Gyvenimas ir priežiūra namuose

Kaip padaryti, kad po skalbimo kilpiniai rankšluosčiai būtų minkšti ir purūs?

Kaip padaryti, kad po skalbimo kilpiniai rankšluosčiai būtų minkšti ir purūs?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Stingumo priežastys
  2. Kaip grąžinti minkštumą
  3. Kaip plauti
  4. Patarimai ir gudrybės

Daugelis žmonių renkasi tik kilpinius rankšluosčius dėl to, kad jie yra labai minkšti ir labai malonūs. Labai patogu ir patogiai naudoti tokį produktą po šiltos vonios. Tačiau laikui bėgant visi šie malonūs kokybiški rankšluosčiai išnyksta. Kokia priežastis ir kaip grįžti į mėgstamą produktą tokiu pačiu minkštumu? Visi atsakymai yra šioje medžiagoje.

Stingumo priežastys

Prieš pradėdami galvoti apie tai, kaip rankšluosčius vėl padaryti minkštus ir kokias priemones naudoti, kad jie taptų švelnūs po skalbimo, pažvelkime priežastis, kodėl jie tampa standūs. Kai tiksliai žinote, kas sukelia šią ar tą problemą, tai lengviau susidoroti su ja.

Dažnai pigūs ir žemos kokybės milteliai neigiamai veikia krūvos kokybę. Jei žemos kokybės ploviklis nėra visiškai išplautas iš audinio pluoštų, tai po plovimo tikrai taps sunku. Be to, kietas vanduo gali neigiamai paveikti produkto minkštumą.

Tuo atveju, jei skalbyklėje nuplauti frotinio audinio gaminius, nepaisydami rekomenduojamų temperatūros sąlygų, audinio minkštumas taip pat gali sumažėti dėl per didelio vandens temperatūros. Be to, nepriekaištinga tokios gaminio kokybė gali būti pažeista dėl netinkamo džiovinimo arba, jei rankšluosčiai lyginami be garų.

Priežastys, su kuriomis susidūrėme. Ką daryti su tais rankšluosčiais, kurie tapo sunkūs. Ar tikrai neįmanoma grąžinti jų minkštumo ir padaryti juos taip, kad jie vėl būtų purūs. Norėdami susidoroti su užduotimi, yra gana realus net ir namuose. Turime naudingų patarimų, kurie padės grąžinti rankšluosčių minkštumą.

Kaip grąžinti minkštumą

Grįžus į savo mėgstamų rankšluosčių minkštumą lengva ir paprasta, jei žinote tam tikras paslaptis. Pradėkime nuo dažniausio ir paprastiausio būdo. Kad produktas būtų paleistas, jį reikia panardinti į švarų, beveik ledų šaltą vandenį. Jie turi būti palikti tokiame vandenyje mažiausiai dvylika valandų. Todėl geriausia juos mirkyti per naktį.

Po to reikia kruopščiai nuplauti. Tai turėtų būti daroma ir šaltu vandeniu. Po šios procedūros šiek tiek išspauskite kiekvieną rankšluostį, pakratykite ir išdžiovinkite kambario temperatūroje. Idealiu atveju, jie turėtų būti išdžiovinti patalpoje su dideliu drėgnumu, tada villi tikrai neabejotinai bus minkšti. Norėdami tai padaryti, galite naudoti paprastą drėkintuvą.

Paprastai druska ir amoniakas dažnai padeda daugeliui namų ūkyje esančių moterų. Būtent šie du komponentai padės grąžinti rankšluosčius minkštumui ir ryškumui. Vienam litrui šilto vandens jums reikės vieno didelio šaukšto druskos ir mažo šaukšto amoniako. Ištirpinus druską, produktas panardinamas į tirpalą ir palikite jį tris valandas. Po to kruopščiai nuplaukite šaltu vandeniu ir išdžiovinkite. Džiovinant laikykitės tų pačių rekomendacijų, kurias aptarėme anksčiau.

Jei po skalbimo rankšluostis taps sunkus, galite iš karto jį apipilti druskos tirpale maždaug keturiasdešimt minučių. Ir po plovimo, atsižvelgiant į visas taisykles ir rekomendacijas. Penkiems litrams vandens naudokite du didelius šaukštus bet kurios druskos.

Tokiu atveju, jei produktas netinkamai išdžiovintas, tada geležis su garintuvu padės grąžinti pluoštą minkštumui. Kruopščiai išplaukite drobę karštu garu, ir jis vėl taps purus ir malonus liesti.

Kaip plauti

Pagrindinė priežastis, kodėl rankšluosčiai tampa standūs, yra netinkamas plovimas.Dėl šios priežasties verta išnagrinėti visas šio klausimo detales, kad žinotumėte, kaip plauti frotinius rankšluosčius.

Pirmas žingsnis yra pasirinkti tinkamą skalbimo priemonę. Išmeskite tradicinius miltelius ir pirmenybę teikite skystiems plovikliams plauti. Tokių fondų sudėtyje neturėtų būti fosfatų ir chloro. Būtent šie komponentai kenkia nesugadintam rankšluosčio minkštumui. Be to, galite naudoti specialų audinio minkštiklį, kuriame yra silikono. Šis įrankis puikiai padeda išlaikyti produktų minkštumą.

Tokiu atveju, jei skalbimo metu pridėsite paprastą stalo actą, tai neleis gaminiui tapti kieta. Devynis procentus acto - tik 100 mililitrų - reikia supilti į patalpą, skirtą kondicionieriui arba skalauti. Ir jei pridedate šaukštą jūros druskos su milteliais, tai padės suminkštinti vandenį, kuris teigiamai paveiks plaunamų rankšluosčių kokybę. Jei jūros druska nėra, galima pridėti nedidelį šaukštą dažniausiai naudojamų soda.

Nuplaukite rankšluosčius naudodami specialią programą. Temperatūros intervalas neturi viršyti 40 laipsnių. Sukimasis neturi viršyti daugiau kaip keturių šimtų apsisukimų. Be to, niekada nepildykite būgno iki galo. Skalbykla turi laisvai judėti būgne.

Skalbimo metu mašinoje rekomenduojama naudoti specialias „smailias“ kamuoliukus, kurie padeda nugalėti rankšluosčius ir išlaikyti juos minkštus. Tokius specialius kamuolius galima rasti bet kurioje parduotuvėje, jie dažnai naudojami striukėms arba vilnos gaminiams plauti.

Tuo atveju, jei nusiplaunate drabužius rankomis, reikia laikytis kitų rekomendacijų. Prieš pradėdami plovimo procesą, įsitikinkite, kad produktas valomas šaltu vandeniu valandą ar dvi. Rankų plovimui taip pat geriau naudoti gelį arba kitą skystą ploviklį. Skalbimo metu negali būti daug įterptos frotinio rankšluosčio. Būtina ištrinti jį su lygiais ir šviesiais judesiais.

Po to pusę valandos galite mirkyti vandenyje su druska ir pradėti jį nuplauti. Skalavimo metu vandenį reikia keisti bent tris kartus, kad tiksliai nebūtų jokių ploviklių dalelių. Paskutinio skalavimo metu į vandenį įpilkite truputį stalo acto, kuris padėtų sušvelninti pluoštus. Nuspauskite rankšluostį, nespauskite produkto stipriai.

Patarimai ir gudrybės

Turime dar daugiau patarimų, kurie bus naudingi, jei turėsite naujų rankšluosčių, kurie dar neprarado minkštumo. Mūsų rekomendacijos padės jums išlaikyti savo minkštumą ilgą laiką.

  1. Niekada nedėkite rankšluosčio prie skalbinių krepšelio, jei jis yra šiek tiek drėgnas. Sutrauktoje formoje drėgna šluoste bus tiksliai prarandama pūkuotumas. Po kiekvieno naudojimo įsitikinkite, kad rankšluostis išdžiovinamas.
  2. Siunčiant rankšluosčius prie skalbimo mašinos būgno, įsitikinkite, kad tarp daiktų nėra elementų su užtrauktukais, metaliniais mygtukais ar kniedėmis. Tokie metalo gaminiai bus sugadinti frotinis audinys.
  3. Prieš pradėdami džiovinti šiuos rankšluosčių tipus, būtinai pakratykite juos kelis kartus ir tada pakabinkite.
  4. Neišdžiovinkite šių produktų karštoje saulėje ar karštoje baterijoje. Iš aukštos temperatūros audinys praranda pūkuotumą ir tampa standus.
  5. Nelaikykite rankšluosčių daugiau nei keturis kartus, kad juos laikytumėte spintoje. Geriausia sandėliuoti frotinius produktus lentynose ar pinti krepšiuose.

Išsiaiškinę visas rekomendacijas ir naudodamiesi naudingais patarimais, galite būti tikri, kad po kelių dienų jūsų namuose visi kilpiniai rankšluosčiai bus malonūs ir pūkai.

Kaip padaryti, kad kilpiniai rankšluosčiai būtų minkšti ir purūs, žiūrėkite kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys