Virtuvės reikmenys

Viskas, ką jums reikia žinoti apie tortų laikiklius

Viskas, ką jums reikia žinoti apie tortų laikiklius

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Aprašymas
 2. Kodėl jums reikia tortų?
 3. Rūšis
 4. Naršykite populiariausius modelius
 5. Kaip pasirinkti stendą?

Žinoma, kiekvienas prisimena akimirką, kai visi laukia ypatingo grožio ir puikaus tortų skonio, kai šventės viduryje jis yra atneštas į stalą. Delikateso įspūdis šiuo metu gali būti sugadintas, jei pyragas atrodo nepatrauklus ir stovi ant įprastos kartono ar paprastos plokštės. Kad svečiai galėtų džiaugtis desertu, jis gali būti patiekiamas į įdomią ir gražią pyragų stendą. Tuomet gražiausias tortas puikiai atrodys originaliame ar išskirtiniame stende.

Aprašymas

Tortų stendas yra dėklas arba apvali plokštė ant kojos. Tortų skersmuo ir dydis gali būti skirtingi - nuo mažų kranų, skirtų tortams, iki milžiniškų plokščių, skirtų dideliam vestuvių tortui. Padėklai paprastai yra apvalūs, retesni stačiakampiai arba kvadratiniai. Stendas gali būti:

 • vieno ar kelių lygių (dideliam daugiapakopiam vestuvių tortui);
 • plokščias dėklas ant žemos kojos;
 • padėklas ant kojos;
 • sukasi;
 • lentynų pavidalu;
 • su dangčiu arba kupolu;
 • fantazija.

Paklotų medžiagos gali būti:

 • stiklas;
 • porcelianas;
 • metalo;
 • medis;
 • plastikas;
 • keramika.

Kodėl jums reikia tortų?

Anksčiau paprastos plokštės, padėklai ar kartono ruošiniai buvo naudojami kaip pyragaičių ir pyragaičių palikėjai. Tokie desertai neatrodė labai reprezentatyvūs, todėl pyragaičių išvaizda ir niekas nesudarė lengvesnio konditerijos virėjų. Pyragai ant stovų atrodo gražiai nuotraukoje ir iš tikrųjų. Be to, patogu transportuoti saldainius ant specialaus tortų pyragų, nei kartoninėje ar dėžutėje. Yra laikymo dėžės ir nešiojimo formos - jie turi tvirtą dangtį, padengiantį tortą be spragų.

Įspūdingas tortų pyragas vestuvių desertui padės ne tik pristatyti tortą saugiai, bet ir nustebinti svečius.

Desertų dekoravimo lentynos gali būti daugiapakopės, su skirtingais lėkštelių skersmenimis, kartu - pyragams ir pyragams.

Rūšis

Šiandien įdomių ir gražių desertų stendų pasirinkimas yra didžiulis.

 • Dažniausiai parduotuvėse galima rasti Plastikiniai pyragaičiai. Ši medžiaga yra lengva ir nebrangi. Plastikiniai kankiniai gali turėti skirtingą formą ir dekoratyvines detales. Be to, šis stovas yra nebrangus. Jis tinka nedideliam šventimui šeimos aplinkoje.
 • Mediena ilgą laiką mados padėklus. Mediena gerai dera su stiklu ar keramika. Toks mišrios tortų pyragas puikiai tinka atostogoms „chebbi“ arba „eco“ stiliaus. Taip pat yra natūralaus medžio variantai - pjūklo pjūklas, apdorotas ir padengtas saugiu nepermatomu laku. Šis pyragas tortas atrodo ypač įspūdingas, kai suporuotas su tinkamo dizaino desertu.
 • Stiklo stovas - taip pat bendras variantas. Jis gali būti su dangteliu arba be jo. Jei ant kojos pagamintas tortas yra pagamintas tik iš skaidraus stiklo, tada iš tolo atrodo, kad pyragas plaukioja ore - tai labai gražus. Patiekalas su dangteliu gali būti plokštės su šonais arba tiesiu padėklu be jokių ribotuvų.

Tokių padėkliukų dangteliai yra aukštos kupolo formos, priklausomai nuo indo skersmens.

 • Pakopinis tortas - Tai yra keletas plokščių plokščių, esančių skirtingais aukščiais. Paprastai jie yra ant metalo komponentų. Tokie pyragaičiai gali būti medžio, gėlės, širdies ir pan.Šios parinktys pasirinktos didelėms vestuvėms, kur jums reikia daug desertų.
 • Dar viena galimybė vestuvėms - tortas pakabinti desertą. Šis dizainas atrodo įspūdingas: salėje, kurioje vyksta šventė, atliekamas didelis metalinis stovas su trimis pakopais. Apatinėje pakopoje yra nedidelis plokštės skersmuo, antrasis - šiek tiek daugiau ir trečiasis - dar daugiau. Klientų prašymu lygiai gali būti daugiau nei trys. Taigi, pyragas yra tarsi aukštyn kojom ir tarsi kabantis ore.
 • Klasikiniai trijų pakopų variantai tinka bet kuriam stalui. Šis stovas atrodo kaip trys skirtingų skersmenų plokštės - nuo didesnio iki mažesnio su metaliniu strypo rankena viduryje. Tokiuose patiekaluose galite įdėti į smulkmenas supjaustytus bandelės, bandelės ir pyragaičiai arba pyragas.
 • Pasukamos tortų dėžutės - Bet koks konditeris. Tai geriau, jei ši parinktis yra pagaminta iš kieto maisto plastiko, medžio ar akrilo. Šiame stende patogu uždengti tortą su grietinėlės ir dekoro. Taip pat yra gražių, iškilmingų variantų su besisukančiu patiekalu - desertas yra patogus pjauti, o kiekvienas žmogus gali pasirinkti gabalą, kuris jam patiko.
 • Paprastiausias keramikos tortas su mentele reiškia įprastą plokščią didelės skersmens plokštę. Paprastai padas yra pagamintas iš tos pačios medžiagos kaip ir plokštelė. Šeimos vakarienėms ir švenčių dienoms šis pasirinkimas yra tinkamiausias.
 • Taip pat yra vadinamasis pėsčiųjų žygių tortas - iš paprastų maisto produktų plastikinių konteinerių. Šis stovas turi patogų dangtelį su snapeliais. Tokioje talpykloje visą pyragą lengva gabenti nepažeidžiant.
 • Taip pat yra vienkartinių tortų variantų. iš kartono. Paprastai jie reikalingi norint pristatyti tortą iš vieno taško į kitą, bet tarnauti desertui ant tokio patiekalo yra moveton.

Naršykite populiariausius modelius

Šiandien parduotuvėse yra daugybė pyragų ir pyragaičių. Kai kurie modeliai yra populiarūs namų konditerijos virėjų darbui, o kai kurie - patiekalai, skirti patiekalams ant stalo. Namų naudojimui dažniausiai pasirenkamas stovas, pagamintas iš kieto plastiko, stiklo, akrilo ar medienos. Konditerijos gaminiai mėgsta paprasčiausius modelius, bet su besisukančiu indu.

Toks pyragas tortas yra būtinas darbui - padengti pyragus ir pyragus su grietinėlės ir dekoro. Baigę darbą, desertas dedamas ant kartono pagrindo arba gražus stovas ant kojos su besisukančiu indu.

Šventėms, skirtoms siauram šeimos ratui, galite pasirinkti populiarų glaustą modelį ant mažos keramikos, stiklo ar medienos kojos. Šie pyragaičiai bus stilingi ant stalo ir nuotraukose.

Kitas populiarus modelis apvalus tortas su mažomis garbanomis. Tokiame dėkle puikiai atrodo tiek pyragai, tiek visa apvali drobė. Konditerijos parduotuvių ekranuose dažnai matomos elegantiškos skaidrios tortų dėžutės su kupolu dangčiu. Paprastai jie yra pagaminti iš stiklo, sveria daug, bet atrodo įspūdingi.

Paklausa yra paprasčiausia plastikinė apvali talpa, skirta tortams su dangčiu, uždaromu skląsčiais. Tokioje talpykloje desertą galite lengvai transportuoti, nebijodami jo saugumo. Dviejų ar trijų lygių lentynos su metaliniu strypu viduryje tinka tiek gabalėliams supjaustytiems pyragams, tiek pyragams ir saldumynams. Mažoje šventėje toks rinkinys būtų sveikintinas. Be to, šį stendą galima įsigyti bet kuriame prekybos centre arba parduotuvėje su indais.

Kaip pasirinkti stendą?

Pyragų pasirinkimas pirmiausia priklauso nuo tikslo, kuriam jis buvo įsigytas. Jei esate konditerijos virėja, jums reikės daugiau nei vieno stendo. Pirmasis yra skirtas darbui, paprastas besisukantis modelis su tvirtu mechanizmu. Antrasis skirtas fotografuoti ar patiekti desertą. Tai gali būti gražus stiklo modelis su dangčiu, pyragas iš natūralios medienos, kombinuota versija.

Taip pat yra specialūs pakrančių, dizainerių, suprojektuoti išgalvotiems pyragams. Jie yra pagaminti iš lengvo, bet patvaraus akrilo, turi kelis lygius ir atsitiktinai išdėstytus skirtingų skersmenų lėkštes, centrinį lazdą ir lazdeles ant lėkštutės. Pyragas ant šių strypų „užsukamas“ ir baigtas, kaip plūduriuojantis ore. Naudojimui namuose galite sustabdyti pasirinkimą lentynose, paprastą stiklinį pyragą su kojomis arba ant plokščio žemo indo su mentele. Tokiuose patiekaluose lengva supjaustyti ir patiekti.

Renkantis bet kurį stendą turėtumėte atsižvelgti į jo svorį, medžiagą, komponentų charakteristikas ir ilgaamžiškumą.

Akivaizdu, kad stiklas, keramika, porceliano patiekalai bus ilgesni (jei nesulaužysite arba nepradėsite žetonų), galite perduoti juos iš kartos į kartą ir jie nepraranda aktualumo. Geras metalas taip pat tarnauja ilgą laiką, jei jis tinkamai prižiūrimas.

Plastikiniai ir akriliniai padėklai ilgai neišnyks, nes laikui bėgant ant medžiagos yra suformuotas peilio pėdsakas, užsiliepsnojančių dėmių negalima nuplauti. Tas pats pasakytina apie medieną. Kartoniniai presuoti patiekalai pyragams turėtų būti naudojami tik vieną kartą.

Norėdami sužinoti, kaip padaryti pyragą savo rankomis, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys