Virtuvės reikmenys

Šiukšliadėžė su dangčiu: optimalaus modelio pasirinkimas

Šiukšliadėžė su dangčiu: optimalaus modelio pasirinkimas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Medžiagos
 2. Kur įdėti?
 3. Kaip pasirinkti?
 4. Priežiūra

Šiukšliadėžė - privalomas atributas bet kurioje ekonomikoje. Jis naudojamas mažoms atliekoms šalinti. Nuolat tobulinama šiukšlių dėžių konstrukcija ir charakteristikos, o su kiekvienu modeliu tampa vis sunkiau racionaliai pasirinkti. Kartais gaminio grožis verčia jo funkcionalumą į foną. Rinkoje yra nemažai galimybių: su dangteliais ir be jų, pagaminti iš metalo ar plastiko, su ventiliacijos angomis ir visiškai uždaryti.

Pasirinkimas priklausys nuo jūsų poreikių, piniginės galimybių ir paskutinės, bet ne mažiau svarbios estetinės nuostatos.

Medžiagos

Yra gana daug įvairių medžiagų, kurias gamintojai naudoja dėžei gaminti:

 • metaliniai modeliai;
 • plastikas;
 • iš lakštinio metalo juostelių;
 • chromuotas plienas;
 • plienas su miltelių emaliu;
 • šlifuoto nerūdijančio plieno šiukšliadėžė.

Paskutinės dvi - brangiausios medžiagos, bet ir patvariausios.

Urnų formos ir tūriai taip pat skiriasi: čia, perkant, atsižvelkite į planuojamą šiukšlių dėžės nustatymo vietą ir apytikslę įprastą „šeimoje“ naudojamų šiukšlių kiekį.

Bet visi jie yra lengvi ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Beveik visi modeliai suteikia dangtelį, kad šiukšlių kvapas neišsklaidytų aplink kambarį.

Kur įdėti?

Net prieš pasirenkant puikią virtuvės šiukšlių dėžę, turite galvoti apie tai, kur jis bus. Tai ne paskutinis klausimas, nes kibiro modelis ir jo apimtis priklausys nuo vietos. Daugelyje šiuolaikinių apartamentų šiukšliadėžės dedamos į spintelę po kriaukle. Kai kurie pakabina kibirą ant ausinės durų vėl po kriaukle. Namai gali patenkinti kitą „tradiciją“ - kibiras yra įrengtas tolimame virtuvės kampe.

Kaip pasirinkti?

Kai viskas yra aiški su dislokacija, būtina išspręsti norimą įsigyti urno tipą.

Taigi, atsižvelgiant į rezervuarų charakteristikas:

 • dangteliai su svirtimis ir be jų;
 • nuimami konteineriai arba keli vidaus padaliniai;
 • slankiosios sistemos arba be jos.

Galite pasirinkti tinkamą šiukšlių dėžę iš daugybės gamintojų siūlomų parinkčių, tačiau rekomenduojame visada sustabdyti pasirinkimą ant kibirų su dangteliais dėl praktinių priežasčių, nepaisant jūsų mėgstamo modelio. Ir jų įvairovė.

 • Krepšiai. Paprastai jie įsigyjami perdirbant popieriaus produktus ar sausas atliekas. Jie yra labai pigūs ir efektyviai papildo bet kokį interjerą.
  • Plastikiniai kibirai su dangčiu. Dangteliai yra visiškai skirtingi: verpimo dangtelis arba švytuoklės dangtis, o gal jums patiks paprastas kibiras su atidaromu dangčiu, o ne besisukantis ar besisukantis, kaip ir aukščiau pateiktuose pavyzdžiuose. Tačiau verta įspėti, kad, jei reikia atidaryti virtuvės kibirą, tai nėra pats tinkamiausias pasirinkimas virtuvei. Galų gale ši šiukšlių išmesti daugiausia iš patiekalų ruošimo ar skalbimo proceso, ir tai yra nepriimtina dirbant su maistu - po kiekvieno kontakto su kibiru, turite nuolat nuplauti rankas, nutraukti valgio ruošimą ar skalbimo patiekalus.

  Plastikinė yra labai pigi medžiaga, o tokių kibirų tūris gali siekti 40 litrų, todėl lengva pasiimti kibirą bet kokiam tikslui. Plastikiniai nėra subraižyti grindų ir paviršiaus, ir nepaisant labai ne „turtingos“ išvaizdos, jis išlieka mėgstamas renkantis kibirus.

  • Rinkimų dėžės su plaukiojančiu arba užsukamu dangčiu. Yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, turi daugiau skirtingų tūrių. Galite įsigyti 6 litrų kibirą, taip pat didelį 60 litrų baką!
  • Šiukšliadėžės su svirtimi. Tokie modeliai turi specialų pedalą, ant kurio jums reikia pakelti pėdą, kad atidarytumėte kibirą, todėl tai yra lauko galimybė. Šis kibiras neveiks, jei jūsų šeimoje yra pagyvenę žmonės arba jūsų šeimos nariai, turintys nugaros problemų - jums reikia išsilenkti į tokį urną, kad išmestumėte šiukšles. Dėl teisingumo taip pat verta pasakyti, kad kai ši šiukšliadėžė gali būti „suvyniota“ į plastikinį maišelį, tai sunku atidaryti dangtį, o svirtis negali padėti ją pakelti, verčia jus paliesti kibirą rankomis.
  • Jei jums reikalinga šiukšliadėžė, kad galėtumėte stovėti ant stalo, pažvelkite stalo kibirai, kurie yra dažniausiai aprūpinti dangteliu, kad būtų lengviau naudotis.
  • Įtraukiamas kibiras su sandariu dangčiu. Šie kibirai - rasti šeimininkėms. Dažniausiai jie turi mažą kainą, ir jie yra labai patvarūs, neužima daug vietos virtuvėje, neužima akies. Konteineris dedamas į ratų modulį, kuris tęsiasi nuo vietos, kur galėsite įdėti šiukšliadėžę, ir atgal.

  Priežiūra

   Nepriklausomai nuo to, kokio tipo kibirą gausite, galite būti tikri, kad tinkamai prižiūrint jis bus naudojamas daugelį metų neprarandant originalios išvaizdos. Tiesiog atlikite keletą paprastų nurodymų.

   1. Reguliariai ištuštinkite urną - jis išgelbės kambarį ne tik nuo nemalonaus kvapo, bet ir išgelbės nuo galimo vabzdžių ar kenkėjų invazijos.
   2. Reguliariai nuplaukite ir išdžiovinkite kibirą.
   3. Pirkite šiukšlių maišus pagal savo talpyklos dydį. Jie labai supaprastina atliekų šalinimą.

   Atkreipkite dėmesį į šias paprastas akimirkas ir turėsite naudingą įsigijimą virtuvėje, kuri padės atsikratyti šiukšlių ir palengvins namų statybą.

   Apie tai, kaip pasirinkti tinkamą šiukšliadėžę, žr. Toliau.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys