Vakarinės suknelės

Vakaro suknelės Oksana Mukha

Vakaro suknelės Oksana Mukha

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kūrimo istorija
  2. Prekės ženklo funkcijos
  3. „Privee“ kolekcija
  4. Tradicinis ilgas
  5. Trumpas

Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas elitinėms medžiagoms, originaliam pjūviui, puikiam pritaikymui paveiksle ir nenugalimam žvilgsniui į šventinį aprangą. Todėl sutelkiame dėmesį į garsią Ukrainos vakarinę suknelę dizainerį Oksaną Muchą, kuri yra labai populiari tarp mados.

Kūrimo istorija

80-ųjų pabaigoje Ukrainos nuotakoms buvo gana sunku rasti vestuvių suknelę. Taigi Oksana Mukha, Lvovo dailės akademijos absolventas drabužių modeliavimo specialybėje, nusprendė eiti į eilę savo įprastu kostiumu. Jei tada savo būsimąjį vyrą Vasilį Oksanai nepateikė, pasaulis nebūtų matęs tokių gražių vestuvių ir vakarinių suknelių.

Pirmąją suknelę savo vestuvių proga Oksana Muha padarė tik vieną naktį. Svečiai taip pat labai patiko, kad tai paskatino kurti savo prekės ženklą ir žavingą kelią mados pasaulyje.

Prireikė daug laiko kurti savo prekės ženklą, ypatingą įvaizdį ir asmeninį prekės ženklą. Rusijos bridai pirmieji modeliai buvo 1998 m. Dabar parduotuvių tinklas žymiai išaugo ir turi apie 50 atstovybių vien tik Rusijoje. Jaunųjų dizainerių talentai negalėjo pastebėti kitose šalyse, taigi visa NVS, Europos šalių ir Jungtinių Amerikos Valstijų teritorija sukelia Oksana Mukha suknelės nuostabias. Dabar prekės ženklą galima saugiai pavadinti šeima, nes net ir šios talentingos šeimos Catherine dukra prisijungė prie vestuvių ir vakaro mados pasaulio, tapdama prekės ženklo veidu.

Prekės ženklo funkcijos

Nesvarbu, kiek kolekcijų Oksana išleido, nesvarbu, kokie yra jų skirtumai, tačiau kiekviename iš jų galite pamatyti švelnumą, ypatingą stilių, subtilų seksualumą ir sudėtingą dizainą.

Elegancija ir rafinuotumas yra privalomi kiekvieno modelio požymiai, kurie tuo pačiu metu derina prabangą ir originalumą. Oksana sugeba įkūnyti ryškiausias ir nepaprastai madingas tendencijas, nepamirštant klasikos ir tradicijų.

Dizaineris pats pasirenka audinius asmeniškai, manydamas, kad tai svarbus žingsnis kuriant būsimą kolekciją. Aukščiausios kokybės audiniai, užuolaidos, podhvaty, medžiagos su plisavimu ir kratymu. Trumpai tariant, visa tai gali pabrėžti pjūvį, kuris visada skiriasi įgūdžiais ir savitumu. Jei susidūrėte su suknelė su korsetu, tada atidžiai pažiūrėkite į apdailą - visi karoliukai ir rhinestones yra pritvirtinti tik rankomis.

„Privee“ kolekcija

Oksana Mukha mėgsta savo lojalius gerbėjus ne tik su tradiciniais vakarinių apranga, ji taip pat išleido naują eilutę pagal perspektyvų Privee pavadinimą.

Šioje kolekcijoje buvo įkūnyti spalvingi ir brangūs modeliai, kurie tęsiasi 2016 m. Kolekcijoje, čia yra tik išskirtiniai audiniai, turtingas apdaila ir prabangūs vaizdai. Kalbant apie spalvas, yra keli lyderiai: pastelinės spalvos, sniego baltos spalvos ir jos atspalviai, mėlyna ir violetinė.

Kuriant kiekvieną suknelę, dizaineris atsižvelgia į skirtingų tipų figūrų savybes. Todėl labai lengva pasirinkti lygiai tą pačią suknelę šventiniam vakarui, net ir nestandartiniu skaičiumi. Draperija ir grakštus turėtojai padės paslėpti tai, ką norėčiau paslėpti, o gofruotieji elementai dar labiau išreiškia nuopelnus.

Vaizdai kuriami ne tik iš audinio, neišskiriant jokių priedų ir dekoro. Todėl viskas turėtų būti puiki, kaip Oksana Mucha drabužiai.Ji yra viena iš nedaugelio, kurie visada gali labai tiksliai ir tiksliai išdėstyti akcentus, sėkmingai įdėti prabangius raštus, sujungti juos su siuvinėjimu, kuris sukurtas iš mažiausių karoliukų ir ryškiausių kristalų. Kiekvienoje suknelėje Oksana prideda savo mažus triukus, kurie yra kiekvieno dizainerio arsenale.

„Privee“ kolekcijose - bent jau ilgai, bent jau trumpai - yra suknelė kiekvienam skoniui. Yra daug nestandartinių sprendimų variantų, kurie buvo įtraukti į pjovimo, modeliavimo elementus ir, kaip visada, rankiniu būdu dekoruoti.

Oksana Mucha visada rėmė gamtos atspalvių ir klasikos naudojimą pasirinkdama pagrindines spalvas. Todėl 2014 m. Kolekcija pasirodė šviesi dėl raudonos ir mėlynos spalvos, subtilios dėl koralų, grietinėlės, rožinės ir turkio spalvos.

Šioje kolekcijoje yra daug daugiau gėlių nei bet kuri kita, kuri kada nors buvo sukurta vadovaujant Oksana Mucha. Drąsioms mergaitėms, mėgstančioms eksperimentus, jie mėgsta sukneles su atspaudais, pagamintais šviesioje, vasaros versijoje.

Tradicinis ilgas

Jei jums reikia klasikinės vakarinės suknelės, tai tikrai bus elegantiška, griežta ir labai patogi suknelė. Naujausiose kolekcijose „Oksana Mucha“ yra galimybė rinktis iš gretimų, tiesių ir formos stilių.

Bet koks modelis harmoningai pažvelgs į jūsų figūrą dėl unikalaus dizainerio sukurtos nuolaidų sistemos. Beveik visi modeliai yra be rankovių, bet raudona suknelė su nėrinių viršūnėmis yra ryški. Nors čia mova yra modeliuojama taip, kad pečių ir iškirptės vis dar yra atviros.

Pagarba tradicijoms, įkūnytoms suknelėse su A-siluetu. Gerai įrengta viršutinė dalis ir sklandžiai besiplečianti apatinė dalis - visa tai gerai suderina figūrą, atneša paslapties ir elegancijos. Dažnai, viršutinei daliai, Oksana renkasi nėrinius, kurie gerai susilieja su šifonu keliais sluoksniais. Grandinės arba satino juostelės dažnai būna juosmens.

Trumpas

Mados dizaineriai ir toliau ginčijasi, kas turėtų būti vakarinės suknelės ilgis. Dar daugelis įsitikinkite, kad klasikinis ilgis ir stilius yra pranašesnis, tačiau Oksana Mucha yra ištikimesnė šiam klausimui. Todėl pagal jos autorystę buvo išleistos trumpos suknelės.

Midi ir mini ilgis - tai pats dalykas, kuris ieško pasitikėjimo jaunų merginų su stulbinančiomis gražiomis kojomis. Jūs tiesiog pasmerksite vyrų dėmesį trumpoje suknelėje iš naujos Oksana Mucha kolekcijos.

Ne kiekviena klasikinė suknelė gali būti dedama į datą ar prizą, bet trumpas, žaismingas apranga bus gera alternatyva.

ETrumpų suknelių eilutėje yra keletas bendrų taškų: atvira, viliojanti viršutinė dalis, apipinta ant kūno ir plataus diržo. Oksana meistriškai naudoja stiliaus elementus, kurie puikiai atrodo bet kuriame paveiksle. Atveriant viršų ir atidengiant nugarą, figūra gali tapti trapi ir elegantiška. Padidinant juosmens liniją, vaizdas gali būti plonas. Jei turite papildomų centimetrų, turėtumėte pasirinkti griežtą diržą.

Absoliučiai nauja šviesa Oksana pristatė korsetines sukneles su neįprastu sijono formos pavidalu. Puodelių, turinčių ypatingą formą, buvimas prie krūtinės prideda tūrį, o korsetas paverčia figūrą. Niekas, išskyrus karalienę, bus vakare.

Komentarai
  1. Christina
    24.09.2015

    Manau, kad Oksana Mucha yra pirmasis vestuvių suknelių prekės ženklas Rusijoje. Nuostabios kolekcijos ir puiki kokybė.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys