Slidinėjimo batai

Madshus slidinėjimo batai

Madshus slidinėjimo batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Gamintojo istorija
  2. Madshus slidinėjimo batai

Madshus yra Skandinavijos slidinėjimo sporto įrangos įmonė, įsikūrusi Norvegijoje. Nuo XX a. Dešimtojo dešimtmečio pabaigos prekės ženklas priklauso amerikiečių kompanijai K2, kuri yra visame pasaulyje žinoma tarp aktyvaus ir ekstremalaus laisvalaikio gerbėjų.

Gamintojo istorija

Įmonės istorija susiformavo 1906 m. Įmonė buvo sukurta specialiai medinių slidžių gamybai. Šiuo metu Skandinavijos šalyse ir visoje Europoje šis sportas patyrė tikrą bumą. Įmonės produktai buvo labai sėkmingi, todėl kompanija sparčiai vystėsi. Kaip rezultatas, jau po 20 metų pirmasis olimpinis auksas laimėjo Madshus slidinėjimą.

Pažanga nepavyko stovėti, o kompaktiškų medžiagų slidės atsirado bendrovės gamybos linijoje, o XX a. Pabaigoje anglis pasikeitė aplink plastiką. Šiuo metu bendrovės asortimentas apima visus slidininko aprangos elementus: nuo slidinėjimo trasoje, klasikinio ir čiuožimo iki slidinėjimo batų.

Madshus slidinėjimo batai

Nustokime peržiūrėti kai kuriuos įmonės variantus.

Šiuo metu vienas didžiausių čiuožimo modelių yra „Nano Carbon Skate“. Visi pagrindiniai bagažinės elementai (bagažinė, kulnas, blokas) yra pagaminti iš anglies pluošto, kuris suteikia modeliui ne tik lengvumo, bet ir tvirtumo jausmą, o tai savo ruožtu daro įtaką slidžių valdymui ir atstumimo jėgai.
Svarbus prietaiso veiksnys Nano Carbon Skate yra speciali forma, patikimai apsauganti kulkšnį, kuri, savo ruožtu, patikimai apsaugo nuo tipiškų profesionalių slidininkų sužalojimų.
„Nano Carbon Classic“ yra slidinėjimo batai, skirti klasikiniam judėjimui. Gamyboje naudojamos medžiagos, jų sudėtyje taip pat yra anglies. Klasikiniam slidinėjimui reikia iš esmės skirtingo požiūrio į bagažo konstrukciją. Specialiai suprojektuota vata suteikia lankstumo, o minkšta kėbulo bazė suteikia neprilygstamą komfortą net ir aktyviausiam judėjimui.
Kitas klasikinis, bet labai sėkmingas „Madshus“ modelis yra „Hyper RPS Boot“. Konstrukcijoje taip pat yra kompozicinių medžiagų blokas, aukštas velenas ir padas su R3 technologija. Modelis skirtas čiuožimui. Gaminant naudojamas technologijas, tokias kaip „Cordura“, „MemBrain“ - lengvas kvėpuojantis rankogalių.

Būtinas atributas yra vandeniui atsparus užtrauktukas iš išorinės dalies. Visos šios technologijos leido gauti slidinėjimo modelius su padidėjusiu standumu ir stulbinančiu stabilumu. Svarbus veiksnys yra prieinama kaina.

Madshus Hiper RPU slidinėjimo batai skirti kombinuotam jojimo stiliui. Gamintojai sugebėjo pasiekti unikalų klasikinės ir čiuožimo savybių derinį. Didelį dirvos jautrumą papildo padidėjęs sukimo standumas, kuris užtikrina geresnę pėdų atramą. Geras atsparumas vandeniui, specialus tvirtinimo vožtuvas, kuris skatina geresnį oro mainą, suteikė šiai parinkčiai universalias ir labai patogias.
Ne išgelbėjo įmonės vystymo vadovai ir jauni slidininkai. Slidinėjimo batų vaikų linija užima vertingą vietą kompanijos modelių serijoje. Rinkoje yra kombinuoto tipo modeliai, taip pat klasikinis ir kraigo kelias. Be to, specialiai profesionaliems sportininkams sukurtos technologijos yra pritaikytos vaikų modeliams.Klasikinis šios tendencijos pavyzdys yra Madshus Super Race JR modelis, specialiai sukurtas jaunesniems olimpiečiams.
Skirtingas vaikų slidinėjimo modelių bruožas yra papildomas šiltinimas viduje su kailiu. Tai leidžia pradedantiesiems slidininkams ilgiau laikyti atvirame ore net ir šalto oro sąlygomis.
Visi aukščiau paminėti slidinėjimo batų modelių privalumai buvo pakartotinai išbandyti ir įrodyti ne tik dėl profesionalių sportininkų starto rezultatų, bet ir paprastų aktyvių sporto mėgėjų, kurie rengia slidinėjimo keliones. Ir tik gerbėjai palieka daugybę teigiamų atsiliepimų internete. Pirkdami „Madshus“ slidinėjimo batus, galite būti tikri dėl kokybės, kuri buvo išbandyta laiku.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys