Suknelių spalvos

Fuksijos suknelės

Fuksijos suknelės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Spalvų funkcijos
 2. Populiarūs atspalviai
 3. Kas yra tinkamas?
 4. Suknelių fuksija ilgis ir stilius
 5. Įspūdingi deriniai
 6. Ką dėvėti: mes pasirenkame priedus
 7. Kokie batai tinka?
 8. Makiažo patarimai

Violetinė spalva arba fuksijos spalva, kaip dabar yra madinga jį pavadinti, yra labai ryški ir ryški spalva. Neseniai vėl įsijungęs į madą, ši spalva vis dar yra vienas iš mėgstamiausių daugelio sąžiningos lyties atspalvių.

Beveik kiekviena jos drabužių spinta turi kažką fuksija. Kai kurie žmonės tiesiog mėgsta šią spalvą, o kai kurie, jei jie nekenčia, tiesiog stenkitės vengti šios spalvos savo spintoje.

Šios spalvos suknelės yra pirmenybės teikiamos labai drąsioms ir pasitikinčioms merginoms ir moterims. Jis atrodo vienodai ryškus po saulės spinduliais ir po prožektorių ar lempų apšvietimu. Kad ne atrodytumėte pernelyg sudėtingi, į suknelę reikia atidžiai pasirinkti reikmenis ir batus. Kokie stiliai yra geriau pasirinkti, kur ir su kuo juos dėvėti, mes pasakysime šiame straipsnyje.

Spalvų funkcijos

Spalvos, panašios į violetinę, buvo vadinamos fuksija spalva po to paties pavadinimo gėlės, kuri savo ruožtu buvo pavadinta mokslininko Leonardo fono Fuchso, kuris atrado šią gėlę.

Ši spalva pasižymi neįtikėtinu žaismingumu, ryškumu, paslėpta elegancija ir gausumu. Dizaineriai ir mados dizaineriai šią spalvą pristatė madingai jau XX a. 30-ojo dešimtmečio pabaigoje, o tai sukėlė tikrą pojūtį. Nuo to momento ši spalva užmiršta madoje, tada vėl atsiranda naujos spalvos ir nauja jėga.

Populiarūs atspalviai

Fuksijos spalva gaunama sumaišant raudoną ir mėlyną atspalvį. Priklausomai nuo jų proporcijų, gaunami skirtingi raudonos spalvos atspalviai. Šie atspalviai visiškai atspindi šios spalvos nenuoseklumą. Nuo ryškios, neįtikėtinai sultingos spalvos jis gali tapti ramus, švelnus ir kuklus.

Populiariausios tarp jų yra:

 • gilus fuksija;
 • Holivudo vyšnių fuksija;
 • fandango;
 • ir fuksija rožinė.

Kas yra tinkamas?

Fuksijos komplektai nėra skirti visiems. Tačiau tarp šios spalvos atspalvių, beveik kiekviena mergaitė galės rasti sau tinkamą variantą. Pasak stilistų, šviesios odos šviesiai ir rudos spalvos moterys privalo kreiptis į fuksija, ypač rožinės fuksija, prislopintus ir šviesius tonus. Jų įvaizdis papildys ryškią makiažą.

Šviesūs, fuksijos tonai gali lengvai pasirinkti tamsių plaukų savininkus.

Suknelių fuksija ilgis ir stilius

Jo paskirtis taip pat priklauso nuo suknelės ilgio ir stiliaus. Įdomus faktas yra tai, kad paprastesnis ir geresnis suknelės supjaustymas, tuo labiau elegantiškas. Mažų krūtų savininkai, galite rinktis aprangą su gilią iškirptę.

Moterys, turinčios dideles krūtines, turėtų atkreipti dėmesį į suknelių modelį, kurio juosmens yra nepakankamai įvertintos. Tie, kurie turi standartinį figūrą, bet norėtų paslėpti keletą nereikalingų kilogramų, gali saugiai pasirinkti ilgas sukneles, turinčias didelę juosmens dalį. Ir plonų figūrų savininkams leidžiama dėvėti sukneles prie grindų su sodriomis dugnomis. Nerekomenduojama nusipirkti drabužių su siuvinėjimu, lankais ir frills. Suknelė neteisinga ar pernelyg konvuliuota stilius gali sugadinti visą vaizdą. Geriau teikti pirmenybę suknelėms su paprastu elegantišku pjaustymu ir glausta tekstūra.

Ilgas

Tokios suknelės paprastai yra pirmenybės teikiamos labai pasitikinčioms ir ryškioms mergaitėms. Priklausomai nuo stiliaus, galite pasiimti papuošalus ir netgi šaliką.

Jei tai yra vakarinė suknelė, tada geriau pasiimti juodos, sidabro ir smėlio spalvos gėlių batus aukštakulniais.

Priedai yra geriau pasirinkti iš to paties spalvų. Ilgos vakarinės suknelės su atvirais pečiais atrodo gerai, jei įdedate ant tos pačios spalvos skara ar kitokio fuksija atspalvio. Sundresses ir lengvesnėms suknelėms rekomenduojama pasirinkti tokias pačias spalvas tik mažu greičiu.

Midi

Vidutinio ilgio suknelėms be batų ir aksesuarų išvardytos spalvos taip pat gali pasiimti žalia, mėlyna ir pilka drabužių. Norėdami įrengti suknelę su sodriąja apačia, galite pasirinkti siaurą diržą, kuris atitiktų batų spalvą. Šio ilgio suknelės gali būti dėvimos bet kur. Viskas priklauso nuo suknelės stiliaus ir supjaustymo. Klasikinis variantas - tai įvairių spalvų atspalvių apmušalas su nedideliu iškirpte arba be iškirptės. Šią suknelę galima dėvėti kaip darbo vietą kiekvieną dieną, taip pat bet kuriuo oficialiu renginiu.

Trumpas

„Fuchsia“ kokteilių suknelės puikiai tinka vakarėliams, naktiniams klubams ir kitoms panašioms progoms. Šioje suknelėje jūs tiesiog nepastebėsite. Nepamirškite, kad atvaizdas praskiedžiamas kitomis atspalvėmis, ir jūs atrodysite spalvingas.

Įspūdingi deriniai

Fuksijos spalva yra labai reikalinga suderinamumui su kitomis spalvomis. Svarbu atsižvelgti į tai, kad jūsų pasirinktas neįprasta išvaizda kitiems neatrodo kaip „Naujųjų metų medžio“ įvaizdis. Todėl atskirame taške bus svarstomas klausimas, kaip ir su kokiais atspalviais galite sujungti fuksija sukneles ir ne tik.

Pradėkime nuo tų tonų, su kuriais juos galima sujungti.

Pilka

Lengvai suderinama su rožinės ir violetinės spalvos atspalviais. Su šios spalvos pilka suknelė atrodys elegantiška ir kilni. Ši spalva tam tikru mastu slopina fuksija.

Sidabrinė

Visiškai neabejotinas variantas yra vaizdas su fuksija suknelė ir sidabro batai ir aksesuarai. Tai gali būti elegantiški batai su aukštais kulniukais, baleto butai ir stilingi sandalai.

Juoda

Jis taip pat gali būti lengvai sujungiamas su fuksija spalva kaip batų, rankinių ar sankabų. Leidžiama naudoti atvirą suknelę fuksijoje su juodu bolero arba suknelę su juodu diržu ir juodais batais.

Žalia

Kaip ir gamtoje, šviesūs žiedlapiai žieduose suderinami su žaliais stiebais ir lapais, fuksija drabužiai gali būti suderinti su žaliais drabužiais ir aksesuarais. Pavyzdžiui, trumpas suknelė ryškioje fuksijoje su trumpomis rankovėmis arba be jų su žaliais zomšiniais aukštais kulniukais, maža sidabro spalvos sankaba, subtilus apyrankė ir atitinkami auskarai atrodys gerai.

Geltona

Geltoną į vaizdą, kur vyrauja fuksijos spalva, galima pridėti prie diržo ir aukštų kulnų. Šie aksesuarai puikiai atrodo su suknelė-tunika arba marškiniai.

Raudona

Pavyzdžiui, raudoni bateliai su aukso įdėklais, geltona rankinė su aukso grandine, puikiai tinka raudonai vasaros suknelei su ryškia fuksija.

Balta

Baltą spalvą galima pridėti prie fuksijos suknelės su tinkamo ilgio švarku arba lietpalčiu. Tokiam vaizdui geriau rinkti batus su grietinėlės spalva. Be to, vaizdas atrodo stilingas su baltu viršutiniu ir apatiniu fuksija. Šių dviejų spalvų derinys vienoje suknelėje yra sveikintinas.

Oranžinė

Fuksija spalvą ji gali lengvai būti kaip sijonas arba kelnės, tačiau sunku jį sujungti su fuksija suknelė. Galbūt, jei tai vasaros suknelė, pagaminta iš paprasto stiliaus lengvo audinio, galite nešioti oranžinius sandalus ar baleto butus.

Mėlyna

Dėl trumpos fuksijos suknelės galite pasirinkti mėlynus zomšinius batus. Kiekvieną dieną taip pat gali būti mėlynos liesos džinsai, baltas viršelis, švarkas fuksija, rožiniai batai ir mėlyna rankinė.

Turkis

Vaizdas su subtiliu rožiniu fuksija gali būti šiek tiek praskiedžiamas su prislopintu turkio atspalviu.Ryškus turkis gali būti praskiestas ryškia fuksija, tačiau šiuo atveju geriau turėti turkio spalvą, o fuksija spalva gali būti, pavyzdžiui, kaip gėlė.

Auksinė

Auksiniai papuošalai ir aksesuarai atrodo labai įspūdingi su suknelėmis fuksijoje. Jie gali būti skirtingo ilgio ir stiliaus.

Ieškokite ir auksinių batų.

Smėlio spalvos

Neutralus ir subalansuotas smėlio spalvos atspalvis lengvai ramina ryškią fuksija spalvą.

Rožinė

Be to, raudona spalva gali būti sujungta su fuksija spalva. Jis prisideda prie švelnumo ir jausmingumo.

Nepaisant jokių apribojimų, visada yra galimybė eksperimentuoti. Nebijokite tai padaryti, tačiau nepamirškite apie proporcingumo jausmą. Jei nesate tikri dėl bet kokios spalvos suderinamumo su fuksija, pasirinkite nutildytus tonus.

Šios spalvos mėgėjams yra „degradacijos“ principas. Jo esmė yra sukurti tą pačią spalvą, bet skirtingus ryškumo tonus. Pavyzdžiui, rožinės fukso spalvos viršūnė ir batai atitiks ryškios prisotintos fukso spalvos kelnes. Tai atrodo išvaizda ir ryški, madinga ir elegantiška.

Ką dėvėti: mes pasirenkame priedus

Kadangi pati fuksija yra labai ryški ir išraiškinga spalva, blizgus priedų poreikis iš karto išnyksta. Pavyzdžiui, jei ši suknelė yra su ilgomis rankovėmis, ji gali apsiriboti tik rankine ar sankaba ir tinkamais batus.

Juvelyrika turėtų būti pasirenkama labai kruopščiai, remiantis suknelės stiliu. Geras pasirinkimas yra sidabro papuošalai su priedais. Beveik kiekviena suknelė gali dėvėti vieną ar daugiau apyrankių. Auskarai turi pasirinkti tą patį stilių.

Su atviromis suknelėmis galite dėvėti bolero, pagamintą iš panašios medžiagos, kurios spalva derinama su fuksija. Kai kurioms suknelėms, ypač pritaikytoms, netrukdo diržui. Nereikia, kad diržas būtų sujungtas su suknelė. Jūs galite saugiai pasirinkti jį patys, kol jis netrukdo vaizdui ir nesuderinamas su apranga ir priedais.

Su sutrumpintomis suknelėmis galite dėvėti platus diržus, o ilgais laikais geriau dėvėti siaurus, tvarkingus diržus, kurie skirti tik juosmens ženklinimui.

Renkantis papuošalus, taip pat galite vadovautis suknelės audiniu. Dėl tankių medžiagų pasiimti masyvius papuošalus. Lengvi audiniai gali būti derinami su ažūriniais, oro ornamentais ir išskirtiniais kūriniais.

Kokie batai tinka?

Geriau pasirinkti tas spalvas, kurios derinamos su rausvai violetiniu atspalviu. Jei nenorite rizikuoti ir eksperimentuoti, nusipirkite brangius ar sidabrinius atspalvius.

Sidabriniai batai sukuria rafinuotą ir elegantišką moterį. Į šį vaizdą netrukdo sidabro tonų sankaba. Baltas batai arba sandalai suteiks vaizdui lengvumo ir neatsargumo. Tokie batai atitinka jaunąsias ir išdykęs mergaites.

Dėl griežtos suknelės būtų tinkami batai ir juoda sankaba. Mėlynieji ir žalieji batai suknelė fuksija kalba apie ekstravaganciją, drąsą ir meilę jų savininko naujumui ir eksperimentams. Svarbiausia prisiminti, kad batų spalva neturėtų būti ryški ir labai ryški, kitaip vaizdas bus pretenzingas. Dėl batų stiliaus aukštakulniai batai yra naudingi.

Griežtai nerekomenduojama dėvėti batus su cirkoniais, blizgučiais ir blizgučiais. Jie gali sukurti skoningą, pigią išvaizdą. Taip pat turėtumėte būti atsargūs su lakuotais batais, ypač jei suknelė yra blizga. Šis vaizdas nėra draudžiamas, tačiau laikomas pernelyg intriguojančiu.

Makiažo patarimai

Vaizdo užbaigimas suteikia makiažas. Makiažo ryškumas ir sodrumas priklauso nuo to, kur einate šiame paveikslėlyje. Vakarėlių ar kitų pramogų renginių metu galite saugiai taikyti ryškią ir akį traukiančią makiažą.Makiažas menininkai rekomenduoja taikyti makiažas iš rožinės, violetinės, baklažanų, slyvų, vyno ir vyšnių tonų derinio. Lūpų dažai leidžiami ir blizgus ir matinis, kad atitiktų šešėlius.

Mėlynos atspalvių atspalvių naudojimas sukuria kitą vaizdą. Savo akims galite pridėti rodyklių. Dėl tokio makiažo geriau naudoti mėsos spalvos raudoną ir rausvą matinį lūpų dažą. Šis makiažas puikiai tinka apsirengti daugiau raminančių fuksija atspalvių.

Komentarai
 1. Anya
  05.01.2016

  Daugelis žmonių nemėgsta fuksija, bet su teise „pasiruošti“ galite sukurti labai stilingą ir gražų vaizdą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys