Vakarinės suknelės

Nertinė vakarinė suknelė

Nertinė vakarinė suknelė

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Paprastas mezgimas
 2. Motyvų suknelės
 3. Airijos nėrinių suknelės
 4. Juostelės nėriniai
 5. Įžymūs dizaineriai
 6. Vanessa Montoro

Daugelis mergaičių vaikystėje užsiėmė nėrimu. Tačiau ne visi žino, kaip šedevras gali būti vakarinės suknelės.

Paprastas mezgimas

Pažvelkite, kaip atrodo, kad šios suknelės, sukurtos iš tikrųjų nėrimo, atrodo. Kai mezgimas naudojamas dažniausiai paprastais, pagrindiniais modeliais, jie derinami tarpusavyje. Todėl sukuriamas unikalus vaizdas, kuris atrodo ne tik įspūdingas, bet ir stilingas, modernus ir aktualus dabartinei madai.

Megztomis suknelėmis akcentai dedami ant tekstūros ir spalvos. Ir jei truputį komplikuojate modelius, derinkite kelis jų tipus, naudokite ažūrinius ar nepažymėtus mezgimus, žaisti kontrastais, tada suknelė gali būti daug originalesnė nei nėriniai, satinas ir kiti modeliai.

Motyvų suknelės

Mezgimo motyvai turėtų likti atskirai. Jų forma gali skirtis:

 • Aikštė;
 • Turas;
 • Trikampis.

Dydžiai gali būti vienodi arba skirtingi. Nepriklausomai nuo to, ką pasirinksite, jūsų vaizdas bus unikalus ir neįtikėtinai patrauklus.

Airijos nėrinių suknelės

Komandos poravimas yra toks veiksnys, dėl kurio šios rūšies technologijos yra unikalios. Airijos motyvai yra atskirai pagaminti elementai, pvz., Gėlės, nėriniai, uogos, lapai ir kiti, kurie vėliau surenkami naudojant tinklelį. Taigi sukuriamas pilnas drobė.

Kitas svarbus Airijos technologijos pliusas yra gautų komplektų originalumas. Beveik neįmanoma padaryti antrojo, nes tai reikės daug pastangų ir labai sunkiai dirbti.

Dabar madinga atgal pagaminti Airijos mezgimo. Jie yra populiarūs. Ypatingas poreikis pastebimas plonų siūlų drabužiams, dėl kurių atsiranda tiesiog erdvūs daiktai.

Airijos nėriniai nėra būtini norint sukurti visą suknelę. Jis puikiai tinka sukurti kūno ar suknelės sijoną.

Juostelės nėriniai

Daugelis dizainerių mano, kad šis metodas yra labai patrauklus, nors ne visi gali tai suvokti ir suprasti. Tačiau, jei dėsite pastangas, jūsų pastangos bus visiškai pagrįstos, nes rezultatas viršys net pačius didžiausius lūkesčius.

Šiandien yra daug juostų nėrinių naudojimo schemų, kiekvienas konkretus drabužių modelis turi savo specifinius modelius. Rekomenduojame susipažinti su kai kuriais iš jų.

Ekspertai pataria dėl motyvų, pagrįstų juostelės nėrinių naudojimu, naudokite tik lygų eilių skaičių. Taigi, poravimosi metu grįšite į žiniatinklio centrą. Tai gerai, nes perėjimas iš vieno motyvo į kitą atliekamas nesulaužant siūlų.

Labai sunku, bet įmanoma, sukurti drabužius, visiškai sudarytus iš juostelės nėrinių. Problema yra poreikis išlaikyti tokį patį dydį kiekvienam pasirinktam suknelės motyvui. Kitaip tariant, menininkas privalo teisingai apskaičiuoti jūsų modeliui tinkamų motyvų dydį.

Įžymūs dizaineriai

Daugelis žinomų dizainerių, ieškodami įdomių sprendimų, dažnai kreipiasi į antikvarinius daiktus, iš ten įkvepia įkvėpimą, suteikia senajam naujam aiškinimui. Galų gale, tai nėra nieko, kad jie sako, kad naujasis yra pamirštas senas. Ši frazė labiausiai tinka suknelėms sukti.

Paskutinės mados šou pristatė mus naujokams į mados pasaulį, taip pat visame pasaulyje žinomus mados dizainerius, kurie parodė, kaip jie gali pasiūlyti nėrimo ir siūlų dizainą.

Vanessa Montoro

Jei Jus domina nėrimo suknelės, tuomet turėtumėte susipažinti su Vanessa Montoro. Ši mergina laimėjo pasaulinį šlovę, sukūrė daugybę gerai žinomų visame pasaulyje suknelių. Bet kas yra jos paslaptis?

Faktas yra tas, kad vienas iš jos modelių gali sujungti įvairius dabarties ir praeities motyvus ir modelius. Mezgimas taikomas daugiapakopiais, trimatiais modeliais, kurie pasiekiami naudojant sodrus stulpelius. Dėl to perėjimai yra lygūs, organiniai ir originalūs.

Vanessa suknelės yra tiesiog pilnos savo, unikalaus ir nepakartojamo stiliaus. Modeliai yra sudėtingi, kuriuos sukūrė pats dizaineris. Šiuo atveju mezgimo technika išlieka pagrindinė, taip išsaugant tam tikrą nesugadintą gamtą.

Nenuostabu, kad dabar jos modeliai, schemos ir eskizai yra plačiai paplitę visame pasaulyje, ir jie yra neįtikėtinai paklausūs tarp tų, kurie bando sukurti savo unikalią ir neįtikėtinai patrauklią megztą suknelę.

Karen malūnas

Anglų kalba „Karen Millen“ yra labai populiarus moterų mados pasaulyje. Be nėrinių modelių, kolekcijose galite rasti megztų kokteilių suknelių. Dėvėję tokią suknelę jūs tiesiog patyrėte kitus. Tai geriausiai pasižymi vienu žodžiu - įspūdingu.

Milly

Trumpa etno-maroko stiliaus suknelė leis jums išsiskirti iš minios. Nepaisant lakoniško pjūvio, jis pasižymi spalvų deriniu ir neįprastu modeliu.

Oscar de la Renta

Valentino

Dolce & Gabbana

Mezgimas yra labai senas drabužių gamybos metodas. Tačiau iki šiol ji neprarado aktualumo. Be to, šis sezonas įrodo, kad senovės technikos gali atgauti naujas jėgas, parodyti save iš dar geresnės pusės.

Komentarai
 1. Anna
  03.09.2015

  Man labiausiai patinka suknelės iš motyvų. Žiūriu, žiūriu, bet aš negaliu nuspręsti susieti tokį šedevrą. Bet tai, žinoma, yra šedevrai.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys