Vestuvių suknelės stiliai

Vestuvių suknelė Provanso stiliaus ir levandų vestuvėse

Vestuvių suknelė Provanso stiliaus ir levandų vestuvėse

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Charakteristikos
 2. Stiliaus ypatybės
 3. Audinio spalva ir tekstūra
 4. Šukuosena
 5. Levandų vestuvės

Nuotakos elegancija, rafinuotumas ir rafinuotumas gali perteikti skirtingus stilius. Stebina tai, kad labiausiai jie išreiškiami „Provanso“ stiliaus paprastumu. XVIII a. Kilęs iš begalinių Viduržemio jūros krantų, šviesos, provincijos stilius sujungė teisingumo eleganciją ir pakrantės teritorijų laisvę. Šis derinys puikiai įkūnija subtilų vestuvių suknelę „Provanso“ stiliuje be nereikalingo sunkumo ir pretenzijų. Idealiu atveju ji tinka į levandų vestuves.

Charakteristikos

Pagrindinis Provanso stiliaus vestuvių suknelės bruožas yra modelių sudėtingumas, o pūkiniai sijonai nenaudojami. Pirmiausia ji buvo sukurta pietinėje miesto dalyje, vadinamoje Provanso, ir todėl gavo tokį originalų pavadinimą. Tai buvo pietinė Paryžiaus dalis tuo metu buvo valstiečių ir kilmingo gyvenimo centras. Suknelėms būdingas kuklus malonumas ir paprastas pritaikymas. Šiandien daugelis nuotakų pasirenka Provansą, kad jų vaikystės svajonės savo vestuvių dieną atrodo nepamirštamos.

Provanso stilius naudojamas ne tik renkantis vestuvių suknelę, bet ir banketų salės ar vestuvių kvietimų dekoravimui. Jūs galite sukurti šukuoseną ar vestuvių puokštę šioje stilistinėje kryptyje. Originalus malonės ir paprastumo derinys, skirtas papuošti vestuvių šventę, nes nereikalingų detalių nebuvimas, priešingai, suteikia vestuvių švelnumui ir grožiui.

Provanso stiliaus vestuvėse dažniausiai vyksta lauke lauke, nes dėl puošybos, puikus sprendimas būtų gėlių, žalios žolės ir medžių buvimas.

Stiliaus ypatybės

Pagrindinis Provanso stiliaus bruožas yra elegancija, todėl turėtumėte atkreipti dėmesį į mažo rakto komplektus. Tai puikiai tinka vestuvių suknelei, nes ji perteikia merginos grynumą ir vientisumą.

Šio stiliaus stiliaus ypatumai yra uždara prabangus nėrinių iškirptė, plonas tilpimas, užsidegęs sijonas ir ilgų rankovių nebuvimas. Taip pat dažnai naudojamas aukštas juosmuo, kuris yra labai populiarus tarp nėščių nuotakų, nes jis leidžia paslėpti mažą pilvą. Šis stilius padės paslėpti konstitucijos trūkumus (pavyzdžiui, siauri klubai su plačiais pečiais ar plačiais klubais).

Vestuvių suknelės ilgis gali būti ilgas ir trumpas. Pažymėtina, kad trumpas vestuvinis suknelė puikiai tinka ilgai vestuvių suknelei. Provanse naudojamas specialus sijono pritaikymas, kuris yra platesnis žemyn, o ypatingas švelnumas taikomas ir daugiasluoksnumui.

Provansas pasižymi natūralumu, todėl švelnūs sijonai ar korsetai yra svetimi šiam stiliui. Dėl vestuvių suknelė geriausiai tinka paprastam pjaustymui. Pavyzdžiui, suknelė-sundress atrodo puikiai iš permatomo audinio šviesiai atspalviais. Jei pasirenkate suknelę A-linijai, tada nuotaka jaustis patogiai ir patogiai, nes ji netrukdo judėti.

Šiam stiliui būdinga atvira iškirptė arba skirtingo pločio juostos. Dažnai rankovės nenaudojamos, tačiau yra išimčių iš rankovių žibintų. Jei suknelė turi atvirą iškirptę, tada nėrinių kepurė ant pečių bus puikus priedas prie stiliaus.

Iš esmės Provanso stiliaus suknelė turi būti grindų, tada traukinys bus tinkamas, kuris atrodo elegantiškas ir elegantiškas.Suknelės diržas gali būti pagamintas ant agregato arba ant elastinės juostos, kuri organiškai patenka į suknelės sijoną.

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad suknelė yra tiesi, iš tikrųjų, už jos ribų, jie paprastai sukuria surinkimą, kuris sukuria bangų efektą. Toks pjūvis daro sklandžią ir gražią nuotaka.

Galite pridėti gėlių prie plaukų arba pasirinkti elegantišką skrybėlę su natūraliais priedais.

Kalbant apie batus, nuotaka jaustis patogi, nes Provansas tinka kasdieniems batus be kulno ar žemo kulno. Todėl turėtumėte apsvarstyti batus, sandalus ar baleto batus.

Provanso stilius suteikia nuotaikai laisvę rinktis. Jei kompetentingai atliks vestuvių suknelių, papuošalų, plaukų ir batų pasirinkimą, tada nuotaka atrodys elegantiška ir natūrali.

Audinio spalva ir tekstūra

Provanso stiliuje ypatingas dėmesys skiriamas vestuvių suknelės spalvų paletei ir tekstūros struktūrai. Nors baltas yra tradicinis, šis stilius leidžia pasirinkti vestuvių suknelę kituose atspalviuose, pvz., Levandų, minkštos mėlynos, pieno, šviesios alyvos ir tt Norėdami pabrėžti nuotakos atvaizdo švelnumą, turėtumėte naudoti minkštas šviesias spalvas.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas tik natūraliems šviesos audiniams, tokiems kaip satinas, šilkas, nėriniai ar šifonas, nes šie audiniai puikiai tinka figūrai ir sukuria mažas bangas.

Šukuosena

Jei papuošalų pasirinkimas yra pabrėžti seną, o ne intriguojamąjį, šukuosena turėtų sekti paprastumą ir tam tikrą nepatogumą.

Būtina atsisakyti klasikinio stiliaus, kuris lyžis plaukus. Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas nedideliam netikslumui.

Tai turėtų pridėti įspūdį, kad nuotaka tiesiog atvyko iš pėsčiųjų, kur plaukai buvo švelniai nuskriausti vėjo. Puikus pasirinkimas ilgų plaukų savininkams bus neatsargūs garbanos ar garbanos.

Levandų vestuvės

Šiandien „Provanso“ stiliuje dažnai pasirenkamos levandų vestuvės, nes švelnus alyvinis atspalvis suteikia ypatingą švelnumą, eleganciją ir puikiai tinka šiam stiliui.

Vestuvinė suknelė gali būti sniego baltas, o mados akcentas levandų atspalvyje gali būti pagamintas naudojant batus ar puokštę.

Nuotakos įvaizdis turėtų būti paprastas, kad jį būtų galima palyginti su lauko fėja.

Renkantis audinį reikia sutelkti dėmesį į švelnumą ir lygumą, pavyzdžiui, nėrinius. Nuo sodrus sijonas arba traukiniai turėtų būti atsisakyta.

Šukuosena turėtų būti rafinuota, todėl galite naudoti laukinius gėles kaip dekorą. Plaukų šukuosena turėtų būti neatsargi su dideliais garbanomis. Taip pat galite pinti savo plaukus nerijos ir papuošti gėlėmis ar juostelėmis.

Tradiciškai, bridesmaids dėvėti levandų spalvos suknelės levandų vestuvių.

Nereikia, kad jie visi būtų vienodos spalvos.

Komentarai
 1. Irina
  10.07.2015

  Be bridesmaids levandų suknelėse, kaip ir paskutinėje nuotraukoje, vestuvės nėra tos pačios.

 2. Rita
  04.06.2015

  Ir be levandų krūva? Šie puokštės daro vestuvių originalą ir užpildo neįprastą atmosferą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti.Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys