Suknelių spalvos

Ką dėvėti juoda suknelė ir kokie priedai pasirinkti?

Ką dėvėti juoda suknelė ir kokie priedai pasirinkti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Su rankovėmis
 2. Rankovės be rankovių
 3. Apvalkalo suknelė
 4. Juoda maža suknelė
 5. Ilgas
 6. Kelio ilgis
 7. Midi
 8. Oda
 9. Laced
 10. Su gėlėmis
 11. Kokios pėdkelnės dėvėti juodą suknelę?
 12. Kokius batus dėvėti
 13. Priedai
 14. Viršutiniai drabužiai

Niekas nedrįsta manyti, kad juoda suknelė yra nuobodu, nes jos pobūdį galima lengvai pakeisti naudojant priedus, batus ir papildomus drabužius. Yra tam tikrų taisyklių, kurios yra privalomos.

Su rankovėmis

Jei dėvėsite pailgą suknelę, turinčią ilgas rankoves, sportinius batelius, pasiimkite maišelį ant vieno peties ir stilingų saulės akinių, tada draugiškame susitikime būsite labiausiai madingi tarp savo merginų.

Klasikinis apranga netoleruos tokios apylinkės. Geriausias pasirinkimas būtų tvarkingi siurbliai. Jokių papildomų papildymų nereikia. Ar juoda sankaba tokiu būdu nebūtų nereikalinga.

Rankovės be rankovių

Iš pradžių verta paminėti turtlenes, marškinėlius ir marškinius kaip priimtiniausią variantą papildyti juodą berankovę suknelę.

Dėl skirtingų spalvų galite kiekvieną kartą pasirodyti naujuose vaizduose.

Sluoksniavimas taip pat gali išgelbėti situaciją, kai norite pristatyti seną suknelę nauja šviesa. Tokiu atveju, be šurmulio, jums reikės pasirinkti megztinį megztinį, kuris yra populiarus šį sezoną. Šiame vaizde ne tik atrodysite stilingai, bet ir jaustis patogiai.

Verslo įvaizdžiui gerai naudoti trumpą striukę, šviesią palaidinę ar kilpą.

Jei prie juodos berankoviškos suknelės pridėsite viršutinių drabužių kailį ir netgi dėvėsite aukštus batus, rizikuojate tapti elegantiškiausia moterimi.

Dizaineriai sujungė šaliką su švarku. Rezultatas yra labai stilingas moterų drabužių spintos elementas, puikiai tinkantis juodoms suknelėms.

Apvalkalo suknelė

Juodos spalvos suknelės forma, kurios dizainas yra glaustas, gali būti derinamas su daugybe priedų ir papildomų elementų. Viskas priklauso nuo vaizdo, kuris galiausiai turėtų veikti.

Biuro lankams, kurie tinka juodos ir pilkos spalvos skalėms su ryškiu akcentu, pvz.

Žalia, raudona, ruda ir violetinė tinka vakare. Batai be kulno ir odinės striukės tinka vaikščioti.

Tiesios pjaustymo sunkumas gali būti praskiestas įdomiu Pavlolopad skara ir ryškiais batus.

Juoda maža suknelė

Nesvarbu, koks stilius yra jūsų maža juoda suknelė, kuri atitinka didžiojo Koko kanonus. Jei pridėsite jį su teisingais, elegantiškais batus ir diskretiškais priedais, tada vaizdas tikrai bus nuostabus.

Jūs neturėtumėte pamiršti apie šukuoseną ir makiažą, kuris leidžia jums įdėti teisingus akcentus.

Ilgas

Vakaro šventėms ir socialiniams renginiams jūsų drabužių spinta turi turėti ilgą juodą suknelę.

Batai, turintys tokį kulną, kurio aukštis jums bus patogūs, su juo atrodys gerai. Jei suknelė yra pakankamai atvira, batai taip pat negali būti griežti.

Kelio ilgis

Jūs galite atnaujinti mažą juodą suknelę su balta skara, diržu, viršutiniu drabužių elementu. Pasirinkimas yra neribotas ir galite pasitikėti savo skoniu.

Midi

Ją lengva sujungti juoda midi suknelė su pirštinėmis, jūsų mėgstamiausiais papuošalais, viršutiniais viršeliais.

Oda

Tvarkingas papuošalų pasirinkimas reikalauja odos suknelės. Švelnumas yra pagrindinis veiksnys, kuriuo remtis. Ne daugiau kaip du dalykai, kuriuos verta nusipirkti.

Batai turi būti brangūs, kad atitiktų elegantišką odos suknelę.Ši medžiaga pati pilama, šviečia ir sukuria atspindį, todėl juvelyriniai dirbiniai čia bus netinkami.

Tačiau kepurės gali būti laisvai naudojamos. Žiemą būtinai būkite kailiniai viršutiniai drabužiai. Dėl odos suknelės tinka klasikinė striukė.

Oda suknelė yra priimtina derinti su odiniu krepšiu.

Dėl diržo galite nugalėti bet kokią suknelę ir pasiekti norimą efektą. Juostos elastinės juostos yra populiarios. Pažvelkite į juos, galbūt šiuo konkrečiu elementu trūksta jūsų suknelės.

Jei diržas bus kontrastingas elementas, jis turi būti pasirinktas taip, kad atitiktų atitinkamus priedus. Tai bus pakankamai sankaba ir batai. Pagrindinis atvaizdo elementas yra suknelė ir neturėtumėte užsikimšti papildomų elementų.

Laced

Nėriniai turi lengvą struktūrą, turi švelnumą, suteikia jaukumo jausmą ir daro moterį trapią. Tačiau visos šios funkcijos gali būti lengvai sugadintos ir paneigtos, jei pasirinksite netinkamus priedus.

Pagal suknelę, kurios ilgis nepasiekia kelio, leidžiama dėvėti aukštos kokybės batus, pagamintus iš tekstilės medžiagos. Na, jei jie taip pat turi nėrinių elementus. Lieka pridėti rankinę ir keletą šviesių dekoracijų.

Su gėlėmis

Juodos suknelės su gėlėmis patrauklios. Bet kas apie be priedų? Harmonija yra pagrindinė taisyklė, kurią reikia laikytis visomis aplinkybėmis. Šviesūs apranga nepriima tų pačių išraiškingų priedų buvimo, ar tai būtų batų ar rankinės. Tokiu atveju paprastumas ir klasika bus tinkami.

Jei juodoje suknelėje yra ryškių gėlių, priedai gali pakartoti pagrindinę suknelės spalvą.

Su lengvu, bet turtingu spalvos sukneliu galite dėvėti sandalus su pleištais.

Jūsų juodos spalvos suknelės gėlių motyvai leidžia jums batų skirtingus batus, kurių pasirinkimas priklausys nuo pagrindinės suknelės stiliaus ir stiliaus.

Kokios pėdkelnės dėvėti juodą suknelę?

Papuošalų trūkumas gali būti pakeistas įdomiomis ir neįprastomis pėdkelnėmis. Jie atrodys gerai tik glaustai suknelę, kurios stilius bus demokratiškesnis. Geras pavyzdys būtų varpinė, trumpo ilgio suknelė ir aukštas juosmuo.

Manoma, kad juodos pėdkelnės ir tinklinės kojinės su juoda suknelė atrodo vulgarios ir pernelyg įžeidžiančios.

Pėdkelnės turi būti ryškios arba su raštais. Pasirinkite vieną dalyką. Dabar tapo neįprasta dėvėti smėlio pėdkelnės po juoda suknelė.

Kokius batus dėvėti

Vakaro išvaizda neįsivaizduojama be odos batų, kad atitiktų suknelės ar valties spalvą, kuri pakartos diržo arba rankinės toną.

Kuriant įspūdingą vaizdą, batai padės su ryškia platforma. Darbui geriau rinktis patogius batus su mažu ir pastoviu kulnais.

Galite nešioti savo mėgstamus batus vaikščioti. Jūs galite eiti į vakarėlį į tą pačią juodą suknelę ir ryškius batus.

Priedai

Į juodą suknelę lengva paimti priedus, sunku padaryti klaidą. Vis dėlto reikėtų laikytis tam tikrų taisyklių:

 • Juoda suknelė atrodys tamsi, su juodais priedais. Spalvinis diržas skiedžia gedulo vaizdą;
 • didelė išvaizda su tamsiai rudomis, violetinėmis ir purvinomis spalvomis.

Prisiminkite, ką ji dėvėjo juoda suknelė Coco Chanel. Žinoma, tai buvo perlas. Jūs negalite nukrypti nuo klasikos ir taip pat pasirinkti sau šį išskirtinį priedą. Jį galite pakeisti kitais natūraliais akmenimis, Murano stiklu.

Viršutiniai drabužiai

Nepraleiskite galimybės dėvėti kardiganas. Pirma, dabar jie yra labai populiarūs ir, antra, kartu su juoda suknelė, šis elementas atrodo harmoningas. Jūs galite atskiesti tamsią suknelės spalvą su turtingomis spalvomis ir mažu dirželiu.

Vasarą pabandykite papildyti suknelę su permatomu audiniu su šiurkščia džinsinio striukė.

Striukė gali būti palikta verslo įvaizdžiui. Tokiu atveju ji turėtų turėti ramią spalvą, kurią galima pakartoti bate.

Viršutiniai drabužiai pasirenkami vakaro išvaizdai, priklausomai nuo stiliaus ir šventės.

Galite turėti tik vieną juodą suknelę, kuri, sumaniai sujungus, atitiks bet kokią išvaizdą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys