Virtuvės reikmenys

Indų džiovintuvai spintoje

Indų džiovintuvai spintoje

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Privalumai ir trūkumai
 3. Rūšis
 4. Atrankos kriterijai
 5. Diegimo taisyklės

Virtuvė laikoma specialiu kambariu namuose, nes ji tarnauja ne tik kaip maisto ruošimo vieta, bet ir kaip valgis. Kad būtų kuo patogiau, kambario išdėstyme naudojamos įvairios medžiagos ir priedai, tarp kurių pagrindinis atributas yra indaplovės džiovintuvas, įmontuotas į kabinetą. Jis gaminamas įvairiais tipais, kurie tarpusavyje skiriasi ne tik dydžio, dizaino, bet ir montavimo būdu.

Savybės

Indaplovės džiovintuvas, įmontuotas į spintelę, yra naudingas prietaisas, kuris užima nedaug vietos ir leidžia jums patogiai išdžiovinti įvairius virtuvės reikmenis (plokšteles, puodelius, lėkštes).

Įleidžiamosios konstrukcijos gali būti išdėstytos arba slankiojo modulio apačioje, arba tiesiai virš kriauklės sienoje. Džiovintuvai, skirti montuoti kampinėse spintelėse, yra nelabai patogūs naudoti, todėl jie pasirenkami rečiau. Tokių gaminių dydį ir formą nustato baldų gamintojas, konstrukcijos plotis gali būti skirtingas: 500, 600, 700 ir 800 mm. Gylis paprastai yra fiksuotas ir neviršija 25 cm.

Virtuvės džiovintuvai, skirti sienų spintoms, paprastai yra dviejų lygių. Apatinė pakopa naudojama plokščių džiovinimui ir puodelių viršuje. Lygių buvimo vieta gali būti pakeista asmeniškai, tačiau atstumas tarp lentynų turi būti ne mažesnis kaip 30 cm.

Kai spintose yra kėlimo mechanizmai, viename lygyje gali būti įrengti džiovintuvai, suprojektuoti išdžiovinti tik vieną dėklą. Šiuo atveju puodeliai, akiniai ir puodeliai pakabinami ant S formos kabliukų.

Indų džiovintuvai gaminami iš įvairių medžiagų, o moderniausių modelių paviršius papildomai padengtas emalio sluoksniu. Tai suteikia gaminiui originalią išvaizdą ir labai supaprastina valymo procesą.

Prietaisai su gumine danga, dėl kurių patiekalai yra sumontuoti tyliai, yra labai populiarūs namų šeimininkėms.

Privalumai ir trūkumai

Buitinis indų džiovintuvas yra pagrindinis virtuvės priedas, be kurio neįmanoma. Šis prietaisas tapo plačiai paplitęs, nes jis turi daug privalumų.

 • Estetika. Kadangi džiovyklės dizainas yra priekyje ir nėra matomas, todėl virtuvė tampa tvarkinga ir suteikia jai šiuolaikinę išvaizdą. Būtina įrengti džiovyklą atvirose spintelėse, kurios būtų harmoningai derinamos su bendru kambario dekoru.
 • Higiena. Nuplaunant indus nedelsiant dedami į skyrių, nereikia valyti, nes vanduo patenka į specialią keptuvę. Plokštelių ir puodelių paviršius išdžiūsta nepriklausomai be formų. Vienintelis dalykas, kurį virtuvės reikmenys turi būti pastoviai ir kruopščiai įrengti, kad niekas nebūtų pertrauka.
 • Lengva naudoti. Paprastai dizainas yra šalia kriauklės - plauti patiekalus pakanka. Visi virtuvės reikmenys yra dedami griežtai jų vietose, todėl juos visada lengva rasti ir pašalinti.
 • Didelis modelių asortimento pasirinkimas. Šiandien rinkai atstovauja skirtingų konfigūracijų ir dydžių džiovintuvai, kurie leidžia juos greitai sumontuoti ir montuojamuose, ir kampiniuose stumdomuose moduliuose.

Kalbant apie trūkumus, jie taip pat yra prieinami. Pagrindinis tokių įrenginių trūkumas yra tai, kad padėklas turi būti nuolat stebimas. Jei tai nebus padaryta, bakas perpildys vandeniu, kuris teka iš indų ir išpilamas. Be to, skalauti dėklą bent kartą per kelias dienas. Jei norite pailginti indaplovės ir spintos, kurioje jis yra įmontuotas, tarnavimo laiką, turite reguliariai stebėti baldų drėgmės lygį.

Geriausia pirkti modulius su apsauginiu viršutiniu sluoksniu. Be to, spintose turi būti įrengta gera ventiliacija, todėl viršutinėje konstrukcijos dalyje yra išgręžtos kelios skylės.

Rūšis

Įmontuotas indų džiovintuvas klasifikuojamas pagal kelis kriterijus, todėl kiekvienas jo tipas skiriasi ne tik dydžiu, bet ir konstrukcijos, gamybos medžiagos, vietos tipu. Priklausomai nuo įrengimo vietos, indaplovės skirstomos į šiuos tipus.

Įtraukiamas (ištraukiamas)

Jie montuojami tiesiai į apatinę spintelę, jie yra stalčiai su specialiais skyriais. Paprastai tokie prietaisai neturi šonų, jų dizainas pagamintas iš metalo. Šio tipo gaminiams būdingi daug privalumų, kurių pagrindinė yra patogus naudojimas. Panašiai sumontuotas džiovintuvas suteikia nemokamą prieigą prie patiekalų. Jei norite įdėti ir pašalinti, nereikia vilkti.

Įtraukiami įtaisai gali turėti skirtingą dizainą ir formą, taip pat atlaikyti skirtingus apkrovos lygius. Kai kurie modeliai skirti tik šaukštams ir plokštelėms įdėti, o kiti yra daug funkcionalesni ir leidžia ne tik įdėti lėkštes su šaukštais, bet ir puodeliais ir akiniais. Kaip taisyklė Ištraukiamieji įrenginiai yra vieno lygio ir, jei reikia įdiegti antrą pakopą, turite atskirai įsigyti (gaminti) papildomą džiovintuvą ir padėklus.

Įleidžiami indų džiovintuvai

Tai stacionarūs modeliai, kurie yra dviejų tipų: vieno ir dviejų lygių. Pastarieji yra universalūs, nes juose numatomas visų rūšių patiekalų pristatymas. Dažniausiai žemiausiame lygyje yra plokštės, viršutiniai ratai ir akiniai. Gal priešingai. Tokie projektai yra papildyti lašeliniu dėklu. Kaip ir vieno lygio džiovintuvai, jie yra mažiau praktiški ir leidžia užpildyti spintelę su mažiausiu indų kiekiu, nes jie skirti atskirai akinių, plokščių ir kitų patiekalų džiovinimui. Taip pat parduodami kombinuotus produktų tipus, kurie nusipelno ypatingo dėmesio.

Jų dėka galima racionaliai užpildyti viršutinę grotelę su lėkštėmis ir plokštelėmis, o apatinę - su mažais dubenėliais ir akiniais. Be to, dauguma šių modelių yra aprūpinti papildomais skyriais stalo įrankiams laikyti.

Kampas ir tiesus

Jie yra stacionarūs ir įkišti į viršutinius modulius, taip pat įtraukiami ir sukasi, montuojant juos į apatines spinteles ar duris. Tokie modeliai turi originalų dizainą ir leidžia sutaupyti vietos mažoje virtuvėje.

Indų džiovintuvai taip pat išsiskiria gamybos medžiaga ir yra tokie.

Metalinis

Galimi įvairūs lydiniai, pasižymintys originaliu dizainu, aukštos kokybės ir ilgaamžiškumu. Panašūs modeliai yra ir staliniai, ir įmontuoti spintos. Vienintelis trūkumas yra didelė kaina. Dizainai su plieniniu purškimu yra ypač populiarūs namų šeimininkėms, jie turi plieno blizgesį, bet greitai nusidėvi. Idealus pasirinkimas yra nerūdijančio plieno džiovintuvai, jie tarnauja neribotam laikui, bet yra brangūs ir reikalauja periodiško poliravimo, kad išlaikytų pradinę išvaizdą.

Plastikiniai

Jie yra biudžeto variantas, todėl kiekvienas gali juos nusipirkti. Plastikiniai džiovintuvai pateikiami didžiuliame asortimente, leidžiančiame pasirinkti juos bet kokiam baldų dizainui. Pagrindinis šių produktų trūkumas yra greitas gedimas. Be to, plastikinis paviršius nėra atsparus mechaniniams pažeidimams, dažnai įbrėžimams.Plastikiniai darbo metu yra užsikimšę nešvarumais, todėl konstrukcijos yra bjaurios ir ne higieniškos.

Emaliuotas

Tokie prietaisai yra skirtingos estetinės išvaizdos, tačiau jie yra trumpalaikiai. Paprastai po metų eksploatacijos emaliniai džiovintuvai turi būti pakeisti. Mechaniniu stresu ir nuolatiniu sąlyčiu su vandeniu tokių džiovintuvų danga pradeda nulupti, o juose paslėptas juodasis metalas gali tapti rūdijęs. Kaip plastikiniai modeliai, Emaliuoti džiovintuvai laikomi mažomis sąnaudomis.

Taip pat yra išskirtinės virtuvės džiovyklų versijos, jos yra užsakytos. Jie gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų. Nepaprasto dizaino mėgėjai pasirenka džiovyklą su sidabru ir auksu, kuris, jei pageidaujamas, gali būti papuoštas įvairiomis dekoracijomis. Nepaisant to, kad šiandien galite nusipirkti bet kokį džiovintuvą, ekspertai rekomenduoja teikti pirmenybę kokybės ir praktinių produktų, kurie truks ilgai.

Atrankos kriterijai

Įmontuotas indų džiovintuvas yra privalomas virtuvės priedas, todėl jo pasirinkimas turi būti elgiamasi atsakingai. Pirkdami reikia atsižvelgti į kelis pagrindinius kriterijus.

 • Gamybos medžiaga. Pirkdami virtuvę virtuvėje svarbu nepamiršti, kad jis bus nuolat veikiamas mechaniniu stresu ir vandeniu. Todėl būtina teikti pirmenybę ne pigiems produktams, jie gali atrodyti gražiai, bet po žalos apsauginei dangai tokios struktūros greitai tampa netinkamos. Tokiu atveju, metalinių lydinių džiovintuvai laikomi puikiu pasirinkimu, o plastikinius modelius galima įsigyti „Dachas“, kur jie kartais naudojami.
 • Erdvumas. Kiekvienas konkretus džiovyklų modelis yra skirtas tam tikram kiekiui patiekalų, o jei užpildysite „akių obuolių“ struktūrą, virtuvės indai bus sausi. Be to, plokštės ar stiklo pašalinimas iš sandariai užpildyto lentynos bus sudėtingas, indai gali būti nuleisti ir skaldyti.
 • Statybos tipas. Iki šiol rinka yra atstovaujama džiovintuvais, skirtais dideliems patiekalams. Galimi kaip vieno lygio ir aukšto lygio produktai. Prieš suteikdami pirmenybę tam tikram modeliui, turite nuspręsti dėl jo vietos ir pasirinkti tik pačius patogiausius ir patogiausius variantus.
 • Patiekalų dydis. Dažnai, sumontavus tinklelius į spintelę, paaiškėja, kad jie netelpa didelių plokščių, jie turi būti įdėti į kitą vietą. Kad būtų išvengta tokių klaidų, prieš perkant džiovintuvą reikia žinoti viso patiekalo dydį.
 • Kabineto dizaino ypatybės. Prieš įsigyjant džiovintuvą, būtina tiksliai išmatuoti korpuso vidų ir iš to žinoti prietaiso dydį. Daugelis baldų gamintojų, gamindami virtuvės modulius, iš karto užpildo savo džiovyklas padėklais.

Diegimo taisyklės

Norint tinkamai įrengti indą džiovintuvą spintelėje, pirmiausia reikia surasti tinkamą vietą jam, geriausia teikti pirmenybę spintoms, virš kriauklės arba prie jos. Taigi, šeimininkė neturės atlikti nereikalingų judesių, sulenkti ir pasiekti. Daugelis montuoja džiovyklę virš kriauklės spintoje be dugno. Dėl šios priežasties nereikia papildomai įdėti keptuvės (vanduo išleidžiamas iš kriauklės į kriauklę). Nepageidautina statyti džiovyklose grindų spintose, nes šeimininkė turės daug prisukti, kad juos užpildytų.

Įrengiant šį įrenginį, reikia atsižvelgti į šias rekomendacijas.

 • Teikti baldus su gera ventiliacija. Spintelėje šonuose reikia išgręžti 2 skyles, o tai padės greitai išdžiovinti indus ir apsaugoti baldus nuo nemalonių kvapų.
 • Laikykite atstumą.Tinklelis, ant kurio planuojama pastatyti plokštes, turi būti įrengtas ne mažiau kaip 30 cm atstumu nuo spintelės viršaus ir kito lentynos, o tarp apatinės pakopos ir padėklo - 7 cm atstumas.
 • Uždarykite baldus. Kadangi virtuvė, kurioje veikia nuolatinė drėgmės įtaka, gali greitai tapti netinkama, rekomenduojama apatinę dalį gydyti specialiais sandarikliais. Pavyzdžiui, silikonas apsaugo medžiagą nuo vandens šulinių.

Jei įvykdysite visas pirmiau pateiktas rekomendacijas, įdiegtas džiovintuvas truks ilgai ir bus patogus naudoti. Tuo atveju, kai virtuvės komplektas yra pagamintas pagal užsakymą, džiovyklų montavimą atlieka kapitonas.

Žr., Kaip įdiegti indų džiovintuvą tavernoje su savo rankomis, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys