Suknelės stiliai ir modeliai

Suknelė su varpine - romantika viskas

Suknelė su varpine - romantika viskas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Kiek istorijos
 3. Kas yra tinkamas?
 4. Su rankovėmis
 5. Ilgis
 6. Patarimai, kaip pasirinkti
 7. Ką dėvėti?

Moteriškoje spintoje tikrai yra suknelės, pateiktos įvairiais stiliais. Vienas iš patraukliausių, romantiškiausių ir moteriškiausių gali būti vadinamas suknelė, kurios sijonas panašus į varpą. Tokios aprangos moterys dėvi daugiau nei vieną šimtmetį, ir dabar mes sužinosime, kodėl šiandien jos reikalauja iš mados moterų.

Savybės

Suknelės, kurių akcentas yra varpinė, yra labai patogios ir praktiškos. Jie turi tradiciškai švelnią viršūnę ir iškirpti siję. Šiame stiliuje galite pamatyti verslo ir vakarinę suknelę.

Dažniausiai vasaros modeliai su varpine. Jų naudojimas suteikia komforto šilumai, nes apatinė tokių suknelių dalis neliečia kojų. Tačiau šio stiliaus suknelių žiemos versijos taip pat nėra retos.

Naudojant šio tipo siuvimo reikmenis, naudokite gana standžią medžiagą. Tai gali būti vilna, linas, oda, medvilnė ar kiti panašūs audiniai. Drabužių apačios briaunos bruožas yra išplėtimas be užuolaidų ir raukšlių, todėl bet kokie tokių drabužių atspaudai atrodo patrauklūs ir nėra išstumiami.

Kiek istorijos

Pirmosios suknelės, kurių sijonas buvo panašus į apverstą varpą, pradėtos dėvėti XVII a. Po jais buvo pūkiniai krinolino sijonai, todėl apranga buvo didelė ir patraukli. Tokios suknelės iškilmingoms progoms buvo sukurtos ilgais traukiniais.

Laikui bėgant, suknelės su varpine sijonas ilgis pradėjo mažėti, o įtemptas įtvaras ir stora korsetas yra praeities dalykas. Šiandienos šio stiliaus komplektai yra suvaržyti jų forma, o jų iškirpimas yra labai lakoniškas. Be to, šios suknelės yra labai populiarios mergaitėms, norinčioms sukurti romantišką ir moterišką vaizdą.

Kas yra tinkamas?

Pagrindinis šio stiliaus suknelės privalumas yra gebėjimas paslėpti mergaitės klubus, todėl šie apranga puikiai atrodo dėl per siaurų klubų, o moterims, kurių klubai turi didelį kiekį.

 • Jei mergaitės figūra panaši į kriaušę, su varpinės sijono pagalba labiausiai paslėpta jo dalis.
 • Toms moterims, kurių pečiai yra gana plati (šis skaičius panašus į T raidę), šio stiliaus apranga apimtų apatinę dalį, o tai padarys siluetą proporcingesnį.
 • Kalbant apie mergaitę su „smėlio laikrodžio“ figūra, jiems nerekomenduojama dėvėti suknelę su sijonu, nes tokioje suknelėje jų gražios proporcijos bus paslėptos.

Su rankovėmis

Suknelės, kurių sijonas panašus į varpą, gali būti su juostomis, taip pat su ilgomis arba trumpomis rankovėmis. Jei suknelės modelis yra šventinis ir elegantiškas, jo viršutinę dalį gali pavaizduoti korsetas, o rankovėmis trūksta.

Ilgis

Trumpas

Šio stiliaus su mini sijonu komplektai paprastai įsigyjami vasaros sezonui. Geriausia iš trumpos suknelės su varpinėmis sijonėlėmis atrodo plonos merginos, turinčios lieknas kojas. Tačiau reikėtų vengti ultragarso suknelių, nes jie gali vizualiai išplėsti klubus.

Midi

Šio stiliaus suknelės su kelio ilgiu yra rekomenduojamos tiek plonoms mergaitėms, tiek ir gražiams moterims, turinčioms sodrus klubus. Vidutinio ilgio modeliai yra labai populiarūs, o juosmuo šiek tiek pervertintas.

Ilgas

Suknelės su varpine ant grindų yra praktiškos ir patogios. Paprastai tai vasaros komplektai, pagaminti iš natūralių lengvų audinių. Dažniausiai jie pateikiami ryškiame diapazone. Įdomu pažvelgti ir aprangą, kurioje viršutinė dalis yra monotoninė, o ilgoji sijonas yra spalvinga (ir atvirkščiai).

Patarimai, kaip pasirinkti

Pasirenkant suknelės ilgį su varpine, turėtumėte apsvarstyti merginos kojų išvaizdą. Kuo plonesnė ir patrauklesnė, tuo trumpesnė suknelė, kurią galite įsigyti. Kalbant apie pjovimą, pirmiausia įvertinkite viršutinę kūno dalį. Jei jūsų kaklas gali būti vadinamas tvarkingu, o jūsų rankos yra gražios, galite saugiai pasirinkti aprangą su giliu apvaliu, trikampiu arba kvadratiniu iškirpte. Jei jūsų biustas yra mažas, žiūrėkite modelius, kurie turi ryškią viršūnę ir turi dekoratyvinę apdailą iškirpte.

Šios suknelės atspalvis ir spalva pasirenkama pagal asmeninius pageidavimus. Vasaros suknelėms populiariausios yra šviesios arba ryškios spalvos. Baltoje suknelėje su varpine, mergina atrodys švieži ir jauna. Raudonos suknelės patinka drąsioms ir ekstravagantiškoms grožybėms, o juodoje šio stiliaus suknelėje mergina atrodys paslaptingai ir griežtai.

Ką dėvėti?

Dėl suknelės su sijono varpais jūs galite dėvėti apkarpytas švarkas ir švarkus, taip pat įmontuotus bleiserius. Su šio vakarinio modelio suknelė atrodo gerai bolero su ilgomis rankovėmis. Tuo pačiu metu, jei suknelės spalvos yra įvairios, papildymas turėtų būti monofoninis.

Šio stiliaus rankinė pasirenkama pagal paskirtį - jei tai yra verslo suknelė, jame tilptų erdvus laisvalaikio krepšys, o elegantiška suknelė turi būti pasirinkta elegantiška sankaba.

Priedai

Pernelyg didelis papuošalų kiekis su varpine yra nereikalingas. Apranga ir taip atrodo šventiniai ir ryškūs. Pakanka mažo karolio ar ilgų karoliukų, taip pat vidutinio dydžio auskarai.

Su panašiomis suknelėmis galite dėvėti odos diržą suknelės spalvoje. Jei diržas turi kontrastingą atspalvį, jis padės pabrėžti juosmenį.

Batai

Renkantis batus, kad atitiktų šį stilių, taip pat apsvarstykite suknelės paskirtį:

 • Jei tai yra verslo stiliaus modelis, batai su vidutiniais kulnais bus gerai su jais.
 • Jei turite vakarinę suknelę su varpine, galite dėvėti stiletą.
 • Šiai suknelei, kurioje ketinate eiti į datą ar pasivaikščioti, leidžiama dėvėti sandalus ar baleto butus.
 • Šiltais modeliais puikiai tinka aukštos klasės klasikinio stiliaus batai.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys