Virtuvės reikmenys

Kaip pasirinkti konditerijos mentelę?

Kaip pasirinkti konditerijos mentelę?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Veislės
 2. Kaip pasirinkti?
 3. Naudingi patarimai

Šiuo metu buvo sukurta daug virtuvės įrankių, kad būtų lengviau virėjas. Šiame straipsnyje daugiausia dėmesio skiriama konditerijos mentelei, jų veislėms ir pasirinktoms savybėms.

Veislės

Koks skirtumas tarp kulinarinių mentelių ir pastatų analogų?

Konditerijos mentelė arba grandiklis yra įrankis, skirtas kulinarinės masės išlyginimui ir pjaustymui (tešla, grietinėlė ir tt).

Pagal medžiagą, iš kurios gaminami šie prietaisai, yra metaliniai, mediniai, silikoniniai ir plastikiniai priedai.

Plastikiniai įrankiai gali būti pagaminti iš minkštos arba kietos medžiagos.

Kiekvienas tipas turi savo privalumus ir trūkumus. Laikoma labiausiai patvarus ir patvarus plieno mentele, tačiau, pritaikius jį, norėdami nuvalyti likusį tešlą iš patiekalų ar stalviršių, reikia pasirūpinti.

Plastikiniai ir silikoniniai įrankiai gali sulūžti, jei dirbdami dirbate sunkiai. Medienos gaminiai gali būti patinę ir padalinti, jei jie ilgai lieka kontaktuojant su skysčiu.

Mentele - universalus priedasjie yra išvalyti iš indų / stalo iš įstrigusių tešlos gabalėlių, išlyginti kremo sluoksnius ant pyragaičio arba tešlos formoje, padalinti kulinarinę masę lygiomis dalimis ir tt Patogiausia kiekvienam tokiam darbui turėti atskirą įrankį, optimaliai tinkantį formai ir medžiagai.

Pavyzdžiui, geriau nuplėšti lipną tešlą kietu plastikiniu mentele, o minkštas plastikinis kastuvas yra tinkamas pusiau skysto masės kremo ar plakta grietinėlės išlyginimui. Pjaustant tešlą, idealiai tinka nerūdijančio plieno mentelė - aštrus, standus įrankis.

Tačiau valyti indus su metaliniu grandikliu yra nepraktiška: ant emalio - ir bet kokio kito - ji gali palikti bjaurus juosteles ir įbrėžimus ir sugadinti dangą.

Pagal matmenų charakteristikas įrankiai skirstomi į mažus, vidutinius ir didelius.

Šie priedai taip pat pasižymi pjovimo krašto pobūdžiu: jis gali būti tiesus, banguotas arba dantis, kaip pjūklas. Norint papuošti tortą tiesiais grioveliais, patartina naudoti išgręžtą mentelę, kad gautumėte plokščią paviršių - tiesiai.

Galima išskirti darbinio paviršiaus formą. stačiakampiai (kvadratiniai), ovalūs ir pusiau ovalūs įrankiai. Taip pat yra trikampės ir trapecinės mentės. Kai kuriuose modeliuose yra rankenos (tiesios ir išlenktos), kad būtų lengviau naudoti, pavyzdžiui, pusiau skystos tešlos maišymui.

Tam, kad tešlos pjaustų į vienodas dalis, taip pat gaminami mentelės su dydžio valdikliu.

Kepant plonus blynus atsirado T formos mentelė - blynų dozatorius. Tai yra cilindras, kurio ilgis yra nuo 15 iki 28 cm.

Tokie prietaisai dažniausiai yra pagaminti iš medienos ir parduodami nesukuriant. Tačiau yra ir plastikinių gaminių.

Kampiniai mentelės vadinamos įrankiais, kurių darbinis paviršius pagamintas iš lenkimo. Jie gali būti naudojami tiek iš paruoštų patiekalų iš patiekalų, tiek kepinių dekoravimui. Dėl saldaus kepimo šokolado, marcipano ar mastikos naudojimo paletės peilių geležtės. Tokių priedų išorinė forma yra labai panaši į statybininko mentelę.

Reikėtų pažymėti, kad konditerijos grandiklis gali būti vienpusis (dažniausiai pasirenkamas) arba dvišalis. Taip pat yra peiliai, grandikliai.

Kaip pasirinkti?

Pirmasis pasirinkimas priklauso nuo to, ko jums reikia šiam priedui. Žinoma, jūs galite iš karto įsigyti visą suknelių kolekciją - visoms progoms, ir tai yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie daug laiko praleidžia virtuvėje. Tai patogi ir praktiška.

Bet kas, jei jūs negalite sau leisti tokių išlaidų, net jei jos nėra labai didelės? Arba neradote pardavimui tinkamo rinkinio, kuris atitiktų jūsų skonį? Ar jums reikia vienos konkrečios operacijos priemonės?

Tik viena išeitis - nustatyti gaminio darbo kraštą, formą ir tipą.

Universali kulinarinių mentelių rūšis laikoma pusiau minkšto plastiko, pusiau apskrito formos ir lygiu kraštu.

Na, jei jis yra pamušalu (su valdikliu). Šis produktas gali būti naudojamas valyti indus nuo perteklinės tešlos, padalinti virimo masę lygiomis dalimis ir praplauti indo paviršių, o po virimo nuvalykite prilipusius gabalus nuo darbinio paviršiaus (lentelė).

Prieš perkant, laikykite įrankį rankose ir išsiaiškinkite, ar jums tai patogu naudoti. Jei gaminys neturėjo rankos, ieškokite kito modelio.

Naudingi patarimai

Kaip dirbti su šiuo kulinariniu priedu?

Čia yra apytikslė veiksmų seka.

 • Padėkite tešlą ant miltų miltų. Jei ji tvirtai prilimpa prie jūsų rankų, ją sulenkite per pusę ir pabarstykite miltais. Jei tešla turi tinkamą konsistenciją ir nėra lipnus, galite tai padaryti be jo.
 • Paimkite mentelę rankoje. Nespauskite jo per daug, ji ​​turėtų būti patogi rankoje, be raumenų įtempimo.
 • Tešlos pjovimas neturėtų būti stačiu kampu stalo atžvilgiu, bet šiek tiek pakreiptas, o kryptis priešinga didžiajai daliai tešlos.
 • Paspaudus mentelę ant miltų masės, turėtų būti lengva, šiek tiek padidinant slėgį gale, kai supjaustysite jį į darbinį stalo paviršių. Tada perkelkite gabalėlį į šoną.
 • Mentelė turi būti daugiau nei tešlos sluoksnis per kelis centimetrus aukščio, kad jį būtų galima sumažinti iki galo. Jei įrankis yra mažesnis ir nesupjauna per visą tešlą, tešla pradeda vilkti ir jos struktūra yra sutrikusi.
 • Visi judesiai turi būti tikslūs ir tikslūs.
 • Skreperio darbinis paviršius visada turi būti švarus, priešingu atveju prie jo prilieja tešlos dalelės. Todėl po kiekvieno pjūvio patikrinkite prietaisą ir, jei reikia, išvalykite.
 • Paruošę tortą (belyashi, padažai ir pan.), Grandiklis gali būti naudojamas stalviršio valymui. Yra ta pati taisyklė, kaip ir dirbant su tešla - nedarykite pernelyg daug pastangų, kitaip, jei turite metalinį priedą, galite subraižyti stalo paviršių, o plastikas gali tiesiog sulūžti.

Vaizdo įrašas apie naujokų konditerijos šefo rinkinio biudžetą ir būtinus mentelius, žr. Žemiau.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys