Virtuvės reikmenys

Elektrinės grotelės: peržiūros, modelio apžvalga ir patarimai, kaip pasirinkti

Elektrinės grotelės: peržiūros, modelio apžvalga ir patarimai, kaip pasirinkti

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Aprašymas
 2. Privalumai ir trūkumai
 3. Palyginimas su aerogrilu
 4. Rūšis
 5. Reitingų modeliai
 6. Atrankos kriterijai
 7. Naudojimo patarimai

Beveik visi mėgsta valgyti. Tai ypač pasakytina apie mėsą, skrudintą ant ugnies ar grotelių. Tačiau mes ne visada turime juos, bet kartais norite pasilepinti maistu su aromatiniais dūmais. Dėl šios priežasties daugeliui žmonių gali būti puiki alternatyva buitinei elektrinei grotelei. Šis sprendimas leis jums mėgautis skaniais keptais patiekalais, tiesiog kasdien.

Aprašymas

Elektrinis grilis yra labai paprasta naudoti. Dėl šios priežasties, net pradedantiesiems maisto ruošimo srityje bus turtingas, pikantiškas ir skanus patiekalas. Tai kompaktiškas buitinis prietaisas, kurį galima naudoti vietoj mikrobangų krosnelės, viryklės ar klasikinio kepsninio gamtoje. Jis apdoroja maistą aukštoje temperatūroje, naudojant infraraudonųjų spindulių šildymą. Prietaiso funkcijos yra:

 • kepimas;
 • gesinimas;
 • kepti

  Šio sprendimo privalumas yra tai, kad galite gaminti maistą be aliejaus. Tuo pačiu metu patiekalas pasirodys labai skanus ir išlaikys daugiau naudingų savybių nei virinant ant įprastos viryklės ir keptuvės.

  Naudojant tokią technologiją, galite lengvai gauti barbekiu bet kuriuo metų laiku, nelaukiant vasaros sezono, arba padaryti sultingus ir skanius kepsnius.

  Privalumai ir trūkumai

  Dabar pakalbėkime apie šio prietaiso privalumus ir trūkumus, kad suprastume, ar verta jį nusipirkti. Jei sutelkiate dėmesį į naudą, turėtumėte nurodyti keletą svarbių veiksnių.

  • Taupykite laiką ir gebėjimą gaminti didelius maisto kiekius. Šiandien rinkoje lengva rasti elektrinių grilių modelius, kuriuose yra keli skyriai produktams ir leidžia vienu metu gaminti du ar tris patiekalus per trumpą laiką.
  • Dietinių valgių ruošimas tinkamos mitybos pagrindu. Tai reiškia, kad galite troškinti, kepti ir kepti maistą be aliejaus ar kitų riebalų, kurie bus ypač svarbūs sveikai gyvensiančiam žmogui ir tiems, kurie turi laikytis griežto mitybos režimo dėl savo sveikatos charakteristikų.
  • Įvairių kvapų nebuvimas virimo metu uždarojo tipo modeliuose. Skirtingai nuo tradicinės kepsninės, elektrinis grilis saugo visus kvapus, kai maistas virinamas. Tai bus labai patogi namų virtuvėje, įskaitant nedidelį studijos butą.
  • Universalumas. Toks prietaisas leidžia gaminti maistą iš įvairių produktų: žuvies, paukštienos, mėsos, duonos, kiaušinių, daržovių ir grūdų.
  • Triukšmas. Dauguma modelių virimo metu turi mažą triukšmo lygį.
  • Platus funkcionalumas. Be virimo, prietaisas gali būti naudojamas maisto pašildymui ir atitirpinimui.

   Tačiau būtina atsižvelgti į šio prietaiso trūkumus ir ar jo naudojimas yra žalingas sveikatai.

   • Nedaug maisto ruošimo metodų. Elektrinė grilis negali pakeisti pagrindinių virtuvės prietaisų. Pavyzdžiui, skirtingai nei tas pats aerogrilas, jo negalima garinti, jis negali būti naudojamas visiškai paruošti pirmąjį patiekalą;
   • Valdymo virimo nepatogumai. Elektrinė grotelė negali būti palikta be priežiūros. Net laikmačio išjungimas neužtikrina, kad patiekalas nebus perkaitęs arba, priešingai, baigtas norimu pasirengimu.
   • Valymo poreikis. Atsižvelgiant į tai, kad yra paviršius, turintis nelipnius požymius, tokiam prietaisui reikia atidžiai prižiūrėti. Jei jis nėra tinkamai išvalytas ar ne pernelyg kruopščiai, jis greitai praranda savo funkcionalumą ir sumažėja jo efektyvumas.
   • Didelis energijos suvartojimas. Atsižvelgiant į užduoties, kurią atlieka prietaisas, sudėtingumą, ji turi rimtą galią. Tai sukelia gana didelį energijos suvartojimą, kuris atsispindi elektros energijos sąskaitose. Be to, šis prietaisas yra labai jautrus įtampos kritimams. Net ir esant mažiausioms elektros srovėms, jis gali nepavykti.

   Palyginimas su aerogrilu

   Dažnai žmonės mano, kad konvekcinė krosnelė ir elektrinis grilis yra du to paties prietaiso pavadinimai. Tai yra apgaulė, nes tai yra du visiškai skirtingi prietaisai ir yra didžiulis skirtumas tarp jų. Visų pirma, elektrinis grilis skiriasi nuo aerogrilo pagal maisto terminio apdorojimo metodą. Konvekcijos metu krosnis virinama karštu oru, kuris tolygiai sklinda per konteinerį, dėl kurio produktas virinamas iš skirtingų pusių ir yra minkštas ir sultingas.

   Elektrinėje grotelėje kepimas atliekamas pagal kepimo metodą ant grotelių, o tai ne vienodo maisto perdirbimo iš visų pusių garantija. Bet maistas gali gauti būdingas kvapas, tarsi jis būtų virinamas ant ugnies.

   Tuo pačiu metu konvekcinė krosnelė gali pakeisti beveik visus virtuvės prietaisus.

   Pavyzdžiui, konvekcinėje krosnyje galite ne tik kepti mėsą, virti pirmą, bet ir atitirpinti maistą, sausas uogas, gaminti jogurtus, sterilizuoti patiekalus ir kepti pyragus. Ir jei yra keletas konteinerių, tuomet jūs galite rimtai sutaupyti laiko, nes jis vienu metu gali paruošti kelis patiekalus. Ir dėl laikmačio buvimo ir gebėjimo automatiškai išjungti asmenį neturi būti virtuvėje ir stebėti prietaiso veikimą.

   Tuo pačiu metu elektrinė grotelė vargu ar gali būti vadinama daugiafunkciu įrenginiu. Žinoma, jis galės kepti mėsą ir daržoves, taip pat šildyti ir atšildyti maistą. Bet patiekalų ruošimas pora ir sterilizuojantys patiekalai - ne.

   Naudojant konvekcinę krosnį, virti produktų kvapas neišsiskirs visame kambaryje. Ir net jei daugiau nei vienas patiekalas gaminamas iš karto, kvapai nesusimaišys, o tai yra svarbus dalykas.

   Kepant elektrinėje grotelėje, žmogus visada turi būti, kad būtų išvengta maisto degimo, taip pat kontroliuoti jo pasirengimą. Na, ją sunkiau nuplauti nei aerogrilas. Todėl tiems, kurie ieško visuotinio sprendimo, geriau įsigyti konvekcinę krosnį. Ir jei jums reikia įrenginio, kuris keps maisto kaip laužo, geriausias sprendimas būtų elektrinis grilis.

   Rūšis

   Rinkoje yra daug elektrinių grilių modelių, o nepatyrusiam naudotojui sunku suprasti, kuris sprendimas yra geresnis. Dėl šios priežasties turėtumėte susipažinti su įvairiomis tokių įrenginių kategorijomis. Jie yra:

   • atidaryti;
   • uždarytas;
   • universalus.

   Pirmuoju atveju darbinis paviršius yra virš specialaus infraraudonųjų spindulių tipo šildymo elemento. Antruoju atveju prietaisai yra pagaminti spaudos forma, kuri leidžia paruošti maistą, kaip ir įprastoje orkaitėje.

   Be to, elektrinis grilis gali būti:

   • kontaktas;
   • bekontaktis.

   Jei jis patenka į pirmąją kategoriją, maistas liečiasi su šildymo elementu. Jei antrasis - tada ne. Pvz., Jis gali nugaros ant nerijos.

   Elektriniai griliai taip pat būna:

   • stacionarus;
   • nešiojamieji.

    Mobilieji sprendimai gali būti taikomi ne tik namuose, bet ir į namus ar iškylą. Dėl savo mažo dydžio jie gali būti transportuojami ir rankose.

    Stacionarūs sprendimai gali būti darbalaukyje arba lauke.

    Jie taip pat gali skirtis priklausomai nuo darbo paviršiaus tipo. Pagal šį kriterijų jie yra:

    • su keramikos danga;
    • ketaus;
    • metalo.

    Lengviausias būdas naudoti ir prižiūrėti modelius su stiklo keramikos paviršiumi.Tačiau jos stiprumas yra labai mažas, todėl ši galimybė vartotojams nėra populiari.

    Patikimesnis yra metalinė keptuvė su nelipniąja danga, kuri yra gana prieinama už kainą, kaip ir tos pačios ketaus grotelės.

    Kitas kriterijus, pagal kurį elektriniai griliai gali skirtis, yra medžiaga, iš kurios gaminamas korpusas. Jis gali būti nerūdijančio plieno arba plastiko. Aukštesni kokybės modeliai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, nes ši medžiaga bus stipresnė ir patvaresnė. O jei esate ribotas, tai nebrangus variantas iš plastiko bus puikus sprendimas.

    Reitingų modeliai

    Reikia pasakyti, kad šiandien vidaus rinkoje yra daugybė įvairių gamintojų modelių, pradedant nuo tokių žinomų kaip „Tefal“, „Bork“ ir „Miele“ bei baigiant Kinijos prekių ženklais. Pabandykime kalbėti apie įdomiausius modelius, kurie iš tikrųjų yra puikus kainos ir kokybės derinys.

    Pirmasis paminėtinas modelis yra elektrinis grilis. Weber Q-2400. Šis gamintojas paprastai gamina anglies ir dujų groteles. Tačiau yra elektrinis modelis. Jis skiriasi galia, šis rodiklis pasiekia 1560 vatų vertę. Tai gana didelė grotelė, jos svoris yra apie 16,5 kg. Dangtelis su katilu yra pagamintas iš kokybiško aliuminio, o vidinis dangčio paviršius yra ekranuotas plonu aliuminiu. Šis sprendimas leidžia žymiai padidinti šildymo paviršių ir sumažinti šilumos nuostolius virimo proceso metu.

    Didžiausia virimo temperatūra yra apie 260 laipsnių ir gali būti reguliuojama. Jei kalbame apie gaminių tinklelį, jis susideda iš 2 skyrių ir yra pagamintas iš ketaus su porceliano emaliu. Tai leidžia supaprastinti paviršiaus priežiūrą.

    Svarbus šio modelio privalumas bus vadinamasis „barbekiu efektas“, kurio nėra kituose modeliuose. Tai tapo įmanoma dėl to, kad produktai nesiliečia su plokštelėmis, bet yra išdėstyti ant grotelių su šildymo elementais.

    Riebalai teka tiesiai ant šildymo elementų su specialia danga, o po to į keptuvę po grotelėmis. Tai leidžia jums padaryti barbekiu, kuris nėra pasiekiamas ant grotelių su nuimamais skydeliais arba su keičiamomis grotelėmis.

    Tarp trūkumų reikėtų pažymėti, kad nėra integruoto termometro. Be to, minusas bus ilgas šildymo laikas - apie 20 minučių.

    Kitas modelis, kuris nusipelno dėmesio - Steba VG 500. Šis sprendimas turi originalų dizainą: pora šildymo zonų, kurių temperatūra reguliuojama atskirai - iki 300 ir iki 250 laipsnių. Vienoje plokštėje yra gofruotas paviršius, o kitas - grotelės pavidalu. Maitinimo įrenginys - 2400 vatų.

    Gofruotoje dalyje yra skylių riebalams nusausinti, kaupiasi poroje atskirų padėklų. Prietaisą galima valdyti dviem sukamaisiais jungikliais, ty kiekviena zona gali būti valdoma atskirai.

    Įdomus prietaiso privalumas yra nedidelės perforuotos lentynos, pagamintos iš nerūdijančio plieno, buvimas - galite įdėti maistą, kuris jau yra skrudintas, bet turėtų būti paruoštas, arba tiesiog reikia pašildyti.

    Vienintelis modelio trūkumas gali būti didelės sąnaudos ir tai, kad parduoti nėra lengva.

    Kitas modelis, kuris bus įdomus daugeliui - Kitfort KT-1636. Ji neseniai pasirodė rinkoje. Su juo galite gaminti daržoves, mėsą ir kepti sumuštinius. Jis gali būti naudojamas trimis režimais. Pavyzdžiui, galite uždaryti dangtelį, todėl patiekalas yra tolygiai kepti abiejose pusėse. Jei tiesiog reikia šiek tiek patepti, tada jis turėtų būti šiek tiek atidarytas.

    Ir jei norite, galite skaldyti 180 laipsnių skydą, kuris leis jums gauti skrudintuvą su galimybe iš karto virti abiejose pusėse.Beje, čia galite nustatyti abiejų pusių temperatūrą atskirai.

    Modelio privalumai apima elektroninį valdymą, taip pat kiekvieno laikrodžio laikmatį. Be to, jame yra geros kokybės ir gražus dizainas. Kitas pliusas yra nuimami darbo paviršiai. Tačiau trūkumas yra tas, kad spiralė negali šildyti viso lėktuvo.

    Kitas modelis, kuris netgi gali būti klasifikuojamas kaip profesionalus ProfiCook PC-KG 1029. Jo galia yra apie 2000 vatų esant aukščiausiems nustatymams. Didžiausia virimo temperatūra čia yra tik 180 laipsnių. Atkreipkite dėmesį, kad yra galimybė palaipsniui reguliuoti temperatūrą. Skala yra du laipsniai. Šiame modelyje produktai liečiasi su šildymo elementais.

    Čia taip pat yra nelaidi danga padengta specialiomis plokštėmis, kurios yra nuimamos. Dėl to juos lengva plauti. Jei reikia, „ProfiCook“ modelis lengvai išsiskleidžia, kaip ir ankstesnis modelis. Apskritai, tai puikus modelis su purkštukais, kuriuos kiekvienas šeimininkas mėgsta.

    Vienintelis modelio trūkumas, pasak naudotojų, yra labai trumpas maitinimo laidas.

    Ne mažiau įdomus elektrinis grilis - Bork G802. Priklauso brangių kategorijų kategorijai ir turi vieną išskirtinį bruožą - terminį zondą. Tai leis jums automatiškai nustatyti reikiamą virimo temperatūrą priklausomai nuo mėsos rūšies ir skrudinimo laipsnio. Tuo pačiu metu gaminio vientisumas nepažeidžiamas. Bet jei norite, negalite naudoti šio įrenginio. Maitinimo modelis yra 2400 vatų.

    „Bork“ elektrinis grilis gali būti naudojamas kaip:

    • Sumuštiniai;
    • kepsninė;
    • susisiekite su griliumi.

    Viena iš čia esančių plokščių yra lygi, o antroji - griovelė. Galima reguliuoti plokščių polinkį. Temperatūros diapazonas yra nuo 160 iki 230 laipsnių, o perjungimo žingsnis yra 5 laipsniai.

    Vienintelis šio sprendimo trūkumas yra tai, kad Sąsaja čia yra tik anglų kalba.

     Kitas dėmesio reikalingas modelis Tefal GC306012. Jis laikomas vienu geriausių tarp rinkoje esančių. Jų galia yra 2000 vatų. Šis sprendimas leidžia versti skydelį trimis skirtingomis pozicijomis, o tai leidžia rasti patogiausią virimo padėtį. Ir galite jį naudoti kaip:

     • grilis;
     • krosnys;
     • kepsninė.

      Yra keletas temperatūros režimų, kurie yra reguliuojami mechaniškai. Tefal GC306012 korpusas pagamintas iš kompozicinių medžiagų. Plokštės yra pagamintos iš metalo ir turi nelipnius dangą. Jie tiesiog plaunami ir rankiniu būdu, ir indaplovėje.

      Įvertinime buvo pateikti tik horizontalūs sprendimai, tačiau rinkoje taip pat galima rasti vertikalią elektrinę grotelę. Tiesa, tokios galimybės yra gana išimtis.

      Atrankos kriterijai

      Kaip matote, rinkoje yra tik daug elektrinių grilių modelių. Todėl vartotojai turi klausimą, kaip pasirinkti namo kokybišką elektrinę grotelę. Galite naudoti šiuos patarimus:

      • padėklai su gofruotu paviršiumi yra labai nepatogūs plauti, todėl geriau pirkti modelius su paprastesniais paviršiais;
      • dėklas turi būti nuimtas, kad jį būtų galima nuplauti, kitaip užtruks daug laiko ir pastangų;
      • kuo daugiau elektros energijos yra elektrinis grilis, tuo geriau bus dirbti ir greičiau ruošti maistą;
      • Nebus nereikalinga, jei įrenginyje yra šviesos indikatorius, rodantis, ar įrenginys įjungtas, ar ne;
      • geriau nusipirkti uždarojo tipo modelį, tai leis jums neužkvėpti dūmų virimo metu ir užkirsti kelią riebalų purškimui;
      • geriau pasirinkti sprendimą, kuris gali išlaikyti norimą temperatūrą, tai bus puiki galimybė, jei jūsų svečiams nebus laiko atvykti laiku, ir jūs norite juos pasimėgauti karštu maistu;
      • bus gerai, jei ant kūno yra temperatūros reguliatorius, kuris leis jums sklandžiai reguliuoti termoelemento temperatūrą skirtingiems patiekalams
      • danga turi turėti nelipnius paviršius, būtina, jei norima gaminti maistą be aliejaus arba garinti;
      • kitas patogumas - galimybė koreguoti dangčio ir kojų aukštį;
      • be to, prietaisas turi būti apsaugotas nuo perkaitimo, kad nesukeltų gaisro, beveik visi rinkoje esantys namų modeliai atitinka šį kriterijų.

      Kaip pasirinkti elektrinį grilis, žr. Kitą vaizdo įrašą.

      Naudojimo patarimai

      Jei patarsite, kaip naudoti tokią įrangą kaip elektrinę grotelę, reikia pažymėti, kad geriausia virti mėsą. Galite padaryti beveik bet kokį, bet geriausias sprendimas būtų jautienos kepsniai.

      Tokios grotelės dėka jie gali būti pagaminti taip, kad pluta būtų lauke, o viduje jie būtų kuo sultingi. Bet pagrindinis dalykas laiku pašalinti mėsą iš grotelių.

      Taip pat galite gaminti naminius paukščius. Geriausia paimti vištieną, nes mėsa su šiuo virimo metodu nebus pernelyg džiūsta ir tuo pačiu metu gauti vėsią plutą. Jei kalbame apie daržoves, tada jie yra ant grotelių bus puikus sprendimas, kaip vegetariški patiekalai ar šalutinis patiekalas.

      Geriausia virti pomidorų, baklažanų, cukinijų ir cukinijų.

      Jei kalbėsime apie žuvis elektrinis grilis yra puikus sprendimas žuvies kepsnių virimui. Geriausia teikti pirmenybę riebalinėms jūrų žuvų rūšims. Pavyzdžiui, tunas ir lašiša. Tačiau „pollock“ ir lydekos taip pat yra puikios. Norėdami tinkamai virti, supjaustykite filė. į dviejų ir trijų centimetrų storio gabalus.

      Virimo žuvies kepsniai taip pat turėtų būti kaip jautiena - viduryje žuvys turėtų būti beveik neapdorotos.

        Gerai ir svarbiausia: kiekvienam produkto tipui reikia pasirinkti atskiras virimo laikas, nes jie visi turi skirtingas savybes ir tekstūrą. Apskritai, elektrinis grilis yra Puikus sprendimas bet kuriam šeimininkui.

        Parašykite komentarą
        Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

        Mada

        Grožis

        Ryšys