Manikiūras trumpiems nagams

Manikiūro galimybės trumpiems aštriems nagams

Manikiūro galimybės trumpiems aštriems nagams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Koks yra nagų smailios formos ypatumas
 2. Kaip padaryti save
 3. Pagrindiniai tipai
 4. Dabartinės nagų pramonės tendencijos

Šiuolaikinis manikiūras yra ne tik geras senas klasikinis prancūzų ar mėnulio manikiūras, bet ir stilingi sprendimai, ryškūs spalvų deriniai, taip pat pačios formos nagų plokštės egzistavimas.

Koks yra nagų smailios formos ypatumas

Smailūs nagai vis dar paklausūs. Moterys gali sukurti dirbtinius ilgus nagus, pažymėtus smailia forma, arba gali palikti savo ir eksperimentuoti ilgai.

Nagai su smailiais kraštais dažnai naudojami įspūdingesniam vakaro vaizdui sukurti.

Pažymėtina, kad dabar tendencija nėra lydekos formos plokštelė, turinti stiprių aštrių briaunų.ir šiek tiek smailios formos nagai. Todėl šis manikiūras gali būti naudojamas kasdieniame gyvenime ir naudojamas kaip vakaras.

Be to, aštri forma tinkama trumpiems nagams. Tai suteiks nagų plokštelei natūralią išvaizdą.

Kaip padaryti save

Savęs formuojant nagą yra gana paprasta. Tačiau tai turės būti kantrūs ir nusipirkti standų failą plokštės apdorojimui.

Norint suteikti norimą formą, pirmiausia reikia rasti centrinį tašką ant nago krašto. Be to, nuo to momento abiejose pusėse abiejose pusėse reikia pradėti nagų plokštės supjaustymą sklandžiais judesiais, judant į centrą. Palaipsniui nagas taps smailus.

Jei pradžioje nagai yra trumpi, verta juos auginti, kad būtų lengviau suteikti norimą formą.

Vienas iš populiariausių smailių nagų dizaino yra klasikinis prancūzų manikiūras. Tai galima padaryti namie.

Tam reikia:

 • išvalykite rankų vonią kiekvienam nagui gydyti;
 • ant nagų plokštės uždėkite pagrindinį sluoksnį;
 • Atskirkite plokštelės kraštą („šypsenos“ liniją) su pagrindine trafaretu ir uždenkite jį baltu laku;
 • tada reikia pašalinti lipduką ir džiovinti nagus lempoje (jei naudojamas gelio lakas);
 • po to, kai kraštas yra sausas, likusiam poreikiui taikyti pagrindinę dangą - blizgus arba matinis - ir išdžiovinkite lempoje;
 • manikiūro pabaigoje verta įdėti skaidrų viršutinį paviršių, kad būtų pratęstas dangos veikimo laikas.

Pagrindiniai tipai

Praktiškai bet koks dizainas gali būti pritaikytas smailiai. Tačiau būtina atskirti kasdienį manikiūro stilių nuo vakaro įvaizdžio.

Pagrindinės idėjos gali būti nustatytos tokie manikiūro variantai.

 • Klasikinė prancūzų kalba - tai galima padaryti tiek ilgais, tiek trumpais aštriais nagais. Galite papildyti prancūzų dizainą atsekamomis nėriniais. Ši manikiūro versija bus tinkama kasdien, taip pat įvairiems renginiams.
 • Mėnulio manikiūras su trikampiu kiaurymė - originalus sprendimas, kuris apjungia tiek kūginį plokštės kraštą, tiek jo radikalinę dalį, pasirinktą trikampio forma. Šio dizaino geometrija leidžia neįprastai ir stilingai pasirinkti.
 • Matinis manikiūras - subtilus matinio paviršiaus nagų paviršius daro spalvą dar gilesnę ir labiau prisotintą. Šis dizainas atrodo gerai ant trumpų aštrių nagų.

Dabartinės nagų pramonės tendencijos

Šiandien nagų pramonės tendencijas galima suskirstyti į kelias sritis.

Nagų plokštelės forma

Kitais metais bus populiarus ne tik klasikinis nagų plokštelės formos, bet ir formos formos, taip pat „vamzdis“ (siauras nagas, panašus į vamzdelį) ir „amžius“ (ašmenų formos nagai).

Žinoma, trumpiems nagams geriau naudoti šiek tiek smailią formą, nes mažai tikėtina, kad bus galima įgyvendinti drąsesnius eksperimentus.

Madingi atspalviai

Tarp faktinių spalvų, populiariausi lakai bus universalūs raudonos, mėlynos, pilkos, juodos ir žalios spalvos atspalviai.

Tamsūs lakai bus aktyviai naudojami daugelyje manikiūro metodų, įkūnijant drąsių dizainerių idėjų - pavyzdžiui, metalinį blizgesį.

Tendencijoje išliks pasteliniai klasikiniai atspalviai - rausvos, persikų, smėlio spalvos. Jie puikiai tinka kuriant švelnų kasdieninį manikiūrą.

Dizainas

Dizainas bus laikomas madingais nagų nagais, dekoruotais rhinestones, piešiniais.

Tuo pačiu metu minimalizmas išliks madingas. Jis mano, kad manikiūrą papildys nedideli geometriniai raštai ir brėžiniai. Toks minimalistinis dizainas atrodo gerai ant trumpų aštrių nagų.

Be to, išlieka aktualios rubininės technikos ir klasikiniai modeliai (ypač vakaro ir vestuvių manikiūrui), taip pat marmuro dizainas.

Šioje tendencijoje bus klasikinis baltas ir rožinis dizainas ir drąsios neįprastos spalvų kombinacijos.

Jei norite sužinoti, kaip padaryti trumpus aštrius nagus "Peaks", žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys