Suknelės stiliai ir modeliai

Mados suknelės 2019 m. (98 nuotraukos) - naujos prekės ir tendencijos

Mados suknelės 2019 m. (98 nuotraukos) - naujos prekės ir tendencijos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Stiliai
 2. Dabartinės tendencijos ir naujovės
 3. Pavasario-vasaros sezonas
 4. Sezonas „rudens-žiemos“
 5. Patarimai, kaip pasirinkti

Suknelės pasirinkimas yra labai svarbi užduotis, kurią moteris lengvai atliks, atsižvelgdama ne tik į jos išorines savybes, bet ir į vidines. Ir jei moteris seka madą ir supranta jos nuotaikas, tada vaizdas bus tobulas. Taigi, pasikalbėkime apie madingas dabartinės sezono sukneles.

Stiliai

Įvairių suknelių stilių nuosekliai nuo sezono iki sezono. Daugelio idėjų pagrindas buvo praėjusių metų tendencijos. Romantiškumas ir moteriškumas taip pat yra populiarūs dabar, rodantys save atvirose pečių, V-necklines ir klubų dėmesio centre. Šiuolaikinio interpretavimo retro stilius ir gana ekstravagantiškas „suknelės ir kelnės“ derinys neprarado savo aktualumo.

Kalbant apie populiariausius suknelių stilius, galima paryškinti:

 • trapecijos suknelė;
 • suknelės suknelė;
 • marškiniai;
 • apvalkalo apranga;
 • suknelė;
 • megztinis suknelė

Tačiau bet kuris iš pirmiau minėtų stilių gali turėti daugybę variantų, nes pagrindiniai šio sezono ypatumai yra tokie:

 • nesudėtingas supjaustymas;
 • jokių rankovių ir plikų pečių;
 • seklios V formos arba apvalios iškirptės;
 • įvairių stilių midi ir maxi sijonai: nuo tiesios, sumontuotos arba išpūstos iki apačios;
 • raukšlės, drapavimas ir sluoksniavimas.

Šį sezoną gražioji žmonijos pusė suteikia nuolatinę klasiką ir šviežias moterų drabužių spintos idėjas, kurias lemia didėjančios tendencijos.

Dabartinės tendencijos ir naujovės

Išsamus susipažinimas su suknelių kolekcijomis leidžia mums atkreipti dėmesį į nuosaikumo ir pagrįstumo tendencijas, tačiau tuo pačiu metu apranga neatrodo švieži ir monotoniški. Šis efektas pasiekiamas derinant skirtingo tankio ir spalvų tekstūras, taip pat naudojamų medžiagų sluoksnių ilgį ir formą.

Ypač svarbus vaidmuo šiame sezono interjere: ruffles, ruffles ir lankai, taip pat įvairūs aksesuarai. Drąsios ir neįprastos išvaizdos suknelės su skirtingais atvirumo laipsniais.

Šį sezoną midi ilgio viršūnėje, o tai reiškia, kad suknelė turi būti kiekvienos gražios asmens drabužių spintoje, neatsižvelgiant į jos amžių, kūno ypatybes ir profesiją.

Tokias tendencijas šiais metais pasižymės suknelės mados. Atėjo laikas išsiaiškinti, kokie drabužiai yra pageidautini pavasarį-vasarą ir rudenį-žiemą.

Pavasario-vasaros sezonas

Pavasario ir vasaros sezonas visada yra fantazijos, pažadinimo ir energijos triumfas. Ir mados pramonė, kaip niekas kitas, neatspindi šio metų laiko nuotaikos, transformuodama moterų madą į tikrą ekstravagantišką.

Kalbant apie dominuojančius šilto sezono suknelių stilius, galima pažymėti šiuos dalykus:

 • suknelės suknelė;
 • plaktukas;
 • suknelė;
 • pilno sijono, metų stiliaus arba su traukiniais;
 • su asimetriniu važiavimu;
 • paprasti supjaustyti suknelės;
 • suknelė iš pižamos stiliaus;
 • ilgos suknelės.

Šį sezoną sudaro ne tik supjaustymo paprastumas, bet ir minimalios detalės, bet ir kompetentinga įvairių tendencijų kombinacija. Dėl šios priežasties kiekviena ponia lengvai suras tobulą suknelę.

Spalvos

Šilto sezono spalvų schema yra pripildyta natūralių žalumos atspalvių, prinokusių vaisių ir jūros purslų. Tarp dizaino mėgstamų taip pat buvo: balta, rožinė ir spinduliuojama žalia. Ir mėlynos, baltos ir raudonos spalvų derinys ištisus metus išlieka naudingas madingas derinys.

Tarp pastelinių atspalvių mėlynos ir rožinės spalvos, tiek kartu, tiek atskirai.Aktualios yra ir apatinės, mėlynos, aistringos raudonos, oranžinės ir geltonos spalvos, vario su plytų ir vyno arba violetinės spalvos, kurių sudėtyje yra rožinės spalvos. Dažnai dizaineriai savo kūrybai naudoja degradacijos ir spalvos bloko techniką.

Spausdina

Pavasario ir vasaros sezono metu gėlių motyvai visada svarbūs. Einamaisiais metais jie dažniausiai yra gėlių arba žiedlapių formos spaudiniai. Tačiau yra ir miniatiūrinių papuošalų. Jūrų temos jau seniai atgavo „vietą po saule“ kolekcijose karštais sezonais, todėl ji tebėra svarbi kasmet.

Pavasarį-vasarą suknelių kolekcijose taip pat yra užrašai, ląstelė, plati juostelė arba įvairios geometrinės formos, turinčios tendenciją į abstrakciją.

Dekoras

Pavasario-vasaros sezono dekoro tema yra labai plati. Kartu su jau minėtais trimatiais lankais taip pat plačiai naudojami suknelės, apatiniai, šlepetės, apmušalai ir draperija. Paprastai, atsižvelgiant į supjaustymą, modeliai magiškai transformuoja rankų darbo siuvinėjimus, tūrio aplikacijas, akmenis, spalvingus karoliukus, metalo jungiamuosius elementus ir net stručių plunksnas.

Medžiaga

Šį sezoną buvau maloniai nustebęs dėl įvairių audinių, tekstūrų ir jų neįtikėtinų derinių. Pasigrožėkite šilko modeliais su savo lengvumu ir moteriškumu. Suknelės su daugiasluoksniais sijonais yra sukurtos nailono, tiulio, organza ar šifono deriniu.

Fatin, šydas ir vainikas ansamblyje su tankiomis kontrastinėmis medžiagomis atrodo įspūdingi ir neįprasti. Nėrinių audinys šiandien užima ypatingą vietą dizaino dirbtuvėse. Jos gebėjimas papuošti moterų suknelę labai vertinamas. Šį sezoną dizaineriai nugalėjo nėrinius, todėl tapo tankesni ir uždaryti.

Šį sezoną džinsinio audinio ir medvilnės audiniai yra plačiai naudojami atsitiktiniam aprangos modeliui. Šį sezoną šviežumas ir originalumas atnešė modelių suknelių, pagamintų iš akių ar perforuotų audinių.

Sezonas „rudens-žiemos“

Mada rudenį-žiemą visada yra labiau suvaržyta ir rimta. Suknelė išlieka svarbia dizainerių kolekcijų sudedamąja dalimi ir yra daugelio moterų drabužių spinta. Bet jis tampa labiau uždarytas, jaukus ir sukurtas ne tik jo savininkui papuošti, bet ir, jei reikia, apsaugoti jį nuo oro sąlygų.

Šaltuoju metų laiku svarbios šios suknelės:

 • apvalkalo apranga;
 • suknelės suknelė;
 • A-linijos suknelė;
 • suknelė "New Bow" stiliaus;
 • suknelė su basku;
 • suknelė su asimetrija.

Vidutinio ir maksimalaus ilgio suknelės, užtikrintai įsitvirtinusios rudenį-žiemą. Daugelis modelių turi ypatingą dėmesį ant rankovių, nes jie yra savotiški: pūkuotas arba išpūsti, tiesūs arba rankoviai. Kai kurių modelių draugai yra kepurės ir kilpos. Atviros pečių ir nugaros dalies pjūviai, sijonai ir užuolaidos vis dar veikia.

Spalvos

Šaltojo sezono spalvų paletėje yra klasikinės juodos, baltos ir raudonos spalvos, storas vynas raudonas, mėlynas ir mėlynas, žalios spalvos. Plačiai paplitusi turtingų spalvų perėjimo į intensyvius kilnus tonus technika.

Spausdina

Spausdinami užrašais, etniniais elementais ir 3D grafika puošiančiomis suknelėmis universalesniems tikslams. Vakariniai modeliai yra meniškai nudažyti gėlių raštais, įskaitant permatomą audinį.

Dekoras

Suknelės ypatingoms progoms yra papuoštos jau pažįstama pakraštyje, plunksnuose, aukso siuvinėjimuose arba apipintais pūkuotais kailiais. Kasdienį aprangą galima papildyti baltu apykakle. „Patchwork“ technika padeda paprasto stiliaus suknelę paversti neįtikėtinai stilingu dalyku. Tradiciniai griuvėsiai ir floures, plisavimas ir drapavimas taip pat nepalieka nuošalyje.

Medžiagos

Šio sezono kasdieninio modelio modeliai yra pagaminti iš storo trikotažo ir viskozės. Suknelės, pagamintos iš zomšos, vilnos, kašmyro, natūralaus aksomo ir tweed - puikus pasirinkimas vėsiui metų laikui. Natūrali oda, kaip pagrindinė ar papildoma medžiaga, sukurs suknelę nepatogiai, bet labai patraukliu.

Vakarams atrodo suknelės, pagamintos iš prabangių medžiagų, kurių paviršius imituoja tauriuosius metalus arba pasižymi blizginančiu efektu. Nėriniai, brokatas, šilkas ir satinas, kaip ir anksčiau, yra mylimi tiek suknelių kūrėjų, tiek tų, kurie dėvi šias sukneles.

Patarimai, kaip pasirinkti

Nepriklausomai nuo jo sukuriamų šedevrų, kiekviena moteris turėtų prisiminti, kad bet koks madingas dalykas turėtų pabrėžti, o ne pažaboti jos individualumą. Nepriklausomas mados laikymasis gali atimti asmeniui teisę rinktis ir pamiršti apie savo pasirinkimą drabužiuose.

Tai neįvyks, jei laikotės konkrečių taisyklių. Tai ypač pasakytina apie moterų sukneles. Apranga puikiai tinka, jei moteris jį pasirenka, atsižvelgdama į savo figūrą ir kūno ypatybes. Suknelė neturėtų prieštarauti moters amžiaus, temperamentui ir bendram stiliui.

Atsitiktinės suknelės atrenkamos pagal sezoną ir oro sąlygas. Svarbus vaidmuo tenka ir vietai, priežasčiai ir tai, kaip moteris ketina praleisti laiką savo suknelėje. Be kitų gerbimo, taip pat svarbus ir asmeninis komfortas. Jei moteris suknelėje jaučiasi suvaržyta ir neaiški, ji neišvengs kitų akių. Dėl tokio fizinio diskomforto moteris neabejotinai jausis.

Šiandien mados pasaulis yra begalinis, todėl kiekviena ponia suras sprendimą, pasirinkdama savo suknelę. Svarbiausia yra prisiminti, kad jame pirmiausia turėtų būti gražus, ne madingas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys