Suknelių spalvos

Aukso spalvos suknelės - karalienėms!

Aukso spalvos suknelės - karalienėms!

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Populiarūs stiliai
 2. Ilgis
 3. Įspūdingi deriniai su kitomis spalvomis
 4. Žvaigždės „aukso“ komplektuose
 5. Kokie papuošalai tinka?

Auksinė suknelė paverčia moterį į karalienę. Tačiau čia nepakanka vienos suknelės. Spalva yra tokia specifiška, kad reikia atidžiai stebėti ilgio, aksesuarų ir papuošalų pasirinkimą. Ir svarbiausia, viskas turėtų būti saikingai.

Populiarūs stiliai

Apvalkalo suknelė Stiliaus spalvos ir glaustumo derinys neabejotinai yra naudingas.

Suknelė su atvira nugara paprastai reiškia uždarą priekį. Nors yra išimčių, kai suknelė veikia kaip viliojimo priemonė. Atviras nugarėlis reiškia puikią laikyseną ir gerai prižiūrimą odą.

V-kaklo suknelė Puikiai tinka moterims, turinčioms gražią iškirptę. Tai viliojanti ir labai moteriškas išvaizda.

Strapless suknelė (bustier) - populiarių stilių visuomeniniai renginiai. Jis suteikia žavingą moteriškumo vaizdą.

Suknelė su plonu dirželiu tinkami gražių pečių ir kaklo savininkai.

Suknelė su peties dirželiu ant vienos peties - neįtikėtinai populiarus stilius, apie kurį galime pasakyti, kad tai visada yra tendencija.

Mermaid suknelė. Būdingas originalumas. Deja, ne kiekviena moteris gali tai sau leisti. Stilius idealiai tinka tik plonam skaičiui. Suknelės sijonas užkloja klubus beveik iki kelio, o tada plečiasi, formuodamas tam tikrą „undinė uodegą“.

Auksas yra toks populiarus, kad kai kurie nuotakos pasirenka ją kaip vestuvių suknelės spalvą.

Ilgis

Ilgas

Ilga auksinė suknelė yra idealus pasirinkimas renginiams, kuriems būdingas iškilmingumas. Tai gali būti baigimo vakarėlis, verslo šventė arba vakaras, kurio suknelė reiškia tokį aprangą. Aukso spalvos suknelė padės paslėpti trūkumus ir pabrėžti figūros orumą.

Puikios krūties savininkai turėtų sustabdyti pasirinkimą, padarydami V raidę. Tai sutelkia dėmesį į dekoleto zoną, pridės seksualumą ir pagundą. Ir atvirkščiai, jei toje srityje nepakanka tūrio, draperija ištaisys situaciją, kuri jums yra naudinga.

Ploną juosmenį galima pabrėžti putojančiu plonu diržu su rhinestones.

Ilgoje versijoje rhinestones, akmenų ir blizgučių skaičius turėtų būti nedidelis. Matinio audinio skiedimas yra sveikintinas.

Garsiausios dizainerių kolekcijose matomos ilgos auksinės suknelės su rankovėmis.

Midi

Suknelė yra vidutinio ilgio, šiek tiek didesnė arba mažesnė nei kelio. Renkantis šį modelį, turėtumėte atsižvelgti į figūros ypatumus: ar bus pabrėžti jo privalumai.

Trumpas

Aukso spalvos suknelė gali būti laisva. Tokiu atveju, su mažu ilgiu, juosmens trūkumai bus vizualiai paslėpti. Per platus ar siauras klubas padės „optimizuoti“ suknelę, nudegusią. Draperija ant kėbulo neleis moterims su mažomis krūtimis. Ir jei suknelė turi pervertintą juosmens liniją, ji jį teigiamai akcentuos.

Trumpą suknelę galima papuošti blizgučiais, rhinestones ar akmenimis.

Nepamirškite, kad auksinė suknelė nėra skirta kasdieniam gyvenimui, bet šventei. Aukštakulniai batai yra privalomi požymiai.

Įspūdingi deriniai su kitomis spalvomis

Juoda spalva palankiai pabrėžia auksinį suknelės atspalvį. Šis derinys tikrai gali būti vadinamas klasika.

Visi raudonos spalvos atspalviai puikiai dera su aukso spalva. Tinka mėlyna, ruda, bordo, žalia, raudona. Labai tvarkingai naudokite oranžinę spalvą.

Išbandykite šiuos derinius:

 • Mėlyna spalva suteiks vaizdo ryškumo ir elegancijos.
 • Violetinė ir alyvinė kartu su auksu - puikus derinys, tinkamas vakarienei ar kelionei į teatrą. Tai puikiai atsiveria raudonasis kilimas, ant kurio nueisite kaip karalienė.
 • Auksinė ir ruda. Tai galbūt vienas iš nedaugelio variantų, taikomų dienos metu. Svarbiausia yra saikingai.
 • Auksinis ir „grobuoniškas“ spausdinimas. Pagrindinis dėmesys šiuo atveju yra „tigras“ arba „leopardas“. Aukso spalva naudojama kaip nedidelis priedas.
 • Žalia ir aukso. Šį derinį galima apibūdinti vienu žodžiu - nuostabiu. Žalią ramybę sužadina ryškus auksas. Sujunkite su pasitikėjimu, bet nepamirškite, kad pagrindinis šio susijungimo vaidmuo priklauso žaliai, o auksas turėtų būti mažas.

Moterims ryškus, energingas ir pasitikintis aukso ir raudonos spalvos deriniu bus pabrėžta jų vidinė esmė. Na, jei nesate vienas iš jų, tuomet šis eksperimentas jūsų akyse pridės kibirkštį. Jei vaizde yra daug raudonos spalvos, aukso buvimas tinka tik prieduose (papuošalai, batai, rankinės) ir atvirkščiai, yra daug raudonų batų kartu su auksu. Dėl dienos išvaizdos galite pabandyti ant raudonos palaidinės ir sijono bei aukso juostos, apyrankės. Elegantiška rudens spalvos rankinė įves tašką.

Žvaigždės „aukso“ komplektuose

Auksinės suknelės nėra svetimos pasaulio įžymybėms. Labai populiarūs vadinamojo „kramtyto aukso“ modeliai. Atrodo, kad audinys pirmą kartą susmulkinamas ir ištiesinamas. Poveikis yra tiesiog nuostabus.

Žvaigždės pasirenka raudoną kilimą iš įvairių aukso atspalvių raudonos spalvos nuo šviesiai geltonos iki gryno raudonos spalvos. Atrodo, kad jie teka kaip auksinis upelis iš garsių grožio pečių.

Auksinė suknelė savaime yra puošmena. Todėl daugelis filmų žvaigždžių nenaudoja papildomų priedų ir dekoratyvinių elementų.

Suknelės grindyse atrodo elegantiškos ir apakinti, o mini - opcija daugiausia jaunimui.

Kai kurios žvaigždės nori neįprastų aukso komplektų, kurie yra lietaus lašai, plunksnos.

Kokie papuošalai tinka?

Auksinė suknelė savaime atrodo graži. Todėl galite padaryti be papildomų dekoracijų.

Bet jei vis dar nuspręsite atnešti savo vaizdą, tada teisingas pasirinkimas būtų diskretiška grandinė, pakabukas ir auskarai, pagaminti iš sidabro ar platinos. Idealus pasirinkimas būtų perlų auskarai.

Dideli kaklo papuošalai gali būti derinami su labai nedideliu stiliumi, kuriame nėra jokių papildomų apdailos elementų. Kaklo papuošalas gali būti aukso tonas kartu su baltomis ar kitomis neutraliomis spalvomis.

Komentarai
 1. Oksana
  18.12.2015

  Nuo pat pirmos nuotraukos suprantate, kad reikia įsigyti tokią suknelę! Man patinka ne labai prisotintas atspalvis, bet šiek tiek auksinis. Ryškaus aukso spalva atrodo šiurkšta.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys