Virtuvės reikmenys

Kaip atidaryti pipirų malūną ir įpilti prieskonių?

Kaip atidaryti pipirų malūną ir įpilti prieskonių?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Tikslas
 2. Veislės
 3. Kaip atidaryti pipirų purtyklę?
 4. Pasirinkimo funkcijos

Įvairūs prieskoniai ir prieskoniai suteikia patiekalams ypatingą skonį. Dabar sunku įsivaizduoti maisto ruošimą be pikantiškų prieskonių ar šviežių maltų pipirų. Prieskonių stiklainiai su įmontuotais malūnais yra labai populiarūs gurmanams ir paprastoms namų šeimininkėms.

Tikslas

Naudojant rankinį malūną, įvairūs prieskoniai virsta priedų mišiniu. Jie naudojami maisto ruošimui arba valgio metu. Tai labai patogu. Švieži pipirai arba kiti prieskoniai pagarsins maistą ir suteiks pikantišką skonį.

Šiuolaikiniai prieskonių šlifavimo prietaisai gaminami specialiai apsaugant nuo druskos. Apsaugoti nuo druskos poveikio gaminant specialią technologiją.

Veislės

Mills yra trijų tipų.

 • Daugkartinio naudojimo žinomų gamintojų modeliai. Tokie produktai turi keletą dalių: prieskonių, peilių (dantų ar malūnų) talpyklą ir paruoštą mišinį laikančią talpą. Daugkartinio naudojimo malūnų, pagamintų be rankenos ir įvairių medžiagų rankenos, modeliai. Ketaus, stiklo, medžio, metalo, keramikos gamyklos gali dirbti daugelį metų.
 • Elektriniai modeliai gali dirbti su baterijomis ar baterijomis. Pagal konstrukcijos tipą jie nesiskiria nuo pakartotinai naudojamų modelių. Elektros malūnai dirba greitai, taupo laiką ir pastangas, gali sumalti sunkiausias prieskonių ir druskos granules.
 • Vienkartiniai gaminiai, pagaminti iš plastiko ar stiklo, su įtaisu, pritaikytu sėklų šlifavimui. Priemonė vargu ar yra malūnas, bet puikiai susidoroja su pagrindine užduotimi. Plius gali būti vadinamas mažomis kainomis. Tokiuose stiklainiuose galima laikyti įvairius prieskonius, druską, cukrų, aštrias žoleles ir žirnius. Vienkartinio naudojimo apie 10 cm aukščio modeliai neturi pakankamai vietos ir turi didelį populiarumą.

Šiame straipsnyje kalbama apie paskutinę formą. Jų naudojimas suteikia vieną malonumą. Prieskonių granulės neturi būti smulkinamos, o dėl pakuotės sandarumo prieskonių kvapas ir skonio savybės išlieka ilgai.

Jei norite naudoti produktą, jums reikia tik slinkti sluoksnį. Aromatiniai prieskoniai miltelių pavidalu yra tolygiai paskirstyti visame inde.

Tokių įrankių trūkumas yra tas, kad pakuotė yra skirta vienam naudojimui. Prieskoniai išsikrauna - konteineris išmestas.

Po galutinio turinio panaudojimo kyla klausimas, ar galima atidaryti pipirų gamyklą ir ar ji gali būti pakartotinai naudojama. Pasirodo tai galima išardyti, tačiau tam reikia atlikti keletą paprastų veiksmų.

Kaip atidaryti pipirų purtyklę?

Vienkartiniai malūnai skirti tam tikram laikotarpiui. Produktas nustoja veikti po to, kai baigėsi talpyklos turinys. Daugelis mano, kad neturėtumėte pirkti naujo stiklainio. Vienkartinį konteinerį galima lengvai panaudoti pakartotinai.

Šios rekomendacijos tinka Kamis, Kotanyi ir Pripriych įmonių malūnams.

Kad atidarytumėte indelį, pirmiausia turite jį pasinerti į puodelį su verdančio vandens dangčiu. Būtina palaukti kelias minutes, kol plastikas taps švelnesnis. Norėdami nuimti dangtelį, turite užfiksuoti jį rankšluosčiu ar rankomis ir traukti. Dangtelis lengvai nuimamas. Po to nuvalykite malūno detales sausai, nuplaukite ir išdžiovinkite baką.Tada jums reikia užpildyti indą su prieskoniais ir uždaryti dangtelį, gerai paspausdami viršuje.

Vienkartinių malūnų naudojimas gali būti išplėstas į keletą užpildų. Kai dėvimi mechanizmo dantys, produktas gali būti išmestas.

Yra ir kitų būdų atidaryti rankinį malūną. Tokie metodai labiau tinka atidaryti Kotanyi stiklainius. Norėdami atidaryti konteinerį, dangtelio šonuose reikia padaryti pjūvius su peiliu. Pakanka šiek tiek traukti, o dangtelį galima lengvai nuimti. Tada reikia užpildyti naują prieskonių paketą. Norėdami apsaugoti dangtelį, turite jį pataisyti su bet kuriuo įrašu. Tai gali būti plastikinis žiedas arba kitas laikiklis.

Antrasis stiklo indelio atidarymo metodas reikalauja jėgos. Su viena ranka reikia paimti dangtelį, kitą - už konteinerio pagrindą ir ištraukti juos iš vienos pusės į kitą su visa jėga.

Jei dangtelis nepavyksta, tęskite.. Galite pereiti į kitą paprastą būdą.

Norėdami tai padaryti, šildykite dangtį karštu oru, naudodami plaukų džiovintuvą. Bakas turi būti sukamas visą laiką, kad jungtis ir dangtis patektų į karšto oro srautą. Šildymo procesas užtruks apie minutę, o po to reikės ištraukti dangtelį į šoną iki medvilnės. Tada jums reikia plauti indą, išdžiovinti ir užpildyti naujais prieskoniais. Kad uždarytumėte dangtelį, būtina pritvirtinti plastikinį žiedą ir pritvirtinti dangtelį, šiek tiek užsikimšiantį viršų.

Kitas būdas atidaryti rankinį malūną reikės atlikti keletą matavimų. Dangtelį galima lengvai nuimti naudojant medines lentas. Kiekvieno pločio plotis turi būti platesnis nei dangčio skersmuo. Vienoje pirmojoje lentos pusėje supjaustytas įdubęs puslankis.

Antroje lentoje viskas daroma panašiai kaip veidrodinis vaizdas. Tada jums reikia sumontuoti malūną ant kieto paviršiaus ir užfiksuoti vieną medinį tuščią. Antrasis pasilieka kitoje pusėje ir pakyla. Puslankis pakelia produkto dangtį. Po to dalis prieskonių įpilama į talpyklą, o dangtelis įdedamas spaudžiant.

Blokavimo schema yra kitokia. Tai priklauso nuo gamintojo. Ir tai reikėtų atsižvelgti atidarant konteinerį.

Pasirinkimo funkcijos

Didelis paprikos gamyklų asortimentas apsunkina problemos pasirinkimą. Apsvarstykite populiariausias parinktis.

 • Vienkartiniai malūnai. Produktų mechanizmas yra labai patikimas. Bake yra prieskonių rinkinys, specialiai parinktas pagal tinkamą proporciją ir skonių derinį. Šis modelis tinka užimtiems žmonėms. Tačiau verta paminėti vienkartinių gamyklų trūkumus. Pirkdami parduotuvėje nerandate tinkamo prieskonių puokštės. Specialiems prieskonių rinkiniams geriau įsigyti pakartotinai naudojamą modelį. Be to, reikia nepamiršti, kad skirtingiems patiekalams reikalingi įvairūs prieskoniai, todėl reikia įsigyti keletą vienkartinių stiklainių su prieskoniais.
 • Pakartotinai naudojami modeliai, skirti pipirams, turi dvigubą malimo akmenų eilutę, kuri kokybiškai smulkina granules. Tokie produktai yra pagaminti iš stiklo, ketaus, medienos ir keramikos.
 • Mediniai gaminiai. Medienos modelių asortimentas yra labai įvairus. Skirtingi produktai turi skirtingą dizainą, formą, spalvą ir kainą. Todėl medžio malūnas gali būti pasirinktas bet kokios virtuvės stiliui ir interjerui. Tokie produktai yra gera kaip dovana. Malūnų pasirinkimą sudaro masyvūs modeliai, rytietiški ketaus prietaisai, keraminiai modeliai ir aukštųjų technologijų modeliai. Suvart: prietaisas, pagamintas iš medžio, netinka naudoti tepaluose (česnakai, žvaigždės anyžiai). Ir taip pat būtina atkreipti dėmesį į malūnų kokybę. Peiliai turi būti pagaminti iš aukštos kokybės metalo.
 • Elektriniai pipirų modeliai. Dėl automatinio režimo toks malūnas greitai veikia be jokių pastangų. Net ir sunkiausiomis prieskoninėmis granulėmis. Kai kuriuose modeliuose yra kitų rūšių prieskonių.Trūkumai: didelė kaina.

  Bet kokio tipo ir gamintojo malūnų šlifavimo būdas yra visiškai kitoks ir priklauso nuo produkto kainos. Brangesni modeliai turi automatinį šlifavimą.

  Naudojant rankinius gaminius šlifavimui sureguliuoti, priveržkite rankenos varžtą arba, priešingai, atlaisvinkite.

  Renkantis parduotuvės kokybės malūną turite laikytis kelių bendrų taisyklių.

  1. Produkto mechanizmas ir medžiagos kokybė. Renkantis malūną būtina atsižvelgti į produkto kokybę ir jos mechanizmo patikimumą. Geriausias pasirinkimas būtų neperleidžiamų žaliavų ir patvarių metalo peilių modelis.
  2. Malūno forma parenkama pagal asmeninius jausmus. Produktas turi tilpti rankoje ir būti patogus.
  3. Dizainas taip pat pasirinktas individualiai, atsižvelgiant į virtuvės pageidavimus ir stilių. Tačiau turime nepamiršti, kad stilinga išvaizda prieskonių malūnas turėtų būti pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos ir gerai atlikti užduotį.

   Prieskonių stiklainiai su malūnais tapo neatsiejama įvairių patiekalų ruošimo dalimi. Paprasta rekomendacija padės pasirinkti produktą, o kai kurie paprasti patarimai padės išplėsti vienkartinių gamyklų tarnavimo laiką.

   Norėdami sužinoti, kaip atidaryti vienkartinį pipirų malūną ir užpilkite prieskonių, galite sužinoti iš vaizdo įrašo.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys