Siuvimo maišai

Krepšys tai patys

Krepšys tai patys

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Raštai
 2. Medžiagų pasirinkimas
 3. Formos parinktys
 4. Kaip siūti: meistriškumo pamokas
 5. Macrame pynimas
 6. Gražios idėjos

Vienas iš būtiniausių aksesuarų bet kokio amžiaus moteriai yra maišelis - galų gale yra dalykų, kuriuos jūs negalite išeiti - dokumentai, makiažo produktai, darbas ir dar daugiau. Be funkcionalumo, krepšys turi atitikti pasirinktus drabužius, papildyti vaizdą ir būti gražus. Taip atsitinka, kad parduotuvėse yra sunku rasti tinkamą modelį, tačiau yra sprendimas - padaryti maišelį su savo rankomis, kuri taip pat taps vidinio pasaulio atspindys.

Raštai

Šiandien rankinės sukūrimas neduos darbo, nes mes pasiėmome bet kokio sudėtingumo modelius. Tai leis jums pasilepinti nauju priedu mergaitei, turinčiai bet kokių įgūdžių pjauti ir siūti.

Apsvarstykite įdomiausius esamų modelių variantus.

Japoniškas mazgas

Ji yra taip pavadinta, nes šis mažas mazgas yra maišelio uždarymo ir nešiojimo būdas. Jos modelis yra paprastas: viena dalis yra pusė (pagrindinė maišelio dalis, kurioje bus gulėti, ir dvi rankenos, viena trumpesnė nei kita) ir apvali apačia. Galite dygti modelį be pagrindo - tai priklauso nuo individualių pageidavimų.

Šis modelis yra geras, nes jis yra labai paprastas dizainas, galite siūti rankinę iš bet kokios medžiagos ir bet kokio dydžio - viskas, ko nori jūsų širdis.

Pašto siuntėjo krepšys

Pats modelis yra gana paprastas, bet čia jūs turite būti ypač atsargūs jungdami vožtuvą prie pagrindinės maišelio dalies ir įdėdami mygtuką, kad jis gerai užsidarytų. Tokiam maišui taip pat reikės siūti pamušalą (jis lengvai prisiūtas prie pagrindinio maišo krašto - net geriau, jei pamušalas turi kišenę - jis gali saugiai laikyti mobilųjį telefoną, raktus ar dokumentus).

Pašto krepšys yra viena iš naujausių šių metų tendencijų, ir pasirenkant tokį modelį galite būti tikri, kad namų krepšys bus stilingas.

Pelėdų maišelis

Originalus sprendimas, kuris geriausia dėvėti vasarą ir kuris neabejotinai bus malonus vaikams. Tai atliekama susiuvant priekines ir užpakalines „pelėdos“ dalis, ty visiškai pakartojant paukščio formą, arba naudojant audinio aplikaciją, kurios modelis yra paprastas - detalės susiuvamos viena ant kitos.

Tokia paraiška gali būti, pvz., Pašto siuntėjo maišelio vožtuve, arba bet kurio esamo maišelio (jei stilius, žinoma, suderinamas su brangiu odos modeliu, pavyzdžiu, toks taikymas vargu ar atrodo tinkamas).

Rankų darbo maišeliai yra geri, nes jie gali būti pagaminti pagal paruoštus modelius, taip pat ir kiekvienos jų adatos modelius.

Pradedantiesiems yra vienas patogesnis sprendimas - išpjauti seną maišelį, kurį jums patiko, bet su kuriuo nebesitraukiate, išmatuokite visus jo modelio parametrus ir pakeiskite ją iš kitos medžiagos, taip suteikdami jai antrą gyvenimą.

Medžiagų pasirinkimas

Gaminant maišus su savo rankomis, medžiagos pasirinkimas yra beveik neribotas, čia atsižvelgiama į du parametrus:

 • stiprumas (tai yra svarbiausia, paprastai manoma, kad maišas bus dėvimas ilgą laiką, o ne vieną kartą);
 • Patogumas dirbti su medžiaga (gali atsitikti, kad pati medžiaga yra gera, bet netinka nei konkrečiam modeliui, nei siuvimo maišams kaip visumai).

Apsvarstykite labiausiai paplitusius audinių ir kitų medžiagų meistriškumo klases.

Tekstilė

„Leader“ - tai krepšiai, pagaminti iš įvairių rūšių audinių. Jie gali būti skirtingo tankio, struktūros, spalvų - audinių parduotuvėse yra didžiulis pasirinkimas. Medžiaga gali būti pasirinkta ne tik nauju, bet ir namuose rasti audinio pleistrus.

„Patchwork“ - tai mados tendencija, kuri neprarado priedų, tokių kaip krepšiai.

Atkreipkite dėmesį į džinsinio audinio audinį - su pagalba galite siūti įdomų maišelį jūroje, o medžiaga yra labai patikima. Audinys taip pat naudojamas ateities priedų pamušalo gamybai.

Veltinis

Antroji populiariausia siuvimo medžiaga. Jo privalumas yra tai, kad jis reikalauja minimalaus kraštų apdorojimo, kad jie nebūtų pabarstyti. Šiai medžiagai būdingi įvairiausi modeliai, o paruošti maišai atrodo gana turtingi modeliams, pagamintiems su savo rankomis.

Kailiniai ir zomšiniai

Tokias medžiagas galima dėvėti net žiemą. Ką žiemą gali atrodyti geriau nei kailius? Jis gali būti siuvamas ant jau paruošto modelio (pavyzdžiui, iš zomšos), arba jis gali būti pagrindinė medžiaga, sudaranti visą išorinę maišelio dalį (nepamirškite apie pamušalą).

Taip pat iš kailių galite sudaryti pagrindinę maišą - tokios parinktys dažnai mirksi naujų kolekcijų parodose.

Individualios medžiagos

Be įprastų medžiagų, kurios yra naudojamos maišų gamybai, yra ir neįprastų galimybių, pavyzdžiui, plastikinių butelių modeliai. Medžiaga ruošiama nupjautant butelių kaklelį ir apačią ir padedant juos tiesinimo presu. Tada, priklausomai nuo pasirinkto modelio, reikiamo dydžio gabalai yra prikabinami kartu su polipropileno siūlais, kad būtų patvarus.

Tai vienas iš pigiausių būdų nešioti maišą, o tinkamu būdu modelis gali atrodyti labai stilingas. Be to, jis suteikia panaudotiems buteliams antrą gyvenimą.

Dar neįprastas variantas yra šiukšlių maišų naudojimas. Taip, dažniausiai naudojami šiukšlių maišai ar kiti plastikiniai maišeliai. Iš jų nupjaunamos juostelės, kurios tada virsta nėrimo medžiaga.

Pažvelgus į gatavų modelių nuotraukas, net negaliu net tikėti, kad jie yra prijungti prie tokios neįprastos medžiagos rankdarbiams.

Sluoksnis

Krepšiai drobė, arba užkandis, kaip jie vadinami - labiau pažįstamas pasirinkimas akims. Nepaisant to, kad pats audinys yra gana šiurkštus, su tinkamu pritaikymu ir dekoratyvinių elementų naudojimu, tokie maišeliai atrodo labai moteriški ir tinka įvairiems vaizdams. Privalumas yra jų stiprumas.

Tokia medžiagų gausa leidžia individualiai pasirinkti, kas tinka ateities maišui siūti, priklausomai nuo būsimos funkcijos, modelio pasirinkimo, laiko ir finansinių galimybių.

Formos parinktys

Pasirinkę tinkamą medžiagą, mes pasirenkame produkto formą. Žinoma, tai taip pat ribojama tik adrenoriaus ir jos sugebėjimų vaizduotė - tai gali būti įvairių gyvūnų formos (jei maišelis yra siuvamas vaikams) arba, pavyzdžiui, muzikos instrumentas (smuikas) ir daugelis kitų. Tačiau tokie modeliai ne visada gali būti dėvimi kiekvieną dieną, nepriklausomai nuo sezono, todėl turėtumėte atkreipti dėmesį į labiau suvaržytas galimybes, kad krepšys būtų ne tik gražus, bet ir praktiškas.

Paprasčiausias maišelis - apvalus maišas. Ji nereikalauja dugno sau ir kartais net šonams, o siuvimo procesas susideda iš dviejų simetriškų pusių siuvimo, po to pridedant rankenų, tvirtinimo detalių ir įvairių dekoratyvinių elementų. Tai tinka tiems, kurie nemėgsta imtis daug dalykų, nes dėl dugno trūkumo ten bus daug.

Labiausiai įdomu, kad jie atrodo mažose arba vidutinio dydžio versijose.

Kvadratiniai ir stačiakampiai maišeliai - tai vienas iš labiausiai paplitusių variantų. Šis krepšys gali būti bet kokio dydžio ir puikiai tinka kasdieniam naudojimui. Jį sudaro pagrindas, priekis ir galas, dvi pusės, rankenos, užtrauktukas ir, jei reikia, papuošalai.

Tai klasikinis, universalus sprendimas, kurio pasirinkimą neįmanoma padaryti klaidingai.

Labiau neįprastas, bet beveik visur tinkamas variantas - maišelis-trapecija. Jis skiriasi nuo kvadratinių ir stačiakampių formų, nes jis susiaurėja nuo pagrindo iki viršaus arba plečiasi. Trapeciniai maišai - aktualūs sprendimai ateinančiam sezonui ir tai, kad juos lengva įdiegti, leis jums būti mados pagrindu be papildomų išlaidų ir daugelio profesinių įgūdžių įgijimo.

Pasirinkus maišelio formą, sutelkkite dėmesį į asmenines nuostatas ir sąlygas, kuriomis jis bus naudojamas - darbas, eiti į parduotuvę, vaikščioti su vaikais - todėl jis ilgai bus malonus.

Kaip siūti: meistriškumo pamokas

Čia mes svarstome, kaip palaipsniui pritaikyti skirtingus maišelių modelius.

Diržų krepšys

Labai patogus modelis. Tai puikiai tinka tiems, kuriems reikia laisvų rankų, bet viskas, ko jums reikia, yra prieinama - pavyzdžiui, kad niekas nesikiša į parduotuvę apsipirkti, per gatvės žaidimus su vaiku ar vaikščioti su šunimi. Liemens krepšiai yra dar viena madinga dabartinės sezono tendencija.

Norint atlikti tokią rankinę nereikalauja daug medžiagų ir sudėtingų modelių - jis yra pagamintas iš dviejų audinio gabalėlių, susiuvusių kartu, kurie sulankstyti, kaip parodyta nuotraukoje, ir susiuvami.

Tai yra galimybė, kurią galima atlikti per trumpą laiką.

Krepšys su užsegimu

Maišelis su užsegimu yra stilingas sprendimas, jei pasirinksite tinkamą variantą ir dydį, jis gali tapti elegantišku vakaro maišu.

Atkreipkite dėmesį į modelio ypatumus - jis tinka pagal jau įgytą užsegimą - jo ilgis turi visiškai sutapti su maišelio pločiu, matavimų tikslumas čia svarbus.

Pats produktas gali būti pagamintas iš audinio ir nertas.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip siūti rankinę su savo rankomis, galite sužinoti iš šio vaizdo įrašo:

Jūros stiliaus krepšys

Jūros stiliaus maišeliai negali būti geriau tinka šiltai vasarai ir keliaujant į tolimas šalis. Šis stilius atėjo seniai iš Didžiosios Britanijos, šalies, kuri garsėja jūrų prekyba, ir nuo to laiko ėmėsi tvirtos pozicijos amžinųjų tendencijų sąraše.

Išsiaiškinkime modelio gamybą iš jūros gėlių, virvės ir kitų jūros atributų.

Gamybai reikia dviejų rūšių audinio: džinsinio audinio ir juostelės. Taip pat modeliai, neaustiniai ir siuvimo reikmenys.

Prie jų pridedame raštus ir supjaustome juos kraštu.

Abi medžiagos turi būti klijuojamos. Norėdami tai padaryti, padėkite jį ant audinio ir geležies lipnios pusės.

Kad maišas būtų tinkamai laikomas, geriau naudoti medvilninio audinio pamušalą. Tada jums reikia prijungti visas maišelio dalis į vieną.

10 nuotrauka

Mes suformuojame maišelio apačią. Norėdami tai padaryti, dubliuoti dienos vidurį su šoniniu siūlu, užfiksuokite sriegiu ir siūti rašomąją mašiną.

Po to susukame maišelį ir siuvame kišenę.

Pamušalas taip pat, kaip ir vidinis. Viena išimtis - jame bus vidinė kišenė

Be to, jums reikia išsiskirti antrąja krepšio dalimi, sujungti su pirmuoju ir užrašyti rašomąją mašiną.

Įdėkite pamušalą į maišelį ir sulygiuokite su šoninėmis siūlėmis. Po to mes jį apsisukame, jį nuvalome ir siuvame ant rašomosios mašinėlės. ir padaryti rankeną maišui. Dėl to išlieka tik siūti vidinio skyriaus mygtuką, įdėkite rankenėles ir papuošti dekoru.

7 nuotrauka

Krepšys su užtrauktuku

Užtrauktukas yra labai patogus, nes jis neleis maišelio turiniui sudrėkti ir užtikrins patikimą apsaugą.Maišelio su tokiu užsegimu sudarymas nėra labai paprastas dalykas, tačiau išsamūs nurodymai, kaip padaryti maišelį iš modelio į užtrauktuką, padės išspręsti visus klausimus.

 • 1 žingsnis - maišų modeliavimas ir pjovimas. Iškirpti 0,7 ir klijų dublerinom, interline. Po to, kai sumalami du išoriniai elementai ir geležies siūlės.
 • 2 žingsnis. Užtrauktuko vamzdžiai. Šiame modelyje jos plotis yra 4 cm, bet galite pasirinkti bet kokią vertę pagal savo skonį.
 • 3 žingsnis - pamušalas. Jo plotis bus lygus išorinės dalies pločiui, tačiau ilgis padidėja nuo susidūrimo aukščio ir 1 cm siūlės.
8 nuotrauka

Nepamirškite apie vidines kišenes, kuriose galite įdėti visus reikalingus daiktus.

 • 4 žingsnis - sutrinkite išorinę dalį. Siuvinėkite šonines siūles ir padarykite kampus taip, kad maišo apačia būtų formos.
 • 5 žingsnis - žaibas. Suplanuokite vidurį ir nukreipkite 3 cm į kiekvieną pusę. Iš šoninių sekcijų reikia atidėti 2,5 cm.
11 nuotrauka
 • 6 žingsnis - pritvirtinkite pagrindą prie pamušalo
 • 7 žingsnis - siūti rankenas ir surinkti visus maišelio duomenis

Kelioninių krepšių krepšys

Sužinoję, kaip siūti užtrauktuką, galite pradėti kurti kelionės krepšį. Jos modelis labai paprastas, maišą sudaro priekinė ir galinė dalis, dvi šoninės dalys, pagrindas, rankenos ir sagtys. Viskas pasirodys net pradedantiesiems - tik reikia perduoti visas detales į audinį, supjaustyti ir siūti.

Patch Bag

Tiems, kurie nežino, ką daryti su daugybe audinio iškarpų, bet negali jų išmesti, yra puikus sprendimas - iš maišų išimti maišą. Jis nesuteiks maišelio stiprumo iš viso audinio, ir tokio dizaino nematysite niekur kitur. Skiltelės gali būti standartinės kvadratinės arba stačiakampės arba trikampės, trapecijos formos, deimantai ir net plonos juostelės, sujungtos ir suformuotos vertikalios arba horizontalios linijos.

Ši rankinė gali būti padaryta dviem variantais. Pirmasis yra paprasčiausias.

Antrasis variantas yra šiek tiek sudėtingesnis, tačiau išsamios instrukcijos padės susidoroti su juo be didelių sunkumų.

Apsauginis maišelis

Maišo maišelis yra tvirtai įtrauktas į ateinančios vasaros mados tendencijas, ir tai nėra atsitiktinumas, kad medžiaga yra pigi ir patvari, su tinkama apdaila ir apdaila atrodo labai įdomi. Tinka naudoti bet kokio dydžio ir dydžio maišeliams, tokie audiniai yra įspūdingi. Būtent ši medžiaga leidžia jums parodyti didžiausią vaizduotę kuriant dekoratyvinius elementus - juosteles, užrašus, pakraščius, aplikacijas iš audinio ar etninių atspaudų - viskas atrodys puikiai.

9 nuotrauka

Šis vaizdo įrašas jums pasakys, kaip siūti įdomią maišelį su savo rankomis:

Lokai - tai vienas iš paprasčiausių maišų, kurie labiausiai naudojami verslo tikslais - eidami į parduotuvę pakeiskite įprastą paketą. Tačiau, jei pasirenkate tinkamą medžiagą ir papildomą dizainą, galite gauti paprastą stilingą maišelį, kuris tinka ne tik parduotuvei ir Dachai, bet ir įvairioms misijoms.

Jis yra pagamintas iš vieno audinio gabalo, kuris, jei reikia, sustiprintas flizelinu ar kitu audiniu, kad duotų tankį, kad ji galėtų išlaikyti formą. Tokį maišelį labai lengva siūti sau, tai neužims daug laiko ir duos malonumo - tai galite lengvai įsitikinti, tiesiog bandydami:

 • pagaminti ruošinius audinio laužas;
 • apdorojame būsimo maišo kraštus;
 • pažymėti ir siūti šonines siūles;
 • užversti viršutinį kraštą;
 • sudaro maišo apačią;
 • 6 žingsnis - siūti rankenas.
7 nuotrauka

Batų krepšys

Labai praktiška galimybė motinoms, kurių vaikai netrukus eis į pirmąją klasę arba jau eina į mokyklą - susieti savo batų krepšį. Tai yra labai paprasta - apvali apačia, o tada visa šoninė dalis yra megzta apskritimu. Jūs netgi galite suteikti vaikui susieti arba siūti tokią rankinę (jei ji yra mergaitė) arba patikėti papuošalų pjaustymą.

Kartu pagamintas maišas džiugins visus, kurie dalyvavo jo kūrime.

Guminis ir modelinis megztinis pagal schemą:

Mezgimas prasideda nuo 80 kilpų, kurios yra tolygiai paskirstytos per 4 mezgimo adatas. Pagal reikiamą ilgį, modelis yra megztas priekinio satino, po kurio spalvos pasikeičia ir elastinga yra megzti.

Yra nemažai idėjų, kaip internete siuvinėti maišus su savo rankomis - mergaitės dalijasi jomis savo interneto svetainėse, internetiniuose žurnaluose rankdarbiais, dienoraščiuose, asmeniniuose socialiniuose tinkluose. Yra ir nuotraukų, ir vaizdo samouczku su žingsnis po žingsnio paaiškinimais, ir nėra abejonių, kad nebrangus ir gražus krepšys tikrai bus naudingas.

Macrame pynimas

Atskirai laikykite ant macrame maišelių. Jie atrodo labai erdvūs ir elegantiški ir puikiai atgaivina vasaros išvaizdą, jų vienintelis nedidelis trūkumas - jie gali būti dėvimi tik vasarą ir geriau saulėtoje aplinkoje - jie netinka lietui. Tačiau tai nesumažina magistrantūros pamokų ir pamokų tokių maišų gamybai. Jie sujungia linksmą pramogą, kuri duoda naudingą rezultatą - suaugusieji leis jiems šiek tiek užmiršti apie savo problemas, jie padės vaikams sukurti puikius pirštų motorinius įgūdžius.

Jie gali būti papildyti pakraščiais, gražiais karoliukais, įvairių tipų mazgų, įdomiu rankena - visa tai padidins jo žavesį ir taps dar patrauklesne.

Schemos ir audimo Macrame modeliai pradedantiesiems gali būti peržiūrimi šiame vaizdo įraše:

Gražios idėjos

Rankinis darbas negali būti atliekamas mechaniškai - jam reikia įkvėpimo. Nesvarbu, ar tai virimo, valymo, mezgimo ar siuvinėjimo - be geros nuotaikos ir idėjų neįmanoma sukurti gražaus ir naudingo dalyko, virti skanių patiekalų ar valyti namus.

Norėdami įkvėpti atlikti siuvinėjimo maišus su savo rankomis, peržiūrėkite įvairius gražius modelius visais atvejais, naudodami įvairius siuvimo ir audimo būdus:

 • Rankų darbo daiktai dažnai turi etninį niuansą. Taigi, iš įprastų maišelių maišelių, pagamintų iš juodos spalvos audinio, pridedant pakraščius, daugiaspalvius raštus ir odos juosteles, pasirodo Bavarijos (Tirolio) nacionalinio stiliaus aksesuaras.

Ši rankinė puikiai tinka kelionėms - ji bus pritaikyta visiems svarbiausiems mažiems dalykams - ir kasdieniam drabužiui, ypač vasarą.

Beje, šie šepečiai yra labai lengvi patys.

 • Vilnūs dalykai atrodo labai gražūs kartu su kitais - pavyzdžiui, megztas megztinis ir maža rankinė. Šis modelis, pagamintas iš minkštos rausvos spalvos, padarys vaizdą erdvų ir tuo pačiu metu jaukią.

Papuoštas pigtailiais ir nertomis gėlėmis, jis bus puikiai derinamas su plaukiojančiomis suknelėmis, maxi sijonais ir netgi klasikine baltos marškinėliai ir džinsai.

 • „Owl Style“ šiandien yra neįprastai populiarus - mielos būtybės išsprendžiamos pagalvėmis, antklodėmis, marškinėliais, džinsais ir, žinoma, mados rankinėmis.

Paprastai jie siuvinėjami ir gali papildyti esamą modelį ir būti naujo, unikalaus rankų darbo maišelio centre. Štai keletas sėkmingo darbo schemų ir pavyzdžių:

Yra nemažai idėjų maišams, daug nuotraukų, instrukcijų, patarimų bet kurioje temoje, taip pat merginų, kurios jau bandė pakartoti meistriškumo klasę, apžvalgos. Pakanka nustatyti apytikslę kryptį būsimo aksesuaro stiliaus ir tikslo atžvilgiu - ir kiekvienas, be abejo, galės sukurti „tą“ rankinę, vieną ir tik vieną.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys