Virtuvės reikmenys

Prancūzų spaudai arbatos

Prancūzų spaudai arbatos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės ir privalumai
 2. Matmenys
 3. Geriausių modelių įvertinimas
 4. Alaus gamybos technologija
 5. Atrankos kriterijai

Prancūzų spauda - stiklinis indas su rankena alaus arbatui, pagamintas iš cilindro formos. Įtrauktas su talpa yra kupolo formos metalinis dangtelis, kuris baigiasi sieto arba metalo stūmoklio (stūmoklio) formos presu.

Savybės ir privalumai

Daugelį amžių arbatos gaminimas nėra grynai funkcinis procesas, o ritualas, leidžiantis išreikšti savo estetinį skonį ir užmegzti ryšius su žmonėmis. Šiuo požiūriu išryškėja prancūzų spaudos išoriniai bruožai.

Prancūzijos presai Europoje populiarėjo po Antrojo pasaulinio karo, nors Prancūzijos spaudą 1929 m. Išrado dizaineris Attilio Kalimani. Neįprastas virdulio funkcionalumas buvo stūmoklio naudojimas.

Stūmoklis yra stūmoklis, esantis cilindro viduje.

Šis prietaisas skirtas atskirti arbatą nuo arbatos lapų, kuris yra pagrindinė prancūzų spaudos žinia. Stūmoklis turi pranašumų prieš arbatinio puodelio filtrą, nes arbatos lapai kolbos erdvėje geriau atskleidžiami, pabrėžiant skonį ir aromatą.

Arbatos mėgėjų pasirinkimas priklauso prancūzų spaudai dėl įvairių priežasčių, dėl kurių jie net nežino. Čia atliekamas funkcionalumo, patogumo, estetikos ir net psichologijos vaidmuo.

 1. Patogumo požiūriu, prancūzų spauda yra geresnė už arbatinį puodą, nes skystis nepatenka iš apačios, net esant stipriajam kampui.
 2. Arbatos lapai tvirtai prispaudžiami prie spaudos dugno ir neužsikimšę virdulio viryklėje.
 3. Prancūzijos spaudos snapelis yra mažas ir negali užsikimšti.
 4. Arbata gaminama greičiau, o karštas vanduo ant akių dažomas arbatos spalva, jei perkeliate spaudą iš apačios į viršų, o tai suteikia ypatingą meditacinę arbatos alaus formą.
 5. Tačiau svarbiausia psichologinė prancūzų spaudos pasirinkimo ypatybė yra noras pamatyti gėrimą, todėl arbatos skonis tampa turtingesnis. Be to, psichologai pažymi, kad gebėjimas matyti prancūzų spaudos turinį sukuria saugumo jausmą.
 6. Konteinerį paprastai sudaro storesnis stiklas, nei paprastas stiklinis arbatinukas, o tai sumažina tikimybę, kad ji sulaužys ir neleis subraižyti skalbimo metu.
 7. Jei gaminate arbatą su pienu ir cukrumi (masala), tada į pačią talpyklą galite pridėti pieno ir sumaišyti jį su spauda.
 8. Po naudojimo arbatos lapai gali būti lengvai išmesti į vieną judesį, skirtingai nuo arbatos puodelio, kuriame lapai prilimpa prie dugno, o ne visada ranka įsiskverbia į angą po dangčiu.
 9. Prancūzų spaudą galima lengvai nuplauti šepečiu.

Matmenys

Galbūt didžiausias pranašumas Prancūzijos modelio virdulio savininkams yra jo tūris, kuris gali siekti vieną litrą. Toks arbatos tūris neprarandant temperatūros savybių ir skonio gali būti gaminamas tik šiame virdulio modelyje. Standartiniai kiekiai:

 • 350 ml;
 • 600 ml;
 • 800 ml;
 • 1 l.

Geriausių modelių įvertinimas

Daugumai vartotojų svarbios yra arbatinių puodelių funkcinės savybės. Žemiau pateiktos parinktys yra tipiški prancūzų modeliai, kurių pagrindiniai bruožai yra modernių medžiagų ir paprasto dizaino derinys.

Tačiau kai kurie gamintojai stengiasi papuošti griežtas virdulius su išskirtiniais puodelių laikikliais, kad pasiektų išorinį poveikį neprarandant kokybės.

Taller TR-2300

Šis modelis pasižymi klasikiniu prancūzų spaudos tipo alaus namo dizainu. Jo tūris (600 ml) tinka arbatos gaminimui 2 asmenims.Pagrindinis šio virdulio privalumas yra jo tvirtumas, kuris žada ilgaamžiškumą, nes jis yra pagamintas iš storo stiklo, plieno ir plastiko.

Premijos gali būti vadinamos tankiomis stūmoklio tvirtinimas prie vidinės konteinerio sienelių ir stiklo šiluminė varža. Toks virdulys tęsis ilgai ir nesulaužė. Kaina - nuo 600 iki 900 rublių.

Bollire BR-3204

Norint gaminti arbatą į didelę kompaniją, reikės labiausiai talpios virdulio versijos, kurios tūris yra 1 litras. Kolba yra pagaminta iš karščiui atsparaus stiklo, filtras pagamintas iš nerūdijančio plieno, guminė rankena nešildo rankose ir leidžia lengvai pakelti net pilną virdulį.

Galbūt Tai geriausias arbatos gaminimo modelis 3-4 žmonėms. Įspūdingas spalvų gamas ir visiškas alaus be puodelių nebuvimas yra puiki premija, naudojant šį modelį. Kaina - 900-1200 rublių.

Mayer & boch

Produktui būdingas minimalistinis dizainas, maža kaina ir mažas tūris. Šio modelio privalumas yra silikoninis stovas, kuris apsaugo stalo paviršių nuo perkaitimo. Modelio rankena gali būti pagaminta iš stiklo, gumos ar plieno. Kaina - 269 rublių.

Planetinis dizainas TP0720

Galbūt vienas iš brangiausių modelių, o jo funkcionalumas neturi jokių apribojimų. Karštos arbatos geriamieji ventiliatoriai tarp termoso prancūziško spaudos. Jūs galite padaryti arbatą ir naudoti ją per dieną, pavyzdžiui, darbe.

Toks termosas gali būti paimtas stovyklavietėje, pavyzdžiui, kai būtina užsidegti vandeniui šildyti. Patogus virdulys tęsis daugelį metų ir nebus pertraukiamas, nes jo paviršius pagamintas iš nerūdijančio plieno. Tokiu atveju virdulys nėra sunkesnis už stiklo kolektorius. Kaina - 4699 rublių.

Rainstahl

Puikus modelio litro virdulys yra geriausias žemų kainų ir dizaino idėjų derinys. Dekoruoti auksiniais žiedais aplink perimetrą ir papildyti auksiniu dangteliu. virdulys išsiskiria iš klasikinių modelių, tačiau turi visus funkcinio arbatinuko privalumus. Kaina - 1619 rublių.

Vitesse brianna

Šio virdulio grožis yra jo formų trumpumas. Didelė guminė rankena leidžia lengvai pakreipti virdulį ir gauti gana galingą purkštuvą, kuris išpilamas iš patogaus snapelio.

Arbata gaminama naudojant bakelitą. Kaina - 1344 rublių.

Aukštesnis TR-2314 600 ml

Ne pigiausias stilizuotas virdulys tinka Maroko ir Turkijos virtuvės stiliams. Tai labiau išsiskiria savo estetika, o ne praktinėmis savybėmis. Aukso stiklo laikiklis pagamintas iš nerūdijančio plieno su vario danga. Dekoratyvi forma yra pagrindinis arbatinuko puodelis ir lemia gana aukštą kainą, lyginant su panašiais modeliais.

Plona rankena gali būti ne tokia patogi, baimę sukelia perkaitimas puodelio laikiklio vario paviršius. Šis modelis gali būti pasirinktas mediniam stalui, jis puikiai tinka stilizuotam arbatos gėrimui. Kaina - 1693 rublių.

Prancūzų spauda Dobrynya "Uogos"

Kai kurie gamintojai siekia papildyti glaustą virdulio formą įvairiais būdais. Kiekvienas, kuris nori pasigrožėti arbatos spalvos deriniu su dangteliu ir puodelio laikikliu, gali pasirinkti paprastą arbatos gėrimo modelį Rusijos stiliaus Dobrynya uogos. Virdulio dangtis glaudžiai priglunda prie kolbos, tačiau dugnas neturi stovo ir gali perkaisti stalo paviršių. Kaina - 417 rublių.

Kukina Raffinata "Apskritimai"

Šis modelis, jungiantis įdomų estetinį sprendimą ir funkcionalumą, tinka gėrimui rytietiškai. Virdulio (600 ml) tūris yra skirtas dviem draugams ar siauram šeimos ratui. Pagrindiniai jo privalumai kūrybinis puodelio laikiklis ir bronzos dengtas plieninis dangtelis. Kaina - 750 rublių.

Kukina Raffinata "Geometrija"

Vienas iš labiausiai biudžeto variantų. Šviesus ir estetiškai malonus virdulys su spauda leis vienai žmogui gaminti magišką gėrimą. Puikus rašiklis gali būti ne toks patogus naudoti, tačiau jo lenkimas pabrėžia modelio estetiką.Virdulio dangtis yra tvirtai pritvirtintas prie kolbos, kuri užtikrina ilgalaikį temperatūros išsaugojimą. Kaina - 350 rublių.

Alaus gamybos technologija

Pagrindinis gėrimo gavimo paslaptis yra kokybiškos arbatos įsigijimas. Kad arbata būtų skanus ir kvapnus, svarbu pasirinkti tinkamą dozę. Geriausias variantas tradicinei juodajai arbatai - 2 arbatiniai šaukšteliai 200 ml verdančio vandens. Ši dozė tinka juodajai arbatai pakuotėse. Jei arbata perkama arbatos parduotuvėje, tada paruošti gėrimą, geriau naudoti 1 arbatinį šaukštelį per 200 ml.

Arbatos gaminimo procedūra susideda iš trijų etapų:

 • supilkite į stiklinį indą;
 • užpilkite vandeniu, bet ne verdančiu vandeniu ir verdant;
 • mes uždengiame dangtelį ir per minutę mes nuleidžiame stūmoklį.

Garbintojai nerekomenduoja pridėti cukraus į šviežiai gaminamą arbatą, tai gali paneigti tikros arbatos skonį.

Atrankos kriterijai

Pagrindinė prancūziškų presų gamybos medžiaga yra nerūdijantis plienas, kurį lengva valyti nuo apnašų, naudojant krakmolą, net jei jis per metus praranda savo ankstesnį blizgesį. Praktiškai viskas, netgi pigūs arbatiniai puodeliai, yra sukurta naudojant itin tvirtą stiklą, atsparų aukštai temperatūrai, taip pat gumą ir plastiką.

Renkantis tinkamą modelį reikia atkreipti dėmesį į šiuos dalykus.

 • Virtuvės pasirinkimas gali būti sėkmingas arba ne, priklausomai nuo stūmoklio tankio iki kolbos vidinio paviršiaus, svarbu, kad jis būtų aiškiai pritvirtintas.
 • Dangtelis turi tvirtai sėdėti ant kolbos, kad vanduo nebūtų perpildytas.
 • Virtuvės dugnas neturėtų palikti ženklų ant staltiesės ir perkaitinti alyvos paviršių. Norėdami tai padaryti, ant arbatinių puodelių padėkite plieninį arba plastikinį stendą po kolba. Tokio stendo buvimas turėtų būti tikras, kad jis būtų patikrintas renkantis.
 • Internetinėje parduotuvėje galite užsisakyti prancūzų spaudą, tačiau geriau už pirkimą sumokėti gavus, nes svarbu patikrinti, ar visos virdulio dalys atitinka jo kolbą.

Kaip ruošti arbatą prancūzų spaudoje, žiūrėkite šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys