Suknelės stiliai ir modeliai

Kaip dėvėti ilgą suknelę?

Kaip dėvėti ilgą suknelę?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kokius batus dėvėti
 2. Kas dėvėti viršutinius drabužius
 3. Priedų pasirinkimas
 4. Ką dėvėti žiemą
 5. Ką dėvėti rudenį
 6. Ką dėvėti vasarą
 7. Ką dėvėti pavasarį

Ilgos suknelės patenka į beveik visus, svarbiausia yra pasirinkti stilių, kuris atitiktų jūsų figūrą. Tai leis jums vizualiai plonesni ir aukštesni, ištiesti siluetą, padėti jums išsiskirti iš minios. Jei jau suradote savo ilgą suknelę, svarbu išmokti, kaip jį dėvėti teisingai, ir žinoti, ką sujungti. Tada jūs tikrai tapsite patraukliausi!

Kokius batus dėvėti

Galbūt jūs buvote tokioje situacijoje, kai netinkami batai gali sugadinti visą kruopščiai atrinktą vaizdą. Kad išvengtumėte šios situacijos, turite atidžiai apsvarstyti pasirinkimą. Priklausomai nuo metų laiko, tai yra didžiulis!

Baleto bateliuose patogūs ir patogūs, jie puikiai tinka pavasarį ir vasarą. Galite pasirinkti modelį, kuris atitiktų suknelę arba žaisti ant kontrasto.

Sandalai yra populiarūs vasarą. Geriausia, jei tai yra etninio stiliaus modelis, papuoštas skirtingomis juostomis.

Pasirenkant sandalus ar batus su kulniukais, atkreipkite dėmesį, kad jei suknelė yra labai ilga, kad batai paslėptų po apačia, jūs galite būti sužeisti, sukdami kulną suknelės apačioje. Toks vaizdas reikalauja koncentracijos ir tikslumo.

Jei jums patinka platforma, pasirinkite elegantišką sandalų ar batų modelį, kuris nesverks vaizdo.

Teisingas kulkšnies batų modelis padarys vaizdą stilingą ir sudėtingą. Suknelė turėtų baigtis prie kulkšnies, kad būtų rodomi batai visame šlovėje.

Dėl „grunge“ išvaizdos pasirinkite masyvius bikerius arba roko batus su nėriniais, grandinėmis ir kniedėmis. Galite žaisti ant kontrasto, dėvėti jį su nude suknelė lininiu stiliumi.

Kas dėvėti viršutinius drabužius

Galite pasirinkti ilgą suknelę bet kuriuo metų laiku, jei pasirinksite tinkamus viršutinius drabužius. Su modeliais galite lengvai eksperimentuoti.

Trumpas švarkas arba švarkas. Pasirinkite striukę iš tankaus tekstūrinio audinio: tweed, drapė, vilna. Jį galima papildyti kailio apykakle arba boa, kuri neleis jums užšalti. Puiki vasaros galimybė - švarkas iš lengvo natūralaus audinio.

Kailis Jei nesate aukštas, pasirinkite trumpesnį modelį. Aukštos merginos tinka šlaunies stiliui. Kailis turi būti klasikinis, su siluetu ar tiesiu.

Odinė striukė. Jei pageidaujate „grunge“ stiliaus paveikslėlio, jūs negalite daryti be odinės striukės.

Bet galite pasirinkti odines striukes iš pastelinių atspalvių - baltos, šviesiai mėlynos arba rožinės spalvos, ir sujungti su mielomis romantiškomis suknelėmis ir batus su kulnais.

Džemperis. Išmeskite ilgą megztinį naudai trumpesniam, sumontuotam modeliui. Pailginta megztinė su dirželiu atrodo gerai ant plonų merginų kartu su tvirtai suknelė.

Kailio liemenė bus puiki papildoma vieta sezono suknelėje arba gali būti avtoledi žiemos galimybė.

Kailio švarkas arba kailio kailis - puiki galimybė publikuoti.

Priedų pasirinkimas

Priedai daro vaizdą pilną ir stilingą:

 1. Diržas. Tai padės sukurti akcentą juosmens srityje arba perkelti akcentą, pabrėždamas figūrą palankiai.
 2. Hat Kadangi dabar skrybėlės yra mados, tai bus puikus papildymas vaizdu bet kuriuo metų laiku.
 3. Šviežia skara žiemą arba lengvas šalikas ne sezono metu.
 4. Juvelyriniai dirbiniai: papuošalai ant ilgų plonų grandinių, ploni žiedai ant fanksų, etninės stiliaus karoliai ir masiniai auskarai.

Ką dėvėti žiemą

Ilga trikotažinė suknelė bus šilta ir jauki net žiemą.Sujunkite jį su kailiu arba šiltu vilnoniu paltu. Tai gali būti sutrumpintas modelis arba ant grindų, kaip pati suknelė. Puikiai įrengtos prigludusios kailio liemenės su diržu ir be odos švarkų.

Kalbant apie batus, žiemą turėtumėte pasirinkti mažus batus arba pusę batus ant masinės platformos. Jie neleis jums užšaldyti, tuo pačiu leisdami jiems atrodyti stilingai ir patraukliai.

Ką dėvėti rudenį

Pasibaigus sezonui, dėvėkite ilgą suknelę su odine striukė ir savo mėgstamus kulkšnies batus. Tai stilingas ir pilnas vaizdas, kurio nereikia papildyti. Jei šiltas lauke, galite pakeisti striukę su švarku ar džinsinio striukės apvalkalu.

Tinkamas ilgas džemperis virš suknelės yra tinkamas mados sprendimas. Merginos, turinčios gerą figūrą, gali dėvėti apkarpytą megztinį, kuris atrodo ne mažiau stilingas.

Ką dėvėti vasarą

Vasarą dėvėkite jį su sandalais ar plokščiaisiais sandalais. Norėdami išeiti, galite pasiimti sandalus su aukštais kulniukais.

Lakoniškas suknelės stilius, tuo daugiau priedų, kuriuos galite sau leisti: diržas, mados papuošalai, akiniai nuo saulės. Po pietų parinkite didelį minkštos odos ar tekstilės maišelį, o vakare pirmenybę teikite sankabos maišui ar maišui ant diržo, kuris dabar yra neįtikėtinai svarbus!

Ką dėvėti pavasarį

Pavasarį norite laisvės ir lengvumo, todėl galite saugiai papildyti ilgą suknelę su lengvu sutrumpintu tranšėjos sluoksniu ir kulkšniais su kulnais. Tai klasikinė išvaizda, kuri niekada neišeis iš stiliaus.

Jei norite šiek tiek maištingumo, dėvėkite karo stiliaus striukę ir roko batus. Kad vaizdas atrodytų įdomus, dėvėkite juos erdvia suknelė su gėlių spauda.

Atminkite, kad daug kas priklauso nuo suknelės stiliaus ir stiliaus. Tačiau ne visada būtina laikytis tam tikrų karkasų, mažai eklektikos niekada skauda kuriant stilingą, originalų vaizdą. Eksperimentuokite, sumaišykite, sukurkite ir būkite visada viršuje!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys