Suknelės stiliai ir modeliai

Suknelė-sijonas - funkcionalumo laisvė

Suknelė-sijonas - funkcionalumo laisvė

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Kas yra tinkamas?
 3. Ką dėvėti?
 4. Patarimai

Senovėje žmonės buvo aptarnauti audinio gabalais, kurie galėjo būti paversti bet kokiu dalyku. Vienas ir tas pats audinio gabalas gali būti galvos apdangalas, suknelė ar kepurė. Dabar situacija yra visiškai kitokia, o mūsų drabužių spintos yra užpildytos daugeliu dalykų, kurių kiekvienas turi paskyrimą.

Tačiau kai kurios šiuolaikinių moterų idėjos vis dar priimtos jų protėvių. Taigi buvo transformuotos suknelės, kurias galima dėvėti įvairiais būdais: kaip suknelė, sijonas, ir kaip tunika.

Havajų salos laikomos šios aprangos gimimo vieta. Tropinis klimatas ir paprastas gyvenimo būdas dažnai nereikia keisti aprangos. Mergaitės taip pat patiko, kad Havajų mergaičių apranga buvo tokia, kad jie kažką panašaus į savo paplūdimio spintą. Taigi buvo išrastas suknelės sijonas.

Savybės

Taigi, sijonas suknelė yra toks transformuojantis dalykas, kurį galima dėvėti keliais būdais. Nuleistas ant šlaunų, jis virsta ilgomis sijomis, iškeltomis virš krūtinės - trumpoje suknelėje. Ir jei dėvėsite pėdkelnėmis po juo, tai taps tikra tunika.

Dažniausiai suknelė yra trapecijos apranga ant elastinės juostos. Elastinė juosta reikalinga, kad būtų patogiau nešioti juosmens ir krūtinės srityje. Dažnai yra viršutinė sijono suknelė su susiuvinėta plona elastine juosta - taip suknelė įgyja pusiau elastingą siluetą.

Kitas populiarus modelis yra sijonas su asimetriška, „suplėšyta“ apačia.

Kas yra tinkamas?

Suknelė-sijonas yra paprasta vasaros suknelė, kurią gali sau leisti įvairios figūros. Plonas jaunų moterų laisvasis siluetas prideda apimtį teisingose ​​vietose, tačiau akcentuos elegantiškas rankas ir lieknas kojas. Tie, kurie turi daugiau papildyti, taip pat bijo nieko - tekantis audinys paslėps pilvo ir sodrus klubus, o atviras viršelis atkreipia dėmesį į prabangią krūtinę.

Su sijonu suknelė, jums reikia būti atsargiems tik tiems, kurie turi apkūnus rankas ir pečius. Kadangi apranga yra visiškai atvira viršuje, raukšlės, susidariusios pažastyse, gali būti pastebimos. Šiuo atveju geriau būti saugiai ir viršūnėje mesti į viršų ar bolero.

Ką dėvėti?

Suknelė-sijonas yra puiki galimybė pasivaikščioti karštą dieną. Šiuo atveju nėra įprasta apsirengti kruopščiai: atsipalaiduosime gryname ore, o ne valgyti aprangą, todėl mums nereikės daug drabužių ir aksesuarų.

Batai pasirenka neoficialius, kulninius ar ne - tai nesvarbu, pagrindinis dalykas, kuris buvo patogus. Tinkamiausi yra puikūs sandalai, sandalai, baleto butai, sportbačiai. Pėdkelnės su šia suknelė nėra dėvimos, bet vėsioje aplinkoje galite dėvėti liesus džinsus ar antblauzdžius.

Mes papildome didelės apimties paplūdimio maišelio, saulės akinių, plataus briaunos, ryškių karoliukų ar didelių auskarų įvaizdį.

Kadangi paprastai sijoninė suknelė sėdi šiek tiek švelniai, daugelis mergaičių nori pabrėžti juosmenį plonu dirželiu.

Patarimai

 • Suknelė-sijonas gerai tinka įvairiems etniniams priedams, ypač tiems, kurie primena Havajus. Todėl labai naudinga bus gėlės (dirbtinė ar tikra) ar kirpčiukas egzotiškos žiedyno pavidalu.
 • Suknelė-sijonas turi labai paprastą stilių, todėl jūs galite lengvai siūti sau. Patys galite pabandyti: pavyzdžiui, pasirinkti dvipusį audinį, kad būtų galima lengvai pakeisti drabužio spalvas.
 • Paplūdimiui tinkama apranga yra sijoninė suknelė. Pirma, jis lengvai pašalinamas ir dėvimas. Antra, ji atveria saulės pečius, rankas ir viršutinę krūtinę.Ir, galiausiai, sijoninė suknelė, nuleista ant klubų, puikiai atrodys su maudymosi kostiumėliais, ypač jei ji atitinka toną.
Komentarai
 1. Rita
  20.02.2016

  Atsipalaiduoti jūroje suknelė-sijonas yra privaloma! Dėvėję kaip suknelę, galite net sėdėti bare. Man patinka tai, kad sijono ilgis gali būti lengvai pakeistas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys