Suknelės stiliai ir modeliai

Kiekvienos mados drabužių spinta turi būti suknelė su sijonu

Kiekvienos mados drabužių spinta turi būti suknelė su sijonu

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Įrengtos flaršinės sijonai
 2. Kas yra tinkamas?
 3. Su rankovėmis
 4. Ilgis
 5. Vasara
 6. Spalvos ir spaudiniai
 7. Ar tai baigta?
 8. Ką dėvėti?

Šiuolaikinių suknelių stiliai yra labai įvairūs. Ir tarp jų ypatingą vietą užima toks moteriškas apranga, kaip suknelė su sijonu ir saule. Tokios mados suknelės nėra pirmasis amžius.

Įrengtos flaršinės sijonai

Didžiulę suknelės su tokiu sijonu stiliumi populiarumą sukelia tai, kad juos labai lengva siūti, o bet kokia figūra tokia puiki. Sijonai gali turėti vieną ar dvi siūles, tačiau taip pat yra galimybių be siūlių. Jų ilgis gali labai skirtis - tai yra atstovaujama produktams nuo maksimalaus ilgio iki labai trumpų modelių.

Kas yra tinkamas?

Suknelės su sijonu saulei tinka kiekvienai moteriai, nes jose susidarę natūralūs raukšlės prisideda prie figūros rafinavimo ir malonės. Tuo pačiu metu tokia sijonas padės ir prideda trūkstamų vietų tūrį, o prireikus paslėpti papildomus centimetrus.

 • Liekniausios mergaitės, kurių figūra yra panaši į stačiakampį, rekomenduojama dėvėti šią suknelę šiek tiek ilgiau nei keliai. Tokioje suknelėje jų klubai atrodys labiau erdvūs, o juosmens bus plonesni. Labai gerai tokiame paveiksle atrodys tankios medžiagos suknelė, taip pat suknelė su daugiasluoksniu sijonu saule.
 • Jei mergaitės figūra atrodo kaip trikampis, ji turėtų ieškoti suknelės, kurioje sijonas pradės plėstis ne iš juosmens, bet iš klubų linijos. Tai bus paslėpti pilnumą ir pridėti vaizdui lengvumo.
 • Su tokiu skaičiumi, kuris primena „apverstą trikampį“, tokio stiliaus suknelės bus geras pasirinkimas. Dėl daugelio raukšlių, pradedant nuo juosmens, klubai vizualiai padidės, o tai subalansuos siluetą.

Su rankovėmis

Jei suknelės su sijonu, saulės rankovės gali būti visiškai neprieinamos, tačiau jei toks pjovimo gabalas yra prieinamas, rankovių ilgis gali skirtis. Pasirinkti produktą rekomenduojama pagal sezoną. Pavyzdžiui, modeliai su rankovėmis dažnai įsigyjami biurui ir vėsioje aplinkoje, o šio stiliaus suknelės su juostomis yra reikalingos vasarą.

Ilgis

Trumpas

Tokios suknelės ypač mėgsta grožį su ilgomis liekamosiomis kojomis. Vasaros suknelės su trumpais ilgiais yra pagamintos iš medvilninių audinių, o vėsiam sezonui yra reikalingi aksomo, vilnos ar aksomo modeliai.

Midi

Vidutinis suknelių ilgis, kuriame „saulės“ stiliaus sijonas tapo populiarus nuo praėjusio šimtmečio 70-ųjų. Dabar tokie modeliai taip pat labai paklausūs. Elegantiškos midi suknelės siuvamos iš satino, šifono ar nėrinių. Jei jie šiek tiek padengia kelius, jie atrodo labai moteriški.

Ilga iki grindų

Tokie suknelės modeliai su sijonu buvo ypač populiarūs XX a. Šeštajame dešimtmetyje. Dabar jiems dažnai atstovauja šviesūs berankoviai sundresai, dėvimi su sandalais, dideliais kiekiais maišais, akiniais ir skrybėlėmis. Tokias sukneles dažnai pasirenka mergaitės, kurių kojos nėra labai plonos.

Vasara

Modelių suknelės su sijonu, saulės vasaros laikotarpiu daugiausiai susiuvamos iš plonų audinių, pavyzdžiui, iš medvilnės, satino arba šilko. Tokie drabužiai dažnai gali būti pažymėti ryškiomis spalvomis ir rankovių trūkumu. Yra modelių, kurių nugaros ar iškirptės yra gana atviros. Labai patrauklios suknelės su šifono permatomu sijonu saulėje.

Spalvos ir spaudiniai

Juoda

Trumpa juoda suknelė su sijonu saulė sėkmingai pakeičia apvalkalo suknelę. Oficialiems renginiams tai yra gana suvaržyta. Jei prie to pridedate ryškių priedų, ši suknelė bus geras pasirinkimas ypatingoms progoms.Ilgoje juodoje šio stiliaus suknelėje mergina atrodo neįprastai elegantiška.

Balta

Sniego baltos suknelės su sijonu saulė mergina asmeniškumą ir švelnumą. Trumpi modeliai gali turėti V tipo iškirptę, peties diržus, laivo iškirptę ar kitą viršūnę. Dažnai yra šio stiliaus baltos suknelės, kurias papildo ryškus diržas.

Raudona

Suknelė su sijonu su saule raudonais tonais tinka drąsioms ir nekliudomoms merginoms. Šios suknelės ilgis labai skiriasi. Trumpi modeliai su ilgomis rankovėmis atrodo įspūdingi, suknelės į kelius yra labai patrauklios, tačiau ant grindų esantys gaminiai atrodo ypač šventiniai. Raudonos suknelės dažnai dėvimos juoda arba balta juosta, siekiant pabrėžti juosmenį.

Be narvo

Tamsūs apranga su sijonu, saulė gali būti trumpi, keliai arba grindys. Dažniausiai šios spaudos spalvų deriniai yra raudoni ir juodi, taip pat juodi ir balti.

Polka taškai

Polka-dot saulės sijonas atrodo mielas ir žvalus. Viršutinė šios suknelės dalis gali būti iš tos pačios spaudos ar monofoninės. Priklausomai nuo formos, žirnių dydis skiriasi. Populiariausi žirnių suknelės su sijonu spalvos yra saulė - juoda ir balta, balta ir juoda, raudona ir balta, raudona ir juoda, mėlyna ir balta.

Gėlių

Gėlių motyvai suknelėse su sijonu dažniausiai aptinkami vasaros modeliuose. Tokios suknelės yra ryškios ir patrauklios. Gėlių spausdinimas dažnai pasirenkamas retro stiliaus modeliams, taip pat ir ant diržų.

Ar tai baigta?

Suknelė, kurios sijonas yra „saulės“ stiliaus, rekomenduojama merginoms, turinčioms pilną klubą, nes ši figūros dalis bus paslėpta. Be to, taip plati sijonai pabrėžs juosmenį.

Ką dėvėti?

 • Batai į trumpą suknelę su sijonu saulė turėtų būti su aukštais kulniukais, o ilgiems modeliams galite dėvėti sandalus ar baleto butus.
 • Šio stiliaus suknelė gali būti dėvima vienvairiu arba kontrastingu diržu, kurio plotis skirsis priklausomai nuo suknelės modelio ir jo savininko skaičiaus.
 • Iš viršaus ant suknelės su sijonu saulė gali būti dedama į trumpą švarką arba bolero.
 • Šio stiliaus gaminiai be rankovių gali būti papildyti trumpomis pirštinėmis.
 • Juvelyriniai dirbiniai, suderinti su saule kartu su sijonu, turėtų būti elegantiški. Tačiau kai kurie tokių suknelių modeliai derinami su didelėmis apyrankėmis ir ilgomis karoliukais.
 • Pasirinkite šią suknelę su maža sankaba, rankinės-riebokšliu arba krepšiu.
 • Papildydami suknelę su pūkuotu šios stiliaus sijonu su saulės akiniais ir kepurėle, sukursite senovinę išvaizdą.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys