Vakarinės suknelės

Viršutinės vakarinės suknelės

Viršutinės vakarinės suknelės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Rūšis
 2. Atrankos taisyklės
 3. Dribsnių naudojimo pavyzdžiai

Nėra iškilmingų vaizdų, kiekvienas elementas yra toks pat svarbus kaip pati suknelė. Ir dar labiau, kai kalbama apie vakaro įvaizdį. Šiuolaikinės mados moterys yra neįtikėtinai pasisekusios, nes jų pasirinkimas drabužiais ir apsiaustais yra nepaprastai didelis, o tai leidžia jums išeiti visais įmanomais būdais, išsirinkti spalvą ir stilių.

Rūšis

Kepurės yra apibendrinta koncepcija, kuri apima didelę gražių ir skirtingų formų elementų vakaro išvaizdą, suprojektuotą padengti pečius ir rankas.

Bolero

Bolero forma yra sutrumpintas švarkas su įvairaus ilgio rankovėmis ir visų rūšių tvirtinimo detalėmis. Šio vakarinio suknelės elemento mados kilo iš Ispanijos.

„Bolero“ yra pagaminta iš bet kokių medžiagų. Neseniai populiarėja nėrinių modeliai ar gulbės dekoruoti.

Trumpas gaubtas atnaujina ir papildo bet kokį suknelės stilių, bet tarnauja kaip geriausias tiesioginės vakarinės suknelės papildymas.

Geriau rinktis bolero iš to paties audinio, iš kurio pagamintas suknelė. Arba bent jau laikykitės vieno spalvų diapazono.

Megzti Cape

Gali būti pateikiamas megztas kepalas skara, platus šalikas arba pavogtas. Ažūriniai mezginiai naudojami elegantiškam megztiems pamušalams, kurie taip pat gali būti papuošti pakraščiu aplink kraštą.

Boa

Boa yra kailio ar plunksnos skara, kuri yra apvyniota aplink kaklą arba permetama ant peties, pavadinimas. Tai daugiau dekoratyvinis drabužių elementas ir geriausias iš jų kartu su šiuolaikinio stiliaus vakaro modeliais.

Paltai ir paltai

Žiemos apsiaustui nėra geresnės medžiagos nei kailiai. Trumpiausi kailiniai kailiai, liemenės ir mantijos turi nuostabiausią efektą, todėl bet kokie atrodo nuostabūs ir brangūs.

Oranžinė paltai vakaro moterų įvaizdyje yra panaši į trumpą kailį, pagaminta iš trapecijos ir turi plačias rankoves. Paprastai ji yra pritvirtinta arba susieta aplink kaklą. Žiemos šventei dažnai pasirenkamas mantojimas, kuris gerai šildys ir puikiai papildys vaizdą.

Palatinas

Palatinai jau seniai žinomi pasauliui. Kai tik mados dizaineriai „nesmulkina“ šio dalyko, tai daro ją iš įvairių medžiagų ir pristato užuolaidas. Vakaro išvaizdai galite pasirinkti kailių pasirinkimą arba modelius, pagamintus iš brangių audinių.

Drape

Oro užuolaidos yra puiki sprogimo priemonė. Ji padengs pečius ir paslėpti jos kreivus klubus. Tuo pačiu metu, trumpas ilgis išryškina ploną juosmenį.

Striukė

Vakaro mados metu puikiai pakeista kailių liemenė toms mergaitėms, kurios, nežalodamos rafinuotumo, renkasi eleganciją.

Daugelyje garsių dizainerių kolekcijų pastebima netipinė vakaro suknelės forma ir suvaržyta elegantiška striukė.

Yra dvi populiarios parinktys:

 • Klasikinė striukė, šiek tiek pailginta su atvartais;
 • trumpas striukė su didelėmis rankovėmis dėl pririšimo prie peties.

Jie šiek tiek išsiskiria iš bendrojo diapazono, tačiau vakarinė suknelė tampa daug įdomesnė.

Jei suknelė atspalvio atspalvyje leis mergaitei atrodyti diskretiškai oficialioje dalyje ir ryškiai, kai tik ji bus pašalinta, stilių maišymas tinka neformaliems vakarėliams.

Atrankos taisyklės

 1. Prieš išvykdami į parduotuvę atidžiai apgalvokite, ką norėtumėte įsigyti. Tai nėra nuodėmė, kad galėtume supainioti nuo daugybės, o ne visai pirkti, kas atitiks jūsų pasirinktą suknelę.Ir kas tada? Pasirinkite naują suknelę po viršūnės?
 2. Viršūnių pasirinkimą daugiausia lemia oro sąlygos ir renginio pobūdis. Dėl šventės, kuri vyksta šaltuoju metų laiku, galite pasirinkti kailių kailius arba žemyn. Tačiau, jei oras yra šiltas arba jūs rinkote šalyje, kurioje yra šiltas klimatas, tada gaubtai turėtų būti pagaminti iš šviesios medžiagos arba nėrinių.
 3. Stiliaus ir stiliaus derinys tarp suknelės ir viršaus turėtų būti gerbiamas aukščiausiu lygiu. Nepamirškite apie pagrindinę atsakomybę, kuri yra ant viršaus - pabrėžti vaizdo eleganciją, o ne tapti jos pagrindiniu elementu.
 4. Kainos klausimas dažnai yra esminis nustatant moters pasirinkimą. Jei finansinės galimybės leidžia įsigyti natūralių kailių, reikia jas nusipirkti. Šis drabužių spintos elementas bus dėvimas ilgą laiką ir visada išliks mados. Turėdami ne tokias dideles galimybes, turėtumėte atkreipti dėmesį į dirbtinius kailius ar kilnus audinius. Dizaineriai pradėjo kurti tokius įspūdingus viršelius, kurie net ir mažomis kainomis atrodo labai reprezentatyvūs.

Nėrinių kepurės atrodo labai moteriškos ir prideda vaizdų švelnumo ir trapumo pastabas.

Dribsnių naudojimo pavyzdžiai

Plataus sijono naudojimas su plačiu sijonu leidžiamas tik moterims, turinčioms aukštą ūgį. Su nedideliu ūgiu toks stilių derinys tik nuspaudžia figūrą į žemę.

O jei kūno forma yra pompoziška, kiekvienas šventės vakaro svečias pastebės panašumą į koloboką. Kailiniai gaubtai arba batai nesuderins visos figūros. Išimtims priklauso tik audinė, nes ji beveik tinka ir visada.

Jei suknelė yra bylos forma, tada glaustos kepurės su juo atrodys gerai. Jie gali būti kiaušinio formos, tiesūs arba stačiakampiai. Pagrindinė sąlyga ir privaloma taisyklė - kepurė turėtų tęsti suknelės siluetą ir tapti atvaizdu, o ne nepriklausomu elementu.

Viršutinės spalvos pasirinkimas yra visiškai nustatomas pagal kelią. Patikiausias variantas yra laikytis tos pačios spalvos.

Kuriant vakarinį vaizdą galimas kontrastingų spalvų derinys:

 • juoda suknelė su raudona arba balta spalva;
 • žalia apranga su aukso elementu;
 • mėlyna suknelė su sidabru.

Teisinga pasirinkti ir dėvėti gražią apsiaustą su vakarine suknelė - tai yra menas, kurį kiekviena moteris turi valdyti.

Komentarai
 1. Tatjana
  28.12.2015

  Aš bandau įsigyti bolero ar cape beveik kiekvieną vakarinę suknelę, nes šventės ilgai trunka, ir net vasaros naktį tai vėsi.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys