Virtuvės reikmenys

Pedalo dėžės

Pedalo dėžės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Kaip pasirinkti?
 3. Privalumai ir trūkumai

Šiukšliadėžė šiuolaikinėje virtuvėje yra privalomas interjero elementas. Kai kurios namų šeimininkės mano, kad nereikia pirkti tam tikro specialaus konteinerio, bet kitiems idealaus modelio pirkimas yra atsakingas ir sudėtingas pasirinkimas, nes tai priklauso ne tik nuo atsikratymo iš šiukšlių problemos, bet ir nuo bendro virtuvės kambario išdėstymo.

Kai kurios namų šeimininkės yra grindžiamos estetiniais sumetimais, nepirkdami paprasto plastikinio kibiro į virtuvę su originaliu dizaino sprendimu. Kiti pasirinkti tokį kibirą, dėl higienos priežasčių - šiukšlių dėžės dangčio atidarymas rankomis nėra labai maloni patirtis. Nepriklausomai nuo to, kas buvo, bet po kelių minučių studijavus modelius virtuvės reikmenų rinkoje, galite įsigyti originalų kopiją, kuri išsprendžia atliekų šalinimo problemą.

Savybės

Šiukšliadėžė su pedalu - puiki galimybė virtuvei ar tualetui. Šie stilingi konteineriai leidžia atidaryti dangtelį su vienu pedalo paspaudimu ir jau seniai laikomi šeimininkų mėgstamumu - nereikalingas pakreipimas ir begalinis dangčio atidarymas rankiniu būdu, kuris jau yra higieniškas.

Dangtis uždarytas, atlaiko visus nepageidaujamus atliekų kvapus kibiroje, ir tai nereikia paliesti rankomis.

Žinoma, produkto matmenys neleidžia nustatyti bako po kriaukle, nes konteineris yra gana aukštas, o pedalo paspaudimas ant pedalo nebus labai patogu.

Tokie kaušai padaryti iš plastiko arba iš metalo. Pastarasis variantas yra pageidautina įsigyti dėl savo puikaus atsparumo dėvėjimui ir įspūdingos išvaizdos. Nerūdijančio plieno konteineriai nebijo neigiamo drėgmės poveikio ir išlaiko savo pradinę išvaizdą ilgą laiką. Yra kibirai su matiniu paviršiumi ir chromu. Metaliniai krepšiai puikiai tinka namų interjerui ir lengvai naudojami.

Toks kibiras yra būtinas gyvenamosiose patalpose. Kasdienėms atliekoms reikalingas patvarus plieno modelis, kuris deformuojasi pagal šiukšlių masę. Gaminant tokius produktus naudojamas nerūdijantis plienas, atsparus išoriniams poveikiams. Nei drėgmės, nei stiprios temperatūros lašai nepažeis konteinerio, todėl tokius konteinerius galima įdėti net į gatvę.

Plastikiniai modeliai yra labai lengvai valomi - juos lengva valyti.

Norėdami patogiau naudoti, galite nusipirkti šiukšlių dėžę su pedalu ir šiuos papildomus elementus:

 • storas dangtis, būtinas apsaugoti nuo kvapų;
 • nuimamas plastikinis maišelis - tai būtina, kad kibiras būtų švarus;
 • ratlankis, skirtas apsaugoti nuo mechaninio streso.

Nerūdijančio plieno talpyklose yra plokščias arba perforuotas paviršius.

Populiarus modelis su pėdos pedalu Brabantia, pagaminti iš kaimiško stiliaus. Šios kompanijos pedalų kaušų asortimentas yra gana platus.

Kaip pasirinkti?

Pirkdami šiukšliadėžę gali būti naudinga atkreipti dėmesį į kai kuriuos toliau aprašytus dalykus.

 • Modeliai yra nuo 5 iki 30 litrų. Tačiau populiariausios yra 8, 12, 15 ir 20 litrų talpos.
 • Konteineriai gaminami stačiakampiais, kvadratiniais arba cilindriniais. Kuris modelis pasirinkti priklauso nuo virtuvės ar vonios kambario dydžio ir asmeninės šeimininko pageidavimų.
 • Būtina atsakyti į klausimą dėl medžiagos (plastiko ar plieno).

Pedalo dėžė yra labai praktiška ir visada aukštos kokybės Nesijaudinkite dėl jo deformacijos per kelias programas.

Viena iš naujausių naujovių yra pedalo dėžė su keliais skyriais. Kai kurie gamintojai nesilaikė kovos su tarša aktyvistų prašymų ir pradėjo gaminti rūšiavimo konteinerius su keliais departamentais skirtingoms šiukšlių rūšims atskiroms atliekų rūšims, kurios gali būti perdirbamos (metaliniai daiktai, stiklas, audiniai ir popieriaus gaminiai) nuo netinkamų.

Toks požiūris yra tikra revoliucija šiukšlių pramonėje, leidžianti taupyti išteklius ir keisti ekologinę padėtį.

Prietaisas su keliais skyriais yra patogus naudoti, tačiau tai tik tada, kai kalbama apie apie kokybės modelį. Pavyzdžiui, tokiame modelyje skyrių pertvaros turėtų būti tvirtai pritvirtintos ir neužkabintos, kaip atsitinka kai kuriuose pigiuose plastikiniuose pedaluose. Šio produkto veikimo principas yra gana paprastas: reikia paspausti pedalą, išmesti šiukšles į atitinkamą skyrių ir atleisti pėdą.

Taip pat verta paminėti apie dizainą su mikroliftiu. Šis mechanizmas leidžia dangteliui lėtai ir be triukšmo.

Daugelis namų šeimininkių yra supainiotos, kad šis dizainas yra šiek tiek masinis, net jei perkate nedidelį modelį. Tačiau verta apsvarstyti vieną veiksnį: tuo sunkiau kibiras, tuo stipresnis jo kūnas. Reikia nepamiršti, kad žmogus pastoviai nuspaudžia pedalą su pėdomis, o tai neišvengiamai sukels mechanizmo susilpnėjimą, o dangtis gali neatsidaryti pernelyg lengvai, kaip ir po pirkimo. Toks kibiras yra higieniškas ir patogus, nei rezervuarai ir krepšiai su dangteliais.

Atsižvelgiant į matmenis, turite nuspręsti, kurioje namo kampe rinkti balsavimo dėžę, nes jums reikia vietos ne tik pačiai talpai, bet ir dangteliui, kad jis atsilaisvintų laisvai, nes ne visi modeliai turi atvirą dangtelį 90 laipsnių - kai kurie kibirai ji atsilieka prie ribos.

Pedalo kaušai gali turėti geresnius variantus. Pavyzdžiui, vienas iš jų yra presavimo kaušas. Tai puikus sprendimas tiems, kurie dažnai neturi pakankamai laiko šiukšlių išvežimui. Dažniausiai šios dėžės yra pagamintos iš plieno su kojomis. Šis rezervuaras leidžia šiek tiek ilgiau atsikratyti atliekų, nes jis gali apvynioti esamas šiukšles polietilenu ir sudaryti kažką panašaus plytų, kuriuos galima iškelti vėliau. Tokie kaušai yra brangesni, tačiau daugeliui namų šeimininkių naudinga papildyti spaudos forma.

Svarbų vaidmenį taip pat vaidina pedalo bako išvaizda. Dažnai yra modelių su dažytomis gėlėmis arba įvairių pasaulio sostinių paminklais. Kai kurios įmonės siūlo individualų dizainą. Tokiu atveju pirkėjas sako, kuris paveikslėlis ir nuotrauka turi būti perkelti į kibirą.

Klasikiniame interjere šiukšliadėžė puikiai dera prie sienų spalvos arba paprasta monochromatinė (balta, mėlyna, juoda, ruda). Aukštųjų technologijų apartamentams tinkami chromo variantai. Norėdami papuošti ir suteikti originalumą, galite pasirinkti skirtingus modelius.

Privalumai ir trūkumai

Pedaliniai krumpliaračiai gali būti puikus sprendimas atsikratyti atliekų virtuvėje ar vonioje tačiau prieš perkant verta paminėti keletą teigiamų ir neigiamų punktų:

 • pasižymi paprastumu ir paprastumu;
 • atrodyti stilingai;
 • atsitinka, kaip ir emaliuojamas, chromuotas metalas arba daugiaspalvis plastikas;
 • už prieinamą kainą, bet brangiau nei įprasti kibirai, kuriuose patys reikia pakelti dangtį;
 • gaminant naudojamos stiprios ir patvarios medžiagos;
 • galima įsigyti beveik visur: nuo aparatūros parduotuvių iki interneto;
 • turi 5 litrų ir daugiau tūrio.

  Tokių kibirų trūkumai:

  • galimas urnos deformavimas ir nesuderinimas su laiku;
  • susilpninti dangčio sandarumą;
  • kartais dangtelis atlaisvinamas.

  Pasirinkus virtuvę, šiukšliadėžė neturėtų būti tolimas planas.Žinoma, tai nėra pirmasis prioritetas, tačiau vis tiek turėtumėte atidžiai apsvarstyti būsimų atliekų saugojimą. Tinkamas pasirinkimas užtikrina patogumą dirbti virtuvėje ir kambario švarumą.

  Kaip atlikti šiukšliadėžę su automatiniu dangčiu, žr. Šį vaizdo įrašą.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys