Virtuvės reikmenys

Patarimai, kaip pasirinkti ledo formas

Patarimai, kaip pasirinkti ledo formas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Polietilenas
  2. Plastikiniai
  3. Silikonas
  4. Neįprastos

Karštame sezone visuomet norima pasimėgauti šaldytu ir skaniu gėrimu. Atvėsinti gėrimai, pavyzdžiui, suaugusieji ir vaikai. Gerai, kai šaldytuve visada yra ledo. Norint jį virti, jums reikia ledo formos. Iki šiol galite rasti įvairių formų vandens užšalimui. Kokią formą pasirinkti? Visi patarimai ir gudrybės jau yra mūsų medžiagoje.

Polietilenas

Šaldiklyje kiekviename šiuolaikiniame šaldytuve jau yra specialus ledas, vadinamas ledo generatoriumi. Arba rinkinyje jau yra plastiko formos. Tačiau yra modelių be specialaus skyriaus. Ir rinkinyje esantis pelėsis gali tapti nenaudojamas arba vienas pelėsių nepakanka. Šiuo atveju reikia įsigyti papildomą produktą ledui gaminti.

Ypač jei šalis planuojama ateinančiam savaitgaliui. Iki šiol prieinamiausia galimybė yra plastikiniai maišai ledui užšaldyti.

Toks produktas yra paketas su mažomis ląstelėmis. Jie yra pagaminti iš saugios medžiagos, kuri neturi pašalinio kvapo ir neišskiria kenksmingų medžiagų. Yra didesnių ir kompaktiškesnių pakuočių. Galite pasirinkti paketą, kuriame yra daugiausiai skirtingų ląstelių, nuo 15 iki daugiau. Norėdami paruošti ledą, išpilkite išgrynintą vandenį per specialią skylę ir tolygiai paskirstykite jį ant ląstelių.

Šios formos naudojimas yra paprastas ir paprastas. Pagrindinis trūkumas yra tas, kad visos tokios formos yra vienkartinės. Po užšalimo kubelius galite pašalinti tik sulaužę pakuotę. Be to, be patirties ir įgūdžių, mažai tikėtina, kad gausite vienodo dydžio ir formos kubelius.

Jei norite pasirinkti produktą, pagamintą iš polietileno, tada pasirinkite tas parinktis, kuriose yra specialus užraktas.

Plastikiniai

Žinoma, plastikiniai gaminiai yra labai populiarūs ir paklausūs. Šie produktai turi daugybę privalumų. Galite pasirinkti formą, kurioje yra labiausiai skirtingos konfigūracijos ląstelės. Pavyzdžiui, tai gali būti kubas, žvaigždė, rutulys, deimantai, širdys ar net korio formos. Kiekvieno modelio ląstelių skaičius skiriasi. Atminkite, kad pasirenkant dideles formas jie turėtų lengvai įsitvirtinti jūsų šaldiklyje.

Kitas panašių produktų, skirtų ledui gaminti, pliusas. Tai yra tai, kad jie yra pakartotinai naudojami. Jie gali būti pakartotinai naudojami ir kruopščiai eksploatuojant tokius skardines bus ilgiau nei vienerius metus. Galite pasirinkti įprastą produktą, kuris paprastai yra stačiakampis arba kvadratinis. Ir galite pasirinkti kopiją su dangčiu, kuris yra labai patogus ir praktiškas.

Jei kalbame apie minusus, jie taip pat. Daugelis vartotojų pastebi, kad kartais sunku pašalinti ledą iš ląstelių. Tam, kad neturėtumėte problemų dėl ledo gavybos, prisiminkite tai nebūtina užpildyti ląstelių vandeniu iki pat viršaus.

Be to, daugelis vartotojų pažymi, kad ledas plastikiniu pavidalu užšąla šiek tiek ilgiau nei plastikiniame maišelyje arba silikono formoje. Tačiau tokie produktai turi lojalius gerbėjus.

Pasirinkę plastikinį produktą, atkreipkite dėmesį į jo kokybę. Forma turi būti pagaminta tik iš maisto kokybės plastiko, kuris yra visiškai saugus sveikatai.Produkte turi būti visa reikalinga informacija, įskaitant, kad ją galima saugiai užšaldyti.

Jei produktas turi kvapą, jo paviršius yra šiurkštus, kraštai nėra lygūs ir ne lygūs, tada geriau atsisakyti tokio pirkimo.

Silikonas

Įvairūs produktai iš silikono kasdien vis labiau ir labiau populiarėja. Šiandien galite lengvai rasti įvairių formų ir greito ledo. Kas yra tokio produkto privalumas?

Šie produktai yra pagaminti iš medžiagos, kuri yra visiškai saugi žmonių sveikatai. Kokybiškas silikono gaminys neturi jokio pašalinio kvapo, šaldymo metu neišskiria kenksmingų medžiagų. Tokie produktai gali būti teisingai vadinami patvariais ir saugiais.

Platus įvairių skirtingų formų ir konfigūracijų pasirinkimas patinka ir šiuolaikiniams vartotojams. Silikono ledo gamybos produktai gali būti visiškai skirtingi. Forma gali būti kvadratinė, apvali, stačiakampė arba ovali. Ląstelės gali būti ne tik apvalios ar kvadratinės, bet ir labiausiai neįprastos formos. Pavyzdžiui, mažų butelių, muzikos instrumentų, žuvų, robotų ir kt. Pavidalu. Čia kiekvienas gali pasirinkti bet kokią jų skonį atitinkančią formą. Tai ypač aktualu, jei planuojate teminę ar vaikų vakarėlę.

Kitas privalumas, kurį daugelis nurodo, yra tai, kad Tokie pelėsiai gali būti naudojami ne tik ledui gaminti. Pavyzdžiui, galite lengvai pagaminti naminius šokoladinius saldainius arba net kepti mažus puodelius ar slapukus.

Produktas pagamintas iš silikono puikiai tinka ir aukštai, ir žemai temperatūrai.

Be to, labai lengva ir patogu išgauti paruoštą ledą iš šios formos. Todėl tokių formų gerbėjai vis dažniau tampa kasdien. Jei kalbame apie trūkumus, jie nėra. Tik perkant turėtumėte rinktis tik kokybišką produktą. Geriausia rinktis gerai žinomo prekės ženklo produktus, kurie jau įsitvirtino teigiamoje pusėje ir turi visus atitinkamus kokybės sertifikatus.

Neįprastos

Atrodytų, kokia forma gali būti labiausiai paplitęs gėrimų ledas? Anksčiau buvo apipavidalintos apvalios ir kvadratinės formos, tačiau šiandien galite rasti įdomiausias, neįprastas ir sudėtingas galimybes.

  • Jei norite maloniai nustebinti savo svečius, galite saugiai pasirinkti nestandartines parinktis. Pavyzdžiui, tai yra mažų akinių arba akinių forma. Ši forma puikiai tinka vakarėliui, kuris tarnauja karštų gėrimų, kuriems reikalingas išankstinis aušinimas. Pagrindinis jų bruožas yra tai, kad tokiuose akiniuose ir akiniuose galite užpilti gėrimų.
  • Kitas neįprastas variantas yra pelėsiai, kurie leidžia jums paruošti ledą ant lazdelės. Komplekte jau yra specialūs strypai, pagaminti iš aukštos kokybės plastiko. Pavyzdžiui, ledo citrusiniai griežinėliai ant lazdos atrodys labai originalūs.

Be to, svečiai gali lengvai išgauti ledą iš stiklo, jei nori.

  • Kiekvienas, kuris planuoja turėti gotikos temą, gali lengvai rasti pelėsių, vorų ar skorpionų formų.
  • Be to, galite gaminti spalvotus ledus, kad gėrimai atrodytų dar originalesni.
  • Muzikos vakarėliui galite pasirinkti užrašus ar muzikos instrumentus. Yra formų žmogaus smegenų arba klaidingų žandikaulių.
  • Tik moteriškai įmonei galite pasirinkti pelėsius, dėl kurių ledas bus panašus į deimantus. Vyrų kompanijai galite pasirinkti formą, skirtą lankui, akiniams, automobiliui ar laivui.

Žiūrėkite žemiau, kad apžvelgtumėte keletą neįprastų ledo formų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys