Siuvimo maišai

Kaip siūti audinio maišelį su savo rankomis?

Kaip siūti audinio maišelį su savo rankomis?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Paprasti modeliai
 2. Kaip siūti iš linų ir plunksnų?
 3. Kokie kiti audiniai tinka?
 4. Siuvimas iš dygsnio audinio

Žinoma, kiekvienos mergaitės gyvenime atėjo laikas, kai parduotuvės asortimentas aksesuarams buvo pavargęs nuo tvarkos, bet noras įsigyti naujumą nepalieka. Ką daryti šiuo atveju? Puikus variantas yra sukurti savo maišelį naudojant paprastus, nepretenzingus modelius.

Apsvarstykite išsamiau, kurie modeliai yra lengviausiai siūti, ir kurie turės dirbti. Taip pat susipažinsime su audiniais, kurie labiausiai tinka panašių produktų siuvimui.

Paprasti modeliai

Kartais merginos neprisiima savarankiško maišų gamybos, nes baiminasi kažką daryti negerai ir sugadinti medžiagą. Bet visada ir viskas, ko galite rasti kompromisą, ir šiuo atveju yra paprastų modelių pasirinkimas, pritaikant produktus, kuriems nereikia specialaus darbo.

Renkantis modelius, turite apsvarstyti keletą funkcijų, kuriose kalbama apie jų paprastumą:

 • Didžiausias tiesių linijų skaičius;
 • Kiek įmanoma mažiau apvalumo ir dekoratyvinių „tucks“;
 • Paprasčiausia vidinė erdvė (paprastuose modeliuose maišeliai turi tik vieną vidinį skyrių);
 • Pageidautina, kad maišelio užsegimai būtų kuo paprastesni - užtrauktukas arba mygtukas.

Be to, norint maksimaliai supaprastinti užduotį sau, neturėtumėte tiesiai piešti piešinio ant audinio, o atkreipti jį į specialų siuvimo popierių. Tai padės išvengti klaidų ir išskirti kaip įmanoma daugiau dalių.

Trapecinė forma

Trapecijos formos maišelis yra gana paprastas. Tai praktiškiau, jei produktas yra reguliarus trapecas, turintis platesnę apatinę dalį ir siaurą viršutinę dalį. Taigi produktas bus praktiškesnis ir erdvesnis.

Norėdami nuplėšti trapecijos maišelį, reikia iškirpti tris dalis: dvi lygios sienos, trapecijos formos ir stačiakampio maišelio apačios. Šoninės sienos gali būti visiškai sujungtos į priekį ir galą, ir jas galima atskirai išskirti keturių papildomų detalių pavidalu.

Šablonas su šoninėmis sienomis

Siuvimo procesas yra toks:

 1. Pirmiausia reikia remtis reikiamo dydžio audinio detalėmis ir atsižvelgti į papildomą atstumą - siūlės. Tada, kiek įmanoma atidžiau, šias dalis reikia supjaustyti ir susiuvyti kartu, prieš tai apdorojus kraštus su užraktu.
 2. Būtina iškirpti tuos pačius medžiagos elementuskurių dydis turėtų būti mažesnis nei centimetras. Tuomet reikia sukti gautas dvi dalis taip, kad šonų kraštai susiliestų vienas su kitu. Nesupakuotas maišas bus trapus ir aplaistytas.
 3. Kitas dalykas yra mažas - jums reikia tvarkingai užpildykite visas siūles, papildyti maišelį su reikiama įranga, tvarkingomis rankenomis ir patikima užsegimu. Be to, galite pritraukti paprastus dekoro elementus - juosteles, karoliukus, akmenis ir rhinestones.

Siūlomi siuvimo etapai yra aiškiau pateikti šiame vaizdo įraše.

Krepšys maišui

Krepšys yra idealus vasarą, paprastas stilius ir vykdymas. Kad šis produktas jums nereikėtų jokių specialių medžiagų, taip pat daug laiko ir pastangų.

Viskas yra daug paprasčiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio:

 • Pirmas dalykas turite pasirinkti medžiagą ne tik išorės, bet ir pamušalo.Tai, kad maišelis pagamintas namuose, nereiškia, kad pamušalas nereikalingas - jis vis dar yra neatsiejama bet kokio produkto dalis.
 • Toliau mes iškirpome detales: dvi didelės kvadratinės sienos ir trys stačiakampės dalys, kurios bus reikalingos šoninėms dalims ir dugnui gaminti. Ir taip pat rankenos - tai geriausia, jei jie yra daugiasluoksnės, bet plokščios, todėl jie bus kuo tvirtesni ir patvaresni.
 • Tada elgiamės tuo pačiu principu, kuris buvo naudojamas gaminant ankstesnį modelį: atsargiai siūti visas dalis, apdorojame kraštus, tvirtiname pamušalą ir rankenas. Rašiklių srityje reikia sukurti kelias eilutes, kad būtų užtikrintas didesnis stiprumas ir patikimumas.

Produktas yra erdvus vidinėje erdvėje, tinka paplūdimio atostogoms ir turistinėms kelionėms. Ir kaip ornamentas, ant klijų pagrindo galite naudoti medinius karoliukus, audinio pakraščius, blizgučius ir rhinestones.

Kita parinktis yra kitame vaizdo įraše.

Apie pūkas

Galbūt dar paprastesnė versija - maišelis su dūmais, tačiau šis modelis, turintis tik vieną rankeną, neatrodo labai patrauklus. Šis stilingesnis modelis atrodo kaip kuprinė su dviem reguliuojamais dirželiais, leidžianti jums atlaisvinti rankas ir nešioti produktą už nugaros.

Be rašiklių ir ryšių, šio modelio gamybai reikės tik trijų didelių dalių:

 • didelė stačiakampė dalis kuprinės kūnui;
 • apvalus dugnas ir sulankstoma liežuvis;
 • užmaskuoti ilgą kaklaraištį.

Išpjaukite pagrindinės maišelio dalies dydį pagal individualius pageidavimus, jis gali būti tiek mažas, tiek dekoratyvinis, ir didelis - atstovaujantis pilnaverčiam funkciniam produktui, tinka net turistinėms kelionėms.

Ir tada:

 1. Sumontavę mažesnius kraštus su lygiu siūlu, gausite cilindrą, kurio skersmuo turėtų būti ištrauktas iš kuprinės apačios lygiu apskritimu. Pusę ovalo formos, mes iškirpime viršutinę kuprinės dalį, kuri padengs ryšius, kad galėtume labiau estetinę išvaizdą, ir siuvami uždarymo elementu.
 2. Be to, mes iškirpome dvi ilgas rankenas, kurios atliks pagrindinę funkcinę dalį, ir mažą - ranką, kurią galite gabenti rankoje. Norint užtikrinti didesnį funkcionalumą, turėtumėte įsigyti atitinkamų detalių, leidžiančių reguliuoti ilgį.
 3. Verslas lieka mažas - sulenkiame viršutinę dalį ir įterpiame eilutę, gaunančią išeinantį funkcinį ir praktinį produktą.

Štai kaip vieną vakarą gauti stilingą maišelį. Žiūrėti vaizdo įrašą.

Pusiau ovalus modelis

Maišelis su pusiau ovali apatine dalimi atrodo labai moteriškas ir gražus, kuris gali būti naudingas kasdienis pasirinkimas ir puikus papildymas paplūdimio išvaizdai ir vaikščiojimo aprangai.

Pažvelkime, kaip sumažinti ir tinkamai siūti šį modelį:

 • Šio modelio modelyje reikės šių detalių: dvi pusiau ovalios dalys - priekinės ir galinės sienos, ilga stačiakampė dalis, skirta šioms dalims sujungti, dvi stačiakampės dalys - rankenos gamybai. Jūs galite papildyti modelį su maža dekoratyvine kišenė, siuvama priekyje.
 • Tiesus siūlas pritvirtinkite priekines ir galines sienas stačiakampiu tvirtinimu. Kitas žingsnis - mes siuvame pamušalą, tada įdėkite užtrauktuką. Geriau ne taupyti ant tvirtinimo detalės, nes pigus žaibas yra labai lengva išjungti.
 • Toliau sulenkite rankenas ir juos susiuvkite, kad jie būtų patvaresni ir tarnavo daug ilgiau. Mes matuojame tą patį atstumą abiejuose pagrindinių dalių galuose, ir nuvalome rankenas, atidžiai įsitikinę, kad jie nėra susukti.
 • Paskutinis prisilietimas apdorojame dekoratyvinės kišenės kraštus ir švelniai siūti jį ant gaminio, pritvirtinkite dekoratyvinį užsegimą ant viršutinės dalies mygtuko arba didelio akmens pavidalu, ant kurio galite mesti kilpą.

Kaip siūti iš linų ir plunksnų?

Maišelį galima siūti iš lengvo, pigaus audinio, bet ar toks produktas bus praktiškas? Jei vartojate, pavyzdžiui, lino audinį, kokias savybes turės gaminys?

Pažvelkime į tai, kaip pagaminti lengvų linų ir dekoratyvinių maišelių maišelį ir kaip šie produktai bus funkcionalūs:

 • Atsargus lino tvarkymas, prieš apdorojant visus kraštus, kad būtų išvengta medžiagų srauto. Be to, siūlės turi būti susiuvamos nedideliu dygsniu arba dviem sluoksniais, kad produktas būtų atsparesnis dilimui.
 • Ji turėtų pasiimti ypatingą sriegį, tinka lino gaminiams siūti, taip pat specialioms plonoms adatoms, kurios nepadarys pernelyg didelės žalos medžiagai, sukurdamos per dideles skyles, kurios pagal gravitacijos ir sriegių trinties plotį padidės, o tai sukels gaminio sugadinimą.
 • Burlapas yra dar trapesnistodėl labai sudėtinga užduotis yra nuvalyti visavertį funkcinį produktą, kuris truks ilgai. Didžioji užvalkalų maišelių dalis yra dekoratyvinis papildymas prie ekologinio, hipi ar boho stiliaus.

Norėdami siūti gaminius iš plunksnų, jums reikės tankių, stiprių sriegių, taip pat adatos su tinkama kilpa, kad būtų išvengta mazgų susidarymo ir pluošto susukimo sriegyje, pernelyg trinties apie adatą. Ši medžiaga nereikalauja naudoti jokios specialios įrangos.

Kokie kiti audiniai tinka?

Be pirmiau minėtų medžiagų, maišai gali būti pagaminti iš kitų audinių, kurie padės gaminiams tapti funkcionalesnius ir tinkamus bet kokio stiliaus reikalavimams, nesvarbu, ar tai būtų griežta klasika, ar huliganiška kariuomenė.

Puiki džinsinio audinio medžiagakuris yra ne tik praktiškas naudoti, bet ir labai patvarus. Tačiau, norint siūti džinsinio maišelio, jums gali prireikti storų, stiprių siūlų, taip pat storų adatų, nes plona adata gali tiesiog sulaužyti dėl gana standaus audinio paviršiaus.

Už gana praktišką išorinę maišelio dalį. tinka nailonuisu keliais privalumais. Pavyzdžiui, medžiaga yra patvari, gerai išlaiko savo formą, yra gana lengva, o dėl lengvo gavybos ir apdorojimo taip pat yra labai nebrangi.

Bet aukštos kokybės pamušalo gamybai tinka daug mažesnis audinio kiekis, nes daugelis medžiagų yra per tankios, lengvai susmulkinamos ir greitai sudaužytos. Geriausia naudoti poliesterį, viskozę, satiną ir cupro, taip pat vengti tafto, tinklelio ir satino..

Siuvimas iš dygsnio audinio

Madingas dygsniuotas gaminių paviršius buvo pristatytas garsaus „Coco Chanel“, pristatančio ne tik sukneles ir paltus, bet ir mažas tvarkingas rankines, kurios atrodė labai sudėtingos, gražios ir moteriškos.

Bet ką daryti su tuo, kad jis norėjo nepirkti tokio produkto, bet tai padaryti?

Tai labai paprasta. Reikia tik žinoti, kad dygsniuoti gaminiai turi paviršių, susiuvusių su vienodo dydžio rombais. Audinių parduotuvėse dažnai rasite medžiagą su siūlių poveikiu, kuris pasiekiamas tiek taškiniais dydžiais, tiek firmware.

Norėdami savarankiškai suteikti maišui dygsniuotą efektą, turite:

 1. Padaryti ženklą iš audinio šlaunaus krašto. Būtina tvarkingai įdėti medžiagą, padedant valdytojui ir pritaikant kreidą, daugelio apverstų kvadratų, kurie atrodo kaip tvarkingi lygiašaliai deimantai, ženklai.
 2. Jei supratote, kad jūsų gaminys atrodo labiau erdvus, reikia padaryti vidinio sluoksnio žymėjimą, prieš tai prijungus jį prie išorinio.
 3. Be to, atsargiai nuvalykite medžiagą, griežtai laikydamiesi žymėjimo, nes net menkiausias nukrypimas gali pakenkti viso produkto išvaizdai.

Negalima susiuvyti pamušalo, nes ji turėtų apimti visas vidines siūles ir atlikti visiškai skirtingas funkcijas.

Gobelenų gamyba

Kai kurios adatos moterys užima gana sudėtingą užduotį - maišus gaminti iš gobelenų. Medžiaga yra tankus audinys su žakardo raštu, atspausdintu arba siuvinėtu ant jo. Dėl šio ornamento gaminys atrodys labai stilingas ir brangus, net jei jis gaminamas rankomis.

Dėl ypatingo pluoštų susiliejimo medžiaga yra labai patvari, todėl, visų pirma, būtina kruopščiai iš jo pagaminti raštus, užtikrinant, kad kraštai nejudėtų ir būtų lygūs. Priešingu atveju maišas bus aplaistytas.

Be to, dėl audinio tankio, reikės įsigyti specialių adatų standžiosioms medžiagoms.

Iškirpkite detales nebūtinai nerimauti vienas su kitu, pakaks tik juos supjaustyti specialiomis smeigtukais, o tada blykstės ant mašinos, pasitraukdami iš maždaug centimetro krašto. Svarbu, kad gaminys būtų susiuvęs vidutiniu greičiu, kad būtų išvengta pernelyg didelio sriegio įtempimo, o tai gali nulaužti.

Nors medžiaga yra gana kieta ir retai griūva, jos kraštai turi būti uždengti.

Jei gaminate gobeleno tūrio modelį su gana plačia apačia, geriausia pasirinkti kitą medžiagą dugnui, kad nebūtų užsiteršęs ir nesidėvėtų gražus audinys.

Maišelio dugnas gali būti pagamintas iš storos odos, paėmęs atitinkamus priedus - tvarkingas metalo kojeles.

Transformavimo maišas

Dažnai mergaitės mėgsta ne tik funkcionalias, bet ir labai stilingas ir įdomias savo idėjų maišų modeliuose. Šie produktai yra neįprastas transformuojantis maišas, kuris tampa patogia, erdvia kuprinė su riešo švytėjimu.

Šio modelio gamybai reikės daug informacijos:

 • šoninės sienos - aukštų audinių stačiakampių formos;
 • apatiniai dekoratyviniai odos gaminiai;
 • odos apačios ir dvigubos rankenos;
 • be to, parduotuvėse turite įsigyti reikiamus priedus, skirtus rankdarbiams.

Siuvimo etapai yra tokie:

 • Stačiakampės dalys susiuvamos į šonus tarpusavyje, o odos detalės yra jų tęsinys apatinėje dalyje. Prie odos ir dugno, pagaminto iš tos pačios medžiagos. Šiame etape cilindras turi turėti uždarą dugną.
 • Tuomet mes siūlome pamušalą ir įdėjome stilingą metalinį užtrauktuką ir išilgai maišelio kraštų, šoninių siūlių srityje, pritvirtinkite metalines ar plastikines dalis. Geriausia, jei bus žiedai su pakankamai plačiomis angomis. Be to, žiedas turi būti pritvirtintas vienos iš šonų apačioje.
 • Mes siūlome reikiamo ilgio rankenas, sulenkdami odą keliais sluoksniais, o galuose pritvirtinkite mažus kabliukus.
 • Rankenų galų prikabinimas prie šonų, jūs gaunate maišus ir pridedate vieną iš rankenų galų produkto apačioje - stilingą kuprinę.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys