Vakarinės suknelės

Levandos vakarinė suknelė

Levandos vakarinė suknelė

prisijungti prie diskusijos

 

Kaip žinote, levanda yra gėlė, turinti turtingą alyvinės spalvos spalvą. Bet levandų spalva yra rami ir sumaišyta. Jo vardas yra kilęs iš atpalaiduojančio levandų aromato.

Levandų spalvos ypatumas yra tas, kad jis gali būti ir laisvas, ir smurtinis. Jis negali išreikšti tam tikrų jausmų. Tai drąsus atspalvis, pabrėžiantis galingiausias asmens savybes. Šiuo atžvilgiu ne kiekviena mergaitė gali jį pasirinkti.

Psichologai teigia, kad šią spalvą myli tie, kurie turi aštrius protus, talentus ir yra suinteresuoti aukštu menu. Tai taip pat yra vizionieriai, svajotojai.

Šiandien spalva yra svarbesnė nei bet kada ir labai populiarus šį sezoną. Daugelis žinomų dizainerių aktyviai jį naudojo savo kolekcijose. Ypač populiarūs buvo nuotakų ir bridesmaidų komplektai, kurie bus aptarti vėliau.

Be to, levandų vakarinę suknelę galima rasti ant įvairaus dizaino raudono kilimo.

Levandos kontrastuose atrodo įdomios. Pavyzdžiui, pabandykite derinti jį su turtingu rožiniu, geltonu, šviesiai oranžiniu, mentolu, smėlio, tamsiai rudos, šviesiai žalios arba baltos spalvos. Derinant tekstūras ir skirtingus audinių tipus, taip pat galite pasiekti įdomių efektų.

Nenuostabu, jie sako, kad kiekviena mados moteris paprasčiausiai privalo turėti savo drabužių spinta suderintą lavandos spalvos suknelę. Taigi pabrėžti savo eleganciją, moteriškumą, pažvelgti į stipresnės lyties atstovus.

Dažnai levandų vakaro suknelės pasirenka bridesmaids. Daugiau apie tai skaitykite apie straipsnį vestuvių suknelė Provanso stiliaus ir levandų vestuvėse.

Patvirtindami savo žodžių aktualumą, pasakykime: vienas iš erdviausių ir švelniausių Kate Middleton vaizdų, turinčių puikų skonį, buvo levandų spalvos suknelėse.

Nebijokite eiti eksperimentams. Tiesiog prisiminkite pagrindinius kompetentingo vakaro suknelės pasirinkimo niuansus.

Komentarai
  1. Vita
    31.07.2015

    Ramus ir išmatuotas levandas suteikia pasitikėjimą ir ramina. puiki spalva, kuri turėtų būti kiekvienoje spintoje!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys