Suknelių spalvos

Vyno spalvos suknelė - paprasta ar pikantiška?

Vyno spalvos suknelė - paprasta ar pikantiška?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Spalvų funkcijos
 2. Kas yra tinkamas?
 3. Atspalviai
 4. Ką dėvėti
 5. Ilgis
 6. Batai
 7. Priedai
 8. Užpildykite

Spalvų funkcijos

„Vynas“ yra populiariausias spalvos pavadinimas, kuris taip pat vadinamas „Bordo“ ir „Burgundija“. Šis kilnus atspalvis gaunamas sumaišant raudonos ir rudos spalvos. Tai ne atsitiktinumas, kad jis pavadintas rafinuotomis vynuogių veislėmis - būtent ši spalva raudonos vynuogės ima fermentacijos procese.

Vyno spalva drabužiuose tapo plačiai paplitusi XIX a. Pabaigoje, ir nuo to laiko susidomėjimas juo miršta, dabar vėl auga. Kas keletą metų Bordeaux nuolat tampa pagrindine kito mados sezono tendencija.

Vyno spalvos orumas yra tas, kad jis puikiai tinka įvairių stilių drabužiams. Įspūdinga suknelė vakare, erdvus džemperis vaikščioti, treniruoklis, einantis į treniruoklių salę - bordo daiktai visada bus vietoje.

Kas yra tinkamas?

Vyno spalva yra gera, nes ji turi keletą apribojimų dėl išvaizdos tipo. Stereotipas, kad tik ryškios brunetės gali dėvėti Burgundijos drabužius, jau seniai buvo praeities dalykas. Ne labai gera vyno spalva atrodo mergaitėms, turinčioms gelsvą arba alyvuogių atspalvį, bet jei jūs išbandysite, naudodamiesi šiuolaikine kosmetika, galite suteikti odai sveiką spalvą ir drąsiai dėvėti šią spalvą.

Tamsesnė jūsų oda, turtingesni vyno spalvos atspalviai. Šviesiai nudažytos mergaitės turėtų atidžiau elgtis su šia spalva: nelieskite šios spalvos drabužių nuo galvos iki kojų ir laikytis šviesesnių atspalvių.

Atspalviai

Vynas yra vienas iš raudonų atspalvių, iš kurių yra daug. Spalvų paletėje, esančioje netoli vyno, yra kaštonų, kardinolo, terakotos, sangrijos, karmino, raudonmedžio ir Falun raudonos spalvos. Šie atspalviai yra gana lengvai supainioti vienas su kitu, todėl dažnai jie visi vadinami tiesiog „bordo“.

Vynas yra kaimynystėje su šiltais ir šaltais atspalviais, todėl bet kokios rūšies išvaizdos savininkas gali pasirinkti tinkamą bordo spalvą. Tuo pačiu metu tiek šviesūs, tiek tamsūs vyno spalvų atspalviai yra vienodai geri „žiemos“ ir „vasaros“ mergaitėms.

Ką dėvėti

Vyno spalva turi platų suderinamumo spektrą. Vyno drabužius galima derinti su įvairių spalvų drabužiais ir aksesuarais. Klasikinis - tai Burgundijos ir juodos arba baltos spalvos derinys, pavyzdžiui, bordo suknelė ir juodi batai.

Be to, vynas puikiai pasireiškia kartu su smėlio, pilkos ir rožinės spalvos. Šviesus, pastelinis atspalvis yra geriausias vyno spalvos suknelės fonas.

Kiti sėkmingi deriniai yra vynas + geltonas, vynas + mėlynas ir vynas + žalias. Tuo pat metu spalvų partneriai vyno spalvai turėtų būti pasirenkami labai atsargiai. Pavyzdžiui, ne visi aukščiau išvardytų spalvų atspalviai sudarys harmoningą vyno spalvų porą. Atsisakykite ryškių, rūgštinių atspalvių ir laikykitės kilmingos, suvaržytos spalvų paletės.

Ilgis

Vyno suknelė - elegantiška arba atsitiktinė - gali parodyti bet kokį paveikslą laimėjusioje šviesoje. Būtina pasirinkti tik tinkamą stilių. Be abejo, svarbiausias vaidmuo tenka suknelės ilgiui.

Ilga iki grindų

Ne kiekviena mergaitė sugeba ilgai apsirengti iki vyno spalvos pirštų suknelės, nes šiuo atveju ji tikrai pritrauks dėmesį.Jei jums patinka kniedyti kitų akis, tai būtent tai jums reikia.

Ilga suknelė, jei žinote, kaip jį dėvėti teisingai, bus paslėpti visus trūkumus (tikras ir sugalvotas!). Merginos, turinčios kreivą, turėtų pasirinkti tuos modelius, kurie veiksmingai pabrėžia krūtinę ir „formuoja“ juosmenį.

Gražus iškirpte viršuje, tiesus sijonas be papildomų puošmenų ant klubų - tai turėtų būti puiki vyno suknelė viliojančių formų savininkams.

Midi

Vidutinio ilgio vyno spalvos suknelė yra universalus sprendimas beveik visose situacijose. Jis bus vienodai aktualus biure, teatre ar atidarymo dieną, taip pat bare, klube ir kitose institucijose, kur galite eiti penktadienio vakare po užimtos darbo savaitės.

Vyno spalva mėgsta brangius, kilnus audinius, todėl jei įmanoma, rinkitės iš kokybiškų medžiagų suknelės. Šaltoms žiemos dienoms tinka vilnos ar kašmyro modeliai. Norėdami daugiau iškilmingų prekybos vietų, pažiūrėkite į aksomo ir šilko sukneles.

Midi suknelės puikiai atrodo įvairiuose figūrose, todėl vyno spalvos gerbėjai gali nebijoti padaryti netinkamą pasirinkimą. Šiuolaikinė moteris žino apie savo figūrų tipą - juos priima perkant vidutinio ilgio vyno suknelę, o rezultatas bus ne tik jums.

Trumpas

Trumpa suknelė nebūtinai yra šokio ar kokteilis, nes dabar yra didžiulis mini modelių pasirinkimas, tinkantis tiek kasdieninei veiklai, tiek laisvalaikiui.

Vynas yra neįtikėtinai rafinuota ir kilna spalva, ji savaime yra pagrindinė jūsų suknelės apdaila. Todėl nereikėtų pernelyg nuvilioti dekoro - iškirpte, guipure, baskų - visi kartu atrodys pernelyg įžeidžiantis. Tik vienas įspūdingas dekoras yra trumpas, vyno spalvos suknelė, paprasta pjaustyti su tuo pačiu basku - elegantiškas ir glaustas sprendimas daugeliui skirtingų situacijų.

Batai

Vyno suknelės batai turėtų būti parenkami pagal tai, kokį poveikį norite pasiekti. Dėl ryškesnių, iškilmingų išvaizdos batų tinka ar kitokiems atspalviams - violetinės, raudonos arba raudonos spalvos.

Universalūs juodi arba smėlio batai tinkami diskretiškam išvaizdai. Beige batai yra tiesiog nepakeičiamas dalykas, ir jei jūsų drabužių spintoje nėra tokių batų, turite juos nusipirkti. Vyno spalvos suknelė ir smėlio batai yra tik naudingas derinys.

Kalbant apie batų stilių, čia reikia vadovautis tik viena taisykle: kuo „sudėtingesnė“ suknelė, tuo paprastesnis modelis, batai turi būti pasirinkti ir atvirkščiai.

Priedai

Kaip jau minėjome, vyno spalva yra labai savarankiška. Vyno suknelė atrodys įspūdinga, net ir be papildomų dekoracijų. Tačiau yra situacijų, kai jums reikia pasirodyti visame puošnume, ir jūs negalite daryti be „sustiprinimo“ priedų pavidalu. Tokiu atveju turėsite pasirūpinti bent jau tinkama rankine. Jis turėtų būti pasirinktas vadovaujantis tomis pačiomis taisyklėmis, kaip ir batai: tai gali būti ta pati šviesa kaip suknelė arba neutralus atspalvis, pavyzdžiui, smėlio ar juodos spalvos.

Vynas - kilnus atspalvis, kuriam reikia tokių pačių kilnių dekoracijų.

Auksiniai auskarai ir kiti juvelyriniai dirbiniai, pagaminti iš šio metalo, bus puiki vyno spalvos suknelė.

Užpildykite

Norint, kad mergaitė vyno suknelėje atrodytų tikrai prabangi, reikia papildyti vaizdą tinkama makiažas. Kadangi pati vyno spalva yra gana prisotinta, ryški kosmetika turėtų būti atsisakyta.

Natūrali makiažas bus tinkamiausias sprendimas. Nedelsdami per daug dėmesio į akis, geriau dirbti gerai ant odos, pašalinti visus trūkumus ir suteikti odai šviežią ir sveiką išvaizdą. Jei kalbame apie iškilmingą išvažiavimą ar tiesiog apie šventinį renginį, pabrėžkite savo lūpas pasirinkdami vyno atspalvio lūpų dažus arba šalia jo.

Komentarai
 1. Alla
  07.01.2016

  Vyno spalva ... tai tarsi brangus vynas - žaismingas, kilnus, prieskonis. Labai gražus!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys