Suknelių spalvos

Kas dėvi mėlyną suknelę ir kokius priedus pasirinkti?

Kas dėvi mėlyną suknelę ir kokius priedus pasirinkti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Tamsiai mėlyna
 2. Balta ir mėlyna
 3. Apvalkalo suknelė
 4. Į grindis
 5. Trumpas
 6. Kokios pėdkelnės dėvėti
 7. Kokius batus dėvėti
 8. Priedai

Mėlyna suknelė gali teisingai pabrėžti paveikslą, išryškinti privalumus ir praktiškai paslėpti trūkumus, taip pat pridėti eleganciją ir paslaptį. Šviesus ir dinamiškas, bet tuo pačiu metu švarus ir ramus, mėlyna spalva suteikia mums ypatingą vidinę dvasią.

Mes visi ne kartą susidūrėme su problema - ką dėvėti mėlyna suknelė. Spręskime.

Tamsiai mėlyna

Tamsiai mėlyna suknelė visada atrodys puikiai ne tik jaunoms mergaitėms, bet ir suaugusiems moterims. Jis sklandžiai susilieja su pilka, juoda ir smėlio spalvomis, taip pat su kitais pasteliniais tonais.

Tokie deriniai puikiai tinka tiek dienos, tiek vakaro verslo susitikimams, kurie turi griežtą aprangos kodą.

Norite tobulo įvaizdžio - sujunkite tamsiai mėlyna suknelė su balta striukė, diržas ir kiti priedai.

Reikia nepamiršti, kad gilūs mėlynos spalvos atspalviai padidins jūsų vaizdo griežtumą ir standumą. Kad vaizdas būtų ryškus, pridėkite ryškiai raudonos, geltonos ir oranžinės spalvos plytų priedus.

Balta ir mėlyna

Mėlyna kartu su balta yra klasikinė, kuri niekada nebebus stiliaus. Tai ne pirmasis sezonas, kai tokį derinį demonstruoja pasauliniai prekių ženklai.

Baltoji ir mėlyna suknelė yra unikalus jūrinis stilius, ryškus ir linksmas, o tai ypač aktualu karštomis vasaros dienomis.

Apranga puikiai atrodys su baltais arba mėlynais priedais.

Raudonos spalvos atspalviai taip pat leidžiami mėlyna-balta tandeme.

Tačiau balta-mėlyna suknelė gali lengvai atrodyti paprasta, bet tuo pat metu labai miela ir glausta, tapti griežta ir panaši į verslą, jei ji yra apipjauta, pavyzdžiui, su baltais rankogaliais ir apykakle. Jūs taip pat galite atskiesti vaizdą plačiu diržu ir baltais batus.

Apvalkalo suknelė

Visų laikų mėgstamiausia yra elegantiška ir diskretiška apranga. Jis yra labai universalus dėl savo paprasto stiliaus. Tai leidžia mums sukurti daugybę skirtingų stilių rinkinių, paremtų apvalkalu.

Pavyzdžiui, biure galime dėvėti ją su sulaikytomis spalvomis ir klasikiniais batais, batai puikūs.

Apsipirkinėdami su draugais sukursime suknelę su jaukiu megztiniu ir patogiais batais.

O jei turite ypatingą renginį, kuris numatytas vakare, tuomet galite įveikti aprangos suknelę su elegantiška sagė, unikaliu diržu su perlų karoliukais arba kaklo papuošalais su akmenėliais ir glausta sankaba.

Į grindis

Neįtikėtinai romantiška ir švelniai atrodanti suknelė. Ilgas, lengvas audinys, neturintis audinio, praktiškai nereikalauja jokių papildymų. Tai gana savarankiška.

Suknelė prie grindų atrodys gerai ir su megztomis striukėmis, ir su klasikine striukė, bet jūs galite pabandyti sujungti ją su megztiniu.

Su vasaros ilgomis suknelėmis prie grindų bus puikus derinys iš masyvių papuošalų, pagamintų iš plastiko, akmenų ir net medžio.

Jei suknelė nėra pernelyg ilga, galima pabrėžti kontrastingus batus.

Trumpas

Renkantis trumpą mėlyną suknelę verta prisiminti, kad pati mėlyna spalva yra labai savarankiška, o pernelyg didelė ekstravagancija gali perkrauti jūsų išvaizdą. Mėlyna spalva yra labai ryški ir prisotinta, o tai gali būti nepalanki naudojimui.

Norint išvengti vulgarumo renkantis ryškiai mėlyną suknelę, pabandykite žaisti stiliaus kontrastuose.Atsisakykite klasikinių batų, batų, kurie puoselėja ekstravagantiškus kulkšnies batus, pavyzdį, taip pat papildykite odinės striukės, odinės striukės ir fringed krepšio vaizdą.

Kokios pėdkelnės dėvėti

Mėlynos spalvos atspalviai elegantiškai akcentuoja raugintą odą. Todėl, jei lauke yra vasara ir oras mums džiaugiasi, mėgaukitės mėlyna suknelė su malonumu.

Jei oro sąlygos neleidžia parodyti savo įdegio, o kalendorius vis dar nėra vasara, rekomenduojame pasirinkti mėlynos suknelės matines pėdkelnes. Jis gali būti juodas, kūnas, mėlynas ir net baltas. Taip pat galite suderinti suknelę su pėdkelnėmis cappuccino arba Burgundija.

Kokius batus dėvėti

Kai pasiima batus mėlynai suknelei, nepamirškite apie atspalvių derinį. Mėlyna nemėgsta prispaudimų ir pernelyg didelių spalvų.

Elegancija ir stilius sukurs teisingo modelio sidabrinius batus.

Auksinės spalvos batai atrodys puikiai.

Mėlyna suknelė harmoningai atrodo su geltonais batais. Tačiau galite pasirinkti beveik bet kokios spalvos batus, pridedant toną priedui.

Juoda batai idealiai tinka. Su juo galite sukurti bet kokį vaizdą.

Rudi batai ar batai būtų puiki džinsinio suknelės pora. Jei pridėsite odos papuošalus ir rankinę, teisingai pasirinktą, kad atitiktų batus, tokį vaizdą, jūs būsite nenugalimas.

Taip pat pagal mėlyną suknelę galite pasirinkti sportinius batelius, batus su spauda arba suknelės spalvą.

Priedai

Mėlyna suknelė tikrai bus puikus derinys su šiomis spalvomis:

 • Sidabriniai ir pilki atspalviai.
 • Auksinė.
 • Pieno ir perlų tonai.

Be abejo, geriausi mėlynos suknelės draugai buvo ir bus perlai, deimantai, baltas auksas ir sidabras. Jie puikiai užbaigs vaizdą, sukurs pilną ir išsamų vaizdą, puikiai pabrėžia spalvą.

Juoda aksesuarai bus protingas papildymas suknelėje bet kokiame mėlynos spalvos atspalvyje. Jei pageidaujate šviesios mėlynos spalvos suknelės, nedvejodami papildykite jį paprastų formų priedais, turinčiais atsargų atspalvį. Šiuo atveju primygtinai rekomenduojame pamiršti apie pretenziją ir ekstravaganciją, kad nebūtų perkrautas vaizdas.

Ne mažiau palanki bus kombinuoti papuošalai natūraliais, rudais odos ir medžio atspalviais. Tokie priedai bus puikus papildymas vasaros vaizdams.

Klasikinis yra mėlynos suknelės duetas su raudonu diržu. Ir šviesesnės ir ekstravagantiškesnės ponios turėtų pažvelgti į natūralių akmenų priedus iš apelsinų ir vyno atspalvių iki ryškių rožinių spalvų.

Viršutiniai drabužiai

Nepamirškite apie tokius priedus kaip odinė striukė ir bolero, kailių kailis ir rudens kailis.

Visa tai pasirenkama atsižvelgiant į situaciją ir orą.

Spalvos ir stiliaus žaidimas yra labai įdomus. Galų gale, tai yra originalas, bet tuo pačiu metu teisingas spalvų derinys daro jūsų išvaizdą neįprastą ir patraukliausią. Todėl mes drąsiai priimsime pasaulio stilistų patirtį ir sukuriame savo unikalų įvaizdį!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti.Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys