius nenutraukite dėmesio savo partneriui. Kiekvienas žmogus laikas nuo laiko turi gauti patvirtinimą, kad jis myli jį. Konkurso žodžiai, komplimentai, mažos dovanos šventėms ir įsimintinos datos sustiprins jūsų santykius ir suteiks jums malonių akimirkų.
  • Jei esate linkę pavydėti, stenkitės laikyti save rankose. Atkreipkite dėmesį į tikrąją padėtį, o ne į savo fantazijas ar į galimą šmeižtą. Dažnai tie, kurie yra apsėstai pavydu, pradeda galvoti apie tai, kas iš tikrųjų nėra. Tokioje situacijoje partneris išlieka tik begaliniai pasiteisinimai ir bandymai įrodyti savo nekaltumą.
  • Gerbkite savo mylimojo interesus ir pomėgius. Leiskite jam praleisti laisvalaikį, kaip nori. Jo pomėgiai yra neatsiejama jo asmenybės dalis, juos priima. Dažnai žmonos neleidžia savo vyrams žvejoti ar sporto pramogoms, atima jiems galimybę patogiai ir įdomiai praleisti atostogas. Nedarykite tokių klaidų ir išvengsite teisingo pasipiktinimo šiuo klausimu iš kitos pusės.
  • Palaikykite pasitikėjimą savo pora. Draugiškas, nuoširdus pokalbis gali išspręsti daugelį problemų. Suteikite savo žmogui galimybę kalbėti, jei jis rūpinasi kažkuo. Suteikite paramą savo mylimam žmogui sudėtingose ​​situacijose.
  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys