Manikiūras trumpiems nagams

Mėlynos manikiūro idėjos trumpiems nagams

Mėlynos manikiūro idėjos trumpiems nagams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Mėlynas manikiūras trumpiems nagams
  2. Dizaino idėjos
  3. Kaip gražus padaryti nagus?

Mados pasaulyje atsiranda naujų manikiūro idėjų ir, norint neatsilikti nuo laikų, naudojamos unikalios idėjos. Gražus ir elegantiškas manikiūras šiuolaikiniame pasaulyje yra originalus dizainas, įvairūs atspalviai ir techniniai įgyvendinimo būdai.

Mėlynas manikiūras trumpiems nagams

Mėlyna yra tokia turtinga ir karališka spalva, kurią galite sukurti su įspūdingais stiliais. Tai gali būti prašmatnus, ryškus dizainas, kuris nedelsiant pritraukia dėmesį, arba atliekamas tyliau, naudojant aiškų dangų toną. Toks manikiūras trumpais nagais atrodo puikiai, jis yra tinkamas bet kuriuo metų laiku. Pasirinkus mėlyną dizainą, galite padaryti nepamirštamą įspūdį kitiems, nes madingi atspalviai atkreipia dėmesį į gerai prižiūrimus nagus.

Galite pasirinkti tinkamą aprangą ir sukurti moterišką išvaizdą, jei turite tokį nuostabų atspalvį ant nagų.

Dizaino idėjos

Mėlyna spalva yra sėkminga nagų dizaino pasaulyje, todėl labai malonu, kad meistrai naudojasi šia vietove. Originalus dizainas akcentuos šios spalvos sudėtingumą. Galite naudoti vitražo dangas ir laką „katės akis“. Bold natūra rekomenduojama eksperimentuoti su metalo spalva trina, nes jie suteikia bet atspalvių ypatingą žavesį ir paslaptį.

Taip pat galima išduoti dizainą brėžiniais juostelių pavidalu.

Naudodami mėlyną spalvą, galite taikyti populiariausius manikiūro atlikimo būdus.

Kietos spalvos

Jie yra perlamutriniai, matiniai. Kartais jis sukuria pūkuotos dangos efektą, kuris apima aksomo naudojimą manikiūrui.

Blizgučiai

Mėlyna blizgesio konstrukcija, kuri gali būti maža, vidutinė arba didelė.

Dažnai madingos moterys sujungia jas su kitais atspalviais. Blizgučiai gali papuošti visą nagą ar tam tikrą fragmentą.

Skaldytas stiklo efektas

Skaldytas stiklo efektas: lakas padengiamas folija.

Juostelės

Dizaine galite naudoti specialius elementus, kuriuos galima lengvai rasti bet kurioje specializuotoje parduotuvėje, arba piešti juos patys. Metalo ir mėlynos juostos derinys atrodys įspūdingas.

Auksinės juostelės su skirtingais pynimais mėlynos spalvos fone visada atrodo labai neįprasta dėl bet kokios nagų formos.

Atsisakymas

Atsisakymas yra visiškai lygaus modelio taikymas su specialiu antspaudu.

Ombre

Jį sudaro du lako atspalviai. Viena pusė nago yra nudažyta šviesiai, o kita - tamsoje. Kad sklandžiai pereitumėte iš vienos spalvos į kitą, turite naudoti kempinę.

Ombre technikoje galite sukurti visą galaktiką ant nagų.

Mėnulio manikiūras

Jame yra tik dvi spalvos: skylė ant nago yra paryškinta kontrastingos spalvos. Bet kokia spalva gali būti sujungta su mėlyna spalva.

Prancūzų

Skaidrus manikiūras yra šiuolaikinio nagų dizaino tendencija. Tokiu atveju nepažeista dalis yra sąmoningai palikta.

Galite įdėti bitmap į viršų arba naudoti trafaretą.

Jei norėjote kažką neįprasto, tuomet turėtumėte išbandyti džinsinio dizaino dizainą. Tai daroma paprasčiausiai: naudojamas mėlynos arba mėlynos spalvos atspalvis, o ant viršaus jie piešia smėlio spalvos smūgius, panašius į siūles. Nagų dizainui galite klijuoti specialų kniedę.

Kaip gražus padaryti nagus?

Mėlynos pranašumas - įvairiais atspalviais.Be to, yra daug variantų, kaip nugalėti spalvą ir parodyti savo grožį, todėl bet kuri iš šių variantų puikiai tinka tiek romantiškam įvaizdžiui, tiek „vamp“ moteriai.

Kad mėlynas manikiūras neatrodo nuobodu, būtina jį papuošti įvairiomis linijomis, apskritimais, skirtingos spalvos taškais. Geometrinių formų tema, kaip minimalizmo mėgėjai. Naudodami vario, aukso ar sidabro juosteles ir foliją, padarykite juosteles ir figūras. Galite sutelkti dėmesį į vieną ar du nagus. Atrodo gražūs žirniai. Punktų kūrimo pagrindas yra tamsiai mėlynas, taškai yra braižomi balta spalva.

Įdomus sprendimas - padaryti mėlyną aksomo ar ikrų manikiūrą.

Visada buvo svarbi mėlyna prancūzų kalba. Jis gali būti keičiamas eksperimentuojant su lako atspalviais. Kai kurie dizaineriai sėkmingai derina matines ir perlų spalvas. Be to, mėlyname manikiūre atrodys puikūs piešiniai, susiję su sezoninėmis temomis. Žiemą galite padaryti atvirą ornamentą, o vasarą galite papuošti paprastą mėlyną lako spalvą su baltais debesimis.

Šiuolaikiniame nagų dizaine jie puošia blizgesius dekoravimui. Mėlyni nagai taip pat gali būti dekoruoti įvairių dydžių ir spalvų blizgesiais ir rhinestones. Baltos, mėlynos, rožinės ir auksinės akmenėlės gerai atrodo kartu. Jie gali būti derinami su ornamentu.

Šalčio gradientas su šellaku yra kažkas naujo ir neįtikėtinai įsimintino. Pasiekti šį efektą sumaišykite blizgesį ir laką. Dizaine galite naudoti lašelius, kurie padaro matinį paviršių. Jis atrodo labai originalus ant mėlynų nagų, megztų manikiūro. Tai kruopštus darbas, kurio sukūrimui jie naudoja gelio poliravimo ir manikiūro smėlį. Norėdami gauti daugiau efektų, vaizdas gali būti dekoruotas rhinestones.

Mėlynojo manikiūro pavyzdį trumpais nagais galima peržiūrėti kitame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys