Suknelės stiliai ir modeliai

Marškiniai - nuo brutalios iki elegantiškos išvaizdos

Marškiniai - nuo brutalios iki elegantiškos išvaizdos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas ketina?
 2. Kiek istorijos
 3. Savybės
 4. Vakaras
 5. Namų
 6. Denim
 7. Įrengtas
 8. Verslo stiliaus
 9. Nemokama
 10. „Safari“ suknelė
 11. Populiarios spalvos
 12. Stilingi atspaudai
 13. Ilgis
 14. Mados tendencijos
 15. Ką dėvėti?
 16. Priedai
 17. Batai

Didelis tokių universalių ir patogių aprangos, kaip marškinių suknelės, populiarumas buvo švenčiamas daugiau nei metus. Šio stiliaus suknelės matomos daugelio mados drabužių spinta.

Kas ketina?

Nors šis suknelių stilius laikomas universaliu, suknelės pasirinkime turėtų būti atsižvelgiama į jų figūros niuansus.

Jei mergaitė yra plona, ​​o jos figūra panaši į stačiakampį, rekomenduojama pasirinkti tiesią marškinėlių aprangą, kuri bus iš šviesaus audinio, turi midi ilgį ir šviesų atspalvį.

Merginos, turinčios moterišką figūrą, panašią į smėlio laikrodį, galite nešioti bet kokio ilgio laisvi ir įrengti marškiniai. Jei šis skaičius yra neproporcingas (viršutinė arba apatinė dalis yra pilna), turėtumėte sustabdyti savo pasirinkimą ant erdvaus suknelės modelio be modelio ir be diržo.

Moterims, kurios mėgsta konservatyvius ir paprastus, bet elegantiškus drabužius, dažnai įsigyja ir dėvi marškiniai. Tai populiarus stilius tarp minimalizmo ir merginų, norinčių tuo pačiu metu dėvėti jaukias ir elegantiškas sukneles.

Kiek istorijos

Šis suknelių stilius buvo išrastas garsaus Coco Chanel 20-ajame amžiuje, kai legendinis dizaineris nusprendė pasiskolinti patogų marškinėlį iš vyrų ir pritaikyti ją prie moters figūros.

Moteriškoje spintoje suknelės išvaizda sukūrė moterų mados pojūtį. Nuo to laiko šį stilių teigia moterys, nors kartais ji keičiasi ir prisitaiko prie laiko tendencijų.

50-ajame dešimtmetyje tokia suknelė buvo pakeista Christian Dior, pasirodžiusi jo naujose kolekcijose. 60-aisiais šio stiliaus populiarumas žymiai išaugo tiek SSRS, tiek užsienyje. Drabužių marškinėliai vis dažniau pasirodo žurnalų viršeliuose ir ant kojinių. 80-aisiais, Yves Saint-Laurent, kuris tuo metu propagavo safari stilių, patiko modeliui.

Savybės

Suknelė yra suknelė iš esmės tiesiai, kurioje nėra ryškios juosmens, tačiau dažnai yra apykaklė ir rankovės.

Daugeliui modelių apykaklės pateikiamos su stovu arba apatiniu pasirinkimu. Rankovė gali būti pritvirtinta ir papildyta rankogaliais, tačiau ji gali nebūti. Marškinių suknelės gale paprastai yra karta, o jei produktas yra šiek tiek pritvirtintas, raukšlės taip pat yra priekyje.

Beveik visi marškinėliai yra paspaudžiami, kaip vyrų marškiniai. Šiuo atveju mygtukai yra atvirai arba paslėpti po skersiniu. Šio stiliaus suknelių siuvimui daugiausia naudojamas natūralus audinys - linai, vilna, džinsai, velvetas, medvilnė ir kiti. Dauguma suknelių turi vienodą spalvą, tačiau taip pat yra modelių su papuošalais ir siuvinėjimais ant apatinės dalies, rankogalių ar apykaklės.

Vakaras

Trumpas šilko suknelės marškinėliai bus geras pasirinkimas šaliai. Tam, kartu su pasiimti batus su aukštais kulniukais ir įdomia sankaba.

Taip pat galite sukurti vaizdą, tinkantį datai ar vakarėliui pagal atsitiktinį marškinių suknelės modelį, pasirenkant ryškius batus, rankinę ir diržą.

Suknelės spalva taip pat gali būti akcentas vakaro lankui. Norėdami tai padaryti, pasirinkite sočiųjų spalvų modelį, pridedant kostiumų papuošalus kontrastingoje spalvoje, ir nepamirštama išvaizda yra garantuota.

Įdomus vakaro variantas taip pat būtų juodos spalvos marškinėliai ant grindų.Įdėkite savo kulno batus, šventinį stilių ir pasiimkite nedidelę rankinę. Palikite keletą mygtukų viršuje ir apačioje.

Namų

Šio stiliaus suknelė yra ideali kaip suknelė, kuri dėvima namuose. Namų aprangos marškinėliai siuvami nuo minkšto ir patogaus dėvėti audinius. Jie pabrėžia moteriškumą ir yra daug geriau tinka kaip kasdienis namų apranga nei chalatai.

Denim

Marškinėliai, pagaminti iš džinsų, yra labai populiarūs šių dienų dėka sėkmingo silueto ir praktinio naudojimo. Plonų džinsų modeliai yra laisvi ir vidutinio ilgio. Tokiose suknelėse medžiaga puikiai drapuoja ir pabrėžia figūrą.

Apranga yra patogi ir stilinga. Jį papildo diržas, platus odinis maišas, dideli priedai ir plokšti batai.

Iš džinsinio marškinėlių suknelės gausite puikią bazę kasdieniam drabužių spinta. Pasirinkdami įvairius priedus, galite sukurti norimą stilių (pvz., Miesto ar etninę), kad kiekvieną dieną gautumėte praktiškus ir originalius lankus.

Ne mažiau patrauklių ir džinsinio modelių, kurie gali būti vadinami griežta klasika. Jie pasižymi apvaliu apykakle, per baru ir kišenėmis. Norėdami sukurti retro vaizdą, galite pasiimti indigo atspalvio gaminį su siuvinėjimu, prie platformos suknelę pridedant minkštą maišelį ir didelius akinius.

Įrengtas

Tokie suknelių modeliai išsiskiria pabrėžtomis pjaustymo detalėmis, kurios dėka jų naudojimas padeda demonstruoti plono figūros nuopelnus.

Be suknelių, marškinėliai turi apatinius, dėl kurių produktai tiesiog sėdi prie juosmens. Dažniausiai šie modeliai turi ilgį iki kelio.

Verslo stiliaus

Kadangi suknelė turi būdingą apykaklę, toks apranga yra tinkamas kaip verslo suknelė. Ypač jei pasiimate produktą žemomis spalvomis ir be papildomo apdailos. Verslo suknelės marškinėliai daugiausia yra vidutinio ilgio ir uždarojo viršaus. Jis derinamas su odiniu krepšiu ir stilingu odos diržu.

Nemokama

Marškinių suknelė gali būti plati, vizualiai keli dydžiai didesni nei mergina.

Tokios suknelės iš tekančio audinio yra labai populiarios, nes jos atrodo moteriškos ir nėra panašios į marškinius vyrams. Jie yra siuvami iš šifono, džinsinio, batito, smulkios vilnos ir kitų audinių.

„Safari“ suknelė

Taip vadinama viena iš suknelių veislių, kurios būdingas bruožas yra kišenių ir užtrauktukų gausa. Šios suknelės gali būti ant viršaus ir ant sijono.

Be to, dauguma „safari“ suknelių modelių turi apykaklę, diržą ir trumpą rankovę. Paprastai tokios suknelės siuvamos ant storo audinio. Safari suknelė priekyje yra pritvirtinta mygtukais arba užtrauktukais.

Populiarios spalvos

Balta

Baltos spalvos suknelės yra vieni iš labiausiai paplitusių. Tokie modeliai yra perkami už kasdienę vasaros drabužių spintą, ypač jei jie pagaminti iš šifono, batito ar šilko. Tokioje suknelėje galite puikiai atsikratyti raugintos odos, taip pat pabrėžti ploną figūrą.

Geriausia baltų marškinių drabužių priedų spalva bus smėlio, juodos arba rudos spalvos.

Juoda

Juoda suknelė su V-iškirpte galite pabrėžti ploną figūrą. Juodus modelius taip pat galima naudoti kaip pagrindinį elementą vakaro dėvėjimui. Tokiu atveju jie papildomi ryškiais priedais.

Mėlyna

Šių spalvų suknelės dažniausiai yra džinsinio modelio, nors yra ir medvilnės, šifono, lino ir kitų audinių.

Tokių suknelių atspalvis gali būti labai skirtingas - nuo minkštos mėlynos iki tamsios indigo. Mėlynos suknelės su dryžuotu, raižytu arba polka tašku yra labai populiarios.

Juoda ir balta

Juoda marškinėlių suknelė su balta apdaila padeda pabrėžti figūros privalumus ir paslėpti galimus trūkumus. Tai gali būti juoda suknelė, kurioje rankogaliai ir skersiniai yra paryškinti balta spalva.

Jame atkreipiamas dėmesys į juodas polka taškus, mažus ir didelius kvadratus, mažus gėlių raštus ar juosteles.

Stilingi atspaudai

Kartu su labai populiariais paprastais spalvotais suknelių marškinėliais daugelis madingų moterų perka aprangą.

Šių suknelių spalvos yra labai įvairios. Jūs galite pamatyti sukneles, marškinius su juostelėmis, polka taškus, gėlę, narvą. Renkantis produktą su spauda, ​​svarbu atsižvelgti į figūros niuansus. Pavyzdžiui, išlenktų formų savininkams nerekomenduojama suknelė su dideliu narveliu arba horizontalios juostos.

Ilgis

Ilga iki grindų

Šis suknelės modelis yra moteriškas ir gana įdomus apranga.

Tokios suknelės tvirtinimo detalės gali eiti per visą ilgį, tačiau yra ir produktų, kurie turi tik mygtukus iki juosmens, o sijonas išlieka kietas apačioje. Ši suknelė bus lengvai paslėpti apatines kojas.

Midi

Tokio ilgio modeliai paklausūs tiek jaunoms moterims, tiek vyresnio amžiaus moterims. Šią suknelę galima dėvėti su švarku ar švarku. Suknelės marškinėliai yra trumpi ir ilgi.

Jei norite, galite tvirtai pritvirtinti viršutinę suknelės dalį arba palikti keletą mygtukų, kurių nėra.

Trumpas

Mini marškinėliai dėvimi daugiausia vasarą, dėvėti jį su plokščiais sandalais arba aukštais kulniukais.

Ši suknelė yra nemažai priedų arba galite padaryti tik su maišeliu. Plati, trumpa marškinėlių suknelė paprastai papildoma diržu.

Mados tendencijos

Šiandien suknelė yra daugelyje dabartinių stilių - nuo verslo iki karinio ir romantiško. Tokie drabužiai yra būtini vasaros drabužių spintoje, leidžiantys sukurti ne trivišką atsitiktinę išvaizdą.

Šiuolaikinė tendencija yra laisvės ir elegancijos derinys - jis yra pristatytas suknelėje.

Populiariausi modeliai su didelėmis kišenėmis ant krūtinės ir krūtinės, kurioje juosmenį pabrėžia platus odos diržas arba plonas diržas. Džiovintų marškinių suknelės yra labai reikalingos, o šiuolaikinėse kolekcijose yra romantiški modeliai su laisvai nupjautais ir griežtais produktais, su senoviniu siluetu.

Ką dėvėti?

 • Marškiniai suknelę dažnai papildo juosta, kad vaizdas taptų labiau moteriškas.
 • Šio stiliaus suknelės yra dėvimos vieni, tačiau gana dažnai jie dėvi antblauzdžius, antblauzdžius ar džinsus.
 • Klasikiniam suknelės marškiniui galite pasirinkti lengvas šifono ar šilko skara.
 • Aprangą gali papildyti trumpas kailių liemenė, erdvus krepšys ir dideli akiniai nuo saulės.

Priedai

Elegantiški aksesuarai, pavyzdžiui, pakabukas ant plonos grandinės, nedidelis krepšys su plonu dirželiu arba ploni auskarai, bus geras pasirinkimas marškiniai.

Derliaus išvaizdai, priešingai, jie naudoja didelius papuošalus - karoliukus, auskarus ir apyrankę. Rusvai atspalvių priedai, pagaminti iš medžio ar odos, puikiai tinka baltai marškinėliai.

Batai

Aukštakulniai batai puikiai tinka suknelėms. Priklausomai nuo modelio, tai gali būti sandalai arba batai.

Be to, šis stilius derinamas su sandalais ir baleto bateliais. Norėdami sukurti ilgą tokio suknelės modelį, pasirinkite batus su storais kulnais arba platforma. Dėvėti batus su platforma arba pastoviu kulnais su marškinėliai sukurs retro išvaizdą.

Komentarai
 1. Rita
  14.02.2016

  Ilgi suknelės yra ypatingai romantiškos.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys