Suknelės stiliai ir modeliai

Maudymosi suknelės - kas yra jų akcentas?

Maudymosi suknelės - kas yra jų akcentas?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės maudymosi kostiumėlėse
 2. Kas yra tinkamas?
 3. Audiniai
 4. Rūšis
 5. Populiarios spalvos
 6. Kaip pasirinkti didelę maudymosi suknelę?
 7. Patarimai, kaip pasirinkti

Atrodo, kad maudymosi suknelė jau seniai yra praeities reliktas. Maudymosi kostiumai, kuriuos moterys dėvėjo prieš pusantrų metų, labai mažai priminė šiuolaikinius miniatiūrinius maudymosi kostiumus. Norint paimti gydymo vandens procedūras, moterys turėjo dėvėti daugybę dalykų, įskaitant maudymosi marškinėlį ant grindų su ilgomis rankovėmis ir apykakle, kelnėmis ir dangteliu. Tuo pačiu metu maudymosi drabužiai buvo siuvami iš tankios medžiagos, kuri paslėpė kūno kontūras net ir šlapia. Svoriniai agentai buvo įdėti į maudymosi kostiumo apvalkalą, kad jis nebūtų pakilęs vandenyje ir neatidarytų kojų.

Laikui bėgant, moterų maudymosi kostiumai tapo glaustesni. Minimaliausias šios aprangos variantas yra bikinio maudymosi kostiumėlis, kuris yra tik keli nedideli audinio gabalai. Tačiau pastaraisiais metais vis labiau populiarėja kietos maudymosi kostiumėliai, pagaminti trumpos suknelės pavidalu. Šis originalus straipsnis yra šiandienos straipsnio tema.

Savybės maudymosi kostiumėlėse

Maudymosi suknelė arba plaukimo suknelė yra viengubas maudymosi kostiumas su sijonu. Maudymosi kostiumėlis gali būti visiškai bet koks - klasikinis sportinis viršelis su dviem dirželiais, gauja, bustieris, V formos, „širdies“ ir kt. Ne mažiau įvairios ir stilių sijonai. Parduodant galite rasti modelius su trumpu sijonu, sparnais, su apipjaustytu sijonu, su plačiu flontu ir daug daugiau skirtingų variantų.

Sijonas gali prasidėti po biustas, juosmens ar klubų. Parduodami maudymosi suknelės, ilgos mini ir midi.

Kas yra tinkamas?

Tradiciškai, maudymosi kostiumėlį suknelė skirta berniukams. Iš tiesų, vieno gabalo maudymosi kostiumėliai su sijonu puikiai tinka puikių formų savininkams. Jie puikiai dera su problemomis, susijusiomis su labiausiai probleminėmis sritimis: klubais ir pilve. Be to, kietos maudymosi kostiumėliai turi nedidelį tempimo efektą ir padeda slėpti odos defektus, pvz., Po gimdymo.

Tačiau toks maudymosi kostiumėlis nėra kontraindikuotinas kitų tipų figūroms - priešingai.

 • Geriausiai tai, kad maudymosi suknelė žiūri į mergaites su smėlio laikrodžio forma: ji gerai pabrėžia ploną juosmenį, apvalius klubus ir krūtis.
 • Jei turite plačius klubus, turėtumėte rinktis maudymosi kostiumėlį su tiesiu sijonu, bet dideliu viršūniu.
 • Mažų krūtų ir siaurų klubų savininkai, priešingai, turi nuostabų sijoną ir karkasą, papuoštą grioveliais ar užuolaidomis.

Audiniai

Maudymosi suknelės yra pagamintos iš tų pačių medžiagų, kaip ir paprasti maudymosi kostiumai. Audinių pasirinkimas nėra toks didelis, nes maudymosi kostiumėliai turi atitikti kelis griežtus reikalavimus.

Taigi, maudymosi kostiumėlių suknelė turėtų būti:

 • tankus;
 • lengva;
 • matinis;
 • elastingas;
 • atsparus dilimui;
 • "Kvėpuojantis";
 • greitai džiūsta.

Maudymosi kostiumai dažniausiai yra pagaminti iš sintetinių medžiagų, įtraukiant natūralius pluoštus. Suknelė-maudymosi kostiumėlis gali būti: nailonas, mikropluoštas, poliesteris, likra, poliamidas ir kt. Drabužiai, pagaminti iš šių medžiagų, toleruoja vandens (įskaitant chloruotą) ir ultravioletinių spindulių poveikį.

Rūšis

Trumpas maudymosi kostiumėlis savo išvaizda labiausiai primena klasikinį vienpusį maudymosi kostiumėlį. Jame yra nedidelis „simbolinis“ sijonas, kuris vos užima sėdmenis. Šią galimybę dažniausiai pasirenka jaunos mergaitės su siaurais klubais.

Maudymosi kostiumėliai su ilgomis sijomis daugiau kaip įprasta vasaros suknelė. Paprastai sijonas būna šlaunies viduryje, tačiau kai kuriems modeliams jis baigiasi kelio lygiu. Tokios maudymosi suknelės pagalba galite lengvai užmaskuoti klubų ar celiulito pilnumą.

Maudymosi kostiumėliai - Tai vienas iš populiariausių maudymosi kostiumėlių tipų. Ji išsiskiria plonu dirželiu ir laisva sijone, pradedančia po krūtimi. Tokioje suknelėje patogu ne tik plaukti, bet ir vaikščioti paplūdimyje, dalyvauti sporto veikloje ir pan.

Populiarios spalvos

Juoda ir balta

Juodosios ir baltos maudymosi kostiumėlių suknelės išlieka paklausios jau mados sezonui iš eilės. Niekas nenumato gražaus įdegio kaip šios dvi spalvos ar jų derinys. Jei esate klasika, rekomenduojame įsigyti maudymosi suknelę, skirtą vienspalvėms spalvoms.

Spalvotas

Vasara - tai laikas, kai norite be galo pasimėgauti ryškiomis spalvomis. Artėjanti atostogos yra puiki priežastis gauti naują neįprastų, gražių spalvų maudymosi kostiumą. Atkreipkite dėmesį į įspūdingas vyno, tamsiai mėlynos, turkio, persikų, levandų ir citrinų atspalvių maudymosi sukneles.

Su ryškiais atspaudais

Tiems, kurie nemėgsta paprastų drabužių, tikrai patiks ir maudymosi kostiumai su originaliu modeliu. Drąsios ir ryžtingos merginos pasirenka grobuonišką gyvūnų spaudą, romantišką prigimtį, pavyzdžiui, gėlių ir gėlių ornamentus, keliautojus renkasi etninius raštus ir intelektualus kaip abstrakčius vaizdus.

Kaip pasirinkti didelę maudymosi suknelę?

Suknelė - tai puikus maudymosi kostiumėlis apkūnus mergaitėms, kurios gali laisvai atskleisti tam tikras kūno dalis. Puikių formų savininkai turėtų pasirinkti maudymosi suknelę, paremtą jų figūros savybėmis. Dažnai pagrindinis privalumas - prabangus krūtinė. Tokį turtą tikrai reikia pabrėžti per gražią iškirptę.

Paslėpti klubų ir pilvo pilnumą padės maudymosi kostiumėlį su A formos siluetu. Šiame modelyje sijonas prasideda po krūtimi ir baigiasi šlaunų viduryje. Sijonas - trapecijos, šiek tiek užplūsta. Jis neatitinka klubų, tačiau nesukuria nereikalingo tūrio.

Patarimai, kaip pasirinkti

 • Yra modelių maudymosi kostiumėlių suknelės, specialiai sukurtos pilnoms mergaitėms. Jie turi specialius įdėklus, kurie turi korekcinį poveikį. Su jų pagalba galite „patraukti“ problemines sritis.
 • Maudymosi kostiumėlį galima vizualiai sugadinti ir priartinti prie idealo. Norėdami atrodyti plonesni, pasirinkite maudymosi suknelę su vertikaliu modeliu arba kontrastingomis spalvomis.
 • Plaukti suknelė, turinti didelius dekoratyvinius elementus, padės vizualiai padidinti krūtinę. Tai gali būti sodrus lankas, pakraščiai, draperija, siuvinėtos gėlės arba pūkai.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys