Virtuvės reikmenys

Vakuuminės talpyklos

Vakuuminės talpyklos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Veislės
 3. Tinkamumo laikas
 4. Privalumai ir trūkumai

Iki šiol vakuuminiai konteineriai yra gana populiarūs, juos naudoja beveik viskas, nes jie yra patogūs ir kompaktiški. Šiame straipsnyje mes išsamiau aptarsime šiuos gebėjimus ir bandysime atsakyti į visus vartotojams rūpimus klausimus.

Savybės

Įprasta plastikinė talpykla yra gerai žinoma visiems ir tikriausiai yra kiekvienoje virtuvėje - paprastai ji naudojama maisto laikymui namuose. Tiesą sakant, tai tik konteineris, kuriame galite laikyti maistą ir sutaupyti vietos šaldytuve.

Tačiau laikas neegzistuoja, vystosi mokslas ir technologijos, dėl to gimė toks išradimas kaip vakuuminis indas. Jis taip pat yra pagamintas iš plastiko, atlieka tą pačią funkciją, tačiau turi savo privalumų, dėl kurių toks produktas savo pirmtaką nustumė toli atgal.

Vakuuminis maisto konteineris yra visiškai užsandarintas indas, skirtas įvairiems maisto produktams, kurie yra virti ir neapdoroti.

Sandarumo poveikis pasiekiamas dėl specialių sandariklių tvirtinimo. Be to, bake yra specialus mini siurblys, per kurį iš konteinerio pašalinamas perteklius.

Pastaruosius dešimt metų buvo pastebima tokių medžiagų naudojimo tendencija polivinilo chloridas, geriau žinomas kaip plastikas. Ši medžiaga dažnai ir greitai naudojama, ji gamina įvairius pramoninius ir buities produktus. Maisto pramonėje randama plastikinė danga pradėjo gaminti vakuuminius indus maisto saugojimui. Be plastiko, galima naudoti ir stiklą. nerūdijantis plienas.

Polivinilchloridas
Nerūdijantis plienas
Stiklas

Veislės

Atsižvelgiant į didelį paklausą ir jaudulį, atsiradusį aplink šį produktą, pasirinkimas ir jo pasirinkimas yra gana platus. Parduodami įvairių gamintojų produktai, kurių kiekvienas bando pasiūlyti naują ir pažangesnę vakuuminę talpyklą vartotojo pasirinkimui.

Šiandien maisto konteinerių rinkoje matote šiuos tipus.

Konteineris su prijungtu siurbliu

Šio tipo bakas yra įrengtas su specialiu įrenginiu, kuris užtikrina reikiamo vakuumo sukūrimą puode. Virtuvės įranga garantuoja maksimalų oro siurbimo laipsnį, kad produktai galėtų išlaikyti naudingas savybes ir originalų išvaizdą. 7 kartus ilgiau.

Tokie konteineriai dažniausiai yra pagaminti iš stiklo. Jie yra labai atsparūs įvairiems poveikiams, įskaitant chemines medžiagas. Reikėtų nepamiršti, kad stikliniai indai su siurbliu - tai gana brangūs. Be to, norint prijungti siurblį, oro evakuacijai reikia prieigos prie elektros tinklo. Pigesnė konteinerio su siurbliu versija yra plastikinis produktas.

Konteineris su integruotu siurbliu

Bakas turi mechaninį siurblį, įmontuotą į dangtį. Tokiu atveju elektros energijos nereikia, oras išpumpuojamas tiek, kiek reikia, kad produkto galiojimo laikas būtų 4 kartus pratęstas. Šio tipo rezervuarų privalumai:

 • kaina;
 • oro siurbimo lygis;
 • patikimumas;
 • mobilumą.

Trūkumai yra šie niuansai:

 • viršelio dizaino sudėtingumas;
 • Griežtai draudžiama laikyti konteinerį šaldiklyje;
 • nuplauti indaplovėje;
 • Draudžiama įjungti mikrobangų krosnelę maisto pašildymui.

Renkantis tokius produktus turėtų būti atsižvelgiama į visus parametrus, kad nebūtų klaidinami su pasirinkimu.

Rankinis oro dozatorius

Norint sukurti reikiamą vakuuminę talpą rezervuare, reikia nuspausti dangtelį rankomis. Tokiuose konteineriuose produktai laikomi 2 kartus ilgiau nei įprastame plastikiniame inde.

Tokie vakuuminių rezervuarų modeliai paprastai gali būti naudojami mikrobangų krosnelėje ir įdedami į šaldiklį. Bet labiau pageidautina Prieš priimdami vieną iš šių sprendimų susipažinkite su ženklais, kuriuos gamintojas nurodo tiesiai į konteinerį. Virtuvės įranga su dangteliu, skirtu oro siurbimui, yra reikalinga, o tai yra dėl priimtinos kainos.

Tinkamumo laikas

Pagrindinis vakuuminių indų naudojimo tikslas yra pratęsti maisto produktų laikymo laiką. Pažvelkime į saugos rodiklius, žiūrėdami į stalą.

Produktas

Įprastas saugojimas, dienos

Laikymas vakuuminiame inde, dienos

Paruoštas maistas

3–4

10–15

Žalia mėsa ir žuvis

3

7–9

Sūris

3

7–9

Kietasis sūris

10

45

Dešros

3–4

15–20

Jūros gėrybės

1–2

5

Šviežios daržovės

2–3

7–10

Švieži vaisiai

3

7–10

Nuplauti žali

2–3

6–8

Miltų produktai

3

7–10

Grietininiai desertai, pyragaičiai

2–3

6–8

Kaip matote, vakuuminių konteinerių naudojimo rezultatas yra gana rimtas. Tiek gatavų, tiek neapdorotų maisto produktų saugojimo laikas gerokai padidėja. Tai leidžia sumažinti laiką, praleistą ruošiant naujus patiekalus ir sutaupant daug pinigų.

Privalumai ir trūkumai

Žinoma, šio produkto populiarumas siejamas su daugybe privalumų. Pagrindiniai vakuuminių indų privalumai yra šie:

 • vakuume laikomi maisto produktai nepraranda savo savybių, vitaminų ir mikroelementų ilgą laiką, net jei jis nėra šaldytuve;
 • nėra dehidratacijos produktų poveikio;
 • Produktai nepraranda natūralios spalvos, kvapo ir skonio;
 • maisto produktai vakuuminiame inde yra visiškai izoliuoti nuo bet kokio pašalinio kvapo;
 • galimybė padidinti produkto tinkamumo laiką.

  Kalbant apie trūkumus, dauguma jų yra susiję su netinkamu patiekalų naudojimu. Labai svarbu prieš naudojimą išnagrinėti gamintojo nurodytą informaciją. Kai kurie konteineriai, kaip minėta anksčiau, negali būti dedami į šaldiklį, mikrobangų krosnelę, indaplovę.

  Daugelis vartotojų klausia, kokią naudą ir žalą gali sukelti šis patiekalas. Mes jau supratome naudą, tačiau nėra jokios žalos, jei prekės yra sertifikuotos ir turi visus reikiamus dokumentus, patvirtinančius kokybę ir saugumą. Medžiaga, iš kurios gaminami vakuuminiai indai, yra visiškai saugi ir nekenkia žmonių sveikatai.

  Renkantis pajėgumą reikia atsižvelgti į:

  • kas yra gamintojas;
  • kokia yra prekių kokybė;
  • Kokia medžiaga yra pagaminta iš konteinerio?

  Kokybė, patikimas ir patvarus konteineris, žinoma, negali būti pigūs. Todėl, jei bandote parduoti tariamai gerą pajėgumą, bet už mažą kainą, turėtumėte pagalvoti ir ištirti produkto savybes.

  Dėl „Princess Gold“ maisto vakuuminių indų peržiūros žr. Žemiau.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys