Gyvenimas ir priežiūra namuose

Įtraukiamos dėžės po kriaukle

Įtraukiamos dėžės po kriaukle

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Apgyvendinimo funkcijos
 2. Rūšis
 3. Populiariausi modeliai
 4. Kaip pasirinkti?

Šiuolaikinei virtuvei reikia tinkamai užpildyti. Būtina apsvarstyti atliekų surinkimo vietą. Norėdami tai padaryti, yra specialiai suprojektuoti konteineriai - kibirai, konteineriai ir net visos sistemos šiukšlių surinkimui. Kadangi šie daiktai ne visada atrodo tvarkingi ir higieniški, išmintingiau juos įdėti į spintelę po kriaukle ir ypač patogu naudoti ištraukiamus modelius.

Apgyvendinimo funkcijos

Ši situacija nėra atsitiktinė. Dauguma šiukšlių kaupiasi kriaukle, nes daugelis gaminių yra valomi ne tik nuo nešvarumų, bet ir nepageidaujamų dalių. Be to, pagal virtuvės prietaiso taisykles, šalia kriauklės paprastai yra darbinis paviršius, o atliekami visi pagrindiniai manipuliacijos, dėl kurių išlieka daug atliekų.

Kad virtuvės paviršiai atrodytų tvarkingi, šiukšliadėžė turi būti po ranka. Jo buvimo vieta dėl patogumo ir laiko bei pastangų taupymo.

Geras dėklas turi atitikti kelis reikalavimus:

 • stiprumas ir ilgaamžiškumas;
 • erdvumas;
 • patogumas;
 • higiena.

Tinkamai išrinkta šiukšlių dėžė turėtų būti kuo lengviau valoma ir apsaugota nuo kvapų plitimo. Be to, naudojant įprastą šiukšliadėžę, dažnai reikia ją išimti, perkelti jį atidaryti dangtį - ne tik rankos, bet ir aplinkiniai objektai gali užteršti.

Siekiant palengvinti šį procesą, pagerėjo įprastiniai kibirai. Įvairūs ištraukiami modeliai visiškai atitinka visus pirmiau nurodytus reikalavimus.

Rūšis

Beveik visi įmontuotų dėžių modeliai susideda iš trijų dalių:

 • išorinis dėklas (rėmas, pagrindas);
 • nuimami vidiniai konteineriai;
 • viršeliai.

Kėbulas ir dangtis gali turėti šoninį laikiklį prie apatinės, spintos ar priekinės dalies. Skirtumų tarp tvirtinimo detalių nustato naudojimo paprastumas.

 • Atidarant fasadą, yra automatiniai modeliai. Tuo pačiu metu dangtelis lieka vietoje. Grįžtamojo judėjimo metu kibiras patenka į vietą ir užsidaro. Be to, šiame viršelyje galite saugoti daiktus. Tai patogiausia ir higieniškesnė galimybė, nes kibirą ir dangtį nereikia paliesti, purvinti ir švaistyti.
 • Taip pat yra pusiau automatiniai modeliai, kurių kėbulas juda (ant ratų arba vadovais). Tačiau konteinerių dangteliai turi būti atidaryti rankiniu būdu. Paprasčiausia versija, net stumiant kibirą, turės būti rankiniu būdu.
Automatinis
Pusiau automatinis

Įmontuotos dėžės gali būti tiek plastikinės, tiek metalinės.

 • Plastikiniai. Tokie produktai turi nedidelį svorį, juos lengva valdyti. Plastikiniai plovimai gerai, bet kontakto su šarminėmis cheminėmis medžiagomis nėra. Be to, jei perkrautas, sudaužytas arba tvarkomas neatsargiai, toks kibiras gali būti sugadintas. Plastikiniai modeliai gali būti dažyti, o kitos medžiagos suteikia įvairaus dizaino.
 • Metalinis. Kadangi atliekos skiriasi, nerūdijantis plienas dažniausiai naudojamas. Toks kibiras bus stiprus ir patvarus. Matinio metalo paviršiai yra praktiškesni, jie nėra taip matomi tarša ir juos lengviau prižiūrėti nei blizgus. Priedai, pagaminti iš nerūdijančio plieno, paprastai pasirenkami, kad pripildytų virtuvę viename iš šiuolaikinių stilių. Abejotinos kokybės metalas yra gana kaprizingas - jis gali būti korozuotas dėl sąlyčio su vandeniu, skystomis ir pusiau skystomis atliekomis.
Plastikiniai
Metalas

Paprastieji šiukšlių dėžių modeliai dažnai gaminami iš tos pačios medžiagos. Tačiau metalo šiukšlių sistemos beveik visada skiedžiamos plastikinėmis dalimis. Tam yra keletas priežasčių.

 • Praktiškumas. Vidiniai plastikiniai indai labai palengvina konstrukcijos svorį ir valymą. Be to, plastikas gali apsaugoti nuo stipraus korpuso metalinio dangčio prisilietimo.
 • Kombinuoti modeliai yra daug pigesni nei metaliniai. Ir tam, kad nepatektų išvaizda, visi išoriniai paviršiai gali būti pagaminti iš nerūdijančio plieno.

Tačiau ant montavimo ir ištraukiamo mechanizmo reikėtų skirti daugiau dėmesio. Čia plastikas turi būti kuo mažesnis - trapios dalys dažnai sulaužomos ir reikalauja papildomų išlaidų remontui. Be to, prastos konstrukcijos gali sukelti nepataisomą žalą virtuvės baldams.

Populiariausi modeliai

Įmontuotų virtuvės kibirų įvairovė yra puiki. Todėl, siekiant aiškumo, galite pasirinkti ir apsvarstyti kelis modelius su didžiausiu atsiliepimų skaičiumi.

 • Hailo Solo (nuo 400 mm) - Vokietijos plastiko ir plieno konteineriai. Modernus modelis su 20 litrų talpa, pritvirtintas prie rėmo ir fasado. Konteineris yra patogus, nes jis visiškai tęsiasi. Dangtis stovi, jis lieka spintelėje, ant jo galite patalpinti buitinius reikmenis. Šis gamintojas turi panašų modelį „Hailo Big Box“, panašų į jo savybes ir kainą. Formos skirtumai: pirmame modelyje jis yra kvadratinis, o antrojo - antrasis. Apvaliame kauše dangtis sukelia nepasitikėjimą - laikui bėgant jis mažiau prilimpa prie kibiro ir gali išnešti nemalonų kvapą. Bet čia pliusas yra stilingas metalinis korpusas.
 • Ekotech Unika (600 mm) - plastikinė šiukšliadėžė su dviem 15 litrų skyriais ir patikimu metalo rėmu. Gana erdvus, tinka šeimai. Antrąjį skyrių galima naudoti saugojimui. Italijos gamintojas garantuoja 2 metus, atsižvelgiant į apžvalgą, šis modelis gali atlaikyti didelę apkrovą, jį lengva naudoti. Konteineriai išstumiami sklandžiai ir be smūgių. Ji gali būti įdiegta net vietoj aukšto dėžutės arba reguliaraus fasado. Tačiau dangtelis turi būti atidarytas ir uždaromas rankiniu būdu.
 • GTV Forza (nuo 450 mm) - sumontuotas spintelės šone, automatinis pilnas prailginimas. Erdvinga šiukšlių surinkimo ir rūšiavimo sistema - 32 litrai (2–16 litrų). Yra specialus buitinių chemikalų laikymo dėklas, kuris veikia kaip dangtelis. Visa struktūra lengvai nuimama valymui. Jame yra metaliniai laikikliai ir plastikinis dėklas. Kilmės šalis - Lenkija.
Hailo solo
Hailo didelis langelis
Ekotech Unika
Gtv forza

Kaip pasirinkti?

   Apsvarstykite niuansus ištraukiamos dėžės parinkimas po kriaukle.

   • Pirmiausia turite nuspręsti dėl apimties. Dažniausiai jis apskaičiuojamas priklausomai nuo gyvenančių žmonių skaičiaus. Kuo mažesnis tūris, tuo dažniau turinys turės ištverti.
   • Ne visi įmontuotų kibirų modeliai gali būti montuojami po kriaukle. Ypač tai susiję su išeinančiomis didelių gabaritų sistemomis. Jų išdėstymą ir veikimą gali trukdyti sifonas, vamzdžiai ir kitos ryšio vietos savybės. Prieš pradedant remonto darbus geriau pasirinkti visas virtuvės įrangos parinktis, koordinuoti veiksmus su geru specialistu.
   • Labiausiai kompaktiškas yra kvadratinių ir stačiakampių formų kibirai. Tačiau vidinio užpildymo pajėgumas yra geresnis nei tradicinis. Erdviame skyriuje po kriaukle tinka bet koks mėgstamiausias variantas. Šį modelį reikia atidžiau pasirinkti siauroje arba užblokuoti vamzdžių spinta. Labiausiai kompaktiškas 30 cm, vidutinio dydžio kibirams reikia 40-60 cm.
   • Vietą, kurioje susidaro atliekos, reikia plauti dažnai. Briliantinėms metalo dalims reikalingi specialūs ryšiai, nes jiems reikalingi specialūs priežiūros produktai. Bet kokie teršalai - net ir nekenksmingiausi (pvz., Džiovinti lašai) bus mažiau matomi plastikiniuose paviršiuose, o juos lengviau nuplauti. Kai kurie modeliai visiškai blokuoja prieigą prie spintelės po kriaukle, todėl jį sunku valyti.
   • Pirkdami svarbu įvertinti visus mažus dalykus nuo paprastumo ir baigiant dangčio sandarumu. Kad išvengtumėte galimo nusivylimo, geriau ištirti internetinius atsiliepimus apie įdomius ar panašius modelius. Be to, būtina patikrinti įrangą ir instrukcijų prieinamumą rusų kalba.
   • Renkantis spalvą dažnai vadovaujasi virtuvės baldų ar jo fasadų rėmo spalva. Ir tuo pačiu stiliumi galite pasiimti priedus (pavyzdžiui, po metalu). Šiuo atžvilgiu populiariausios yra neutralių spalvų plastikiniai modeliai - balta ir pilka.
   • Ypač pažymėtina, kad atliekų rūšiavimo sistema su keliais skyriais yra skirtingų rūšių atliekų. Šie modeliai yra svarbūs, kai žmonės rūpinasi aplinka, o jų nauda yra akivaizdi. Be to, šiuos konteinerius galima naudoti daržovėms, buitinėms cheminėms medžiagoms ir kitiems laikyti. Tačiau vieno universalaus konteinerio įrengimas reikalauja mažiau problemų.

   Kaip įdiegti ištraukiamą šiukšliadėžę, žr. Žemiau.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys