Gyvenimas ir priežiūra namuose

Dirbtinis zomšas baldams: privalumai, trūkumai ir rekomendacijos dėl priežiūros

Dirbtinis zomšas baldams: privalumai, trūkumai ir rekomendacijos dėl priežiūros

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Privalumai
 3. Trūkumai
 4. Rekomendacijos atrankai
 5. Priežiūros taisyklės
 6. Apžvalgos

Dirbtinis zomšas šiandien yra gana populiari baldų apmušalų medžiaga. Kiekvienas žino apie natūralaus zomšos grožį ir kokybę, todėl ši medžiaga yra labai vertinga. Dirbtinis kolektyvas išvaizdoje praktiškai yra toks pat kaip ir natūralus, todėl suteikia namui ypatingą elegantišką ir prabangią atmosferą. Šio produkto kokybė, žinoma, yra prastesnė už šį zomšą, tačiau tuo pačiu ji turi savo privalumų.

Savybės

Dirbtinis zomšas turi labai paprastą pluoštų sudėtį. Ketvirtadalis yra medvilnė, o likusi dalis yra poliesteris. Pluoštas yra sujungtas su audinio audiniu, kartais viršuje pagamintas produktas yra apdorojamas teflono sluoksniu, kad medžiaga nepriimtų skysčio užteršimo. Produkto standumą ir lankstumą lemia sriegių struktūra. Sintetiniai pluoštai užtikrina didesnį elastingumo pailgėjimą, audinys yra minimaliai jautrus raukšlėjimui, neišsikiša per visą veikimo laikotarpį. Yra dviejų rūšių dirbtinis suede:

 • audinio pagrindu;
 • nepertraukiamu pagrindu.

Pirmasis variantas yra labiau populiarus, nes jis yra kvėpuojantis. Skirtumai yra medžiagos struktūroje, skirtingo aukščio, tankio ir poliaus krypties. Zomšos bajorai yra suformuoti iš šviesių atspalvių. Kiekvienas žino, kokį poveikį audinys sukuria, kai jis sujungia jį su ranka. Kuo aukštesnis uostas, tuo ryškesnis likęs pėdsakas.

Dirbtinis kolektorius turi tą patį principą, todėl didesnės skaidulos pasirinkimas yra labiau vertinamas.

Ypatingas dėmesys skiriamas dažymo produktų gamybai. Šis procesas susideda iš trijų pakopų - adsorbcijos, dažų difuzijos ir fiksavimo. Prieš dažant ant drobės, jis kruopščiai ištirtas, ar nėra defektų, atliekamas terminis ir garų apdorojimas. Dažymui naudojami rūgštiniai, chrominiai, tiesioginiai, dispersiniai dažai.

Šiuo metu baldų parduotuvės siūlo platų dirbtinių suede spalvų įvairovę. Paprastai pirkėjai nori pasirinkti monochromatinę versiją, bet suede su modeliu taip pat yra gana dažnas.

Baldiniai baldai, dirbantys suige, smėlio, alyvuogių, smaragdinių, grietinėlės atspalvių, atrodo labai gražūs.

Privalumai

Pagrindinis „Alcantara“ privalumas virš natūralaus zomšos yra prieinama kaina. Vizualiai juos išskiria tik profesionalus meistras. Natūralaus audinio kokybė yra didesnė, o sintetinė medžiaga turi daug privalumų.

 • Jei kruopščiai elgiatės su baldais, audinys tęsis kelerius metus ir ilgą laiką išliks originalus.
 • Medžiaga turi didelį stiprumą, sunku plyšti, ištiesti ar sugadinti.
 • Audinys yra labai atsparus ultravioletinių ir didelės drėgmės poveikiui. Spalva ilgą laiką neišnyks ir neišnyks.
 • Neįprastos dirbtinio zomšos galimybės baldams: žiemą jis suteikia šilumą, o vasarą - vėsumas.
 • Medžiaga efektyviai praeina orą, o tai suteikia malonų patalpų mikroklimatą.
 • Iš tiesų dirbtinis suede yra šiltas audinys. Su šiuo patogia medžiaga apmušti baldai sukuria jaukumo jausmą kambaryje.
 • Dirbtinis zomšas yra apsaugotas nuo statinės elektros.

Kitas dirbtinio suede privalumas - tai labai malonus liesti. Tokioje sofoje malonu sėdėti, paliesti ją rankomis, žaisti su pluoštais saulėje.

Baldai atrodo labai kilnūs ir suteikia interjerui malonės atmosferą. Dirbtinis zomšas pabrėžia sudėtingą savininkų skonį.

Trūkumai

Prieš pasirinkdami sofos apmušalų medžiagą, Būtina susipažinti su jo trūkumais.

 • Nepaisant to, kad audinys yra labai atsparus bet kokiam mechaniniam poveikiui, su užsispyrusio gyvūno nagais, jis negali susidoroti. Todėl kačių savininkai geriau atsisakyti dirbtinio suede pirkimo.
 • Jei medžiaga įsigyjama šviesiu atspalviu, savininkai turi būti pasiruošę, kad jie greitai užterštų. Ypač ši problema yra aktuali namuose, kuriuose yra mažų vaikų.
 • Dirbtinis zomšas reikalauja kruopštaus gydymo, taip pat valymo metu laikytis specialių sąlygų.
 • Plaukai ir gyvūnų plaukai lengvai „magnetizuojami“ į medžiagą.

Rekomendacijos atrankai

Dirbtinio zomšos pasirinkimas apmušalams, laikykitės šių taisyklių.

 • Atkreipkite ypatingą dėmesį į audinio spalvą. Rekomenduojama vengti šviesių atspalvių, nes yra labai pastebimos dėmės, o jų atsikratymas yra problemiškas. Tuo pačiu metu per tamsus sofas netinka kiekvienam interjerui. Iš juodos dirbtinės suede pagamintos sofos atrodo įspūdingai, tačiau ji turi sugeriančios erdvės ypatybę, todėl tinka tik labai erdviam kambariui.
 • Pabandykite teikti pirmenybę produktams, turintiems aukštą impregnavimo laipsnį su teflonu. Tai labai supaprastins medžiagos priežiūrą. Šio audinio pranašumas yra gebėjimas plauti.
 • Baldų audinių parduotuvėse siūlomos ilgos ir trumpos užkandinės. Iš šių veiksnių priklauso nuo medžiagos trukmės. Turėtų būti nepamiršta, kad suede su ilgą uodegą greičiau pablogės.
 • Parduodant galite rasti produktą, kurio paviršius yra šiurkštus, ne itin gerai žinomas. Tai neturėtų įspėti pirkėją. Faktas yra tai, kad tai yra dirbtinis zomšas, laminuotas papildomai stipriai. Šis audinys yra aukštos kokybės, papildomas apdorojimas leidžia gaminiui išlaikyti savo formą, tačiau vis dar rekomenduojama įrengti laminuotą pakabinamą sofą, o ne į namus.
 • Daugiausia baldų skyriai Rusijoje, įskaitant internetines parduotuves, siūlo pagal užsakymą pagamintus produktus iš Kinijos. Nebijokite tokių produktų. Kinijoje jie gamina gana gerus audinius, kurie sudaro didelę konkurenciją su Turkijos ar Italijos produktais, kurių medžiagos, nors ir pardavėjų garantijos, praktiškai nerandamos parduoti.

Priežiūros taisyklės

Rūpindamiesi sofa, padengta dirbtiniais suede, klausykitės šių rekomendacijų.

 • Naudingiausias patarimas yra nusipirkti nuimamą korpusą. Jis apsaugo audinį nuo dilimo, mechaninių pažeidimų ir kitų išorinių veiksnių. Dangtelį galima nuimti, plauti, prireikus pakeisti.
 • Kai skystis patenka į zomšą, tuoj pat reikia nuvalyti lašus ir nuvalyti drėgnu skudurėliu. Jei yra dėmių, galite ją valyti soda (palikite ją vieną dieną ir tada jį vakuumu) arba nuvalykite muilu su muiluotu vandeniu, bet negalite jį patrinti. Kai tik medžiaga išdžius, saulė turi būti atkurta minkštu šepečiu.
 • Džiovinant dirbtinį suede pamuštą sofą leidžiama kas savaitę, tačiau geriau naudoti minkštą antgalį.
 • Norėdami valyti medžiagą, geriau naudoti sauso valymo paslaugas. Labiausiai pageidaujamas variantas yra sausas valymas su angliavandenilių tirpikliais arba sausintuvais. Šie metodai nepažeis audinio, bet suteikia tik atnaujintą išvaizdą.
 • Būtina užtikrinti, kad ant audinio neužterštų maisto.
 • Produkto priežiūrai tinkami specialūs produktai ir dėmių valikliai natūraliam ir dirbtiniam suede. Tačiau prieš naudodami panašią kompoziciją, kad pašalintumėte dėmę, patikrinkite įrankį. Norėdami tai padaryti, galite pabandyti taikyti dėmių valiklį netinkamoje apmušalų pusėje ir stebėti reakciją.
 • Jei sofa yra padengta nuimamu dangčiu, pagamintu iš sintetinio zomšos, sustiprinta teflonu, tada ji gali būti nuplaunama. Bet jokiu būdu nereikėtų susukti gaminio po plovimo, turite naudoti centrifugą.
 • Skalbant negalima naudoti baliklio, tirpiklių, cheminių medžiagų, sudėtinių dalių, pagrįstų naftos produktais.

Apžvalgos

Dauguma atsiliepimų apie sofas su dirbtiniais suede yra teigiami. Vartotojai giria baldus už labai estetinę išvaizdą. Tinkamai prižiūrint, medžiaga išlaiko savo struktūrą ir spalvas. Yra įspūdinga sofa, net ir po kelerių metų naudojimo, net jei jis stovi prie lango tiesioginėse saulės šviesose. Žmonės mėgsta paliesti sofą, medžiaga panaši į aksomą.

Vartotojai taip pat yra patenkinti apmušalų gebėjimu greitai reaguoti į tinkamą priežiūrą - su muilo tirpalu galima nuvalyti stiprią užterštumą.

Nepaisant to, daugelis vis dar uždengia sofą su šydu ar dangteliu, atskleidžia savo grožį tik svečių apsilankymo metu. Tai daroma siekiant pratęsti medžiagos tarnavimo laiką.

Neigiamos apžvalgos yra susijusios su dirbtinio suede nuosavybe, kad būtų galima nuplėšti viršutinį dekoratyvinį lygį aktyviai naudojant sofą. Pažymima medžiagos pažeidžiamumas su gyvūnų nagais. Taip pat ne visi mėgsta kruopščiai rūpintis produktu ir suede sugebėjimas pritraukti plaukus ir vilną.

Kaip atskirti natūralų zomšą nuo dirbtinio, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys