Gyvenimas ir priežiūra namuose

Geležies pagalvėlės: variantai, atrankos ir naudojimo taisyklės

Geležies pagalvėlės: variantai, atrankos ir naudojimo taisyklės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Rūšis
 2. Apžvalgos

Bet kuri gera namų šeimininkė dažnai turi klausimų, susijusių su namų apyvokos prietaisais, nes tam, kad jis būtų ilgesnis, ne kiekvienas savininkas gali tai padaryti. Ir siekiant pagerinti kai kurias savybes, kurios ilgainiui sumažino jų funkcionalumą, ir kad jos būtų geresnės, yra įgūdžių viršūnė.

Dažnai naudojamas kaip namų padėjėjas - geležis, kuri pati reikalauja kruopštaus priežiūros. Norint, kad jis būtų ilgiau - lygintas su tokia pačia kokybe, kaip ir jo darbo pradžioje, galite naudoti papildomą lyginimo lygintuvą, kuris yra pritvirtintas prie pagrindo.

Tokie pamušalai gali ne tik apsaugoti bazę nuo mechaninių pažeidimų, bet ir padaryti patogesnius ir kokybiškesnius lyginimo drabužius.

Rūšis

Savo kompozicijoje išskirkite šiuos pamušalus:

 • Teflonas;
 • aliuminis;
 • fluoroplastika;
 • silikono.

Teflono antgalis

Tai yra labiausiai paplitęs purkštukų tipas, naudojamas apsaugoti drabužius nuo blizgesio, sintetinių medžiagų, aplikacijų ir plastikinių detalių pažeidimų bei mechaninio geležies pagrindo pažeidimo. Tokie purkštukai yra pagaminti iš karščiui atsparaus teflono, kuris apsaugo audinį, kurio reikia atidžiai apdoroti, nuo degimo ir degimo.

Teflono antgaliai paprastai yra universalūs, nes jie tinka bet kuriam geležies padui. Tai tikras atradimas subtiliems audiniams.

Ant šių plokščių yra papildomų skylių, kurios tolygiai paskirsto garą iš geležies. Antgalio montavimas nereikalauja daug pastangų, nes tai daroma paprasčiausiai - pirmiausia įkišamas geležies antgalis, o tada speciali spyruoklė jau yra įtempta ant nugaros. Kad neužsidegtų, geriau nešioti ant tinklo prijungtą lygintuvą.

Dažnai, lyginant su garais, į skalbyklę patenka sukaupta skalė, tačiau, naudojant pamušalą, skalė pirmiausia patenka ant jo, o tai papildomai apsaugo drabužius.

Aliuminio dangtelis

Dažniausiai aliuminio pamušalas yra komplektuojamas su tam tikro gamintojo geležimi, jie skirti ploniems audiniams lyginti. Pats metalas yra padengtas minkštu komponentu, kuris nepažeidžia trapių audinių ir tolygiai paskirsto garus.

Suteikia geriausią audinio slydimą.

PTFE antgalis

Sustiprinti PTFE įdėklai netinka visiems lygintuvams, bet tik tiems, kurių padas yra tinkamo dydžio.

PTFE plokštė

Parduodant galite rasti įvairių dydžių pamušalą. Tokie pagalvėlės, pavyzdžiui, teflonas, gali būti vadinami universaliais, tačiau priešingai, jie geriau apsaugo audinį nuo aukštos temperatūros, nes sumažina šilumos perdavimą beveik 50%.

Silikono antgalis

Tokios pagalvėlės yra pagamintos iš silikono. Norėdami ją įdiegti, reikia ištiesti ant nosies krašto, kaitinti geležį ir ištraukti pagrindą ant likusio, pritvirtindami jį spyruokle.

Šie pamušalai tinka bet kokiam geležies.

Apžvalgos

Pasak klientų, geležies pamušalas yra tik būtinas priedas, jei šeimininkė tikrai nori ilgą laiką išlaikyti drabužius ir lygintuvą atitinkamoje būsenoje. Išlyginant plonus trapius audinius, nebereikia naudoti marlės ar plonų audinių. Jei geležies pagrindo paviršius yra pažeistas, tuomet, naudojant pamušalą, jis gali būti pritvirtintas, nes neįvyksta kontaktas su sugedusio paviršiaus drabužiais.

Teflono antgaliai su ilgalaikiu naudojimu gali būti šiek tiek deformuojami, tačiau tai gali būti išspręsta žirklėmis - tai daroma atsargiai, kad sumažintumėte lenkimo kraštą.

Naudodami pamušalą, galite pamiršti geležies valymą nuo audinio ir purvoJūs negalite bijoti deginti palaidinukės ir braižyti pagrindą tvirtu mygtuku arba aplikaciniu. Kitas didžiulis pliusas yra tai, kad geležis su purkštuku nepalieka blizgesio, drabužiai nespindi, ypač jei siūlės atsiranda lyginimo metu.

Pamušalas nėra siaubingas ir aksominis ir plonas šifonas. Jie netrukdo išpjauti ir netgi padaryti ją efektyvesnius, nes jų pagalba jie tolygiau paskirstomi.

  Vartotojai taip pat pažymi, kad dauguma parduodamų purkštukų tinka beveik visiems geležies dydžiams, nes kalnas yra universalus. Man patinka kaina - tai demokratiška ir reali.

  Vieno modelio peržiūra - kitame vaizdo įraše.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys