Gyvenimas ir priežiūra namuose

Xiaomi Bin apžvalga

Xiaomi Bin apžvalga

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Apie prekės ženklą
 2. Pilnas rinkinys
 3. Charakteristikos
 4. Veikimo principas
 5. Privalumai
 6. Apžvalgos

Kinijos prekės ženklas Xiaomi jau seniai nustebino klientus su originaliais produktais, turinčiais naudingų eksploatacinių savybių. Ši bendrovė pirmiausia automatizavo atliekų pakavimo procesą. Taip pasirodė „protingas“ dėklas, kurio patogumui daugelis vartotojų jau įvertino. Apsvarstykite šios unikalios priemonės ypatybes.

Apie prekės ženklą

Xiaomi yra Kinijos įmonė, įkurta 2010 metais. Šiandien jis žinomas dėl išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių, ausinių, fitneso apyrankių išleidimo. Be to, įmonė siūlo „protingas prekes“ namams. Pavyzdžiui, daugelis girdėjo apie tualeto dangtį su šildymu, bidė funkcija ir apšvietimu. Kitas patogaus išdėstymo pavyzdys yra automatinis drabužių džiovintuvas.

2014 m. Bendrovė pristatė visą namų automatikos sistemą. „Smart Home“ apima aliarmus, stebėjimo kameras, naktinius žibintus, buitinių prietaisų valdymo bloką. Ir tada atėjo į eilę į šiukšlių temą. „Special Townew T1“ kibiras puošia namą ir palengvina gyvenimą.

Pilnas rinkinys

Produktas tiekiamas kartoninėje dėžutėje, užpildytoje apsauginių elementų, pagamintų iš putų. Komplekte yra kibiras, kasetė su šiukšlių maišeliais (28 vnt.) Ir įkroviklis. Ir taip pat pridėta instrukcija. Jis parašytas kinų kalba, tačiau išsamios iliustracijos leidžia lengvai suprasti, kaip prijungti įrenginį.

Kibirą galima nuolat prijungti. Jei ši parinktis jums netinka, galite ją periodiškai apmokestinti. Įmontuota baterija (2000 mAh) trunka apie 45 dienas. Norėdami visiškai papildyti mokestį, užtrunka 10 valandų. Įkrovimo metu vidinis apšvietimas. Kai procesas baigiasi, jis išsijungia.

Charakteristikos

Modelis vadinamas „Xiaomi Townew T1 Smart Trash“. Kibiras pagamintas iš plastiko, stačiakampio formos su apvaliais kraštais. Prietaiso matmenys yra 40,2x28x24 cm, tuo pačiu metu verta paminėti, kad virš kibiro turi būti mažiausiai 70 cm laisvos vietos, kitaip dangtis negali būti visiškai atidarytas. Todėl, jei planuojate įdėti į kibirą po kriaukle, įsitikinkite, kad yra pakankamai vietos.

Konteineris uždarytas. Jo tūris yra 15,5 litrų. Dydis gali būti vadinamas vidurkiu, tačiau jis pakankamai tinka naudoti namuose.

Kibiras pagamintas iš minimalistinio modernaus dizaino. Gamintojas siūlo modelius dviem spalvomis: balta ir juoda. Abu variantai yra matuoti.

Taip pat yra dvi specifikacijos. Pirmasis turi gumines kojeles, padėklus (nutekėjimo atveju) ir 3 šviesos diodus ant dangčio vidinio paviršiaus. Antrasis variantas yra pigesnis. Padėklai ir kojos čia nėra, tačiau yra 6 šviesos diodai.

Veikimo principas

Kai žmogus priartėja prie kibiro ir atneša ranką, įjungiamas judesio jutiklis. Atsidaro dangtelis. Tai leidžia jums mesti šiukšliadėžę. Išimant ranką, jutiklis stebi jį. Prietaisas užsidaro.

Automatika veikia tik judant virš dangčio (jutiklio jautrumas - 30-35 cm). Pavyzdžiui, jei jūs esate įpratę mesti susmulkintą popierių iš atstumo į krepšelį, šis skaičius čia neveiks. Turime eiti į įrenginį.

Atidarant / uždarant dangtį, yra šiek tiek triukšmo. Pasak naudotojų, jis yra tylus ir visiškai nesijaudinantis. Verta pažymėti, kad jei dangčio kelyje yra kažkas, kuris neleidžia kibirui atidaryti visiškai, procesas automatiškai sustoja. Todėl, kad bakas būtų patalpintas į mažą spintelę ir išmestų šiukšlių pusiau atvirame inde, neveiks.

Užpildydami kibirą, turite aktyvuoti pakuotės automatinį pakavimą. Norėdami tai padaryti, spustelėkite mygtuką. Prietaiso viršuje nulenkiama. Girdimas pyptelėjimas. Galima pasiekti hermetiškai uždarytą pakuotę. Tada konteineris automatiškai užsidaro. Pakeistas maišas.

Nuėmus maišelį, ventiliatorius įjungiamas. Su juo susprogdintas naujas paketas. Dėl vakuumo polietilenas tolygiai pasiskirsto ant konteinerio sienelių.

„Office“ kibiras „Tew“ T1 naudojant du mygtukus. Ant nugaros esančiame įrenginyje yra įrenginys. Vienas, esantis konteinerio priekyje, yra užprogramuotas kelioms parinktims:

 • vienas spaudimas - dangčio atidarymas ir automatikos, įskaitant judesio jutiklį, išjungimas (šis režimas leidžia keisti kasetę);
 • vėl uždarykite dangtelį ir įjunkite jutiklį;
 • ilgai laikykite (4 sekundes) - pakeiskite šiukšlių maišelį.

  Kasetė su pakeičiamais maišeliais yra uždėta iš vidaus. Šiukšles galima pakuoti dviem būdais.

  1. Paprastai pakuotė uždaryta indo viduje. Po procedūros atidaromas dangtelis, pasigirsta pyptelėjimas.
  2. Jei maišas yra pilnas, viršutinė dalis pakyla ir sulaiko visą šiukšles. Tik po to atidaroma pakuotė.

  Privalumai

  Orumo kaušai T1 miestai yra akivaizdūs:

  • prietaisas yra lengvai naudojamas (kiekvienas gali tvarkyti ryšį ir veikimo principą);
  • kontaktas su šiukšlėmis pašalinamas, nereikia rankiniu būdu susieti paketo, pakeisti jį į naują (viskas vyksta automatiniu režimu);
  • nemalonūs kvapai neviršija rezervuaro talpos, todėl galite įdėti kibirą į bet kurį kambarį;
  • stilingas dizainas leidžia įdėti kibirą net į svarbią vietą;
  • yra vaikų užraktas, kuris neleidžia šiukšlių paversti žaislu;
  • LED apšvietimas yra naudinga funkcija;
  • pageidaujant, kibirą galima naudoti rankiniu režimu.

  Trūkumai yra tik didelės „protingo“ kibiro kainos. Tačiau daugelis privalumų visiškai pateisina bendrovės kainodaros politiką.

  Apžvalgos

  Įrenginys atrodė įdomus ir naudingas daugeliui klientų. Vartotojai pastebi, kad kibiras yra paprastas ir malonus. Ir kasečių įtraukimas ir montavimas nesukelia jokių sunkumų. Tokiu atveju žmogus gali paimti tik šiukšles, o kitas - pats.

  Žmonės mėgsta konteinerio sandarumą ir dizainą. Formos ir spalvų dizaino universalumas leidžia harmoningai pritaikyti „Town1 T1“ į bet kokią virtuvę ar net kambario interjerą. Kai kurie iš jų pritaikė kibirą popieriaus šiukšlėms, saldainių pakuotėms iš saldainių.

  Produktų kokybė nesukelia skundų. Nėra jokių klaidingų teigiamų judesio jutiklių, maišų sandarinimo procesas visada vyksta gerai. Bako išvaizda yra beveik nepriekaištinga - viskas daroma atsargiai, jei nerandate kaltės dėl mažų dalykų.

  Vartotojai praneša, kad užtenka maždaug vieno mėnesio kasetės su maišeliais. Prekių ženklų paketai gali būti vadinami ilgaamžiais, tačiau jie neturi rankenų vežimui, o kai kurie mano, kad jie yra netinkami. Be to, vartojimo prekių kaina leidžia manyti, kad patartina pakeisti įprastą kibirą „protingu“ technologijų stebuklu.

  Šiandien miestą T1 galima įsigyti apie 5000 rublių. Kasetės parduodamos 6 vienetų rinkiniais. Apytikslė tokio rinkinio kaina yra apie 2000 rublių. Jei apskaičiuojate vieno maišelio kainą ir palyginate jį su įprastais tankiais paketais, gausite 10 kartų perteklių. Nepaisant to, ar verta mokėti už patogumą, kiekvienas pats nusprendžia.

  Pažiūrėkite, ką Xiomi dėžės yra kitame vaizdo įraše.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys