Slidinėjimo batai

Slidinėjimo batai Rossignol

Slidinėjimo batai Rossignol

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Prekės ženklo privalumai
 2. Modeliai
 3. Apžvalga ir specifikacijos
 4. Apžvalgos
 5. Kaip pasirinkti dydį
 6. Priedai

Kartais klientams sunku nustatyti, kokie slidinėjimo batai turėtų būti priimami ir kokie neturėtų būti. Kaip suprasti slidinėjimo batų modelių įvairovę rinkoje ir pasirinkti tinkamiausią? Straipsnyje pasakojama apie ikoninį prekės ženklą Rossignol, kuris užsiima kalnų sporto įrangos gamyba.

Prekės ženklo privalumai

Šis prancūzų prekės ženklas yra virš šimto metų. Jis garsėja naujų technologijų diegimu. Produktai pereina kelis kokybės kontrolės etapus, kol jie pasirodo parduotuvių lentynose. Patyrę slidininkai ir pradedantiesieji mano, kad „Rossignol“ yra kokybė, patikimumas, stilius ir patogumas.

Šis prekės ženklas skiriasi nuo kitų šių technologijų:

 1. Gaminant batus naudojamas anglies pluoštas. Tai reiškia, kad nei šalčio, nei slydimo, nei temperatūros skirtumai neturės įtakos bagažinės standumui ir visada bus tokie patys. Be to, šie batai turi puikią atramą, o tai reiškia, kad jie yra patikimi.
 2. Vidinis batas iš kojų šilumos yra kojos forma. Ir moteriškoms avalynei naudokite specialias pagalvėles, kad atitiktų labiausiai užbaigtas.
 3. Vidinis batas yra lengviausias, nes jis gaminamas ant natūralaus žemyn, kuris yra apdorojamas specialiu junginiu, kuris priešinasi puvimui.
 4. Siekiant palengvinti valdymą ir maksimalų efektyvumą, gamintojai iš elastomero įdėjo į specialų batų erdvės rėmą.
 5. Dėl batų specialus užsegimas su „įsiminimo“ efektu.
 6. Dėl specialios batų sistemos lengva įdėti ir pakilti.
 7. Gamintojai naudoja skirtingas medžiagas savo batų padangai, priklausomai nuo to, kas juos naudoja - profesionalų ar specialistų.

Tai tik keletas įdiegtų technologijų. Batai nuolat tobulinami ir tobulinami.

Modeliai

Rossignol Kelia 50. Šis modelis skirtas moterims. Tvirtumas 50. Plotis 104 mm. Labai lengvas, palyginti su kitais panašių savybių batų ženklais. Lengvai nuimami ir dėvimi, o puikiai pritvirtinkite koją. Turėkite tris metalinius spaustukus.

Rossignol Kiara jutiklis 50. Moterų modelis su 50 kartų standumu pradedantiesiems. Galima naudoti slidinėjimui įvairiuose šlaituose.

Rossignol Open X1. Moteriški batai iš naujausio dizaino. Lengvas, patogus, praktiškas. Naudojama paprasta. Ant bėgių kelio.

Rossignol Soft L2 W juoda. Išplėstinis naujausios kartos modelis. Neįtikėtinai šiltas, patogus, automatiškai pritvirtintas, idealiai sėdi ant moters kojos.

ROSSIGNOL HERO J 3. Vaikiški slidinėjimo batai. Tvirtumas 40. Skirtas pradedantiesiems slidininkams. Patogu pašalinti ir įdėti be tėvų pagalbos. Šilčiausias viduje, stilingas lauke. Dažnai rekomenduoja tėvai.

ROSSIGNOL R18. Vaikų modelis, išbandytas laiku. Neginčijama tėvų rekomendacija. Vaikai lengvai pasiima ir įkelia batus. Labai patogus, šiltas, šviesus, svarbus. Jie gali eiti ir vaikščioti sniege. Labai patvarus, praktiškai nenaudojamas.

Apžvalga ir specifikacijos

Šio prekės ženklo batai turi unikalią temperatūros kontrolės sistemą tiek profesionaliems modeliams, tiek mėgėjams. Gamintojai siūlo įvairius batus: moterų ir vyrų, vaikams ir paaugliams. Be to, jie gali būti slidinėjimo: slidinėjimui, čiuožimui, kalnų slidinėjimui, taip pat snieglenčių sportui.

Slidinėjimo batai yra kuo lengvesni, nes jie turi anglies padą ir kulną. Viršutiniame aukšte yra patogus užtrauktukas, skirtas greitai nutiesti.Tai buvo šie batai, kurie buvo paskelbti 2014 m. Žiemos olimpinėse žaidynėse Sočyje.

Jojimo batai yra dideli, padidėję standumo ir stiprumo.

Snieglentės batai turi vidinę kilpą ir specialų įdėklą, skirtą moteriškos kojos anatominei struktūrai. Turėkite skirtingą standumo laipsnį.

Slidinėjimui šis batas yra skirtingo standumo laipsnis - tiek pradedantiesiems, tiek profesionaliems sportininkams, taip pat įvairių rūšių tvirtinimui ir įvairiems padams.

Apžvalgos

 • Merginos švenčia puikius dizaino batus. Jie yra stilingi, patogūs, šviesūs. Jų spaustukai yra aliuminiai, maži, lengvai įkišami į rankas ir uždaryti. Ilgą laiką naudojamų batų griebtuvai su „Rossingnol“ batai neturi tokių problemų net po dvejų ar trejų metų slidinėjimo. Jie yra labai patikimi ir koreguoja klipus ant kojos pločio - labai patogioms ir plonoms kojoms.
 • Taip pat atkreipiamas dėmesys į baidymo paprastumą, nes prekės ženklas sukūrė specialią sistemą: pėdos, kaip ir buvo, nuslysta į pačią batų dalį ir jos neturi traukti.
 • Ypač atkreipkite dėmesį į vidinę įkrovą, kuri labai gerai prisiūta ir keletą metų nenaudoja niekur. Yra patogūs kulkšnies laikikliai, specialiai skirti moteriškoms pėdoms.
 • Iš vaikų modelių motinos džiaugiasi. Jie yra stilingi, patvarūs, lengvi ir patogūs. Vaikas susidurs su pačiu batu be suaugusiųjų pagalbos. Vaikai mielai dėvi šiuos batus. Jis yra paveldėtas, nes jis yra toks stiprus ir patikimas, kad galite nešiotis tokius batus daugiau nei vieną sezoną.

Merginos švenčia puikius dizaino batus. Jie yra stilingi, patogūs, šviesūs. Jų spaustukai yra aliuminiai, maži, lengvai įkišami į rankas ir uždaryti. Ilgą laiką naudojamų batų griebtuvai su „Rossingnol“ batai neturi tokių problemų net po dvejų ar trejų metų slidinėjimo. Jie yra labai patikimi ir koreguoja klipus ant kojos pločio - labai patogioms ir plonoms kojoms.

Taip pat atkreipiamas dėmesys į baidymo paprastumą, nes prekės ženklas sukūrė specialią sistemą: pėdos, kaip ir buvo, nuslysta į pačią batų dalį ir jos neturi traukti.

Ypač atkreipkite dėmesį į vidinę įkrovą, kuri labai gerai prisiūta ir keletą metų nenaudoja niekur. Yra patogūs kulkšnies laikikliai, specialiai skirti moteriškoms pėdoms.

Iš vaikų modelių motinos džiaugiasi. Jie yra stilingi, patvarūs, lengvi ir patogūs. Vaikas susidurs su pačiu batu be suaugusiųjų pagalbos. Vaikai mielai dėvi šiuos batus. Jis yra paveldėtas, nes jis yra toks stiprus ir patikimas, kad galite nešiotis tokius batus daugiau nei vieną sezoną.

Kaip pasirinkti dydį

Šis prekės ženklas turi standartinį matmenų tinklą, tai yra europietišką. Jūs lengvai ir paprasčiausiai nustatote dydį.

Prisiminkite tris svarbias taisykles perkant batus:

 1. Batų ilgis turėtų būti: kojos tiesus - pirštai turėtų būti ant batų, o kojos sulenktos, pirštai neliesdami batų.
 2. Plotis. Jie neturėtų nuspausti ir sukelti diskomfortą.
 3. Lenkiant kojoms, kulnas neturėtų nukristi nuo vidpadžio, batai turėtų sėdėti kaip pirštinės.

Priedai

„Rossignol“ prekės ženklas visuomet turi slidinėjimo ir batų dangų, įvairių spalvų ir konfigūracijų krepšius bei kuprines. Jūs netgi galite nusipirkti Velcro slidėms su prekės ženklo logotipu.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti.Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys