Gyvenimas ir priežiūra namuose

Mažos lyginimo lentos: funkcijos, matmenys ir patarimai, kaip pasirinkti

Mažos lyginimo lentos: funkcijos, matmenys ir patarimai, kaip pasirinkti

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Valdybos atrankos kriterijai
  2. Mini parinktys
  3. Neįprasti namų sprendimai
  4. Patarimai, kaip pasirinkti

Nedidelis lyginimo lenta idealiai tinka dažnai keliaujant, kelionėms ar nedideliems apartamentams.

Valdybos atrankos kriterijai

Kompaktiškas lyginimo lenta turi būti ne tik mažas, bet ir patogus.

Renkantis mini lentą turėtumėte atkreipti dėmesį į tuos pačius kriterijus, kaip pasirinkdami įprastą: matmenys, svoris, kokybė, medžiagos, kompaktiškumas sulankus. Žinoma, daugiau dėmesio, renkantis mini lentą, turėtų būti skiriamas pagal dydį ir svorį.

Jei lyginimas yra labai siauras ir nedidelis, lygiai netgi bus nepatogūs. Su svoriu taip pat turite būti atsargūs, nes dažnai pernelyg lengvos lentos tampa nestabilios ir visiškai netinkamos dėl šio tikslo.

Taip pat reikia atkreipti dėmesį į dengimą - jis neturėtų sudeginti ir būti sunkus, kad nebūtų pernelyg dažnai nupirkti dangų už paviršių.

Mini parinktys

Tai, kad patogu nešiotis su savimi lagaminą, dažnai vadinamas stalviršiu. Ši galimybė vidutiniškai sveria apie 1 kg, todėl ji nesukelia didelių problemų. Be to, dažniausiai jis neturi kojų, todėl nėra nestabilumo problemos - pakanka plokštę uždėti ant lygaus paviršiaus arba pritvirtinti virš jo.

Populiariausias modelis vadinamas Gimi pollicino. Jo matmenys yra 73x30 cm, o vienintelis trūkumas yra nepakankamas pagrindo stiprumas.

„Leifheit AirBoard Compact“ lentelė - stalinis lygintuvas, kurio matmenys yra tokie patys kaip ir ankstesni - 73x30 cm, pagaminti iš specialaus plastiko, atspindinčio šilumą, todėl lyginimas yra efektyvesnis. Mažą drobę kompensuoja greitis ir kokybė.

Brangiausias variantas yra Foppapedretti stirofast. Turi papildomų kabliukų drabužiams. Nepaisant mažo dydžio, jis sulankstomas iki 50 cm, jis netgi dera į maišelį.

Tai aukštos kokybės ir ilgaamžiški ilgų kelionių duomenys. Yra papildomų priedų, kurie leidžia jam paversti pilną maitinimą.

Rusijos biudžeto alternatyva - „Slapyvardžio lentelė“. Šiame lyginimo lentoje yra 10 cm aukščio atraminės kojos, todėl ji gali stovėti ant stalo. Palyginti su užsienio konkurentais, ji turi mažą kainą.

Kitas modelis - Frank lee. Patogus pasirinkimas su karščiui atsparia danga. Ji turi ilgas sulankstomas kojeles, tačiau jos nėra labai atsparios šiam modeliui.

Svarbus šio tipo lygintuvų trūkumas yra tai, kad jie pritaikyti tik skubiam lyginimui, ty atostogoms, komandiruotėms ar kitoje avarijoje.

Jei vis tiek sugebėsite nubrėžti midi sijoną ar iškilusias kelnes, galite pamiršti patalynę, ilgas sukneles, užuolaidas ir kitus didelius daiktus.

Neįprasti namų sprendimai

Šiuolaikinis pasaulis yra taip pritaikytas žmonių poreikiams, kad dabar galite pamatyti įvairias galimybes paslėpti lygintuvą bute, neprarandant vietos. Į sieną įmontuotos lyginimo lentos, drabužių spinta ar komoda beveik neturi įtakos butui. Tokių modelių kaina gali labai skirtis nuo klasikinių originalų, tačiau lyginimo lentos kokybė nepatiria.

Pagrindinis įmontuotų plokščių privalumas yra jų nematomumas. Kai visos procedūros bus baigtos, lyginimo lenta tampa baldu: drabužių spinta arba veidrodis, o tuo pačiu metu jis nepažeis interjero. Minusai yra nereikšmingi: nėra jokių papildomų kablių drabužiams ir nėra galimybės jį perkelti į kitą vietą. Jei tokia lenta yra įrengta nedideliame bute, tada nebus jokio perdavimo klausimo.

Patarimai, kaip pasirinkti

Štai keletas paprastų patarimų, kaip sutaupyti pinigų:

  • turėtumėte pasitikėti jau įrodyta kompanija, jei nenorite įsigyti mini apdailininkų kas kelis mėnesius;
  • neperka stalinių plokščių su įmontuotomis funkcijomis - jie gali greitai sugesti;
  • turi būti atsargūs, kai vežate arba transportuojate mentelę - jis gali lengvai sulūžti;
  • nereikia pabandyti geležies tūrinius daiktus - galite netyčia juos sudeginti;
  • būtina tik įdėti plokštę ant lygaus paviršiaus

Kaip padaryti mini lentą su savo rankomis, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys