Slidinėjimo batai

Atominiai slidinėjimo batai

Atominiai slidinėjimo batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Prekės ženklo privalumai
 2. Modelio apžvalga
 3. Modeliai
 4. Matmenys
 5. Nauja kolekcija
 6. Apžvalgos

Atominiai slidinėjimo batai - geriausias kokybės, veiklos ir kainos derinys. Įmonė buvo įkurta prieš 62 metus ir per šį laiką įsitvirtino kaip vienas geriausių sporto įrangos gamintojų. Prekės ženklo privalumai ir ypatumai, populiarių linijų, modelių, matmenų tinklų ir naujų kolekcijų apžvalga - straipsnyje pateikiama naudinga informacija, kuri gali paskatinti jus eiti į slidinėjimą su „Atomic“.

Prekės ženklo privalumai

Maksimalūs rezultatai slidinėjimo trasose - modernių slidžių ir tinkamų batų rinkinys. Todėl „Atomic“ ekspertai naudoja šiuos pokyčius:

 • Naujoviškos technologijos. Alpių slidinėjimo batų gamyba nėra lengvas procesas, todėl dalykas yra griežtai palei koją ir suteikia didžiausią komfortą, kuriami nauji metodai ir algoritmai. Dėl šios priežasties prekės ženklas yra populiarus tarp sportininkų ir mėgėjų;
 • Kokybiškų medžiagų naudojimas. Kai prekinis ženklas naudoja pigias žaliavas, jis iš karto tampa pastebimu trūkumu - kojos prakaitavimas, oda trinamas, suspaudimas ir suspaudimas. Atominė praktika yra visiškai kitokia: visi medžiaga yra tiriama dėl alergiškumo ir atliekami kokybės tyrimai, o tai sudaro palankias sąlygas aktyviam sportui;
 • Pailginta kulno sritis, trumpoji priekinė dalis su lanksčiu pirštu, juos jungiantis lankas leidžia lengvai išlaikyti pusiausvyrą. Programuotojai taip pat nuolat optimizuoja deformacijos zoną, dėl kurios padidėja jautrumas, ir su juo reaguoja;
 • Viršų reguliavimas, lanksčių rėmų keitimas, asmeninis bagažinės priekio elastingumo pasirinkimas leidžia individualiai reguliuoti pagal slidininko discipliną ir stilių;
 • Didelio tikslumo slidinėjimo kontrolė tapo įmanoma, sukuriant anatomiškai puikius trinkelėlius. Batų tiesiai iš pirmosios jungties yra kojos forma, nereikalaujant šildymo ar formavimo esant slėgiui;
 • Anatominė snieglenčių bato, asimetrinės liežuvio, konstruktyviai pirštų srities ir specialios rankogalių formos leis mažiau nuovargio šlaituose ir bėgių keliuose;
 • Anglis, esanti bagažinės gale, suteikia patikimą atramą kojoms be spaudimo priekyje;
 • Batus lengva kilti ir uždėti, jie turi paprastų tvirtinimo įtaisų ir kitų aukštos kokybės detalių.

Visos šios savybės, jungiančios „Atomic“ slidinėjimo batus, sukuria neprilygstamą komfortą ir aukštą našumą.

Modelio apžvalga

„Tomic“ siūlo platų batų pasirinkimą. Pristato valdytojams skirtingus jojimo stilius, lytį, amžių ir mokymą. Apsvarstykite populiaresnius.

 • Slidinėjimo linija - Atominis degiklis. Jie rado komfortą visą dieną ir geriausius rezultatus. Batai vertins universalius slidininkų.
 • Redsteras tapo žinomas kaip sparčiausias batai. Jis nedelsdamas reaguoja į visus nuolydžio pokyčius, leidžia tiksliau valdyti slides ir yra įrengta pagreičio sistema. „Redster“ batai yra lengviausi, todėl greičiausiai.
 • Sporto čiuožyklos yra išdėstytos kaip čiuožimo batai. Jie efektyviai persiunčia energiją su kiekvienu atbaidymu ir užtikrina patogią koją. Naujoviškos kojos atramos sistema prisitaiko prie judesių ir optimizuoja jų dinamiką.
 • Visi kalnų slidinėjimo batai ir garsus Waymaker yra ideali vieta slidinėti.
 • Hawx - universaliems slidininkams, užsiimantiems griežtai įrengtomis kurorto ribomis.Liniuotėje yra vidutinio pločio, reguliuojamo viršūnių pakreipimo padas, gebėjimas keisti jo standumą, pamušalas, siekiant supaprastinti vaikščiojimą, izoliacija, apačioje koją iš visų pusių arba tik pirštų srityje. Tinka kroso takams.
 • „Atomic pro“ skirta profesionaliai sportuojančiai auditorijai. Todėl jų savybės šiek tiek skiriasi nuo kitų.
 • Snieglentės batai turi aukštas viršūnes ir specialią tvirtinimo ir tvirtinimo sistemą, kuri leidžia jums pasirinkti patogią pėdos padėtį.
 • Atominis „Live Fit“ (lf) prisitaiko prie pėdos iškart po pirmojo tvirtinimo. Kai čiuožimas, jis tiksliai tinka jo kojos, išlaikyti pusiausvyrą ir palengvina čiuožimą.
 • Atominė perkrova yra sukurta su sunkių nusileidimų rizika. Jie suteikia komfortą ir sugeria sukrėtimus. Kulnas, pagamintas iš silikono, apsaugo nuo smūgio, papildomai minkština.

Beveik visiems Atomic batų modeliams taikoma terminio formavimo procedūra. Termoforavimas - bagažo gebėjimas šilumos pagalba paimti kojos formą. Jis paprastai gaminamas parduotuvėje, kai montavimo metu atsiranda diskomfortas. Termoforavimo rezultatas yra šilumos susitraukimas pagal anatomines savybes.

Modeliai

Atomic sukuria ne tik vyriškus batų modelius, bet ir ypatingą dėmesį skiria moterų ir vaikų kolekcijoms.

Moterys

Modeliai yra labai ypatingi:

 • anatominės formos sistema užtikrina nuolatinį vidinės įkrovos pritaikymą, prisitaiko prie bet kokių veršelių tūrių ir formų,
 • putos sukuria naują šilumos lygį
 • didelis įvairių spalvų ir dizaino pasirinkimas.

Kūdikis

Batai turi keletą savybių:

 • speciali anatominė forma, leidžianti jaustis patogiai;
 • dvigubo liejimo technologija su standumo pasiskirstymu atitinkamose zonose;
 • trys įstrižinės sąvaržos ir reguliuojami kabliai saugiam kojų tvirtinimui;
 • ryškus linksmas dizainas.

Matmenys

Slidinėjimo batų matmenys atitinka pėdos ilgį centimetrais. Klientų patogumui sukurta dydžių lentelė, kurioje galima palyginti centimetrais su rusų dydžio tinkleliu, Europos, amerikiečių vyrams, amerikietiška moterims.

Nauja kolekcija

Atomic 2016-2017 m. Sezone pristatė keletą naujų kolekcijų.

Tarp jų „Atomic Hawx 110“ išsiskiria lengvu bagažu, optimizuotu sienelės storiu, reaguojančiu į judesių pokyčius. Batai puikiai profesionaliam čiuožimui, bet ir patogūs.

Kita kolekcija - „Atomic Hawx Ultra 130“. Nepriklausomai nuo sienų storio, jie yra šilti, o pėda yra visiškai fiksuota - naudojamas kietesnis plastikas. Tačiau iš šių batų nepraranda savo anatominių privalumų.

Apžvalgos

Atomic, dėl tinkamos gamybos ir rinkodaros politikos, pelnytai išlieka lyderiu slidinėjimo batų pardavime. Remiantis kainos ir kokybės santykiu, kiekvienas mėgėjas ir profesionalas pasirinks optimalų patogaus sporto modelį.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys