Suknelių spalvos

Kokios spalvos suknelėms tinka blondinėms?

Kokios spalvos suknelėms tinka blondinėms?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas yra blondinės?
 2. Pasirinkimas pagal akių spalvą
 3. Plaukų atspalviu

Kiekviena moteris yra labai jautri suknelės pasirinkimui. Ir ne veltui, nes gerai pasirinktas modelis gali drastiškai pakeisti moters įvaizdį. Ir atvirkščiai - neatitikimas paverčia visus išvaizdos privalumus nepalankiomis sąlygomis. Neteisinga nuomonė, kad blondinės tinka viskas. Apsvarstykite blondinės spalvos pasirinkimo taisykles: jums bus nepriekaištinga moteris, turinti puikų skonį.

Kas yra blondinės?

Šiame pokalbyje kalbama ne apie asmeninius nuopelnus, o apie išvaizdą. Stebina, kad ne visos spalvos atrodo vienodai geros mergaičių.

Kiekvienas šviesūs plaukai turi ypatingą atspalvį. Tai gali būti šviesiai smėlio, šaltojo platinos, dūmų pelenų, šampano, aukso, medaus ir daugelio kitų šviesių atspalvių. Pirmieji trys variantai yra šviesūs „šalto“ blondinų atstovai. Drabužiai, kurie jiems tinka, yra visiškai kontraindikuotini „šiltoms“ blondinėms jaunoms moterims.

Spalvų pasirinkimui įtakos turi šie parametrai:

 • akių spalva;
 • odos tonas ir skaistalai;
 • šaltas arba šiltas plaukų tonas;
 • metų laikas:
 • įvykio tonas.

Pavyzdžiui, jei mergaitė turi šviesią odą, o jos akys yra mėlynos, žalios arba pilkos, jos drabužiai gali būti arba vieninteliai atspalviai su akimis, arba raudonos spalvos. Tamsios odos ir natūralios skaistyklos buvimas leis jums pasirinkti ryškias sukneles.

Visos šios akimirkos yra labai svarbios, todėl išsiaiškinkime, kurios blondinės jūs esate ir ką galite dėvėti.

Pasirinkimas pagal akių spalvą

Merginos, turinčios šviesius plaukus, yra suskirstytos į šviesius akis (su pilkos ir mėlynos spalvos akimis) ir tamsiomis akimis (riešutais ir žaliomis).

Pilka ir mėlyna

Šviesų akių ir šviesiai odos savininkams turėtumėte pasirinkti turkio sukneles ir subtilius rožinės ir žalios spalvos atspalvius, taip pat pilkai mėlyną, persikų ir asfalto. Vaizdo ryškumas papildys rožinį atspalvį.

Jei oda yra tamsi, galite pasirinkti ryškius atspalvius. Pavyzdžiui, obuolių spalvos yra mokas arba kapučino, geltonos ir oranžinės, mėlynos ir žalios.

Žalia ir ruda

Žalios ir rudos spalvos suknelės puikiai tinka žalioms akims, galima pridėti violetinį atspalvį su geltonais elementais.

Jūs neturėtumėte vengti rudos-oranžinės, tamsiai rožinės, koralų aprangos. Tamsos spalvos yra geriau saugomos žiemai, o vasarą galite leisti sau būti šviesus ir įsimintinas.

Sėkmingiausias pasirinkimas rudoms akims priklausančių blondinų drabužiams pasirinkti bus skirtingi šokolado atspalviai. Negalima patekti į apranga raudonos rudos, pilkos geltonos ir šviesiai violetinės gėlės pusėje.

Tamsiai akis ir tamsią odą palankiai pabrėžia mėnulio geltonos ir tamsiai mėlynos spalvos atspalviai. Taip pat galima naudoti prinokusių vyšnių spalvos suknelę. Įdomu bus vaizdas, sukurtas iš mėlynų ir oranžinių atspalvių.

Gali būti naudojami pilki apranga, bet visada su ryškiais priedais, kitaip tamsi oda tampa pilka.

Mėlyna

Jei akys yra mėlynos, o veidas turi ryškias, gerai apibrėžtas savybes ir natūralią raudoną, galite saugiai pasirinkti ryškių spalvų drabužius. Ši išvaizda kartu su šviesiais plaukais nesukelia problemų drabužių pasirinkimui.

Visi mėlynos ir žalios spalvos atspalviai, įskaitant ir ryškiausią, sukurs sėkmingą derinį su skaistuliu.Veidas atrodys dar labiau patrauklus, o vaizdas - gražus ir ryškus.

Dirbti leidžiama dėvėti pilkas sukneles, atskiestas išraiškingais priedais. Na, restoranas gali būti apsirengęs ir laivyno apranga.

Galima nepamiršti klasikinių derinių (juodos spalvos su balta arba raudona su balta spalva) ir rodyti visas panašias nuotraukas.

Tačiau šviesiai geltonos spalvos, rūgščiai violetinės ir šviesiai rožinės aprangos neturėtų būti laikomos savo spintoje.

Plaukų atspalviu

Šviesiai spalva turi daug skirtingų atspalvių. Šviesiai pagal plaukų atspalvį gali būti suskirstyti į dvi kategorijas: šiltas ir šaltas. Verta apsvarstyti renkantis drabužių spalvą.

„Šiltos“ blondinės

Jei jūsų plaukai gali būti vadinami saulėta, o atspalvis yra tarp aukso ir abrikosų, tuomet jūs priklausote „šiltoms“ blondinėms.

Tokie plaukai turėtų blizgesį ir palankiai pabrėžti drabužius. Šį rezultatą galite pasiekti dėl šių atspalvių:

Tokių spalvų suknelė gali būti dedama į šventę tuo atveju, jei būsite vienintelis blondinas. Raudona suknelė su viliojančiu ir nepakeičiamu iškirpte bus tokia proga. Oranžinėje suknelėje galite eiti į dieną arba vakare.

Jūs turite teisę pasirinkti tokios suknelės ilgį ir stilių, sutelkdami dėmesį į savo figūros savybes ir šventės pobūdį. Galite būti tikri, kad visas vyrų dėmesys bus nukreiptas į jūsų asmenį.

Turkis. Patraukliausių ir romantiškiausių spalvų ieškojimas turkis. Vasarą tai yra naujausia spalva, kuri puikiai tinka blondinėms su šiltais tonais ant plaukų. Dėl turkio spalvos suknelės galite būti seksualus, švelnus ir romantiškas.

Su turkiu gerai tinka baltoms ir smėlio spalvoms. Pagal turkio suknelę geriau pasiimti batus su aukštais kulniukais ir auksiniais priedais

Mėlyna Neseniai blondinės tapo populiariais gausiais mėlynais atspalviais, tačiau tai nereiškia, kad vakarinę suknelę galima išmesti į toliausiai esančią savo spintos lentyną. Dėl šventės, romantiškos vakarienės, „šiltų“ blondinų biuro, be abejo, galite nešioti bet kokio stiliaus mėlyną suknelę.

Pastelinės spalvos. Sukurkite specialų vaizdą, kuris išsiskiria ir prisimins, tai įmanoma ne tik iš ryškių suknelių.

Mergaitėms, turinčioms auksinius plaukus, galima rinktis smėlio ir rožinės suknelės, bet visada pastelinės spalvos. Abrikosų ir karamelės komplektai taip pat gali būti įtraukti į turimų prekių sąrašą.

Vaizdo išraiškingumui leiskite jiems atsakyti su ryškiais aksesuarais, madingais batais ar kontrastingomis detalėmis ant suknelės. Smaragdai puikiai derinami su pasteliniu vaizdu.

Žalia Suknelės, turinčios turtingą žolės atspalvį, yra populiarios tarp šiltų šviesių atspalvių plaukų savininkų. Tokie drabužiai gali dalyvauti formuojant kasdienius vaizdus, ​​iškilmingus ir biuro lankus. Visos aplinkinės ponios žiūri į jūsų žalią suknelę, geltoną diržą ir madingus batus, turinčius tikrą pavydą.

Geltona ir persikų. Su geltomis suknelėmis turite būti labai atsargūs, tačiau tikrai verta įtraukti tokius modelius į savo vasaros garderobą. Gražus paveikslas atrodys dar labiau viliojantis teisingai pasirinktos geltonos arba sultingos persiko spalvos suknelėje.

Koralas. Suknelė koralų atrodys labai gražus kartu su "šiltas" plaukai.

Tamsiai violetinė. Gerai subrendusių vynuogių spalva atrodo gražiai. Jie atrodo labiau seksualūs. Pasirenkant tokį aprangą turėtumėte atkreipti dėmesį į kilnias medžiagas ir aukštos kokybės siuvimą.

Taip pat leidžiama rinktis iš dramblio kaulo spalvos suknelių aukso tonais.

Kokios spalvos „šilta“ šviesiaplaukė turėtų būti saugi?

Visi atvėsti atspalviai prisidės prie odos nuobodumo ir nuobodu, o išvaizda atrodys neišreikšta ir nuobodu.Šios savybės turi mėtų ir alyvuogių atspalvių, šviesiai geltonos, rožinės, mėlynos spalvos tonus.

Jei jūsų drabužių spinta yra suknelė iš pilkai rudos spalvos atspalvių, tada iš karto atsikratykite. Tokių drabužių dėka tiems, kurie yra aplinkiniai, atrodys, kad jūsų plaukai nėra gerai prižiūrimi, o dažai nėra pakankamai gerai. Po pilkai rudos spalvos suknelės turėtų išnykti sidabro suknelės ir sniego baltos apranga.

Kokią spalvą drabužiams turėtų pasirinkti „šaltos“ blondinės?

Mėnulio atspalvio buvimas jūsų plaukuose daro jus „šaltu“ blondiu. Tokie mergaičių plaukai gali įsigyti perlų, rausvų ar pelenų atspalvių. Dėl elegantiškos išvaizdos turėtumėte laikytis taisyklių, pasirinkdami savo suknelių spalvą.

SuPuošnūs ir melsvai pasteliniai atspalviai. Šios suknelės taip pat puikiai tinka praleisti laiką su draugais ir svarbiomis šventėmis.

Įrassny. Net ne tik raudonos, bet ir ryškios ir sočiosios suknelės, kuriose bus pastebimas, ir net mirtina moteris. Padidinkite porceliano odos ir papuošalų naudojimą žaliais akmenimis.

Mėtų, žalios ir dangaus mėlynos spalvos pasteliniai atspalviai. Tokios suknelės tinka visoms „šalto“ blondinėms, tačiau jos yra ypač gerai derinamos su platinos spalvos plaukais.

Rožinė ir alyvinė. Su alyvuogių suknelėmis, klausimas yra aiškus - kiekvienas mėgsta šią spalvą, bet blondinės su šaltu plaukų atspalviu tokiuose drabužiuose atrodo neįtikėtinai gražios.

Tačiau rožinės spalvos atspalviams ne kiekvienas maitina meilę. Šią spalvą galite padaryti derinant įvairius drabužius. Kitas galimas variantas būtų rožinė suknelė su juodais arba mėlynais akcentais.

Pastabos apie seksualumą galės padaryti suknelės paveikslą baltos ir pilkos spalvos. Tokie drabužiai būtinai turi vykti jūsų spintoje. Jie neabejotinai nebus dulkės - daugelis jų demonstravimo priežasčių. Galima naudoti baltas ir pelenines sukneles, tačiau jų derinys su geltona spalva ir dramblio kaulo liesti yra nepageidaujamas.

Kokios spalvos turi būti atsargios?

Turėtų būti vengiama plaukelių savininkų, turinčių šaltą šviesios spalvos atspalvį, ir net nežiūrėti į apelsinų ir aukso spalvų suknelę. Jūsų nuostabūs plaukai tiesiog pasiklydo tokių suknelių fone. Kitas tabu yra šiltų atspalvių suknelės su raudonais ir turkis atspalviais.

Šiomis taisyklėmis turėtų būti grindžiamas kiekvienas jūsų pirkimas. Tada visi jūsų vaizdai bus teisingi, gražūs ir tiesiog tobuli.

Komentarai
 1. Ksenija
  26.01.2016

  Blondinės yra beveik visos spalvos, tiesiog reikia pasirinkti tinkamą makiažą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys