Manikiūras trumpiems nagams

Prancūzai trumpiems nagams: klasikinio ir neįprasto dizaino variantai

Prancūzai trumpiems nagams: klasikinio ir neįprasto dizaino variantai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Klasikinis prancūziškas manikiūras
  2. Spalvų dizainas
  3. Idėjų deriniai su dekoru
  4. Modelių ir modelių variantai

Kaip ir prieš keletą metų, klasika yra labai populiari. Mados tendencijos nestovi ir dažnai su tuo, kas buvo svarbi praėjusiais metais, šiandien niekas netikės. Bet klasika išlieka klasika. Nepaisant jo pavadinimo, švarko išvaizdos istorija neturi nieko bendro su Prancūzija, išskyrus didelį populiarumą Prancūzijos modelių gretas. Šį manikiūro tipą JAV išrado garsus lakų Jeff Pink gamintojas. Būtent jis pasiūlė stilistams sumažinti manikiūrui skirtą laiką.

Klasikinis prancūziškas manikiūras

Prancūzų kalba iš pradžių turėjo trumpų nagų idėją. Tai paprasta atlikti ir patogi kasdieniame gyvenime, rizika, kad nagų laužymas yra daug mažesnis nei ilgų nagų. Tačiau, nukrypstant nuo kanono, toks manikiūras gali būti naudojamas ilgą laiką.

Manikiūro dizainas yra gana realus savarankiškai atlikti. Rinkoje yra daug trafaretų ir lakų, skirtų bet kokiam švarko variantui įgyvendinti. Rekomenduojama naudoti šelaką, kuris žymiai padidins manikiūro laikotarpį. Svarbu pažymėti, kad nepriklausomas vykdymas yra nepageidaujamas dideliu arba vidutiniu ilgiu, nes gali būti labai sunku suteikti norimą formą, ypač neturint daug patirties. Geriausia susisiekti su kapitonu.

Klasikinis prancūziško manikiūro stilius mėgsta nuobodu pastelinius lako atspalvius, netoli natūralių tonų. Ją įrėmina plonas baltas apvadas nagų plokštelės gale, ši juosta taip pat vadinama „šypsena“. Dažnai prancūziškos moterys pasirenka mažų ir trumpų nagų savininkus, arba kai kitas manikiūro tipas negali atrodyti labai estetiškai. Šis dizainas suteikia natūralią ir tvarkingą nagų išvaizdą.

Pirštų ir nagų plokštės forma kiekvienam skiriasi, o tai ypač matoma trumpuose naguose, todėl dizainas pasirenkamas individualiai. Šiuo atveju prancūzų kalba yra keletas variantų. Dažniausia kvadratinė nagų forma su apvaliais kraštais, tačiau ne visada yra tinkamas pasirinkimas. Šio tipo manikiūras tinka ploniems, ilgiems nagams ant elegantiškų pirštų.

Ovalinė forma Tinka beveik bet kokiems nagams ir pirštams. Atlikus teisingai, jis gali vizualiai pailginti pirštus, tai yra daugelio mergaičių slaptas noras. Taigi, galite saugiai išbandyti prancūzų kalbą trumpiems pirštams, jis atrodo gerai ant bet kokio nagų ilgio.

Apvali forma Skirtas trumpiems pirštais ir plačiomis delnais. Tokiu būdu galite paslėpti trūkumus ir padaryti tikslesnius nagus, o pirštai - vizualiai ilgesni ir plonesni. Geras šeimininkas žino, kad apvali forma nėra skirta ilgam laikui. Rekomenduojama naudoti nuo dviejų iki trijų milimetrų nuo pirštų galų.

Taip pat yra parinkčių ūminis arba migdolų formos. Dažniau jie naudojami nestandartiniams švarko variantams, ir jie gana stipriai nukrypsta nuo pradinės koncepcijos. Ši manikiūro versija kaip vestuvių striukė gali būti atliekama įvairiomis formomis. Jo pagrindinis skirtumas yra galimybė pasirinkti vestuvių suknelės šukuoseną ir atspalvį, tačiau dažniausiai jis laikosi klasikinio stiliaus.

Spalvų dizainas

Paprastai švarkas yra atliekamas su grietinėlės arba skaidriu laku, kartais pereinant nuo pilkos spalvos tonų arba, kaip jau minėta, pastelė, paliekant kraštą baltą.Tokie atspalviai puikiai tinka verslo moterų poreikiams ar kitose situacijose, kai reikia diskretiško stiliaus. Bet striukės stiliumi taip pat tinka įvairių spalvų variantai. Pavyzdžiui, manikiūro versija su mėlynu arba raudonu laku - tai atrodys drąsiau ir pritraukia dėmesį.

Su spalvų atsiradimu prancūziškame manikiūre tapo įmanoma pasirinkti šį stilių skirtingų vaizdų derinį. Raudonas lako variantas puikiai tinka kokteilių vakarams ir kitiems gerbiamiems renginiams. Priklausomai nuo jo vykdymo idėjos, jis taip pat bus puikus papildymas drąsiu ir mirtinu išvaizdu.

Spalva švarkas įgijo savo populiarumą ne taip seniai. Šis manikiūro tipas leidžia jums sukurti bet kokio vaizdo klasiką. Vienas iš spalvotų švarkų veislių yra vadinamoji dviguba vaivorykštė. Idėja yra sukurti nago galą ne viena, o dvi skirtingų spalvų juostelės. Gali būti daugiau nei dvi juostelės. Svarbu pasirinkti tinkamą spalvų derinį, jie gali būti kontrastingi arba suderinami.

Taip pat yra švarko variantai, kai juostelė nėra ant nago, bet yra nukreipta į šoną arba visiškai viršutinė jos pagrinde. Šis metodas vadinamas apverstą aptarnavimo striukę arba mėnulio manikiūrą. Ši idėja randama kartu su klasika ir gali būti atliekama vienu ar dviem nagais. Tai gali būti originalus manikiūras.

Gera idėja būtų švarko pasirinkimas, kai kiekvieno nago galas dažomas skirtingomis spalvomis. Šis dažymo metodas taip pat vadinamas „twist-french“. Paprastai pasirinkti ryškias spalvas, puikus sprendimas bus naudoti gradientus. Jie gali būti taikomi tiek kiekvienam atskiram nagui, tiek spalvų perėjimui iš nykščio į mažą pirštą. Toks dizainas palengvins prancūziško manikiūro griežtumą ir suteiks daugiau spalvų kiekvienos merginos įvaizdžiui. Tai galima priskirti vasaros stiliui.

Vasaros prancūziškas manikiūras vis dar atliekamas ryškių spalvų ryškiomis spalvomis ir papildomas paprastais piešiniais. Tai gali būti paprasti raštai, gėlių ar lapų nuotraukos, juostelės ir daug daugiau - viskas priklauso nuo šeimininko vaizduotės. Pagrindiniame modelyje tik dekoratyvinis piršto vinis. Pagrindinis reikalavimas yra brėžinių paprastumas, pageidautina, kad jie būtų vienodos spalvos. Tačiau taip pat galima derinti su sukimo striukėle.

Juodos spalvos manikiūras taip pat priklauso prancūzų spalvų pasirinkimui. Kaip ir ankstesnėse versijose, tik nagų kraštas yra nudažytas juodu. Šis dizainas atrodo labai išraiškingas, išlaikydamas suvaržymą ir nepaliekant nuo klasikos. Fono spalva gali būti daug įvairių spalvų - nuo baltų iki tamsesnių tonų. Ši parinktis bus gera tiek verslo susitikimuose, tiek susitikimuose su draugais.

Kai kuriais atvejais juodas gali veikti kaip fonas. Naudodami šią parinktį galite naudoti aukso ar sidabro apvadą. Be to, fonas gali būti auksinis, kur įdomus sprendimas būtų uždengti nagus su aukso laku arba padaryti chromuotu fonu. Jis gerai tinka juodam kraštui aplink nago kontūrą.

Idėjų deriniai su dekoru

Dekoratyvinė striukė yra daugybė. Naudojant tokius metodus, kaip nagų uždengimas rhinestones arba juos padengiant akmenimis, galite pasiekti originalų rezultatą, nepažeidžiant bendros sąvokos. Taip pat svarbu neperkrauti dizaino pernelyg dideliais modeliais, nes galite sugadinti tik įspūdį.

Niekas neatšaukė lako su blizgesiu ant pagrindinės nagų plokštės dalies ir ant jo galo. Taigi, galite pasiekti nuostabų poveikį. Yra pagrindinio nago dalies dizaino variantas su marmuro tekstūra, o nago galas atrodys puikiai baltos ir juodos spalvos. Galimas dizainas su trijų dimensijų modelių atlikimu, kuris atrodo puikiai matinis lakas.

Labai gražus variantas uždengti nago viršūnę bus lakas su putojančia danga, kuri vizualiai leidžia atrodyti kaip kristalas. Blizgantį laką dengiantis tik „šypsenos“ dažnai atrodo elegantiškesnis ir neužkrauna dizaino.

Dizaine dažnai naudojami gradientai, šis metodas taip pat vadinamas ombre. Vienu metu galima pridėti du gradientus: ant galo ir pagrindinės nago dalies, kur jie gali kontrastuoti, eiti nuosekliai arba būti panašūs tonas. Taip pat naudokite vieną gradientą kaip nagų pagrindo separatorių nuo juostos išilgai krašto. Be to, ombudsmenas gali būti pagamintas su rhinestones ar sparkles, sukuriant tam tikrą žvaigždžių dangaus vaizdą ant nagų. Kaip ir „pasukimo“ atveju, galima pereiti nuo nykščio iki mažo piršto.

Modelių ir modelių variantai

Be įprastų manikiūro variantų, nagams gali būti taikomi modeliai arba pilnas modelis, naudojant sklandų perėjimo metodą nuo modelio iki nago krašto. Tai gali būti portretas arba garsaus menininko, mažos iliustracijos ar architektūros kraštovaizdžio vaizdas.

Daugelis moterų sukuria unikalius brėžinius, todėl stilius labai skiriasi. Atrodo puikūs geometrinių formų raštai. Yra daug jų derinių variantų, kuriuos galima pasirinkti konkrečiam įvykiui ar nuotaikai. Jie taip pat gali būti skirtingų spalvų. Pageidautina, kad po paveikslėliu būtų vienas ar du nagai, kitaip prancūzų manikiūras gali prarasti savo pripažinimą

Vykdant brėžinius, verta paminėti keletą pagrindinių sąvokų. Viename iš jų naudojamas tik baltos spalvos ir skaidrus lakas, šis tipas vadinamas balta striukė. Tai labiausiai kanoninė, piešiniai neatima klasikinio dizaino suvaržymo ir kasdieniame gyvenime atneša kažką naujo. Toks dizainas sukurs švelną, romantišką išvaizdą ir gali būti labai paprastas. Brėžinių vykdymui yra trafaretai. Jų naudojimas puikiai tinka striukės monochrominėms versijoms. Net patyrę meistrai dažnai nepaiso trafaretų.

Remiantis ankstesne idėja, galite sukurti originalesnį dizainą su nuotrauka. Pavyzdžiui, naudokite raudoną arba juodą, kad galėtumėte piešti baltą striukę. Juodo įdomaus sprendimo atveju būtų atkreipti bet kokio vaizdo kontūrą tiesiai ant nago. „Twist“ taip pat gali apimti modelio pridėjimą, rezultatas naudojant šią techniką bus labai gražus.

Kontūrų brėžiniams yra vadinamasis linijinis. Jis pasižymi plonu pailgtu šepečiu, kuris leidžia detaliai piešti vaizdą. Be to, visada yra galimybė naudoti specialius lipdukus. Vaizdas spausdinamas ant plonos plėvelės ir padengiamas vos pastebimu sluoksniu. Tokius brėžinius sunku atskirti nuo vedlio. Rekomenduojama nenukrypti nuo bendrų brėžinių stilistikos, įdėti juos į kiekvieną nagą arba naudoti tą patį modelį ant visų pirštų. Visa tai perkraus dizainą ir bus sunku skaityti.

Nepaisant visų stilių, spalvų ir formų įvairovės, verta prisiminti, kad prancūzų manikiūras visų pirma yra griežtas ir diskretiškas stilius, sukurtas taip, kad jūsų nagai atrodytų natūraliai. Todėl būtina labai atidžiai pasirinkti brėžinius ir raštus, kitaip galite prarasti pagrindinę idėją. Geriausias sprendimas būtų naudoti subtilius, ažūrinius modelius viename ar dviejuose pirštuose, kai paslėptos spalvos.

Šiame straipsnyje aprašytos įdomios idėjos yra tik nedidelė galimų manikiūro dizaino variantų dalis. Nagų salonų meistrai gali pasiūlyti dar daugiau įdomių sprendimų.

Kaip padaryti prancūzišką trumpą nagą, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys